Picony (novinky) - všechny rozměry download

Moderátor: chocholousek

Odpovědět
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 972
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od chocholousek »

Milos999 píše: Skylink zaradil do svojej ponuky uz aj NovaSport 3 a NovaSport 4 nedali by sa tie picony prosim cim skorej pridat ? Vopred diky...
Zdravim! Urcite ano, vcera "to" chlapci s skl vytroubili do sveta nekdy okolo 10:30, ja jsem si to precet vcera kratce po poledni a doletel svym soukromim letadlem domu. Pak jsem si dal obed koblihu a kafe. Pote pripravil mimoradnou aktualizaci picon (je rychlejsi nez ta radna). Spustil ji neco po 14:00, hotova byla asi ~14:40, a ted mi rekni co jsem mel zrychlit?
:P
Uživatelský avatar
Wozi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: 24.únor 2014 - 19:16
Bydliště: Droužkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od Wozi »

Kašli na prudíiče, díkes za Tvou práci :thankyou: :poklona:
Vu+UNO4KSE (S2X FBC) + Vu+ext.USB tuner (T2)...VTi, Zgemma4K H9 combo….OpenATV, Ariva 203HD, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET,
Uživatelský avatar
Milos999
Odborník
Odborník
Příspěvky: 385
Registrován: 14.červen 2006 - 8:38

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od Milos999 »

chocholousek píše:
Milos999 píše: Skylink zaradil do svojej ponuky uz aj NovaSport 3 a NovaSport 4 nedali by sa tie picony prosim cim skorej pridat ? Vopred diky...
Zdravim! Urcite ano, vcera "to" chlapci s skl vytroubili do sveta nekdy okolo 10:30, ja jsem si to precet vcera kratce po poledni a doletel svym soukromim letadlem domu. Pak jsem si dal obed koblihu a kafe. Pote pripravil mimoradnou aktualizaci picon (je rychlejsi nez ta radna). Spustil ji neco po 14:00, hotova byla asi ~14:40, a ted mi rekni co jsem mel zrychlit?
:P
Sorry, ze som sa vobec ozval ale mal som na mysly picony novasport 3 a 4 pre skylink na tvojej stranke picon.cz lebo ja nepouzivam ten Tvoj updater a stahujem picony z toho webu... Nic som nechcel len to mat v settingu na poriadku a len som slusne sa spytal a vopred aj podakoval... Ked som sa Ta nejako dotkol tak sorry...
Zgemma H9 Combo, + WDC WD64 640 gb Scorpio Blue Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500
Obrázek
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 972
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od chocholousek »

Neboj nedotkl si se mne, vydrzim vic nez rusky tank! Vis je jedno jaky nastroj kdo pouziva na stazeni picon ze stranek picon.cz, duvod je jednoduchy. Balik je jen jeden takze je jedno jak to stahujes vzdy stahujes jeden a ten sam balicek.
Uživatelský avatar
kostik123456
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 521
Registrován: 06.leden 2010 - 14:58

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od kostik123456 »

chocholousek píše:Neboj nedotkl si se mne, vydrzim vic nez rusky tank! Vis je jedno jaky nastroj kdo pouziva na stazeni picon ze stranek picon.cz, duvod je jednoduchy. Balik je jen jeden takze je jedno jak to stahujes vzdy stahujes jeden a ten sam balicek.
aktualizáciu chýbajúcich pikon na 80°E spravíš??? viz. moja posledná ss.
GigaBlue UHD Quad 4K + SSD Samsung 1TB
Dreambox DM900 + WD Blue 1TB
PC Tuner TBS 6928 DVB-S2
ULED TV Hisense H55U7A
Receiver Pioneer VSX-S510k,
Blu-ray 3D Pioneer BSP-170
parabola Maximum Mutifokus E85
DIEROVANÁ parabola 100 FE MESH
motor BigSAT SG2100+parabola 105cm
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 972
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od chocholousek »

Ale ja ti odpovedel ze bez lamedb to nepujde!

