e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 18.Leden 2019 - 13:11

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 20.Březen 2007 - 23:02 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: AB DSR-310SKCI,IP Box 400S
Místo/Bydliště: Slovensko
Prosím vás o radu má niekto z vás skúsenosti s niečím takýmto?Našiel som to na http://www.abshop.sk/Default.aspx?Catid ... ductId=452 je to SmartWI bezdrôtový rozbočovač pre smart karty.

CAM SmartWi Wireless
Novinka

SmartWi je bezdrôtový rozbočovač pre smart karty.
SmartWi je bezdrôtový rozbočovač pre smart karty. S týmto WI-FI rozbočovačom môžete zdieľať vašu originálnu kartu na všetkých vašich satelitných prijímačoch. Rozbočovač spája satelitné prijímače pomocou klientských WI-FI kariet, ktoré sa zasúvajú do CA modulov v prijímačoch, resp. CA modulov zasunutých do CI slotov. Satelitné prijímače teda pracujú rovnako, ako by v každom z nich bola zasunutá originálna dekódovacia karta. Podpora systémov - SECA/Mediaguard 1 & 2 ,Viaccess 1 & 2.x, Conax , Cryptoworks (pripravuje sa Irdeto 1 & 2).
Súčasťou štandardnej dodávky je master box, 3 klientské karty a napájací zdroj pre master box

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Předmět příspěvku:
PříspěvekOdeslal: 20.Březen 2007 - 23:10 
Moderátor
Moderátor

satelitni prijimac: vsetky
Místo/Bydliště: okr.Prievidza
Poděkoval: 15 krát
Poděkováno: 97 krát
to si nechame ako zalohu, ked cz a sk nepojde. :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekOdeslal: 22.Březen 2007 - 10:43 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

satelitni prijimac: Amiko SSD-550, Opticum 7000CX
Místo/Bydliště: GL
Na ABčkach neviem, ale na Dreamboxoch som to videl ako sa dá zdieľať aj UPC pomocou tohto zariadenia, ale jeden to musí mať oficiálne.

Předmět příspěvku: Zdielanie
PříspěvekOdeslal: 22.Březen 2007 - 22:02 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: AB DSR-310SKCI,IP Box 400S
Místo/Bydliště: Slovensko
Som tam volal,škoda že je to len na jednu kartu,napr.Slov Link,CS Link,UPC, ak by som chcel tak si musím kúpiť další len to stojí vyše šesť tisíc ale v tej sade je jeden vysielač a tri karty tak kto má doma tri sat.prímače nieje to také zlé a ešte to má jednu chybičku krásy tá karta trčí von z toho modulu tak ked si to dám do pímača tak tam budem musieť mať otvorené vrátka a ešte mi aj bude trčať tá čierna časť (zrejme pímač) tej karty :(

PříspěvekOdeslal: 19.Říjen 2010 - 18:57 

Poděkoval: 5 krát
Dá sa aj použiť pre optibox cx pvr ready ?

PříspěvekOdeslal: 19.Říjen 2010 - 21:03 
Moderátor
Moderátor

ano

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 10:10 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Prosim Vas chcem sa opytat ci tato zdielana citacka kariet funguje aj na nove karty skylink a ci bezi aj na starsich prijimacoch
Dakujem.

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 11:07 
Moderátor
Moderátor

len na ice v rezime crw . Na kazdom starsom prijimaci nemusi fungovat - nutne otestovat .

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 12:42 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Pytam sa preto lebo som neskuseny ohladom toho vsetkeho ani nemam priniest co tomuto foru chcel by som si len spojazdnit len toto zdielanie karty na zaklade toho SMARTWI II - Wireless Card Spliter
Chcem to zozdielat tak ze dva karty dam do prijimacov k televizorom a jednu by som chcel dat do PC
A prave o toto PC mi aj ide potreboval by som poradit nejake zariadenie na PC ale iba USB a ci to je mozne z nejakeho kvalitneho satelitneho prijimaca ktory by nejako dokazal pripajat aj PC aj TV
Ak by bol niekto taky ochotny mi pomoct bol by som rad pretoze ako vravim nevyznam sa v tom moc preto ani nechcem zdielat na zaklade parovania prijimacou ale len tymto sposobom cez wifi...
dakujem...

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 13:06 
Moderátor
Moderátor

Místo/Bydliště: Portlaoise
Poděkováno: 60 krát
Na AliExpress to taky seženeš.... jiná cena.... asi i jiná kvalita. Osobně jsem cca měsíc testoval ten co uvádíš ty s CAID 0D02 a šlapalo to bezproblémově. 0D96 a 0D97 Ti taky půjde.

VU+ ZERO, openATV
Prismcube Ruby, Black Hole
Showbox 5000HD, openATV
AB IPBox 91/55/99/9900HD

----------------------------------------

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 14:16 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Teraz ma napadla jedna technicka otazka
Pokial sa nemylim tak original karta bude v tom zariadeni a ostatne v satelitnych prijimacoch a budu komnikovat cez wifi s tov kartov v zariadeni a moja otazka je ako bude ta originalna karta prijimat zapisy ked nebude v spojeni so satelitom???

