by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dobrý den všem. Tak jsem tu zase.
Nedalo mě to a hledal jsem converter pro Oscam. Našel jsem, ale jen pro Win a online v prohlížeči. Tak jsem dnes zabral a pomocí základních příkazů,
vytvořil v menu downloaderu converter pro Oscam. Ale jelikož nejsem kouzelník a něco co by měl jiný za hodinu, jsem dělal celí den, tak jsem dokázal
vytvořit converter pouze pro jeden server...čili pro jeden řádek. Nebyl by problém řádky pomocí příkazů rozdělit a každý zvlášť zpracovat a pak zase
poskládat, ale už na to nemám síly ani čas.

Takže co tu máme. Máme tu v menu converter ve kterém při do jeho vstupu můžete, prohlédnout momentálně používaný (oscam.server) nebo zálohovat svůj soubor (oscam.server). Dále ho můžete vrátit zpět. Ale to vše za předpokladu že máte stejnou cestu jako já, čili..../etc/tuxbox/config/oscam/oscam.server Pokud ano, jsou tyto funkce pro Vás...... A teď jak to vše použít!!! Ideálně si pro jistotu vytvořit stisknutím zálohu. Vrátíme se na začátek. Stáhneme si ze seznamu jeden server pro CCcam. Upozorňuji jeden server!!! Pokud by jste stáhli seznam, čili cokoli víc jak jeden, converter by to poskládal,ale Oscam by to stejně nepřečetl. Pokud máme stažen jeden server, vstoupíme do converteru pro Oscam a dáme první volbu, která nám ten stažený server CCcam.cfg předělá na oscam.server a uloží podle již zmiňované cesty. Již předělaný soubor si můžete prohlédnout i znovu pomocí nabídky v menu. Zavřeme downloader a v menu kde máte Oscam...dáte jeho restart. Do menu jsem restart na Oscam raději už nedával, každý používá jiný. Toť asi vše. Vyzkoušejte a dyštak dejte vědět.
Já už na to kašlu...zítra mě čeká šichta 12h :poklona:
DSC06029.JPG
DSC06030.JPG
cfg_Zoom_3.0_fix-2_mips32el.ipk
(30.22 KiB) Staženo 69 x
ctiforum
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 19.září 2013 - 1:39

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od ctiforum »

Ide to aj jedným učesaným skriptom: :Yahoo!:
Přílohy
allinone20211017.sh.txt
(14.44 KiB) Staženo 34 x
Naposledy upravil(a) ctiforum dne 17.říjen 2021 - 19:12, celkem upraveno 9 x.
########################
########################

########################
########################

########################
########################

Ukroruina = state "404"
Из России-матушки
Вдаль глядят Сарматушки
На Соединённые Штатушки!
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od peter54 »

Vygenerovany skriptik som netestoval, ani nebudem, ale - pekna praca.
freecccam.gif
Mas to pekne, este osetrit konce riadkov.
Postaci nieco taketo
root@pipc:~/test# sed -e "s/^M//" /etc/tuxbox/config/oscam_atv_free/oscam.server >/etc/tuxbox/config/oscam_atv_free/oscam.server1
root@pipc:~/test# mv /etc/tuxbox/config/oscam_atv_free/oscam.server1 /etc/tuxbox/config/oscam_atv_free/oscam.server
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

Jak už jsem psal, někdo by to měl hotové za chvíli a ještě by to nebylo tak amatérské. Pěkná práce, ale představoval jsem si spíše univerzální converter, do kterého by se dal použít jak soubor s jedním řádkem, tak i s několika. Downloader v tichém stažení stahuje až cca 18 řádků (serverů) Ideální by bylo kdyby skript vzal soubor o jednom a více řádků a řádky rozházel do několika souborů, podle počtu řádků a ty pak po jednom zpracoval a výsledek na konci spojil do souboru pro Oscam. Popravdě se mě moc nechce tento CCcam downloader předělávat aby tam na každý server bylo ještě stažení pro Oscam...jen converter pro možnost použití v Oscam. Ale i tak super, vážím si toho že už někdo, kdo má tu možnost, přispěl i s radou a skriptem. I když je prvotní myšlenka má, určitě se nebudu zlobit, pokud někdo downloader vylepšíte v novém stylu, tak aby bylo vylepšení dlouhodobě použitelné. Má úprava jednoho řádku je sice asi zbytečně složitá, ale funguje dobře za předpokladu, že se předělává pouze jeden řádek a za předpokladu, že se nestáhne místo řádku nějaký paskvil z důvodů předělání stránek vlastníka serveru.
Jen tak dál kluci. Alespoň nevidím jen počet stažení, ale i nějakou reakci na fungování. Vše co jsem do teď dokázal, bylo za pomocí dlouhého googlení a doučování se základních příkazů, které má kde kdo v malíku. Takže se prosím nezlobte, jestli nebude něco dokonalé, jsem hlavně rád, že je to funkční. :wink:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

