Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Jediné omezení: pouze vše kolem satelitní techniky, příjmu apod.
Pokud se chcete bavit o něčem jiném, tak to patří jinam!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Pravidla fóra
Upozornenie predajcom sat. techniky !
Toto fórum je založené pre užívateľov sat.techniky ! Akákoľvek, aj skrytá reklama ,smerujúca na stránky komerčných spoločností, bude po zásluhe odmenená .

A: V príspevkoch nieje možné žiadať o refresh kariet operátorov Skylink a CSlink.
1. Název příspěvku musí odpovídat obsahu otázky - (nepojmenovávat téma jako pomoc, žádost o radu apod.) To, že chce uživatel založením příspěvku požádat o pomoc, je všem jasné ...
Také pojmenování podle názvu přijímače moc nevypovídá o samotném dotazu.
2. Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
3. Pokud je pro konkrétní přijímač vytvořena na ABF samostatná kategorie, své dotazy pište přímo tam
4. Pre vkladanie logov a podobných súborov treba využiť možnosť vloženia ako prílohy a nie ich vkladať do príspevkov ako XX riadkové texty.
5. Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
6. Maximalna veľkosť prílohy - 1MB .
Odpovědět
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Příspěvek od slapet »

Při zapojení sounbaru k tv přes HDMI 2 ARC , optiku nebo sluch. výstup mi to při přepínaní kanálů vypadne zvuk a naskočí až když 3-4 krát přidám na DO. Jediný spojení při kterým to nedělá je výstup na satboxu jack do vstupu AUX na sounbaru. Má někdo podobnou zkušenost a řešení díky.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Příspěvek od EnoSat »

nie
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
ci007
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 25.duben 2010 - 11:16

Re: Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Příspěvek od ci007 »

No podobny problem mam aj ja, soundbar Samsung, nema arc ale cez optiku sa zapne a vypne sam. Mne ten zvuk dost vypadava cez spravy na rtvs, markize... Cez analogove pripojenie to samozrejme nerobi. Co som zistil je ze ked vymenim sat. prijimac octagon sf8008, napr za ineos zx4 tak to nerobi!!! Takze u mna je problem ten octagon, mam este amika ale tie som neskusal..
125cm /28.2E-23.5E-16E-13E/
OCTAGON SF8008, iNEOS ZX4, Amiko Mini HD265, Amiko Mira Wifi
Uživatelský avatar
jkaval
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 34
Registrován: 11.listopad 2008 - 8:34
Bydliště: Plzeň

Re: Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Příspěvek od jkaval »

Mám také věcí od Panasonic, naprosto stejně zapojené jako ty a ještě se mi nestalo aby mi vypadl zvuk. Zkus vyměnit kabel HDMI z ARC. Myslím že musí být 2.0. Jestli tam nemáš jen obyčejný kabel 1.4
VU+ Solo 4K (2xDVB-S2 + DVB-T2/C TWIN), Toroidal T90 1W-13E-19E-23E, 49" 4K Panasonic.
arnold78
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 26.duben 2009 - 15:46

Re: Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Příspěvek od arnold78 »

Aj mne vypadaval zvuk na 4k telke cez 4k set top box.mal som hdmi kabel 1.4 ale ked som vymenil na 2.0 a uz odvtedy slape ako jedna radost.
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Příspěvek od slapet »

Pánové děkuji všem za váš čas a odpovědi vyřešil to ten kabel HDMI 2 :D :good:


Tak moje radost netrvala dlouho popisovaný problém se i s kabelem HDMI2 projevil zase tak, že při mírným stlumení se zvuk stratí úplně ze sledovaného kanálu. Už mě napadá jen že může být chyba v tom soundbaru a jediný co funguje dobře je vstup AUX.
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: Panasonic TV - Soundbar - Sat box

Příspěvek od slapet »

Po zakoupení dvou nových kabelů HDMI 2.0 všechno funguje tak jak má
ještě jednou dík všem. *01*
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“