Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Všetko o prijímači VU+ Duo 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

corsarko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 05.červenec 2011 - 20:11

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od corsarko »

....bohužel musím konstatovat, že po posledním update VTI 14.01 se to začlo sekat na ČT HD T2 programech, ale zase naopak po posledním update OPEN_ATV 6.3 to jede jako fík. Tak je to nějak divné, co se v tom tuneru děje.
flubertn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 26.červen 2011 - 22:57

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od flubertn »

Ja mam atv 6.3 + online update. A napr PrimaMax "kunkani" - "sekanie" zvuku pocas pozerania sa mi vcera stalo 3x. Najprv cca 2hod vsetko ok a potom behom 1h 3x. Vzdy staci prepnut na ini kanal a spat.
corsarko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 05.červenec 2011 - 20:11

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od corsarko »

...potvrzuji, také se mi to již stalo v atv 6.3 na čt1 hd/t2
pepes
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 01.červenec 2006 - 10:03
satelitni prijimac: VU+Duo, HDBox9105+
Bydliště: Usa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od pepes »

Jak to teď máte prosím s tím zvukem? Ve VTI 14.0.2 mi stále po nějakém čase kuňká /jak již tady někdo trefně poznamenal/.....
diverman
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 04.duben 2019 - 9:19

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od diverman »

pepes píše:Jak to teď máte prosím s tím zvukem? Ve VTI 14.0.2 mi stále po nějakém čase kuňká /jak již tady někdo trefně poznamenal/.....
Blackhole 3.0.9 - zvuk se stále seká. Co je prazvláštní - pokud současně program nahrávám, tak na záznamu se zvuk neseká...
adams
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 02.prosinec 2007 - 14:05

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od adams »

Já jsem schválně koukal hokej na T2, jestli to blbne. Ve VTI to bylo OK, ale sledoval jsem tak max hodinu v kuse, možná po delší době to zlobí. Ale kuňkání se občas objeví i na satelitu! Naštěstí opravdu jen sporadicky!
VU Duo 4K (PurE2 6,5), Formuler S Turbo, motor Opticum (75E - 45W P105) + P 75 (28-19-23E).
flubertn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 26.červen 2011 - 22:57

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od flubertn »

Máte nejaké nové poznatky s týmto problémom? Už ma to pomali prestáva baviť. Je smutné že za skoro rok nie je táto chyba odstránená.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od chocholousek »

Odpovim i kdyz se ti to asi nebude moc libit. Problem je v tom ze nemcum to DVB-T nedela a kunkani pokud jsem zkousel byl problem jen image VTI. Logicky s toho vyplyva ze zdejsi prodejci nato bud kaslou a nebo nemaje vubec vliv na programatory u VU+ a hadej kde sidli programatori! V kazdem pripade to vychazi na stejno. :(
pepes
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 01.červenec 2006 - 10:03
satelitni prijimac: VU+Duo, HDBox9105+
Bydliště: Usa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od pepes »

Mne už to přestalo bavit v lednu. Tak jsem komunikoval do června s prodejcem, a když se i přes jeho neustálé sliby o nápravě stále nic nedělo, tak jsem poslal na reklamaci, a po měsíci jsem dostal zpátky peníze, a počkám si na něco jiného.... Zas takový zázrak ten přijímač podle mne zase není... Jsem docela rád, že jsem se ho zbavil. Jinak to kuňkání mně dělalo u všech dostupných edicí softwaru. Více na pozemních kanálech, méně na satelitních kanálech. Měl jsem jednu z prvních edicí přijímačů, ještě dovezenou přímo z Německa. Jinak je pravda, že na německých kanálech to nedělá, proto bude odstranění této chyby asi docela problém. Tak držím palce, aby to velcí dovozci dotáhli do konce a vyjednali nápravu. Jsem rád, že mne to už nemusí tížit ....
pasikonik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 07.leden 2018 - 17:35

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od pasikonik »

Nastavit zpoždění Dolby Digital na 150ms a zvuk je OK (pro DVB-T2 na SAT potřebujete to nastavit na 50ms)
flubertn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 26.červen 2011 - 22:57

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od flubertn »

Mozete mi to nejako upresnit co mam presne v satelite nastavit aby to na DVBT2 po case nesekalo? V zakladnych nastaveniach zvuku na satelite som nasiel oneskorenie AC3 a oneskorenie PMC je to ono? Na tieto dve mam nastavit hodnotu 50?
pasikonik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 07.leden 2018 - 17:35

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od pasikonik »

ja mam oneskorenie PMC 150ms pro DVBT2 i SAT (pokud používáte pouze sat, to stačí 50ms)
flubertn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 26.červen 2011 - 22:57

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od flubertn »

Mal som nastavene na 150 a zacalo sekat aj tak. Nastavil som este aj ac3 na 150 a spravil restart. Tak som zvedavy.
flubertn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 26.červen 2011 - 22:57

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od flubertn »

Tak seka aj tak. Mam nastavene 150 a nepomaha. Testoval to este niekto.
dvbtshop
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 116
Registrován: 18.červen 2009 - 8:48

Re: Nefunkční zvuk na CZ DVB-T2 muxu 13

Příspěvek od dvbtshop »

Tak se mi po delší době dostal do ruky zase DUO 4K s T2 tunerem, říkám si, že už snad proboha všechny ty problémy se zvukem jsou vyřešené, a koukám, že zjevně nejsou :( .

Pravda, není to už úplná nefunkčnost, ale jak tu bylo napsáno, na ČT1 HD po nějaké době (někdy hodina, někdy půl ...) začne zvuk pulsovat s cca čtvrtsekundovou periodou a nepřestane to dokud se nepřepne program nebo aspoň zvuková stopa. Zkusil jsem OpenATV 6.3 a BlackHole 3.0.9, žádný rozdíl. V nahrávkách to naštěstí není, ale i tak je to dost pruda, za ty prachy ... Pokud by někdo znal rešení tohoto problému, díky za info.
Dreambox DM8000 2T+2S
Dreambox DM900 DUAL DVB-T2
Dreambox DM920 SAT + TRIPLE DVB-T2
Octagon SF4008 TRIPLE DVB-T2
Mutant HD51 DUAL DVB-T2
Amiko Viper DVB-T2
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Duo 4K“