by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

downloader free serverů pro CCcam
instalačka ipk
další info uvnitř souboru



https://youtu.be/lvboPTZc25Y
Přílohy
plugin.jpg
CCcam server downloader ver. 2,0.rar
(1 MiB) Staženo 259 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

FIX :idea: verze Downloaderu + foto s instalací. :wink:

1:všechny servery použitelné
2:pro stažení, aktivován tichý režim
3:možnost stažení (curl) přímo v menu
Přílohy
CCcam server downloader ver. 2,0FIX.rar
(3.05 MiB) Staženo 262 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: vylepšená verze 2.1 :wink:
1.instalace..již není potřeba upravovat práva
2.zrychlené načtení staženého serveru
3.do budoucna možnost aktualizace z menu

hlavní instalačka je cfg_2.1_mips32el.ipk !!!!
Přílohy
postup instalace.rar
(199.13 KiB) Staženo 271 x
cfg_2.1_mips32el.ipk
(26.02 KiB) Staženo 171 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Důležitá informace!!!!!!!!!!!
Když jsem tento plugin vytvářel, nepředpokládal jsem že ho budou chtít použít i lidé s jiným přístrojem.
Jiné přístroje mohou mít jinak rozvržené adresáře a nemusí plugin fungovat správně, nemluvě o architektůře.
Momentálně zaznamenaný problém je že ne každý má nejdůležitější soubor CCcam.cfg v ...../etc/CCcam.cfg
Zaznamenal jsem že má někdo v VU+ cestu ........./etc/tuxbox/config/CCcam.cfg
Netuším zda je to daným přístrojem, nebo použitým CCcam. Já ho mám přímo z image, nepoužívám TS panel atd.
Nebyl by problém pro každého vytvořit speciální instalačku se správnou cestou pro CCcam.cfg ale musíte dát vědět.
Pokud by si to chtěl někdo upravit sám, tak může v ..../usr/script/ jsou tam soubory SerUpdate a seznam .
Stačí v těchto souborech upravit cestu z ......../etc/CCcam.cfg na cestu svou, podle toho kde máte CCcam.cfg
Jinak prozatím potvrzena funkčnost pluginu na VU+ UNO 4K SE bez úpravy cesty.
Omlouvám se a děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vytvořil jsem pro Vás 3 verze. :!:

ver.č. 1.stahuje CCcam.cfg do......../etc/CCcam.cfg
ver.č. 2.stahuje CCcam.cfg do......./etc/tuxbox/config/CCcam.cfg
ver.č. 3.stahuje CCcam.cfg do....../usr/keys/CCcam.cfg

Řekl bych, že například pro Open ATV by byla trojka, ale neberte mě za slovo a zjistěte si svou cestu.
Zkontrolujte aby Vám někde nezůstal špatně umístěný soubor CCcam.cfg
Já používám jedničku a po otestování dvojky, mě CCcam na jedničce vzal server, až když jsem vymazal špatně umístěný CCcam.cfg z testu dvojky.
Takže pozor, při zbrklém testu všech verzí, může se to hádat a CCcam nebude vědět který (CCcam.cfg) použít, když se jich vytvořilo několik, na víc místech.
Pokud by vše nešlo na poprvé, někdy pomůže kompletní restart.
Přílohy
downloader.rar
(77.63 KiB) Staženo 177 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pokud by někdo chtěl vyzkoušet konkurenční verzi free server downloaderu, tak zde přikládám mnou upravenou, bezpečnou verzi, protože ta original toho strašně moc postahovala a dostala mě AZBOX do ....dokola se restarující zelené smrti, asi málo místa.
Udělal jsem jednoduchou instalačku. Jen nainstalovat...udělat restart Enigma. V menu..Plugins se objeví Free server.
Po aktivaci ....
Vybral žluté ...Run Now
Pak to naskočí na další obrazovku a tam to dobu jede a hlásí že nevidí directory a nakonec to nějaké servery vypíše a uloží.
Uloží se do /usr/CCcam.cfg a máte hotovo.
Nedoporučuji se tam v nastavení vrtat, hodilo mě to zelenou smrt.
Ale takto, jak jsem psal je to funkční.
Já osobně zůstávám u svého downloaderu. Má cca 30kb o proti tomuto 1,8Mb a to je ořezaný.
Nepotřebuji milion řádků s několika funkčními, raději jeden...jedinečný a funkční

