Prosba o pomoc

Všetko o prijímači VU+ Uno 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

FRANTA1971
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 23.říjen 2009 - 16:41

Prosba o pomoc

Příspěvek od FRANTA1971 »

zdravím chtěl jsem požadat o pomoc koupil jsem si vu uno 4k před tim jsem použival vu solo 2 tak jsem si myslel že tam dam cccam 2.3.0 a ono to nepodporuje potřebuju poradit jak na sharing u vu uno 4k
děkuji
alben
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: 08.prosinec 2016 - 12:16

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od alben »

support mas na http://www.tvojpredajca.sk alebo citaj v sekcii oscam.
VU+ Ultimo 4k,OpenAtv 6.4
tatino
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 01.listopad 2009 - 23:38

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od tatino »

oscam-11384_armv7ahf-vfp-neon 8)
FRANTA1971
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 23.říjen 2009 - 16:41

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od FRANTA1971 »

Zdravim neni nekdo z prahy že by mne to nastavil nechci to zadarmo
Uživatelský avatar
vamo6929
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 100
Registrován: 08.leden 2008 - 11:31
Bydliště: Prešov

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od vamo6929 »

Inštaluj toto,nájdi tam VU+addons/Softcams /softcams for 4K receivers,daj oscam podľa svojho image.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
majo17k
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:47
satelitni prijimac: ShowBox 5000 HD E2

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od majo17k »

Ahojte. Včera synovi dorazil VU+ UNO image Experimental... tak nejako. Nie som teraz pri nom ked toto pišem. po zapojeni a hladani programov mi na 23.5 nenaslo ani jeden kanal. Na 19.2 vyše 1000. Lnb mám monoblock. V nastaveni tuneru mam rezim jednoduchy porty A/B, druzice A- 19.2 , B-23.5. ked nič nenašlo zopakoval som to aspon 4x. Pomenil co sa da v nastaveniach tuneru. Dal som napokon tovarenske nastavenie a skusil odznova. Zasa nič. Ja mam showbox vitamin 5000 hd E2. Porovnal som nastavenia na mojom a na VU. Všetko rovnake a VU nenašlo na 23.5 znova nič. Už som rozmyslal ci pekne nepojde nazad do krabice a dal som este raz tovarenske nastavenie a po nastaveni a len ručnom prehladaní satelitu 23.5 mi ponaskakovalo vyše 200 kanalov. Ďalej som dal kartu skylink ICE do čítačky a tú nenašlo. Tak som skusil dat môj CI modul s kartou M7 z vitamina a programy nabehli. Prosím vás potrebuje k tej karte nejaky plugin aby mu ta vstavana čítačka našla tú jeho kartu ICE alebo je nejaka klavesova skratka na zapnutie, či radšej kúpiť CI modul. Alebo najlepšie nahrať nejaký lepší image pre UNO. Ak áno tak aký by ste mi poradili? Ďakujem.
ShowBox Vitamin HD 5000 - Enigma 2 - Metropolis HD By Franc ; LNB Monoblock Quad Blue Line 0,2 dB 4,3 stupňa; Parabola Gibertini 90 cm
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od dlhe_pole »