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 14:44 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Poděkováno: 2 krát
boy1155 napsal:
Teraz ma napadla jedna technicka otazka
Pokial sa nemylim tak original karta bude v tom zariadeni a ostatne v satelitnych prijimacoch a budu komnikovat cez wifi s tov kartov v zariadeni a moja otazka je ako bude ta originalna karta prijimat zapisy ked nebude v spojeni so satelitom???

ziadno, pretoze tie pšonek wifi čuda nikdy nevedeli emm update na cw a toboz nie na ice

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 14:53 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

No a prave asi o to ide pretoze aj ked ICE karty by asi sli ale ide o to ze zapisy na karte sa menia aj niekolko krat za den podla mna a kedze to wifi zariadenie nieje napojene na satelit nema odkial brat zapisy a tym originalna karta nema nove zapisy cize by ju vzdy trebalo davat do satelitneho prijimaca kde si ich nacita cize je to asi hlupost alebo sa mylim?

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 15:28 
Moderátor
Moderátor

zapisy su na mesiac, op kazde dva tyzdne - to sa da prezit.

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 15:39 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Ale ved nove kodovanie IRDETO je o tom aby bolo kodovanie obtaznejsie aj ked to bezi na karte ICE aj tak su v nej IRDETO kody predsa nie? a ak sa smiem spytat mas to odskusane? ci ti to tak bezi...

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 15:40 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

boy1155 napsal:
Ale ved nove kodovanie IRDETO je o tom aby bolo kodovanie obtaznejsie aj ked to bezi na karte ICE aj tak su v nej IRDETO kody predsa nie? a ak sa smiem spytat mas to odskusane? ci ti to tak bezi...

ja nepouzivam a ani nikdy som nepouzival tieto kramy na share.. odskusat si to musis sam.

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 15:45 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Tak ak si to neskusal ako vies ze to pojde mesiac resp. 2tyzdne? ak by to tak bolo naozaj sa to da prezit ak vsak niekolkokrat denne tak sa to uz asi moc prezit neda...
Keby som to chcel len na dva satelitne prijimace tak by som zvolil asi cestu zdielania tych prijimacou lenze ja chcem 2TV + PC

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 16:25 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

boy1155 napsal:
Tak ak si to neskusal ako vies ze to pojde mesiac resp. 2tyzdne? ak by to tak bolo naozaj sa to da prezit ak vsak niekolkokrat denne tak sa to uz asi moc prezit neda...
Keby som to chcel len na dva satelitne prijimace tak by som zvolil asi cestu zdielania tych prijimacou lenze ja chcem 2TV + PC

este raz a pomaly..

1,v dnesnej dobe pouzit koncepr zdielania z roku 2008 zo supportom z PL je rutenie sa do zahuby
2, zrovna v tych wifi Pl spliterkoch ti nechodia ziadne EMM, takze kartu ICE budes ob 2 tyzdne vytahovat a pichat do boxu. kartu IRDETO tam ani nerozbehnes, pretoze ta potrebuje EMM-G na sesion key
3, to preco to ty potrebujes ti vyriesi jeden linux box, jeden trebars non linux a dajme tomu ten PC, vsetko sa dele kablovo, cez LAN a zena moze spokojne pustat mikrovlnnu trubu ako aj sused jazdit vytahom - vypadky nebudu ziadne coz sa neda povedat o produkte made by garaž by PL pšonek

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 16:35 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

dlhe_pole napsal:
boy1155 napsal:

este raz a pomaly..

1,v dnesnej dobe pouzit koncepr zdielania z roku 2008 zo supportom z PL je rutenie sa do zahuby
2, zrovna v tych wifi Pl spliterkoch ti nechodia ziadne EMM, takze kartu ICE budes ob 2 tyzdne vytahovat a pichat do boxu. kartu IRDETO tam ani nerozbehnes, pretoze ta potrebuje EMM-G na sesion key
3, to preco to ty potrebujes ti vyriesi jeden linux box, jeden trebars non linux a dajme tomu ten PC, vsetko sa dele kablovo, cez LAN a zena moze spokojne pustat mikrovlnnu trubu ako aj sused jazdit vytahom - vypadky nebudu ziadne coz sa neda povedat o produkte made by garaž by PL pšonek

a mozes mi znazornit prosim ta tu skladacku ako sa da poskaladat 2TV + pc?
kabel mi samozrejme nevadi pretoze podla mojho nazoru je kablovy prenos najkvalitnejsi...

PříspěvekOdeslal: 22.Červen 2014 - 17:24 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

boy1155 napsal:

a mozes mi znazornit prosim ta tu skladacku ako sa da poskaladat 2TV + pc?
kabel mi samozrejme nevadi pretoze podla mojho nazoru je kablovy prenos najkvalitnejsi...

no jo ale pocitaj s tym ze v toto pekne nedelne poludnie pablo picasso a zadarminko nebudem..
co tak pouzit strycka googla ?

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 22 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00