S poděkováním.... mirosmrco který mi poskytl stránku s tímto downloaderem.
fre_2_mips32el.ipk
(1.82 MiB) Staženo 145 x
1.JPG
2.JPG
3.JPG
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od mtester270 »

No ako to tu citam a co vsetko si tam porobil tak ja by som si to do boxu ani len na skusku nedaval. Pozeral si co vsetko a kde si cosi instaluje? Aby si sa pocase necudoval ze tam mas malware
OFF
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od peter54 »

Najviac obetí podvodníkov sa nachyta na vlastnú chamtivosť.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od Steiner »

"CCcam free server" je pre mňa osobne téma ktorú obchádzam stráááááášne veľkým oblúkom.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

Děkuji za názor a souhlasím. Tento plugin neznám a nedoporučuji ho. Nevím, co vše přesně obsahuje. Dal jsem ho sem jen pro zajímavost, kdyby ho chtěl někdo odzkoušet a porovnat s mým. Kterému věřím, protože vím naprosto přesně co v něm je a co se tam stahuje, kam a od kud.

Zase na druhou stranu....co Vám hrozí? Někdo vám pomocí Linux satelitu vybere účet? Nebo máte snad strach, že by někdo věděl na co a kdy se díváte?

Věřím tomu, že v mobilu, nebo PC by byla obava opodstatněná, ale zde? V nejhorším případě to smažete DOM a přeinstalujete. Otázka cca do 20 minut.

Jinak souhlas, opatrnosti není nikdy dost.
Vážím si názorů, ale prosím ne do downloadu. ps. Nemají to tu rádi a já si to nevymyslel.
mtester270
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 202
Registrován: 15.červen 2015 - 10:08

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od mtester270 »

No to by si sa divil co sa vsetko da aj ked sa tejto oblasti nevenujem ale myslim ze nejak snifovat komunikaciu v lokalnej sieti by slo a to uz je dost problem. Ked mas svoje overene tak zvysne prispevky by som radsej zmazal
OFF
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tak tu máme další verzi mého CCcam (cfg) DOWLOADERu tentokrát ver. 2.3
...................................................................................................................

1.Přidány další dva super zdroje----náběh okamžitý
2.Přidána funkce rychlého návratu na hlavní obrazovku po stažení serveru. Už ne dvakrát exit!!

Pokud již máte starší verzi, doporučuji v ní použít poslední řádek v menu k odinstalaci.
Tuto novou verzi pak jen klasicky nainstalovat (IPK) instalačka.
Pakliže již máte v přístroji (curl), můžete downloader začít používat. Jestli ne, tak v menu najít instalaci (curl) a doinstalovat.
Informace pro majitele jiných přístrojů. Tento downloader ukládá řádek se serverem do /etc/CCcam.cfg ....vše ostatní tam smaže!!!
Do budoucna by se dalo popřípadě vyřešit, aby Vám Vaše konfigurace zůstala a jen se řádek doplnil. Nápady a připomínky do diskuze!!
ps. tak ať se Vám vylepšení líbí a hrátky s Vaším boxem daří :wink:
cfg_2.3_mips32el.ipk
(26.13 KiB) Staženo 128 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: přidávám další verzi CCcam (cfg) Downloaderu ver. 2.3 zoom
...............................................................................................

