ice ako irdeto

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

ice ako irdeto

Příspěvek od vensan »

dokaze niektory software pre amika citat ICE ako Irdeto?
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od jopo33 »

2.4.50
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od vensan »

Super fici TA3 a spol keby este bol nejaky soft pre tento Bazmek ako klasik pise Amiko 8265+ tam je uplne ina rada co zacina s jednotkou.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od jopo33 »

Na amiko 8265 +je myslim že len jediny soft a to ten ktory pridavam v prilohe.Ešte sa mi zda že okrem toho bol ešte jeden novši firmware ale ten nemam.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
gladius
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 12.říjen 2010 - 15:43

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od gladius »

Akurát som tento problém riešil včera kvôli amiku 8260+. Výsledok je taký, že predajca tvrdí, že pre tento model neexistuje sw na irdeto. Sw 2.4.50, ktorý je tuto na fóre, nikto nepotvrdil, že by reálne fungovalo irdeto. Za to však je spústu komentárov, že od sw. 2.3.65 vyššie spôsobujú reštarty a smrť boxu.
Dostal som odporúčanie na cryptoboxy alebo kúpiť modul.
Keďže ho mám u rodičov tak idem do modulu.
VU+ UNO 4K SE, VTI 13.0.9, Amiko A3, Unicable LNB Inverto, OSCAM: 1.20-unstable_svn Build: r11086, Archivczskpremium
vili1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 392
Registrován: 22.prosinec 2007 - 18:47

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od vili1 »

2.4.50 funguje kartu preklopi
emil
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 16.květen 2007 - 20:09

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od emil »

SW 2.4.50 som vyskúšal na Amiku 8260. Bez problémov išiel nahrať cez USB. A skutočne v ňom funguje karta ICE v systéme Irdeto. Keď otvorím info o karte už priamo tam píše IRDETO. Funguje Ta3,Prima krimi,Travel XP,Šláger2. Predpokladám že bude fungovať aj s Amikom 8250. Pokúšal som sa nájsť podobný SW aj pre Amiko Mini combo HD SE , Amiko 8150, Amiko8300 ,Amiko 8200. Vyskúšal som rôzne SW z tých posledných ale nič nešlo na Irdeto s kartou ICE. akurát tam väčšinou nebola ani slovenčina ani čeština. Zabiť sa mi zatiaľ nepodarilo ani jeden prístroj hoci to párkrát hrozilo. Ak by niekto našiel vhodné SW na tieto prístroje asi by boli viacerí vďační ak by sem dal typ.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od dlhe_pole »

emil píše:SW 2.4.50 som vyskúšal na Amiku 8260. Bez problémov išiel nahrať cez USB. A skutočne v ňom funguje karta ICE v systéme Irdeto. Keď otvorím info o karte už priamo tam píše IRDETO. Funguje Ta3,Prima krimi,Travel XP,Šláger2. Predpokladám že bude fungovať aj s Amikom 8250. Pokúšal som sa nájsť podobný SW aj pre Amiko Mini combo HD SE , Amiko 8150, Amiko8300 ,Amiko 8200. Vyskúšal som rôzne SW z tých posledných ale nič nešlo na Irdeto s kartou ICE. akurát tam väčšinou nebola ani slovenčina ani čeština. Zabiť sa mi zatiaľ nepodarilo ani jeden prístroj hoci to párkrát hrozilo. Ak by niekto našiel vhodné SW na tieto prístroje asi by boli viacerí vďační ak by sem dal typ.
a to vsetky tieto hungarorinf low-cost boxy mas doma predpokladam v obyvacke, alebo chces keťazit na tom a robit komerciu s presoftovavanim boxov u susedov ? myslim ze hej.. no tak hledej šmoulo :D
jmurin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 18.únor 2007 - 11:43

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od jmurin »

Máš ho v SZ.
ctiforum
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 19.září 2013 - 1:39

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od ctiforum »

Amiko 2.4.44 ICE ako IRDETO

amiko_hd8150_testr.abs
amiko_hd8250_testr.abs
amiko_hd8260_testr.abs
amiko_hd8265_testr.abs
amiko_impulse_sat_testr.abs
amiko_microhd_se_testr.abs
amiko_minihd_re_testr.abs
amiko_minihd_se_testr.abs

https://www23.zippyshare.com/v/gWDOnqmh/file.html
https://uloz.to/file/qaiGY5vSvqZF/amiko2444irdeto-zip

POZNAMKA: ICE karta pojde v IRDETO mode ale nepojde zdielanie cez LAN.
Naposledy upravil(a) ctiforum dne 08.prosinec 2019 - 13:35, celkem upraveno 1 x.
########################
########################

########################
########################

########################
########################

Ukroruina = state "404"
Из России-матушки
Вдаль глядят Сарматушки
На Соединённые Штатушки!
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od vensan »

gladius píše:Akurát som tento problém riešil včera kvôli amiku 8260+. Výsledok je taký, že predajca tvrdí, že pre tento model neexistuje sw na irdeto. Sw 2.4.50, ktorý je tuto na fóre, nikto nepotvrdil, že by reálne fungovalo irdeto. Za to však je spústu komentárov, že od sw. 2.3.65 vyššie spôsobujú reštarty a smrť boxu.
Dostal som odporúčanie na cryptoboxy alebo kúpiť modul.
Keďže ho mám u rodičov tak idem do modulu.
Predajca rad predava no ked fotrikovci zainvestuju a ty mas pokoj :)
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Rogeros
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 04.květen 2006 - 13:01

