ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
blacker91
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 351
Registrován: 08.prosinec 2008 - 12:02
satelitni prijimac: Dreambox 920
Bydliště: Vysočina

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od blacker91 »

Chci se zeptat. Skyjet nebyla by chuť udělat do archivu plugin na iptv lepsi.tv ?
Dreamsky DSR-7500 a Dreamsky DSR-7000
Dreamsky NXP 256
ralcar
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 09.leden 2015 - 12:01

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od ralcar »

Zdravím a díky Skyjetovi za práci s archivy. Mám prosbu, používám skin atilehd a poslední 2 aktualizace změní pozadí archivů z modré na černé a je špatně vidět kurzor. Byl by nějaký způsob jak zachovat modré pozadí kromě přeinstalace archivů?

PS: Tak přeinstalace také nepomohla, stále černé pozadí a nefunguje Foreca.
duo4kse S2-FBC, T2, 2TB SSD, Vti 15, AtileHD, VU DUO2
Uživatelský avatar
elektrikar05
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 14.leden 2011 - 21:21
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od elektrikar05 »

AHoj.
jen informativne.. VTI 15.0.02 instalvoaný archiv czsk 2.1.4 a vše jede jako po drátkách
VU +solo4k, VU +solo2, VTI 15.0.0
mackh
Odborník
Odborník
Příspěvky: 373
Registrován: 14.leden 2010 - 16:16

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od mackh »

Jak se v Sledovani O2TV da sledovat prave prehravany porad od zacatku ?
Kdyz si ho pustim z archivu, tak se prehrava od aktualne vysilane casti.
GigaBlue UHD Quad 4K, openATV 6.4
OCTAGON SF8008 Mini, openATV 6.4
E-85 a 4x QUAD LNB (1W, 16E, 19E, 23,5E) + SG2100 s OP 100 cm 53E az 34,5W
asfyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 29.květen 2011 - 8:52

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od asfyx »

prima + neda sa prihlasit cez konto a doplnok pre svk nefukcny ala cez hbbtv ide vseko caff
ralcar
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 09.leden 2015 - 12:01

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od ralcar »

mackh píše:Jak se v Sledovani O2TV da sledovat prave prehravany porad od zacatku ?
Kdyz si ho pustim z archivu, tak se prehrava od aktualne vysilane casti.
Nedá
duo4kse S2-FBC, T2, 2TB SSD, Vti 15, AtileHD, VU DUO2
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od minestra »

asfyx píše:prima + neda sa prihlasit cez konto a doplnok pre svk nefukcny ala cez hbbtv ide vseko caff
Omylem jsem poděkoval :D - ale chtěl jsem napsat: na mém boxu prima+ ve všem funkčni: prihlášení - živě - archiv.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

archivCZSK verzia 2.2.0 + Stream Cinema Community

Příspěvek od skyjet »

Predveľkonočný darček v testovacej aktualizačnej vetve: Komplet nová Stream Cinema Community + potrebná aktualizácia archivCZSK.
  • doplnok komplet prerobený po vzore oficiálneho Kodi doplnku a Stream Cinema doplnku
  • pridaný zoznam posledných sledovaných filmov, seriálov, ...
  • pridaná možnosť zapnúť pamätanie si poslednej sledovanej pozície
  • integrácia s trakt.tv (scrobbling, označovanie videných filmov, seriálov, zoznamy z trakt.tv, ...)
  • možnosť nastavenia filtrovania položiek a streamov podobne ako v Stream Cinema
  • pri pozeraní je možné cez šípku hore/dole vyvolať playlist a zmeniť stream na iný
  • vypĺňanie doplnkových informácii pre CSFD plugin (náje presne sledovanú epizódu u seriálov)
  • BONUS: ak nemáte aktívne webshare predplatné, tak cez kontextové menu je možné vyhľadávať na prehraj.to a SCC použiť ako katalóg pre nájdenie správneho videa
Jedna nevýhoda - ak používate záložky, tak o všetky prídete a budete si ich musieť vytvoriť znovu. Kto má chuť nech otestuje. Chyby prosím hlásiť spolu s logom - viď. prvá stránka tohto vlákna. Tak ako stále: Zatiaľ ide o testovaciu verziu, takže inštalujte len ak viete si v prípade problémov prijímač vrátiť do pôvodného stavu.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
sanchez13
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 27.červenec 2011 - 16:35

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od sanchez13 »

dm920, openATV 6.4, aktualizacia prebehla OK.

- SCC som zbezne preklikal, zda sa, ze to funguje OK. Plnohodnotne neviem otestovat, pretoze nemam platene webshare :-)
- vsimol som si ale problem pri stahovani z markiza. Opat nestasny Dunaj k vasim sluzbam. Skusal som stiahnut epizodu 3, aj 4, ale vzdy ju stiahlo bez zvukovej stopy. Pri prehravani je vsetko OK, ide aj zvuk. Download skonci OK, bez chyb, len stiahnuty .ts subor nema zvukovu stopu.