Jak název napovídá, je tato verze vytvořená pro satelitní fanoušky starší generace a je proto menu větší. :!:
Mě osobně vyhovuje také více. Velikost se může lišit podle zobrazení daného přístroje či image.
V případě špatného zobrazení mě prosím informujte do diskuze. Pokud se verze líbí, napište to klidně také.
Přidáno několik užitečných funkcí a drobností. Hlavní předností je tzv. (úklid po sobě) Přemístěna pracovní složka do /tmp/
Plugin si po každém stažení po sobě uklidí.....vše co stáhl a pracoval stím, po dokončení operace vymaže.
Ať se plugin líbí a vše se daří. :)
cfg_2.3_zoom_mips32el.ipk
(27.21 KiB) Staženo 116 x
DSC05982.JPG
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: verze CCcam (cfg) Downloaderu ver. 2.3 zoom (fix)
.................................................................................
1. Pouze opraveno několik tlačítek.
2. přidána možnost zálohování Vašeho konfiguračního souboru CCcam.cfg včetně zpětného návratu.
Může se hodit někomu kdo se bojí použít downloader, aby mu nesmazal jeho nastavení (cfg) karty,sdílení atd.
Stačí si jednou zálohovat cfg (pokud již nemáte smazáno) a pak si to ze zálohy kdykoli poslat zpět.(kolikrát chcete)
3. Přidána možnost restartu CCcamu. A k tomu se vztahuje i automatický restart CCcam po stažení serveru. Čtěte!!!
Pokud se Váš CCcam který je v /usr/bin/CCcam jmenuje takto jednoduše, tak vám oba restarty budou chodit, ale
jestli mají za sebou číslo, tak Vám to může psát .... CCcam not found a restart se neprovede, na stažení serveru to vliv nemá,
jen neproběhne poté restart. Pomoct může, přejmenovat CCcam...smazat u něho to číslo. Třeba časem dořeším i pro jiné verze CCcam.
Každý nápad...uvítám v diskuzi. :)
cfg_2.3-zoom-fix_mips32el.ipk
(27.56 KiB) Staženo 110 x
DSC05990.JPG
ctiforum
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 19.září 2013 - 1:39

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od ctiforum »

Kto je paranoidny, tak tomu staci z toho IPK (cfg_2.3-zoom-fix_mips32el.ipk) vykopirovat skript "spojeni.sh" z adresara "\usr\script\" a spustit ho v BASHi. (A nemusi to ani v SATaku, ale staci aj na desktope v nejakum ubuntu, kubuntu, hatatitlabuntu). Vysledok je v \etc\CCCam.cfg.
Tie lajny si mozte prepisat do Oscamu alebo lowcost prijimacov...podle vkusu každého soudruha.

Co skusam narychlo, tak 0,8 (0D97 1815) 16 (0B00 0609) 23,5 (0D96 0624 )... odozvy od 300 do 3000ms (a někdy i mnohem větší)...na pokusy alebo ako nudzovka staci :D

A kto je maximalne paranoidny, tak ked si da tie "lajny" do lowcost nelinuxu (A...o, A..a, Cr.....x), tak sa mu az tak velmi nebudu mat kde naburat... :D
########################
########################

########################
########################

########################
########################

Ukroruina = state "404"
Из России-матушки
Вдаль глядят Сарматушки
На Соединённые Штатушки!
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

Jsem rád, že to někoho napadlo rozbalit a prozkoumat, co tam vlastně je. Skutečně je možné to takto použít na PC, jen to trochu likviduje hlavní důvod a myšlenku, proč jsem tento plugin vymyslel. Vymyslel jsem ho proto, aby nikdo už k PC jít nemusel. Navržená skripta vyselektují ze stránek řádky pro přístup a na závěr je uloží do /etc/CCcam.cfg
Pokud by někdo tento soubor měl jinde, musel by si cestu přepsat, nebo použít jednu ze tří verzí, kterou jsem sem také dával.
A věřte tomu že to nějaký čas dalo, než jsem posháněl všechny zdroje free serverů a vytvořil na ně stahující a vyselektující skripta. Co se týká kvality serverů. Když to po hodině na půl vteřiny zakostičkuje, to si myslím není zas tak špatný výsledek :wink:

ps. spojeni.sh mám nazváno aby se mě tam lépe orientovalo ve skriptech a jak už název napovídá....v tomto skriptu jsou selektovány (všechny servery) ze seznamu postupně po jednom a na konec se výsledek spojí zase do /etc/CCcam.cfg Jen to už trvá déle.
Já osobně používám jen po jednom. Když se po několika hodinách zastaví. Pak cca do tří vteřin zmáčknutím cca 3 tlačítek, mám hned stažený server nový.... a testuji dál :)
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

by BextrH

Příspěvek od BextrH »

není třeba plugin komentovat :oops:

