Ineos ZX4

Moderátor: Duce

Odpovědět
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od dlhe_pole »

jackdaws píše:prosim vas neviete niekto ako zmenit heslo na root uzivatela, alebo aspon zakazat pristup po sieti pre root-a ?

dakujem
heslo na roota nezmenis nijako.. ťiňako si to nepraje a doteraz neboli vyslisane ani moje prosby aby tomu tak bolo.. riesia sa proste uplne odveci pičoviny ako dvb-sx a mis veci co pouziva mozno 5 ludi z 1000 ale asik je to priorita
Uživatelský avatar
jackdaws
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 22.únor 2011 - 16:35
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE VTI 13.0.3

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od jackdaws »

no neviem tak ako doteraz si myslim ze mal INEOS zo svojimi satelitmi nasliapnutre celkom dobre ako znacka....

ak nevyriesia tento BIG problem s bezpecnostou ako root pwd zmena, uz urcite ziadny dalsi nekupim ...
VU+ UNO 4K SE 13.0.2 VTI
Billy-sk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 245
Registrován: 28.červen 2008 - 10:06
satelitni prijimac: DM 920 UHD, VU+ Solo 2
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Billy-sk »

Neviem co riesia, ale podla vsetkeho posledny image je z marca a to este s chybami (rozchadza sa zvuk s obrazom a potom po niekolkych minutach obraz ostane cierny na 1s aby ho zvuk dobehol), takze na stiahnutie je posledny pouzitelny image az z februara. To je dost slaba podpora podla mna.

Super ze zase funguje Stream Cinema, len by to chcelo este doriesit zobrazovanie obalov, ktore napr. v Sosaci funguje. Prip. doplnit nejako aj archivy TV (alebo tam mohli nechat aspon tu moznost KODI, ked uz sa prezentovalo KODI v popise prijimaca). A ked vypnem film v strede a pustim ho znova, tak nepokracuje, ale ide odznova.

Mozno by nebolo zle do youtubu doplnit aj prihlasenie do svojho uctu.

Dorobit aby sa ICE karta v THcam-e vedela prepnut do Irdeta.
A stroj mam 2 tyzdne a dosli mi zapisy na ICE karte, musel som davat Reset karty v Skylinku, takze asi zapisy tiez nechodia v THcam-e az tak dobre ako by mali. A ked pouzivam oscam, tak velmi dlho trva kym nabehne ICE karta v Irdeto mode.


Prip. ked uz to vie stahovat EPG do Stalkera (neviem ci to funguje, mne Stalker nefunguje, vypisuje mi ze mam zle prihlasovacie udaje, pritom MAC adr. mam u providera zapisanu dobre a meno a heslo mam tiez dobre), mohlo by to vediet natiahnut EPG z internetu aj pre sat. vysielanie, pre kanaly, ktore sa este nenatiahli z TP.

Pocasie na dnesny den ukazuje len ako je v danej chvili (to vidim aj z okna), a nie predpoved na dnesny den, prip. vecer.

Keby si to este vedelo stiahnut setting z ineho E2 stroja ktory by sa nastavil v nastaveniach (napr. z VU+)

Napr. aj spomenute hesla vediet menit.

Az potom by to zacal byt naozaj zaujimavy stroj.
VU+ SOLO2 (2x DVB-S2) E2 VTI
Dreambox 920 UHD OE2.5 Meriln 4
Pozicie: 19E,23.5E,13E,0.8W
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od dlhe_pole »

Billy-sk píše:Neviem co riesia, ale podla vsetkeho posledny image je z marca a to este s chybami (rozchadza sa zvuk s obrazom a potom po niekolkych minutach obraz ostane cierny na 1s aby ho zvuk dobehol), takze na stiahnutie je posledny pouzitelny image az z februara. To je dost slaba podpora podla mna.
pouzi zen co ti ponuka na online update, myslim ze to je 1.26 a nie tu omylom prepustenu beta verziu.
Super ze zase funguje Stream Cinema, len by to chcelo este doriesit zobrazovanie obalov, ktore napr. v Sosaci funguje.
na obaloch sa udajne pracuje
Mozno by nebolo zle do youtubu doplnit aj prihlasenie do svojho uctu.
skus spisat vsetko co ti chyba a skusim to posunut dalej
Dorobit aby sa ICE karta v THcam-e vedela prepnut do Irdeta.
A stroj mam 2 tyzdne a dosli mi zapisy na ICE karte, musel som davat Reset karty v Skylinku, takze asi zapisy tiez nechodia v THcam-e az tak dobre ako by mali. A ked pouzivam oscam, tak velmi dlho trva kym nabehne ICE karta v Irdeto mode.
nevidim dovod nato.. mas tam predsa oscam a tam ti idu zapisy jak v ice tak v irdeto mode
Keby si to este vedelo stiahnut setting z ineho E2 stroja ktory by sa nastavil v nastaveniach (napr. z VU+)
settingy z emigmi idu super, zrovna vcera som to testoval. treba mat na pamati ze v settingu nesmie byt ani jeden radio bouquet a tak isto iptv.. cize len tv a pak ti to naimportuje aj s favoritnymi
Napr. aj spomenute hesla vediet menit.
heslo som tak isto zasielal v bug reporte aj s printscreenmi co kde threba aky atribut zmenit
Az potom by to zacal byt naozaj zaujimavy stroj.
zaujimavy stroj je to uz teraz, v porovnani z abshitoboxom ma 1 000 000x lepsi obraz ako podelany low-end ali chipset. tak isto to vie posielat emm a aj prijimat od klientov, stream-cinema, sosat a ine multimedialne pi***viny ja moc nemusim, ale slapu tak isto ok.. a za tu cenu mi ukaz lepsi stroj
Billy-sk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 245
Registrován: 28.červen 2008 - 10:06
satelitni prijimac: DM 920 UHD, VU+ Solo 2
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Billy-sk »