Jednak je to vse udelany na lamedb, a za druhe kdyz to pridam bez podpory lamedb, tak to automat na mazani nepotrebnych referenci stejne zmaze pac to nenajde v zadnem lamedb. Delat vyjimky je cesta do perkel vznikde jen bordel. Spis to vidim na jeste vetsi utlum ruskych pozic, protoze si to chlapci vsechno patlaji na kolene. A nikdo se nepodeli ani o lamedb.

p.s. lamedb musi byt aktualni a bez chyb.
rom2005
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 178
Registrován: 19.červen 2012 - 19:25

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od rom2005 »

80E dokonce ani nikdy nebylo v nabídce na stažení ve skinu HD Glass 17.
DM 920, Unstable 19-2-2019 + GP4, diseqc m. Moteck SG 2100A + Gibertini 125Al (Ku 85,2°E - 45°W), Emme Esse 125Al (multif. 36°E circ. pol. + 23.5°E), Gibertini 125Al (fix 56°E circ. pol.), diseqc m. Stab H-H 120 + Emme Esse 125Al (C-band circ. pol.); Octagon SF4008 + TBS5925, img SDGr4 (Abertis)
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 972
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od chocholousek »

Mas pravdu 80E neni a nebyla ve skinu FHDG, zustala dnes zbytecna a na picon.cz uz neexistujici pozice 85E. Nikdy se mi ze Shamannem nepovedlo dohodnout, aby to opravil. :oops:
Uživatelský avatar
kostik123456
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 521
Registrován: 06.leden 2010 - 14:58

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od kostik123456 »

chocholousek píše:Mas pravdu 80E neni a nebyla ve skinu FHDG, zustala dnes zbytecna a na picon.cz uz neexistujici pozice 85E. Nikdy se mi ze Shamannem nepovedlo dohodnout, aby to opravil. :oops:
Ja som si pikony na tejto pozícii stiahol a narval do boxov a fungujú OK, akurát update asi nebude keďže nieje upravené lame.db....
GigaBlue UHD Quad 4K + SSD Samsung 1TB
Dreambox DM900 + WD Blue 1TB
PC Tuner TBS 6928 DVB-S2
ULED TV Hisense H55U7A
Receiver Pioneer VSX-S510k,
Blu-ray 3D Pioneer BSP-170
parabola Maximum Mutifokus E85
DIEROVANÁ parabola 100 FE MESH
motor BigSAT SG2100+parabola 105cm
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 972
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od chocholousek »

kostik123456 píše:update asi nebude keďže nieje upravené lame.db....
Neni treba zadnych specialit a ani uprav, potrebuju lamedb bez chyb a aktualni. Jinymi slovy nesmi byt v lamedb kazda stanine 5x podle toho jak soudruzi s kazdou jednou sluzbou sibovali po ruznych frekvencich, ale jen jednou, skutecne na frekvenci na ktere vysila.
Takze kdyz uz places ze jen 80e na picu, vem si do ruky radce mladych svistu precti si odstavec jak vytvorit lamedb pro pozici 80E bez chyb a aktualni. Sedni si ale ke Gigablue nikoliv k DM900 to podle podpisu co ctu. Zajed na 80E a dej proladit, jo jak rikam vzdy zatrhni pri ladeni nejprve vymazat stare zaznamy, nepamatuji se presne jak je to tam napsane. Nejlepsi zacit vytvaret lamedb uplne odzacatku a stare lame smazat uplne.

p.s. hadej co udelat az budes mit hotovo s lamedb kde mas 80e, no muzes 3x...
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: Picony (novinky) - všechny rozměry download

Příspěvek od slax78 »

chocholousek
mozem poprosit o picon:
- O2 TV Sport
- O2 TV Info
- O2 TV Fotbal
- O2 TV Tenis

Format:
piconstransparent-100x60
piconstransparent-220x132
piconsrd-400x240
Vdaka
Odpovědět

Zpět na „Picons“