Zdielanie cez záhradu...wifi

Diskusia a download pre AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C

Moderátor: Duce

Odpovědět
frenkiee2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 11.srpen 2019 - 18:15

Zdielanie cez záhradu...wifi

Příspěvek od frenkiee2 »

ahoj, potrebujem pomôcť s prepojením 3x 700hd prímačov. Mám jednu kartu jeden router wifi dva moduly wifi a jeden lan kabel medzi dvoma prijímačmi. ten tretí je v stodole a má vlastnú parabolu, chytá ale signál wifi routru... ako to nakonfigurovať aby to fičalo. Tie dva v dome mi idú ako cez lan tak aj ked dám wifi moduly.... tretí nie a nie rozchodiť....
poradťe, asi ide o zdielanie von alebo z vonka.... I-net.... karta viem dať kamkoleľvek
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Zdielanie cez záhradu...wifi

Příspěvek od efendy55 »

ked ti pôjdu všetky b..... y aj cez router a nie len medzi sebou tak to pôjde ,ked si to samozrejme správne nastavíš ... :D
Všetko 4K
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdielanie cez záhradu...wifi

Příspěvek od peter54 »

Tu mas navod, stacilo by troska hľadať - http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=389&t=68069

Stále tvrdim, ze novoregistrovany uzivatel by aspon tyzden nemal mat povolené dávať dotazy, ale čítať starsie vlakna, lebo vsetko tu uz je.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Zdielanie cez záhradu...wifi

Příspěvek od MarekMM »

frenkiee2 píše:ahoj, potrebujem pomôcť s prepojením 3x 700hd prímačov. Mám jednu kartu jeden router wifi dva moduly wifi a jeden lan kabel medzi dvoma prijímačmi. ten tretí je v stodole a má vlastnú parabolu, chytá ale signál wifi routru... ako to nakonfigurovať aby to fičalo. Tie dva v dome mi idú ako cez lan tak aj ked dám wifi moduly.... tretí nie a nie rozchodiť....
poradťe, asi ide o zdielanie von alebo z vonka.... I-net.... karta viem dať kamkoleľvek
Neviem ako to máš ďaleko, no to wifi má svoje úskalia azda by stalo za úvahu použiť Powerline Ethernet Adapter.


Poštuduj aj tu ...

Alebo tu ...
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Zdielanie cez záhradu...wifi

Příspěvek od mmiriboy »

A ďalšia vec, ktorú by som ja nebral na ľahkú váhu je, že 700hd ako server nieje nič moc! Hlavne nové verzie fw robia v server stb (700,750,752hd) častokrát neplechu! Ako server linux a potom by som experimetoval z wifinou, zo vzdialenosťou atď ...
:)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdielanie cez záhradu...wifi

Příspěvek od peter54 »

Ked on sudruh chce zdieľať kartu so susedom a nevie ako nato.
Kontakt v profile cez www.
Odpovědět

Zpět na „AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C“