Ten setting som myslel keby vedel cez net stiahnut z ineho stroja. Tento stroj mam na chalupe a nechce sa mi to yo robiť cez notebook, kedze od niekial uz to setting tahat vie, možno by stacilo niekde mu urobit nastavenie z akej adresy a zadat prihlasovacie udaje.

Ten youtube som myslel hlavne aby som sa vedel dostat do svojho uctu k oblubenym alebo k odberom
VU+ SOLO2 (2x DVB-S2) E2 VTI
Dreambox 920 UHD OE2.5 Meriln 4
Pozicie: 19E,23.5E,13E,0.8W
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od dlhe_pole »

Billy-sk píše:Ten setting som myslel keby vedel cez net stiahnut z ineho stroja. Tento stroj mam na chalupe a nechce sa mi to yo robiť cez notebook, kedze od niekial uz to setting tahat vie, možno by stacilo niekde mu urobit nastavenie z akej adresy a zadat prihlasovacie udaje.

a jako casto robis ten setting ? fastscan ti nestaci ?
dreambox alebo hocijake vu-cko ktore je podstatne drahsie to dokaze ? maj boha pri sebe .. to jako keby si kupil trabanta a vyrobcovi pisal ze preco nema adaptivny tempomat ..

cize nechame picovinky bokom, export setingu a nastaveni si mozes urobit doma na usb klucik a ten si zobrat na chatu.. snad ta to prilis nezatazi :D

a co sa tyka youtube tak je to preboha satelitny prijimac a nie youtube player !! na take kokociny si kup cinsky android player..
Billy-sk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 245
Registrován: 28.červen 2008 - 10:06
satelitni prijimac: DM 920 UHD, VU+ Solo 2
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Billy-sk »

Ten setting by nehneval, keby fastscan skylinku natahocal do favoritnej skupiny fastscan a ostatne co ladim daval do vsetkych. Teraz totiz fastscan nemozem pouzit, lebo mi vymaze vsetky moje favoritne skupiny, pouzivam skylink aj freesat. Mysel som dat fastscan a doladit freesat. Potom si to popresuvat do favoritnych skupin skylink a freesat. Teraz uz fastscan v buducnosti pouzit nemozem, lebo mi ove favoritne vymaze. Ked som si to natiahol z VU, tak som tam mal vsetko zdvoje a z trojene. Neviem pteco.
VU+ SOLO2 (2x DVB-S2) E2 VTI
Dreambox 920 UHD OE2.5 Meriln 4
Pozicie: 19E,23.5E,13E,0.8W
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od dlhe_pole »

ja mam setting z vu solo4k ktory pouzivam aj v dm800se, as v dm800 a ocesal som ho na skylink, antik, freesat, telecom a bezproblemov nahral do ineosu a je to zoradene tak ako v solo4k
Zohan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 48
Registrován: 23.červenec 2011 - 16:30

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Zohan »

Nový SW 1.04.60 je v sekcii Download
husarin
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 15.srpen 2011 - 14:55

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od husarin »

Už poriešili to epg? inak sa to neoplatí nahadzovať,to epg je katastrofálne,už to ani nepozerám, najhoršia moja kúpa satelitu
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od alben »

su aj horsie prijimace-prismcube,ariva4k atd,takze dockaj casom to mozno opravia snad to stihnu do konca zaruky. :D
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od EnoSat »

husarin píše:Už poriešili to epg? inak sa to neoplatí nahadzovať,to epg je katastrofálne,už to ani nepozerám, najhoršia moja kúpa satelitu
tak ho predaj, mozno sa niekomu hodi ako druhy prijmac pre M7 kartu a nemieni investovat do CAM modulu
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Zohan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 48
Registrován: 23.červenec 2011 - 16:30

