Picons

Moderátor: Duce

Odpovědět
Devastator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 12:17

Picons

Příspěvek od Devastator »

Zdravím, mám jednu otázku, od zprovoznění mého ONE jsem měl veškeré Picons správně načteny až do pondělí kdy zmizely jak ze seznamu programů, tak i z předního displeje. Někde jsem tu četl, že se nahrávají automaticky ze signálu. Zkusil jsem restart přístroje, restart picons, nové ladění, tovární nastavení včetně nového update a nového nastavení zařízení a stále je tam nemám, přístroj jsem nechal zapnutý 24 hod a stále nic. Má někdo podobný problém a kde hledat jeho řešení. Díky
Uživatelský avatar
kratke_pole
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 363
Registrován: 03.prosinec 2015 - 16:34

Re: Picons

Příspěvek od kratke_pole »

Skusil som, napred neslo a zhruba po pol hodinke uz nabehlo, vid priloha.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Do r. 2015 ako alfsvk
Devastator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 12:17

Re: Picons

Příspěvek od Devastator »

Tak u mně i po jednom a půl dnu situace stále stejná
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Devastator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 12:17

Re: Picons

Příspěvek od Devastator »

Zdravím, tak mám v tomto problému nový poznatek, nevím jak dalece je to možné, ale při výpadku internetu v síti LAN a přepnutí na mobilní hotspot během chvilky picons naskočily, po přepnutí na LAN jsou opět pryč, ještě zkusím připojení přes místní WIFI. Nějak nechápu jak toto ovlivňuje způsob připojení sítě.
Tak pro doplnění, přes WIFI je situace stejná, stejně jako přes LAN, zobrazí se pouze při připojení pomocí mobilního hotspotu.
Může být chyba v domácí síti, třeba vadný router. Vše ostatní mi funguje normálně jen z PC se nemůžu dostat do tohoto zařízení, W10 hlásí, že server DNS pravděpodobně není k dispozici, ale o spojení Windows s Androidem toho tady už bylo popsáno víc, tak tomu nepřikládám moc velkou váhu. Je pravdou to, že od prvního spuštění tohoto zařízení bylo připojeno přes kabel a fungovalo to normálně.
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Picons

Příspěvek od Spacer »

A skúsil si v aplikácii Live TV v nastaveniach Resetovať picons a prípadne potom reštartovať box?
Inak s tým robíš pekné kúzla - wi-fi, LAN, hotspot. :D
Je možné, že máš doma rozsypanú sieť, ale to takto nikto nevie posúdiť. Na box na tej istej sieti by si sa mal dostať cez Ip adresu boxu - vo Windows prieskumníkovi zadať niečo ako \\192.168.0.22
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Devastator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 12:17

Re: Picons

Příspěvek od Devastator »

Tím jsem začal, to jsem psal už původním dotazu, restart Picons, restart přístroje, tovární nastavení i kompletní přeinstalace včetně update a nové ladění.
Takže teď už nezbývá než ta domácí síť a vzhledem k tomu, že situace je stejná jak přes LAN tak WIFI soudím, že je vadný router.
Zkusím zálohovat a uvést ho do továrního nastavení. Jen je divné, že to dělá pouze u AB IPBOXU ONE, Formuler S turbo takové problémy nemá
Devastator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 12:17

Re: Picons

Příspěvek od Devastator »

Vyřešeno, celý problém byl ve vadném LAN kabelu
Odpovědět

Zpět na „AB IPBox ONE, TWO, TWO Combo“