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od Rogeros »

po upgrade na 2.4.50 prijimac HD8250+ cita 0624 ako lusk, vestko fici co doteraz neslo, aj TA3, aj ostatne, ALE PRESTALO FUNGOVAT ZDIELANIE cez LAN, mam doma spolu 3 prijimaciky, ked mam nastveny IP shaaring, tak sa mi na server pripoji, svieti na zeleno, pise CONNECT OK? WORKING... ale nefunguje vobec, ani STV, ani CT, skratka ani jeden, iba FTA... FUNGUJE NIEKOMU ZDIELANIE na Amikach CEZ LAN POD IRDETO 0624 ?
vili1
Odborník
Odborník
Příspěvky: 392
Registrován: 22.prosinec 2007 - 18:47

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od vili1 »

nie nefunguje ani na 2.4.44 ani na 2.4.50
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od vensan »

Rogeros píše:po upgrade na 2.4.50 prijimac HD8250+ cita 0624 ako lusk, vestko fici co doteraz neslo, aj TA3, aj ostatne, ALE PRESTALO FUNGOVAT ZDIELANIE cez LAN, mam doma spolu 3 prijimaciky, ked mam nastveny IP shaaring, tak sa mi na server pripoji, svieti na zeleno, pise CONNECT OK? WORKING... ale nefunguje vobec, ani STV, ani CT, skratka ani jeden, iba FTA... FUNGUJE NIEKOMU ZDIELANIE na Amikach CEZ LAN POD IRDETO 0624 ?
Funguje na poslednych software ale iba z Irdeto kartou nie z ICE takze sme dosli stara mama :(
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
kirko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 04.červenec 2010 - 22:51

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od kirko »

nedalo by sa este pridat fw na mini HD265 ? pripadne spiel ?
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od jopo33 »

Nedalo
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
Rogeros
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 04.květen 2006 - 13:01

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od Rogeros »

vensan píše:
Rogeros píše:po upgrade na 2.4.50 prijimac HD8250+ cita 0624 ako lusk, vestko fici co doteraz neslo, aj TA3, aj ostatne, ALE PRESTALO FUNGOVAT ZDIELANIE cez LAN, mam doma spolu 3 prijimaciky, ked mam nastveny IP shaaring, tak sa mi na server pripoji, svieti na zeleno, pise CONNECT OK? WORKING... ale nefunguje vobec, ani STV, ani CT, skratka ani jeden, iba FTA... FUNGUJE NIEKOMU ZDIELANIE na Amikach CEZ LAN POD IRDETO 0624 ?
Funguje na poslednych software ale iba z Irdeto kartou nie z ICE takze sme dosli stara mama :(
Prosím Ťa, s Irderto kartou Ti funguje aj 0624, čiže TA3 ???
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od vensan »

Rogeros píše:
vensan píše:
Rogeros píše:po upgrade na 2.4.50 prijimac HD8250+ cita 0624 ako lusk, vestko fici co doteraz neslo, aj TA3, aj ostatne, ALE PRESTALO FUNGOVAT ZDIELANIE cez LAN, mam doma spolu 3 prijimaciky, ked mam nastveny IP shaaring, tak sa mi na server pripoji, svieti na zeleno, pise CONNECT OK? WORKING... ale nefunguje vobec, ani STV, ani CT, skratka ani jeden, iba FTA... FUNGUJE NIEKOMU ZDIELANIE na Amikach CEZ LAN POD IRDETO 0624 ?
Funguje na poslednych software ale iba z Irdeto kartou nie z ICE takze sme dosli stara mama :(
Prosím Ťa, s Irderto kartou Ti funguje aj 0624, čiže TA3 ???
no ved prave naposledy bola rec o zdielani :!:
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
jopo33
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 686
Registrován: 06.leden 2009 - 16:14
Bydliště: Michalovce

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od jopo33 »

Rogeros píše:
vensan píše:
Rogeros píše:po upgrade na 2.4.50 prijimac HD8250+ cita 0624 ako lusk, vestko fici co doteraz neslo, aj TA3, aj ostatne, ALE PRESTALO FUNGOVAT ZDIELANIE cez LAN, mam doma spolu 3 prijimaciky, ked mam nastveny IP shaaring, tak sa mi na server pripoji, svieti na zeleno, pise CONNECT OK? WORKING... ale nefunguje vobec, ani STV, ani CT, skratka ani jeden, iba FTA... FUNGUJE NIEKOMU ZDIELANIE na Amikach CEZ LAN POD IRDETO 0624 ?
Funguje na poslednych software ale iba z Irdeto kartou nie z ICE takze sme dosli stara mama :(
Prosím Ťa, s Irderto kartou Ti funguje aj 0624, čiže TA3 ???
Kto ma ešte staru kartu irdeto ta karta pojde s hociakym firmware a pojdu nanej aj ta3.Viem lebo mam taku kartu.
nikdy nehovor ze sa nieco neda, lebo stale sa najde blbec co nevie ze sa neda a urobi to .
ci007
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 25.duben 2010 - 11:16

Re: ice ako irdeto

Příspěvek od ci007 »

Ak by som dal FW z Impulse Wifi do Mira Wifi, nedopadne to dobre? Ta Mira nema ani h265..
Naposledy upravil(a) ci007 dne 06.prosinec 2019 - 19:49, celkem upraveno 1 x.
125cm /28.2E-23.5E-16E-13E/
OCTAGON SF8008, iNEOS ZX4, Amiko Mini HD265, Amiko Mira Wifi
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“