Novinky v Antik TV

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 541
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Novinky v Antik TV

Příspěvek od Warder »

Antik pridal do TV ponuky český celoplošný program.

V ostatných týždňoch pridal Antik Telecom do svojich TV služieb Antik TV a Tango TV český televízny program Seznam.cz TV. Ten prináša vo vysielaní nielen svoje vlastné programy či relácie, ale tiež české a zahraničné filmy, seriály, prípadne rozprávky. Kanál je dostupný slovenským klientom od balíkov Antik TV Mini a Základný balík. Aktuálny program stanice môžete nájsť v sekcii TV program.

Cely clanok si mozete precitat na Satelitna TV.
------------------
Nosce te ipsum.
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 541
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: Novinky v Antik TV

Příspěvek od Warder »

Tri doku kanály v apríli pre všetkých

Pre všetkých svojich zákazníkov pripravil košický telekomunikačný operátor Antik Telecom tri televízne stanice bez dodatkových poplatkov. Počas tohto mesiaca môžu všetci klienti operátori sledovať tri programy zo svojho portfólia.
Zákazníci môžu v rámci voľného vysielania v apríli (do 30.4.2024) sledovať stanice National Geographic, National Geographic Wild (Nat Geo Wild) a Animal Planet. Propagačné akcie platí pre klientov Antik TV v Českej republike a na Slovensku.

Televizný kanál National Geographic Wild je zameraný na prírodu, cestovanie a dobrodružstvo. Zaujímavým mesačným programovým tipom je seriál Tajemství chobotnic, ktorý vezme diváka do podmorského sveta za poznávaním osmi druhov chobotnic, ich jedinečnosti i správania. Dloho očekávaný spin-off legendárnej série Skvělý doktor Pol prichádza s novým projektom.

Stanica National Geographic ponúka v apríli cyklus Aljaška: noví osadníci približujúci život ľudí, ktorí musia znášať smrteľné útrapy, aby si udržali spôsob obživy a boli schopní prežiť krutú aljašskú zimu. V programovej ponuke nechýba seriál Vyhynuté nestvůry, v ktorom paleontologický výskum a moderné technológie odhaľujú tajomstvá najväčších zvierat, ako keby žili na Zemi.

Trojici bezplatných televíznych staníc počas mesiaca apríla, v ktorej si pripomíname Deň zeme, dopĺňa Animal Planet. Z ponuky širokého spektra fascinujúcich programov odporúčame dokument Jak to dokazujú zvieratá, u ktorých odborníci odkrývajú tajomstvo živočíšnej ríše a tiež série Výprava za Yettim plnú dobrodružstiev a mystérií.
------------------
Nosce te ipsum.
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“