Picony Mirror-Glass 100x60 pro Neutrino OS - download

Moderátor: chocholousek

Odpovědět
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Picony Mirror-Glass 100x60 pro Neutrino OS - download

Příspěvek od chocholousek »

Picon Mirror-Glass 100x60 png32

Na žádost kolegy Palinko950, jsem pro Vás připravil kolekci picon 100x60 png32 "Mirror-Glass". Asi dlouho nebylo nic nového pro OS Neutrino, proto bylo třeba změnu. Efekt "mirror" tedy zrcadlo sice u menších picon nevypadá tak dobře jako u větších ale troufnu si tvrdit že pořád picona vypadá docela dobře. O5 jde o výběr těch nejzajímavějších pozic.

náhled jedné picony =>
mirroglass100x60.gif
mirroglass100x60.gif (131.54 KiB) Zobrazeno 2279 x
více picon =>
Mirror Glass100x60 (1).png
Gdrive picon folder

Kód: Vybrat vše

######################################################################################################################################
#                                      ____   _____        ___   _ _     ___    _    ____                                            #
#                                     |  _ \ / _ \ \      / / \ | | |   / _ \  / \  |  _ \                                           #
#                                     | | | | | | \ \ /\ / /|  \| | |  | | | |/ _ \ | | | |                                          #
#                                     | |_| | |_| |\ V  V / | |\  | |__| |_| / ___ \| |_| |                                          #
#                                     |____/ \___/  \_/\_/  |_| \_|_____\___/_/   \_\____/                                           #
######################################################################################################################################
#                                Picon Mirror-Glass 100x60 for Neutrino png32 by chocholousek                                        #
######################################################################################################################################
Lituji ale podpora těchto picon je ukončena, picony již nadále nebudou aktualizovány ani přítomny na www.

Prosím vyberte si jiné výběr je velký...
Palinko950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 07.únor 2016 - 9:35

Re: Nové - Picony Mirror-Glass 100x60 pro Neutrino OS - download

Příspěvek od Palinko950 »

Touto cestou sa chcem poďakovať chocholouskovi za jeho snahu,keď vytvoril kolekciu picon 100 x 60 pre nadšencov neutrina,s efektom mirror. Je škoda,že podpora bola ukončená. Mne osobne to nevadí.Stiahnem si picony určené pre enigmu 100 x 60 ,prepíšem číslice z enigmi do neutrina a picony sú znovu funkčné v neutrine. Prepisovanie zaberie síce čas,ale stojí to zato.Ešte raz , klobúk dole.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové - Picony Mirror-Glass 100x60 pro Neutrino OS - download

Příspěvek od chocholousek »

Nuz asi bych nemusel reagovat, ale...

Po prestehovani vsech piconek na nove uloziste jsem ziskal perfektni prehled kolik a jakych picon je stahovano, je to moc fajn bo tohle mi na google disku schazelo. I kdyz to byl vlastne takovy "nechteny" bonus. Vysledek je ukonceni vyroby vsech pozadi a rozmeru o ktere nebyl a neni zajem.
Mohl jsem tak vytvorit dalsi nova pozadi a pokud ma nekdo tip na nejake zajimave pozadi ktere nikdo jiny nevytvari muze se podelit, pokud ziskam dojem ze je fajn a bude o takove pozadi zajem neni problem jej pridat. To se treba stalo kdyz mne Timeshock upozornil na pozadi ktere jsme pote nazvali PoolRainBow, ktere patri do top 3 ve stahovanosti.
Vysledkem bylo zjisteni ze budto tisice uzivatelu pristroju s neutrino OS vzdy picony si sami konvertuji ,a nepouzivaji tak ty mnou vyrobene a nebo je nepouzivaji vubec. Jednalo se pouze o jednotky lidi kteri pouzivali ty me, a to i po vyrazne redukci picon urcenych pro neutrino OS na picon.cz. Nemelo tak smysl pokracovat v marnem boji za picony pro neutrino OS.
Omlouvam se, proto jsem podporu ukoncil.
Uživatelský avatar
Pr0metheUs
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 197
Registrován: 27.prosinec 2008 - 18:34

Re: Nové - Picony Mirror-Glass 100x60 pro Neutrino OS - download

Příspěvek od Pr0metheUs »

Skoda tych picon pre Neutrino, urcite sa par uzivatelov naslo co to vyuzivali.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové - Picony Mirror-Glass 100x60 pro Neutrino OS - download

Příspěvek od EnoSat »

NeutrinoHD teraz podporuje 4 formaty picon
screenshot (11).png
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Picony Mirror-Glass 100x60 pro Neutrino OS - download

Příspěvek od chocholousek »

Ja si dovolim vstoupit a napsat ze forma E2 Logo 1 a E2 Logo 2, je soucasti vsech balicku.
Odpovědět

Zpět na „Černé“