ArchivCZSK verzia 3.x.x

Odpovědět
Uživatelský avatar
q39
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: 24.prosinec 2009 - 9:01
satelitni prijimac: VU+UNO 4K
Bydliště: Cadca
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK verzia [emoji[emoji23[emoji645][emoji2388]]3[emoji645][emoji238[emoji645]]].x.x

Příspěvek od q39 »

Warder píše:Prejdi konecne na nejake aktualnejsie image ktore ma aj (aspon) nejaku podporu.
viem ze podpora je uz off ale vti na vu je vti. Nie je provlem dat open pli áebo open atv. Ak sa nesa opravit tak sa neda.
Ten vti je odladena stabilita len uz bez podpory, skoda
VU+UNO 4K - VTI 15.0.1 net optik 850/100, Offset parabola 80cm 19,2 - 23,5-13-9
i5 4460 16GB RAM HYPER X Radeon RX670-8GB WD Asus VS248H SSD 512Gb
Najlepsi na svete a druhy v okrese
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2607
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: ArchivCZSK verzia 3.x.x

Příspěvek od Warder »

Mozes skusit napisat priamo autorovi ( tu nie je aktivny ! ) a uvidis co ti odpise. :wink:
------------------
Pýtajte sa na fóre a nie v súkromných správach, nech z toho majú prospech všetci.

------------------
Nosce te ipsum.
Odpovědět

Zpět na „Plugins“