Tady se můžete inspirovat skripty ze zahraničního konkurenčního stahovače. Já osobně se snažím jít svou cestou i když tam také určitá inspirace je. Oni mají možnost použít skripta online a ušetřit tak i nějaká data na velikosti stahovacího pluginu. Navíc si ten majitel může skripta doupravovat na svém serveru, aniž by stále musel vydávat novou verzi s upravenými skripty. Koukal jsem že už také přešli na Curl, protože si lidé stěžovali, že jim to některé servery nestáhne. Na druhou stranu toho tam stáhnou mraky, ale jestli jim z toho pak funguje tak čtvrtina a CCcam jim tam stále loví a hledá jeden funkční v obrovském seznamu.
Jinak, nemám asi problém Váš skript vložit do downloaderu pokud by byl dlouhodobě použitelný a negeneroval do výsledku chyby. Ta možnost by mohla být užitečná. Já zatím používám CCcam, ale po testu Oscamu jsem byl mile překvapen, že jsem nezaznamenal zamrznutí jen možná jednou pár kostiček. Ale zase na druhou stranu ...CCcam chodí také dobře a pokud je server stabilní tak nedělá také neplechu. Děkuji za nedávné poděkování a též děkuji za pomoc. :poklona:
skripta.rar
(5.98 KiB) Staženo 81 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

Ještě dovětek. Zde navržený skript allinone.sh jsem otestoval a nic se neuložilo. Pak jsem si všiml, že asi používáte ATV a máte tam jinak cesty. Tak jsem je upravil na své. (tak jak tam byla rada) Stejně to nepomohlo. (oscam.server) se nezměnil, zůstal tam můj z mého converteru. Dokonce ani /etc/CCcam.cfg zůstal nezměněn. Jen v /tmp/ ostalo vyset několik dočasných souborů. Zkoušel jsem to několikrát a stále to samé. Jinak z toho vyplývá že by se musel upravit downloader pro majitelé image ATV. Oscam tam má asi jinou cestu a CCcam stejnou. I tak si vážím práce na skriptu. Snažil jsem se najít zádrhel, ale fakt nevím. Ale určitě nechci patřit k těm co jen opakují nejde a nic nedělají :) Když budu po dvanáctce ok, mrknu na to znovu.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Zdravím Vás. Trochu jsem si zase pohrál a tentokrát předělal Oscam converter z možnosti předělání pouze jednoho řádku na možnost až 19 řádků najednou. Funguje to dobře a jak to co nejlépe vyzkoušet? Máte tam ve stažení serverů žluté tlačítko na tiché stažení seznamu serverů. Ten momentálně stahuje až 19 serverů. Po jeho stisknutí se vrátíte a počkáte alespoň cca minutu. Potom na hlavním menu aktivujete converter pro Oscam a hned první možností s červeným tlačítkem dáte vygenerovat. No a průběh konverze serverů uvidíte na obrazovce. Na konci se to zastaví a teď pozor! Jelikož jsem zjistil že by tuto funkci chtěli použít i lidé s image OpenATV kteří mají cestu......... souboru.. /etc/tuxbox/config/oscam_atv_free/oscam.server a já mám zase například tuto..... /etc/tuxbox/config/oscam/oscam.server čili jsem nastavil obě cesty, ale na konci to upozorní že to jednu z těchto dvou cest nenašlo.
Čili pokud používáte první, napíše že nenašel druhou a pokud používáte druhou, napíše že nenašel první. To jen aby to někoho nevyděsilo. Navíc jsem opravil pár serverů, takže by momentálně měli jít stáhnout všechny. A ještě se vrátím k té situaci. Po konverzi vyjedete z downloaderu a ve svém přístroji, podle toho kde to máte, provedete restart Oscamu. Po chvilce by se měl chytnout vytvořeného souboru a obraz naskočit. Tak ať se daří ... :poklona:
Ještě raději upřesním, že funkce na zálohu souboru a zobrazení atd. mohou zdárně použít jen lidé s přístroji majícím cestu souboru jako já.
Pokud by byl zájem, můžu vytvořit speciálně pro přístroje s jinou cestou. Přinejhorším to zmáknete sami :twisted:
3.0 fix.png
3.0 fix.png (2.9 KiB) Zobrazeno 3912 x
cfg_Zoom_3.0_fix-3_mips32el.ipk
(31.47 KiB) Staženo 62 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Mám tady jednu důležitou úpravu. Verze Zoom 3.0 fix ..4
.....................................................................................................
Podařilo se mě zkvalitnit dva důležité servery, měli by vydržet déle a měli by mít menší pravděpodobnost kostičkování.
Dále na konec seznamu přidán další server. Také jsem upravil converter na 20 řádků, protože tolik momentálně stáhne... jak tichá možnost, tak viditelná.
Viditelná je zrychlena a je dobře použitelná. Zrychlil jsem i stažení jednotlivých serverů. Jeden server opraven. Vše by mělo dobře fungovat. Pokud se někde vyskytne chyba, bude to s velkou pravděpodobností tím, že máte u Vašeho přístroje jinak cesty k souborům. Tak ať se daří...... :poklona:
DSC06033.JPG
cfg_Zoom_3.0_fix-4_mips32el.ipk
(31.92 KiB) Staženo 56 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: plugin XXX Films