1.nainstalovat
2.restart Enigma
xxx_FILMS_mips32el.ipk
(75.33 KiB) Staženo 190 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: verze CCcam (cfg) Downloaderu ver. 2.3 zoom (fix2!!!)
............................................................................................
1.Přidána možnost zobrazení uloženého (cfg) + text u uložení a vrácení
2.Opraveno několik serverů + jeden přidán navíc :)
cfg_zoom_fix2_mips32el.ipk
(27.79 KiB) Staženo 116 x
DSC05995.JPG
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Vítám Vás u zřejmě poslední verze CCcam (cfg) Downloaderu ver. 3.0 Zoom
..................................................................................................................
1.Nečekejte převratné finále i když tak trochu ano. Nechával jsem si v záloze kdyby cokoli nešlo, ještě dva hodně dobré servery.
Do teď jsem je ještě nepoužil, hlavně proto, protože jsem to prostě neuměl. Nedávno se mě podařili rozlousknout. Takže oslava, ale zase na druhou stranu se obávám, že nedávají takový výsledek ve funkčnosti, jako stažené z prohlížeče v PC, ale co je důležité,....jsou tu a jsou k dispozici pro Vás v této verzi.
Nastaveny jsou tak aby zbytečně nezdržovali povídáním.

2.přidána funkce tichého stažení všech serverů (nerušeně), během sledování TV. Upravena funkce stažení všech (viditelně) ...bez dlouhých řečí

3.zrušena aktualizace, pro kterou stejně nemám prostředky, abych jí mohl někde udržovat a aktualizovat. Místo toho přidána funkce zobrazení
aktuálně používaného (cfg) Občas se hodí mít možnosti... jako uložit si používané cfg a pak si třeba stáhnout nové a v případě nefunkčnosti si tam ze zálohy vrátit staré a mít možnost zobrazit si jak to uložené, tak i to co tam je aktuálně používané.

Toť asi vše. Do budoucna budou servery vypadávat a třeba se i opět vracet do funkčního stavu, ale třeba také i finálně odpadávat na vždy.
Takže užívejte dokud to funguje a v případě nějakého nefunkčního myslete na to, že už to nemusí být má chyba. Tak zas třeba někdy :poklona:
softcam.org.png
softcam.org.png (2.9 KiB) Zobrazeno 14639 x
3.0.jpg
cfg_3.0_Zoom_mips32el.ipk
(29.04 KiB) Staženo 111 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Ač jsem už psal že končím, podařilo se mi přidat dalších pár serverů. Bylo by ode mě sobecké, nechat si je jen pro sebe.
Takže jsem na verzi 3.0 udělal jen fix. Takže přidán server se třemi porty, takže jakoby tři servery. Je úplně dole. A do tichého stažení pomocí žlutého
tlačítka jsem přidal ještě jeden, plus tyto tři. Takže se stáhne cca 18-19 serverů. Toto žluté tlačítko bych doporučil používat nejčastěji. Po tichém stažení za cca minutu si můžete na hlavním menu prohlédnout co se stáhlo, tím že vyvoláte aktuálně používané (cfg) Které si následně můžete i uložit jinou volbou. Prostě taková šikovná hračička jak jsem to vytvořil. Vytvořil jsem trapně jednoduchý skript, pro ty další servery, takže kdyby to zítra už nešlo, nezlobte se prosím na mě. Chtěl jsem ještě vytvořit automatické stažení všech serverů každou hodinu, ale nechci servery přetěžovat častým zbytečným generováním, aby nám je brzo neutli. Dále jsem uvažoval nad volbou konverze serverů pro Oscam. Ale ač je to trapné, mám sním jen málo zkušeností a nevím kde má své konfigurační soubory. Asi spíš lenost, když to nepotřebuji. Dále by šla přidat volba pro stažení IPTV. Ale jsem rád že je downloader jednoduchý a nechci z něho dělat splácaninu plnou zbytečností. Toť asi vše. Ať se daří. :)
cfg_Zoom_3.0fix_mips32el.ipk
(29.45 KiB) Staženo 120 x
3.0 fix.png
3.0 fix.png (2.9 KiB) Zobrazeno 14564 x
Odpovědět

Zpět na „Plugins“