amiko alien SHD 8900 nejde TV DOMA, TA3 ...

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
ProKiller
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 31.květen 2012 - 17:13

amiko alien SHD 8900 nejde TV DOMA, TA3 ...

Příspěvek od ProKiller »

Zdravim, mam prijimac amiko alien SHD 8900 a odkedy FREEsat preladil frekvencie tak mi nejdu kanaly ako TV DOMA, TA3, JOJ plus a este nejake, problem je ale ten ze mi nejde vyhladat novu frekvenciu, normalne som pridal novy transporder, no ked zadam parametre kde ma byt TV doma, frekvencia 12380, tak mne tam nenajde nic, co s tym? Mam v tom spark 1.2.61.

Dakujem
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: amiko alien SHD 8900 nejde TV DOMA, TA3 ...

Příspěvek od vensan »

ProKiller píše:Zdravim, mam prijimac amiko alien SHD 8900 a odkedy FREEsat preladil frekvencie tak mi nejdu kanaly ako TV DOMA, TA3, JOJ plus a este nejake, problem je ale ten ze mi nejde vyhladat novu frekvenciu, normalne som pridal novy transporder, no ked zadam parametre kde ma byt TV doma, frekvencia 12380, tak mne tam nenajde nic, co s tym? Mam v tom spark 1.2.61.

Dakujem
niekde sa tu uz tento problem riesil mala by ti pomoct vymena elitov na doske tuneru.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
ProKiller
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 31.květen 2012 - 17:13

Re: amiko alien SHD 8900 nejde TV DOMA, TA3 ...

Příspěvek od ProKiller »

ahojte, mam novy problem s tymto boxom. Neviete mi niekto poradit co s tym moze byt?
Zapnem box, spusti sa mi obraz, obraz sa zacne rozpadavat, nasledne zasekne a box uplne zamrzne. Ked ho restartnem tak znovu dookola to iste, niekedy sa stava ze ani nenabehne, pise len BOOT a nic sa nedeje. Ked box zapnem a dam hned menu tak mozem behat po menu aj pol dna a nezamrzne, akonahne pustim obraz tak som skoncil. Da sa s tym nieco spravit? Ci rovno do kosa? Je v nom najnovsi spark, problem nastal znicoho nic, vyrobne nastavenia nepomohlo, predpokladam ze sa jedna o HW problem.
Dakujem za kazde napady.
Uživatelský avatar
avatar99
Odborník
Odborník
Příspěvky: 317
Registrován: 23.září 2013 - 16:04

Re: amiko alien SHD 8900 nejde TV DOMA, TA3 ...

Příspěvek od avatar99 »

Odpojit koaxial možná je na něm zkrat.
AmikoAlienTriplex/Amiko 8265+
AmikoAlien8900/Unibox 2/Opticum 9500/Optimum 800
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“