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Zohan »

husarin píše:Už poriešili to epg? inak sa to neoplatí nahadzovať,to epg je katastrofálne,už to ani nepozerám, najhoršia moja kúpa satelitu

Myslis, ze to bola najhorsia kupa? A tie Cryptoboxy co mas a co predavas maju lepsie EPG ako iNEOS ZX4? Urcite nie. Za 8 rokov to EPG nedorobili. Namiesto toho aby si napisal nieco konstruktivne a k veci, tak sa budes hrat na geroja a kritizovat. Ak chces pomoct tak napis ako si to predstavujes, kazdy ma iny vkus. :)
janoslama
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 15.březen 2008 - 7:27

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od janoslama »

mam doma dve ICE karty,ci zasuniem jednu alebo druhu do iNEOSU ZX4 tak pri oboch pise Cryptoworks a ID-0D96 da sa to prepisat v skrinke cez oscam,aby bola citacka nastavena na Irdeto 0624...
Skusane v AB 650 tam to ide prepnut na Irdeto alebo Cryptoworks....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
90cm+DM3800:95E-50W
120cm-23,5E INVERTO BLACK Premium QUAD
200 cm Supral.:85E-47,5W.:QARL 3636+ G-BOX 2000 ,dekl.:HARL 3612+ Pace MSP995
KU+C-lnb-WSI ESX241,Zinwell 15K, Supermax California 13K
ClarkeTech 4100 HDplus, Octagon SX88 4K,AB Cryptobox 752
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 677
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od furko »

Dá sa to cez web rozhranie ako pri ostatných oscamoch.
janoslama
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 15.březen 2008 - 7:27

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od janoslama »

mne ide o postup co a kde zapisat a nie o ,,da sa,,
90cm+DM3800:95E-50W
120cm-23,5E INVERTO BLACK Premium QUAD
200 cm Supral.:85E-47,5W.:QARL 3636+ G-BOX 2000 ,dekl.:HARL 3612+ Pace MSP995
KU+C-lnb-WSI ESX241,Zinwell 15K, Supermax California 13K
ClarkeTech 4100 HDplus, Octagon SX88 4K,AB Cryptobox 752
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 677
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od furko »

janoslama píše:mne ide o postup co a kde zapisat a nie o ,,da sa,,
Tak začni študovať je tu toho dosť!!!
Billy-sk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 245
Registrován: 28.červen 2008 - 10:06
satelitni prijimac: DM 920 UHD, VU+ Solo 2
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Billy-sk »

Prepnut musis THCam na oscam, inak mozes nastavovat oscam kolko chces. Cez THCam to prepnut nejde ako v Cryptoboxe, co mi osobne tiez dost vadi. Ale ako vidno toto je pristroj, ktoremu podpora prakticky nefunguje uz rok od zaciatku predaja. Ako keby vyrobili pristroj a vykaslali sa hned nan. Ano nejaka nova verzia vysla, ale v praxi som nezbadal ziadnu zmenu z veci ktore su pre dolezite. Jedina vec ktoru som zbadal je ze to uz dokaze cez Stalker prehravat Cardsharu, predtym to neslo.
Tento pristroj ma len dve velke vyhody: ze v nom dokaze fungovat Skylink M7 karta a ze je tam StremaCinema a Sosac. Bohuzial v StreamCineme nenatahuje obaly, pricom pri Sosaci to natahaje. Neviem preco je taka malickost tak tazka pre tvorcov firmwaru, ale OK, toto proste nie je prijimac za velke peniaze a pouzivam to na chate. Doma by som to ale nechcel ani zadarmo!
VU+ SOLO2 (2x DVB-S2) E2 VTI
Dreambox 920 UHD OE2.5 Meriln 4
Pozicie: 19E,23.5E,13E,0.8W
Zohan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 48
Registrován: 23.červenec 2011 - 16:30

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od Zohan »

janoslama píše:mne ide o postup co a kde zapisat a nie o ,,da sa,,
Stlac menu na DO, Instalacia/Zalohovat a obnovit/Importovat databazu zo siete/OScam_Irdeto/
stlac OK na DO, subor sa ti stiahne, po stiahnuti, stlac cervene tlacitko a potom zelene.
THcam prepni na OScam a uz ti to pojde.
janoslama
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 215
Registrován: 15.březen 2008 - 7:27

Re: Ineos ZX4

Příspěvek od janoslama »

Billy-sk .-hej to viem ze treba prepnut,aj v oscame som len v tejto oblasti nemam skusenosti..
90cm+DM3800:95E-50W
120cm-23,5E INVERTO BLACK Premium QUAD
200 cm Supral.:85E-47,5W.:QARL 3636+ G-BOX 2000 ,dekl.:HARL 3612+ Pace MSP995
KU+C-lnb-WSI ESX241,Zinwell 15K, Supermax California 13K
ClarkeTech 4100 HDplus, Octagon SX88 4K,AB Cryptobox 752
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Ineos“