Příspěvek od BextrH »

druhá verze XXX Films :oops:
DSC06021.JPG
xxx_Films_2.0_mips32el.ipk
(52.04 KiB) Staženo 406 x
efly1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 08.říjen 2011 - 12:53

Re: plugin XXX Films

Příspěvek od efly1 »

...stabilita a fungovanie aj v image VTi ?
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 677
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: plugin XXX Films

Příspěvek od furko »

efly1 píše:...stabilita a fungovanie aj v image VTi ?
Kua to je taký veľký problém otestovať a dať sem report?!
Dnešná doba je akási divná ale to je všetko len v ľuďoch.
10 min. smrteľného času na test nikoho nezabije jedine že máte slabé srdce ale potom tento plugin nieje nič pre Vás :D
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: Gigablue HD X1 vypínanie.

Příspěvek od ulmus »

Podaktorí to už nevedia ani bez video návodu...

Odoslané z Mi A3 pomocou Tapatalku

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ahoj všem. Mám tu zase malou úpravu. na Fix-5
Přidány dva servery do seznamu a také do tichého i viditelného stažení seznamu. Converter pro Oscam zvýšen na 22 řádků.
Nemám moc času testovat, zda jsem někde neudělal chybu, ale věřím že ne. Musím na dvanáctku a věřte že tím....pivo nemyslím :(
3.0 fix.png
3.0 fix.png (2.9 KiB) Zobrazeno 3802 x
cfg_Zoom_3.0_Fix-5_mips32el.ipk
(32.54 KiB) Staženo 40 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: plugin XXX Films

Příspěvek od BextrH »

Komu by to nešlo nainstalovat, tak ta instalačka IPK stačí pomocí 7zip a pak WinRAR rozbalit a nakopírovat adresář
StreamTvPlayerFHD v přístroji do adresáře podle cesty níže..............

