GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Moderátor: grupen

Odpovědět
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od toprun »

ib77 píše:nejde mi zapnut primač.nabehnu hodiny a dost. prosim o radu. dik
Co ti radí manuál, který sis jistě jako 1. možnost přečetl? Co si vyzkoušel za možnosti (odpojení od napájení, restart...)? Sorry, ale tvůj popis závady je velmi chabý pro jakoukoliv radu.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
ib77
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 09.červen 2006 - 19:07

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od ib77 »

Manuál nepíše nič o probléme.Pri mojich pokusoch po zapnutí primača nabehnu len hodiny.Žiadne tlačítko ani na primači ani na dialkovom nereaguje.Po stlačení sučastne power a p+ na prímači nabehne na displeji test a rozsvieti sa červená ledka.Po cca pol hodine sa nič nedeje,tak som skusil potlačit na primači menu a rozsvietil sa celý displej.Červená ledka svieti dalej.Po stlačení ok na dialkovom ostáva svietit celý displej,len na položkách pre číslice napíše 44BB40BF,po stlačení exit ostáva 44BB len posledné štyri sa zmenia na D22D.Po stlačení ktorého kolvek iného tlačítka na DO 44BB ostáva,len posledné štyri sa vždy zmenia.Červená ledka stále svieti.
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od slapet »

Podle toho co píšeš tak přístroj ještě žije, měl jsem něco podobnýho. To co to zobrazuje jsou asi nějaký servisní kody nebo něco podobnýho. Mě tenkrát pomohlo přeinstalace FW přes kabel. Prvně originál FW a až se mi to rozběhlo tak jsem nahrál FW co jsem tam měl původně. Tím nemůžeš nic pokazit když nefunguje. Ať se zadaří. :D :good:
GoldAccent
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 31
Registrován: 18.listopad 2010 - 7:58

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od GoldAccent »

Na Goldenu mi nejede Prima Krimi a nový kanál Adventure TV. SW mám 1.5.35 EMU. Nějaké rady čím to může být?
Díky, přeji hezké svátky.
GoldenMedia 9060 fw 1.4.18 ' Skylink ICZ ' 80cm ' Astra 23,5° & 19.2° ' Led 32D5500 '
grupen
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 69
Registrován: 11.duben 2008 - 18:25
satelitni prijimac: GM 9060, GI Voyager II, Amiko
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od grupen »

Také bych to rád věděl čím to je způsobeno, pomůže jen dát kartu do modulu, ale to potom zase nejde sdílení. Asi to je nějaký tah SKYLINKu.
Ještě doplním nejde to ani na Voyageru nebo Amiku, zkrátka kde jsou čtečky Conax a přijímače s jiným SW
GM 9060, 1,69 EMU, splitter WTR 1, GI Voiager II, Amiko 8150, motor, SkyLink
GoldAccent
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 31
Registrován: 18.listopad 2010 - 7:58

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od GoldAccent »

Už zhruba 2 roky jedu bez karty, žeby se začal SKYLINK nějak bránit? Přemýšlel jsem i nad náhradou přijímače za novější, říkaljsem si zda není třeba problém s příjmem některých nových norem. Ale vůbec netuším, co bych v současné době koupil.
GoldenMedia 9060 fw 1.4.18 ' Skylink ICZ ' 80cm ' Astra 23,5° & 19.2° ' Led 32D5500 '
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od w.o.l.f. »

GoldAccent píše:Už zhruba 2 roky jedu bez karty, žeby se začal SKYLINK nějak bránit? Přemýšlel jsem i nad náhradou přijímače za novější, říkaljsem si zda není třeba problém s příjmem některých nových norem. Ale vůbec netuším, co bych v současné době koupil.
to musíš reklamovat ne tady, ale u toho komu platíš, zřejmě ne každý komerčák má překlopeno na 0624, potom eventuelně řešit výměnu boxu
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od mmiriboy »

w.o.l.f. píše:
GoldAccent píše:Už zhruba 2 roky jedu bez karty, žeby se začal SKYLINK nějak bránit? Přemýšlel jsem i nad náhradou přijímače za novější, říkaljsem si zda není třeba problém s příjmem některých nových norem. Ale vůbec netuším, co bych v současné době koupil.
to musíš reklamovat ne tady, ale u toho komu platíš, zřejmě ne každý komerčák má překlopeno na 0624, potom eventuelně řešit výměnu boxu
Tento stb v pohode zvláda dekódovať aj Irdeto 0624, prípadne Irdeto 0668 (Towercom) zo vzdialeného share. Nemám s ním v tomto žiaden problém, aj keď je to už "deduško" medzi mojimi stb!
Samozrejme čítačka kariet nieje fw prispôsobená pre čisté Irdeto karty, ale to ma netrápi. :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od w.o.l.f. »

mmiriboy píše:
w.o.l.f. píše:
GoldAccent píše:Už zhruba 2 roky jedu bez karty, žeby se začal SKYLINK nějak bránit? Přemýšlel jsem i nad náhradou přijímače za novější, říkaljsem si zda není třeba problém s příjmem některých nových norem. Ale vůbec netuším, co bych v současné době koupil.
to musíš reklamovat ne tady, ale u toho komu platíš, zřejmě ne každý komerčák má překlopeno na 0624, potom eventuelně řešit výměnu boxu
Tento stb v pohode zvláda dekódovať aj Irdeto 0624, prípadne Irdeto 0668 (Towercom) zo vzdialeného share. Nemám s ním v tomto žiaden problém, aj keď je to už "deduško" medzi mojimi stb!
Samozrejme čítačka kariet nieje fw prispôsobená pre čisté Irdeto karty, ale to ma netrápi. :)
pak jak jsem psal je problém u toho komu platí
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od mmiriboy »

w.o.l.f. píše: ...pak jak jsem psal je problém u toho komu platí
Zrejme nejaký čínsky pastkvyl server?! :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
GoldAccent
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 31
Registrován: 18.listopad 2010 - 7:58

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od GoldAccent »

takže sat. by s příjmem těchto programů mít problém neměl. Je pravda, že už toho má hodně za sebou, ale funguje celou dobu na výbornou. Kontaktoval jsem podporu tak uvidíme.
Jaký by jste mi doporučili stb pokud bych musel provést upgrade?
GoldenMedia 9060 fw 1.4.18 ' Skylink ICZ ' 80cm ' Astra 23,5° & 19.2° ' Led 32D5500 '
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: GOLDEN MEDIA Uni-Box 9060 2CR2CI HD PVR

Příspěvek od mmiriboy »

GoldAccent píše:takže sat. by s příjmem těchto programů mít problém neměl. Je pravda, že už toho má hodně za sebou, ale funguje celou dobu na výbornou. Kontaktoval jsem podporu tak uvidíme.
Jaký by jste mi doporučili stb pokud bych musel provést upgrade?
No upgrade môžeš urobiť aj bez tohto, či ti to v tomto stb bude fungovať, alebo nebude! Je to len a len na tvojom rozhodnutí! Ja osobne odporúčam linux stb - je tu na túto tvoju tému samostatná diskusia! S tvojej strany stačí iba
:book: :book: :book:
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Odpovědět

Zpět na „Golden Interstar“