Dolby kupuje licenčnú divíziu GE

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!
Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 881
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Dolby kupuje licenčnú divíziu GE

Příspěvek od Warder »

Spoločnosť Dolby Labs uzavrela definitívnu dohodu o akvizícii spoločnosti GE Licensing, ktorá vlastní, udržiava a licencuje rozsiahle portfólio duševného vlastníctva primárne zamerané na sektor spotrebiteľských digitálnych médií a elektroniky.
Dolby zaplatí 429 miliónov dolárov v hotovostnej transakcii. Očakáva sa, že táto transakcia sa uzavrie do konca fiškálneho roka 2024, s výhradou schválenia regulačnými orgánmi a ďalších obvyklých podmienok uzavretia, a neočakáva sa, že bude mať významný vplyv na výsledky spoločnosti Dolby vo fiškálnom roku 2024. "Táto transakcia zahŕňa atraktívne doplnkové aktíva, ktoré posilňujú a rozširujú patentové portfóliá spoločnosti Dolby a predstavujú presvedčivý finančný profil trvalých príjmov s vysokou maržou," hovorí Dolby.
Neočakáva sa, že táto transakcia ovplyvní prax spoločnosti Dolby vracať kapitál akcionárom prostredníctvom štvrťročnej dividendy a prostredníctvom spätného odkúpenia akcií na kompenzáciu oslabenia z kompenzácií na základe akcií.
Dolby hovorí, že GE Licensing je popredným inovátorom so svetovými patentmi a licenčnými odbornými znalosťami, najmä pokiaľ ide o priekopnícku technológiu video kodekov. Transakcia bude zahŕňať portfólio viac ako 5 000 patentov vrátane základných patentov v štandardnej kompresii videa. GE Aerospace si ponechá svoje portfólio duševného vlastníctva súvisiace s hlavnými leteckými a obrannými technológiami, ako aj portfólio ochranných známok značky GE.
"GE Licensing je domovom mnohých základných inovácií, ktoré poháňajú moderný svet," povedal Andy Sherman, Dolby EVP / Patent Licensing a General Counsel. "Dôležitou súčasťou stratégie spoločnosti Dolby je poskytovanie hodnoty našim zákazníkom, partnerom a odvetviu prostredníctvom otvorených štandardov a spoločných licencií. Táto akvizícia nám dáva príležitosť pokračovať v propagácii a podpore inovácií v rámci našich ekosystémov."
Táto akvizícia je rozšírením existujúcich licenčných činností spoločnosti Dolby. Portfólio technológie video kodekov spoločnosti GE Licensing, ako sú HEVC a VVC, dopĺňa, posilňuje a rozširuje rozsah portfólia duševného vlastníctva spoločnosti Dolby. Spoločnosť Dolby je odhodlaná pokračovať v uľahčovaní prijímania štandardizovaných technológií novej generácie, ktoré umožňujú efektívnosť, kontinuitu a rast priemyslu.
"Dolby je dôveryhodný líder a inovátor s dlhou históriou v oblasti licenčných technológií a patentov prostredníctvom kolaboratívnych štruktúr," povedal Robert Giglietti, generálny riaditeľ spoločnosti GE Aerospace pre podnikové holdingy a pokladníka. "Keďže GE Aerospace naďalej zostruje svoje zameranie ako samostatná spoločnosť slúžiaca zákazníkom v oblasti letectva a obrany, spoločnosť Dolby je tým správnym partnerom na zabezpečenie toho, aby tieto inovatívne technológie digitálnych médií naďalej slúžili podnikom a spotrebiteľom na celom svete."
------------------
Prosím, pýtajte sa na fóre a nie v súkromných správach, aby z toho mali prospech všetci.

------------------
Nosce te ipsum.
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“