freeSAT (UPC Direct)

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od w.o.l.f. »

60tka přímo ze sestavy UPC (phillips a lnb alps k tomu to bylo supr) lepší jak no name 80tky z hypermarketovych setů
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od pcwifi »

60tka je malo, zacne dest a slabsi TP ( kde je HBO HD apod.) jdou do haje prvni... potrebuju koukat i v desti a ne jen kdyz sviti slunce. Pokud nekomu staci 60tka, okay necht si ji necha. My ostatni dame 80tku, treba i noname a v desti pojede v podstate vsecko nebo aspon drtiva vetsina.
Naposledy upravil(a) pcwifi dne 09.srpen 2018 - 14:17, celkem upraveno 1 x.
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
Uživatelský avatar
Warder
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 574
Registrován: 05.duben 2007 - 9:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Warder »

Nepocuvaj ftakoviny od hlustvisihak, urob ako ti radi napr. pcwifi. :wink:
------------------
Nosce te ipsum.
Mr. Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 29.září 2015 - 18:00

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Mr. Death »

Přecházel jsem v březnu, kvalita srovnatelná se Skylinkem samozřejmě až na kanály, který má Skylink v HD a Freesat nemá (třeba Comedy Central,...). Na druhou stranu mnohem bohatší nabídka dokumentárních kanálů a to byl hlavní důvod odchodu od Skylinku.
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od hlustvisihak »

nevím jak je to staré ale další přízniva informace

doplnili to i o NOVA SPORT 2

:good:
abcjehl
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 08.říjen 2010 - 22:07

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od abcjehl »

Dobry den, chcem sa spytat ci Vam co mate balik freesat medium hd funguje stanica m4 sport HD momentalne? totiz minuly tyzden mi este v poho isla aj pocas LM Tottenham-Barcelona, ale v nedelu pocas F1 uz nie. Som si myslel ze len pocas F1 to nepojde ale odvtedy mi to uz vobec nejde. Skusal som aj vymazat kanal a znovu naladit a furt je kodovany, zaujimave je ze SD verzia mi slape a aj vsetky ostatne kanaly. Neviete ci to nezakodovali uz natrvalo kvoli prenosom LM (Orange Sport) ?
na nete som nic nenasiel o tom. Kukat napr. LM v SD by bolo trosku utrpenie :(

Vraj na Eurobird 9E je dostupna nekodovana HD verzia ale len europska verzia kde tiez taketo prenosy koduju kvoli vysielacim pravam. DVB-T si zase nechcem dat na strechu a pomocou malickej takej slabsej izbovej anteny mam slaby signal - len sem-tam viem chytit dake HU programy, SVK programy co maju vysielac v meste chytam na tu antenu v poho (byvam asi 40 km od hranic).

Ďakujem :)
LG 65UF950V 4K 164cm
Parabola Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Thor 0.8W + Astra 23.5E + Astra 19.2E
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od w.o.l.f. »

ahoj, tak jsem zkusil M4sport hd (mám freesat medium cz balík) a taky mi nejde, přitom minulý týden mi ještě šel, občas jsem se koukl na stav přenosu z ligy mistrů. Takže u mě smůla a u Tebe asi zbývá ta střecha.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
abcjehl
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 08.říjen 2010 - 22:07

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od abcjehl »

toto som nasiel na FB

freeSAT Slovensko - Dobrý deň, program M4 bol dnes vyradený z ponuky freeSAT z dôvodu licenčných obmedzení pre Slovenskú republiku. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

cize asi tak :)


kde su tie stare dobre casy ked napr. LM davali aj na RTVS,CT4,M4 a dalo sa pozerat aj na SVK, vacsinou aj v utorok aj v stredu :(
LG 65UF950V 4K 164cm
Parabola Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Thor 0.8W + Astra 23.5E + Astra 19.2E
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od w.o.l.f. »

jiné už to nebude dnes se nakupují práva na sportovní přenosy ne proto aby se vysílaly, ale následně pčeprodaly těm co budou vysílat..
taky se musí zaplatit celý ten cirkus okolo a přispět na platy Ronalda, Messiho atd.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od hlustvisihak »

Warder píše:Nepocuvaj ftakoviny od hlustvisihak, urob ako ti radi napr. pcwifi. :wink:


a co na to 100tisíc zákazníků FREESAt CO MAJÍ JEJICH 60KY ???

:unknown:
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od liquere »

Dnes mozes cestovat,ale nemozes pozerat telku susedneho statu,lebo luza vsetko koduje lebo sme slobodne EU ..... :D
](*,) :o
To za totaca nebol problem ...... :Yahoo!:
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
abcjehl
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 08.říjen 2010 - 22:07

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od abcjehl »

keby dakoho to zaujimalo, tak mam vyskusany M4 sport HD z Eurobird 9°E 11,958 V 27 500, naladia sa tam 2 verzie a to :
1. M4 Sport HD Europe (ta je z hladiska LM a pod. prenosov na nic, vcera neskoro vecer ked mali vysielat RED BULL AIR RACE tak bol tam pekne napis ze z dovodu licencie...)