Prikladam log, aj ked ziadne chyby zrejme zalogovane nebudu, kedze vsetko zbehlo uspesne bez chyby.
Přílohy
archivCZSK.log.gz
(3.17 KiB) Staženo 14 x
3x DM525 HD Combo, 1x DM900, 1x DM920, openATV 6.4
asfyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 29.květen 2011 - 8:52

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od asfyx »

archiv v 2.2.0 na vti 15.02 ide v pohode ale je nutne zadat znova vsetky zalozky a4k filmy idu v pohode skuska do 50giga film tot vsjo,doporucujem
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

Ja som cez víkend skúšal na DM900UHD plugin Stream Cinema ( od kra.sk) a bol som pripojený cez Wifi kľúč 5GHz siet a všetky HDR videá a neviem ake skúšobne 4K išli úplne bez problému .
Prehravac v plugine bol nastavený na Default .
asfyx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 29.květen 2011 - 8:52

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od asfyx »

no vsetky filmy do 50giga a isiel a scifak ten mal 164giga bez problemov E2,tak ako v kodi prostredi tot vsjo az na tie zalozky
papopp
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 44
Registrován: 02.červen 2010 - 17:06

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od papopp »

Vsetko OK, len mala kozmeticka chybicka: zlozka " Serialy " je napisana " Serilály "
Přílohy
1.jpg
brkulin2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 27.říjen 2022 - 6:57
satelitni prijimac: VU+ Solo4K

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od brkulin2 »

Archiv v 2.2.0 na VTi 15.02 je asi v pořádku. Jen jsem narazil na problém se stahováním na SC2. Dlouho jsem nic nestahoval, takže nemůžu říct, jestli je to novou verzí, nebo je problém už z dřívějška. anebo jen můj problém.
Když zkusím pustit stahování, tak mi ihned vyskočí zpráva o úspěšném dokončení stahování (samozřejmě, že se nestáhnulo vůbec nic) a po stisku OK nová zpráva "stahování začalo" a opět nic se neděje. Log přikládám.
archivCZSK.zip
(13.54 KiB) Staženo 21 x
VU+Solo4K; Image VTi 15.0.2;
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od mfpman »

Asi tato cesta nie je korektna v tvojom pristroji tak si ju uprav

/hdd/Download/
Dreamplex 8000
brkulin2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 27.říjen 2022 - 6:57
satelitni prijimac: VU+ Solo4K

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od brkulin2 »

Co je na tom špatně? U všech ostatních pluginů (iprima, ivysílání...) to funguje se stejnou cestou.
Ani změna na cokoli jiného u SC2 nepomáhá. Stav stále stejný. Tím to nebude.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 05.duben 2023 - 12:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
VU+Solo4K; Image VTi 15.0.2;
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

sanchez13
Sťahovanie z markízy je bez zvuku kvôli tomu, že používa oddelené streamy pre video a audio. Budem sa musieť pohrať s gstreamerom a nastaviť ho tak, aby tie streamy zmuxoval do jedného výstupného súboru. Ale zatiaľ netuším ako a google mi tiež veľmi neporadil. Ak niekto vie ako vytvoriť pipeline pre gstreamer ktorá spojí video a audio do jedného súboru, tak mi prosím dajte vedieť.

brkulin2
U mňa sťahovanie z scc funguje. Podľa logu sa ti sťahovanie ukončí hneď po spustení. V logu máš curl príkaz ktorý sa použije pre sťahovanie, tak si ho skús u seba v príkazovom riadku. Bude to najskôr nejaké VTi špecialita, resp. jeho zastaralosť.

papopp
Bude opravené aj s množstvom ďalších bugov čo som našiel.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
brkulin2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 27.říjen 2022 - 6:57
satelitni prijimac: VU+ Solo4K

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od brkulin2 »

skyjet
Příkaz curl -o jsem vyzkoušel a vyhodilo to chybu certifikátu (0curl: (60) server certificate verification failed. CAfile: /etc/ssl/certs/ca-certificates.crt CRLfile: none)
Zkusil jsem stahovat s příkazem "curl -k"- to sice napíše "stahuji.... ", ale to je vše a stále se nic nestáhne. Dělá to nejen SC2, ale i SC. Ostatní pluginy jsou OK. Zřejmě tedy něco ve VTi.
VU+Solo4K; Image VTi 15.0.2;
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

Pribudli nejaké opravy a vylepšenia. Opravil som export xml-epg ktorý sa mi podarilo poslednou aktualizáciou rozbiť u všetkých doplnkov, ďalej opravený scrobbling u trakt.tv, ďalej bolo opravené sťahovanie kedy sa archiv 2x pýtal na výber zdroja. A tiež pribudla jedna novinka: automatický výber audio stopy u filmu + automatické zapnutie vnorených titulkov. Túto funkcionalitu podporuje SC a SCC. V nastaveniach je možné vybrať prioritu jazykov, prípadne zapínanie titulkov úplne vypnúť. Predvolene je zapnuté nastavenie forced titulkov (titulky u dabovaného filmu, pokiaľ sú niektoré jeho časti nedabované), no informáciu či sa jedná o forced alebo nie je možné získať iba na DMM. U ostatných sa za forced titulky berú prvé v poradí, pokiaľ film obsahuje viac titulkových stôp s rovnakým jazykom (väčšinou to tak býva, no samozrejme nie je to pravidlo). Testované na OpenPLi 8.3, OpenATV 7.2 a DMM OE 2.6. Samozrejme niekde to fungovať nemusí (napr. VTi som neskúšal). Ak by niečo nefungovalo alebo padalo, tak nezabudnite logy ...
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

Skusam v2.2.1 ,zatial ide vsetko OK.
Len nerozumiem,preco mi zobrazuje dva typy tituliek.
Ako vypnem ten cierny podklad,mi niekto poradi?
Přílohy
screenshot_2.jpg
screenshot_1.jpg
Odpovědět

Zpět na „Plugins“