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/

poté restart Enigma
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dobrý den Všem. Úprava Fix-6
Opraveno stahování serverů....poslední se slučoval s předposledním.
Na hlavním menu dole přidána možnost stažení dalších pluginů. Testovací fáze.....možná to už zítra nepůjde. ?
Toť dnes vše... :poklona:
3.0 fix.png
3.0 fix.png (2.9 KiB) Zobrazeno 3733 x
cfg_Zoom_3.0_Fix-6_mips32el.ipk
(32.95 KiB) Staženo 29 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Vítejte. Tak co tu pro Vás mám. Je tu Fix-7
..................................................................................
Tato verze přináší jeden server navíc + přidán do tichého a viditelného stažení. Converter pro Oscam navýšen na 23 řádků.
Měl jsem hotové další 3 servery, ale jen jsem je dodělal tak nešli, tak jsem je tam raději nedával. Přeci jen nejde o kvantitu, nýbrž kvalitu.
Proběhl křest ohněm a abych Vás netahal jen za nos, tak jsem nahrál čistý IMAGE OpenPLi-7.0 a od začátku vše nastavil a nainstaloval tento downloader.
Z menu jsem nainstaloval Curl a otestoval. Vše stahuje jak má a přidaná funkce stažení pluginů funguje....ale A teď o co jde. Nevím proč, ale přístroj i
když možná ne každý si pamatuje, co už jednou instaloval a odmítá to instalovat znovu. Proto jsem to zkusil z čisté instalace. Takže kdo by věděl, jak to
vyresetovat, aniž by se musel přeinstalovávat IMAGE a chtěl by nám to říct, byl bych mu moc vděčen. Byla by tak možnost do budoucna přidat i další pluginy
do menu ke stažení. Jeden pokus je málo, aby člověk pokaždé musel přeinstalovávat system na čistou instalaci. Co tu máme dále. Dnes společně s jedním SAT
nadšencem potvrzena funkce downloaderu na DM900. Nakopíroval to tam sice ručně...soubor po souboru a upravil práva na 755 a musel nainstalovat Curl z deb protože mu to z menu nevzalo, ale následně vše funkční. Jen se musela upravit cesta pro Oscam. Tentokrát zase jiné umístění. Jinak rozbalenou verzi IPK instalačky Vám sem raději dávat nebudu. Pokud by někdo měl přesto potřebu, rozbalí jí doma pomocí 7zip a následně RARem. Důležitá je část s názvem DATA, pak podle cesty adresářů nakopírovat do přístroje a v složce script, dát všem souborům práva 755.
Takže zase někdy na shledanou a doufám že jsem Vás třeba inspiroval. :poklona: Předem děkuji za radu na ten reset záznamu předešlých instalací.
3.0 fix.png
3.0 fix.png (2.9 KiB) Zobrazeno 3698 x
cfg_Zoom_3.0_Fix-7_mips32el.ipk
(33.05 KiB) Staženo 27 x
bronik2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 29.leden 2011 - 11:57

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od bronik2 »

Pěkně udělané
moc dík za pomoc s DM900
dracik3333
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 14.září 2008 - 8:29

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od dracik3333 »

Mohol by ešte niekto napísať, ako to je so stabilitou? Či to ide niekomu v kuse, či to seká a pod?
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ahoj všem. :roll: Fix-8
...................................................
Ještě se mi nestalo abych dělal v jeden den dvě verze, ale byl jsem .....správně upozorněn, že některé servery nevypíšou na obrazovku stažený řádek.
Je pravda že jsem jich pár, tak trochu odflákl. Něco jako .....zmáčknu, bum prásk a jede to :o Tak jsem tam teď přidal aby vypisovali řádek.
Při rychlém testu jsem zjistil, že jsou dva zrovna mimo provoz, takže je do budoucna možné se opravdu podle řádku už orientovat. Nenaskočí řádek......
rovná se nemůže jít. Vypíše řádek.... může jít. K converteru jsem přidal ještě jednu cestu, takže to teď bude ukládat předělané na tyto místa, snad to nebude dělat neplechu. Ostatní funkce converteru ponechány na jednu cestu. Byl by to už moc guláš....zobrazovat a zálohovat tři místa najednou.
Na tyto místa se uloží předělaný soubor pro Oscam. Já osobně ten Oscam zas tolik nemusím, ale co bych pro Vás neudělal. :poklona:

/etc/tuxbox/config/oscam/oscam.server
/etc/tuxbox/config/oscam_atv_free/oscam.server
/etc/tuxbox/config/oscam.server
3.0 fix.png
3.0 fix.png (2.9 KiB) Zobrazeno 3670 x
cfg_Zoom_3.0_Fix-8_mips32el.ipk
(33.27 KiB) Staženo 35 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ahoj všem. Fix-9
Přidán jeden server + do tichého a viditelného stažení + navýšen converter na 24 serverů :wink:
3.0 fix.png
3.0 fix.png (2.9 KiB) Zobrazeno 3616 x
cfg_Zoom_3.0_Fix-9_mips32el.ipk
(34.04 KiB) Staženo 68 x
Odpovědět

Zpět na „Plugins“