2. M4 Sport HD (tato verzia je ciastocne kodovana - CONAX, vraj to funguje tak ze co mozu vysielat vsade tak ide FTA a co nie tak vtedy to pojde len ked mas kartu inac mas ciernu obrazovku len, maju vraj tu verejnopravnu kartu co u nas RTVS ale len pre domacich)

cize asi tak :)
LG 65UF950V 4K 164cm
Parabola Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Thor 0.8W + Astra 23.5E + Astra 19.2E
abcjehl
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 08.říjen 2010 - 22:07

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od abcjehl »

zase zaradili m4HD do ponuky ale napr. pri magazíne LM to kódujú, čiže stanica bude v ponuke ale LM z toho nebude :(
zvyknem si na to po čase, ako kedysi keď Sport 1,2 CZ prišla o práva na La Ligu a zároveň Sport 1 HU zakódovali u nás :)
LG 65UF950V 4K 164cm
Parabola Toroidal T-90 Maximum Wave Frontier
Thor 0.8W + Astra 23.5E + Astra 19.2E
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od efendy55 »

jo.. orange na tom zapracoval.... :D
Všetko 4K
Mr. Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 29.září 2015 - 18:00

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Mr. Death »

majo17k
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:47
satelitni prijimac: ShowBox 5000 HD E2

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od majo17k »

Skoncil mi skylink a rozmyslam kupit kartu FreeSat. Sklnk ma nastval nemozes si nic pozret v klude a tych par programov čo boli co k čomu hlavne české porušili. Len mám obavy ako to postupom casu pojde aj na freesat. Ale. Už som im aj napisal o kartu a zatial nič. Cely týždeň..
ShowBox Vitamin HD 5000 - Enigma 2 - Metropolis HD By Franc ; LNB Monoblock Quad Blue Line 0,2 dB 4,3 stupňa; Parabola Gibertini 90 cm
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od gusto1 »

nemam freesat, ale tie ceska co porusili na slovenskych skylink kartach, tak porusili aj na slovenskych freesat kartach.
A zaujmalo by ma, preco si nic nemozes pozret v kluce (sused ma psa ?? :) )
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od mmiriboy »

majo17k píše:Skoncil mi skylink a rozmyslam kupit kartu FreeSat. Sklnk ma nastval nemozes si nic pozret v klude a tych par programov čo boli co k čomu hlavne české porušili. Len mám obavy ako to postupom casu pojde aj na freesat. Ale. Už som im aj napisal o kartu a zatial nič. Cely týždeň..
Mám oboch operátorov a nevidím medzi nimi žiaden markantný rozdiel! Taktiež mám skúsenosť, že pri oboch operátoroch môžem ich programy sledovať úplne v pohode a aj v kľude!
Poznámka: Inak mám aj tie české programy! :)
A čo sa týka programovej ponuky, pri možnosti mať oboch sa jedná o veľmi slušnú kombináciu programov, ktoré sa vzájomne dopĺňajú. Pretože ešte vždy sa nájde niečo čo ten druhý nemá a naopak!
gusto1 píše: A zaujmalo by ma, preco si nic nemozes pozret v kluce (sused ma psa ?? :) )
To skôr mu asi žena šlape na päty...
:lol: :lol: :lol:
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od efendy55 »

freesat sa vraj bude predávať ..... #-o no bude to ešte zaujímavé ... :D
Všetko 4K
majo17k
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:47
satelitni prijimac: ShowBox 5000 HD E2

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od majo17k »

Tie naše hnoje a narkózy a ich dcérske tv som mal na konci zoznamu v stb. (reklamy) Samozrejme že aj iné tv stanice majú reklamné bloky ale naši to preháňajú. Hoci je to ich hlavnýpríjem many. A Freesat nemieni nijak meniť svoju ponuku., kde nájdem aj iné tv stanice v balíku medium. I tie české primy. A s dvoma kartami. ak mam zaplatit servisný poplatok v sklnk pre dva tv tak zo skylinku sa dočkám omnoho menej programov vhodných pre mňa. Ale každému nám iné chutí. Však. Stačí si pozrieť magazín skylink čo môžete prijímať iba v SR.
ShowBox Vitamin HD 5000 - Enigma 2 - Metropolis HD By Franc ; LNB Monoblock Quad Blue Line 0,2 dB 4,3 stupňa; Parabola Gibertini 90 cm
Odpovědět

Zpět na „FreeSat“