majo17k píše:Ahojte. Včera synovi dorazil VU+ UNO image Experimental... tak nejako. Nie som teraz pri nom ked toto pišem. po zapojeni a hladani programov mi na 23.5 nenaslo ani jeden kanal. Na 19.2 vyše 1000. Lnb mám monoblock. V nastaveni tuneru mam rezim jednoduchy porty A/B, druzice A- 19.2 , B-23.5. ked nič nenašlo zopakoval som to aspon 4x. Pomenil co sa da v nastaveniach tuneru. Dal som napokon tovarenske nastavenie a skusil odznova. Zasa nič. Ja mam showbox vitamin 5000 hd E2. Porovnal som nastavenia na mojom a na VU. Všetko rovnake a VU nenašlo na 23.5 znova nič. Už som rozmyslal ci pekne nepojde nazad do krabice a dal som este raz tovarenske nastavenie a po nastaveni a len ručnom prehladaní satelitu 23.5 mi ponaskakovalo vyše 200 kanalov. Ďalej som dal kartu skylink ICE do čítačky a tú nenašlo. Tak som skusil dat môj CI modul s kartou M7 z vitamina a programy nabehli. Prosím vás potrebuje k tej karte nejaky plugin aby mu ta vstavana čítačka našla tú jeho kartu ICE alebo je nejaka klavesova skratka na zapnutie, či radšej kúpiť CI modul. Alebo najlepšie nahrať nejaký lepší image pre UNO. Ak áno tak aký by ste mi poradili? Ďakujem.
ach jo .. to je tak ked si sat jelito kupi linux box.
zajdi niekde do kammennej predajne a daj si to nastavit.. ellano myslim taketo nastavovacky robi po 30 € a to ta isto pri tej cene co si dal za box nezabije
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 678
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od furko »

majo17k píše:Alebo najlepšie nahrať nejaký lepší image pre UNO. Ak áno tak aký by ste mi poradili? Ďakujem.
Nahraj tam hotovú zálohu ktorú si nájdeš na nete napr. na satupdate.net alebo ako píše dlhé pole zaplatiť niekomu za spojazdnenie prijímača alebo si zobrať dovolenku a začať študovať po nete je toho plná prdel!!!

p.s. ale mám rád ľudí ktorý sem hodia problém, sa odhlásia a večer už len kuknú ktorý debil za neho vyriešil jeho problém,že.
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od petersk »

Som zvedavý ako si nastavil ten vitamin s tou enigmou? Ale asi nie Ty si to nastavoval. Takže riešenie je jednoduché. Postupuj tak ako pri vitamine. :D :D
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Uživatelský avatar
juraj1036
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: 28.leden 2009 - 12:40
satelitni prijimac: Linuxové prijmače
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od juraj1036 »

furko píše:
majo17k píše:Alebo najlepšie nahrať nejaký lepší image pre UNO. Ak áno tak aký by ste mi poradili? Ďakujem.
Nahraj tam hotovú zálohu ktorú si nájdeš na nete napr. na satupdate.net alebo ako píše dlhé pole zaplatiť niekomu za spojazdnenie prijímača alebo si zobrať dovolenku a začať študovať po nete je toho plná prdel!!!

p.s. ale mám rád ľudí ktorý sem hodia problém, sa odhlásia a večer už len kuknú ktorý debil za neho vyriešil jeho problém,že.
casy ked bol medzi nami este rewis,(cest jeho pamiatke)uz skoncili.Rewis rad poradil a co to naucil aj zadarmo ze?
hold,chlapci zvykajte si hladat a studovat...
Vu+duo 4K se,OpenPli_Oscam/Vu+zero4K ,OpenPli_Oscam/T90 9xLNB,39E-5W/FUBA DDA110 AL-36E,LNB circular ...
http://www.vhannibal.net/autosetting.php
majo17k
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:47
satelitni prijimac: ShowBox 5000 HD E2

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od majo17k »

petersk píše:Som zvedavý ako si nastavil ten vitamin s tou enigmou? Ale asi nie Ty si to nastavoval. Takže riešenie je jednoduché. Postupuj tak ako pri vitamine. :D :D
Nastavil som ho sám. To čo som potreboval som naštudoval stiahol image nahral nastavil pomocou sprievodcu a žiadny problém sa nevyskytol. všetko šlape ako má. Po zapnutí VU proste na 23.5 nenaslo žiadny kanál. zopakoval som ladenie mnohokrát až mi konečne našlo stanice aj to po ručnom prehľadávaní. vedel som že niečo nie je v poriadku. Srávil som pri tom asi 3 hod. a napokon mi ešte nefungovala vstavaná čítačka. V menu som nenašiel žiadnu položku pre oscam. Preto som sa napokon obrátil tu na fórum. Ale som nevedel že to chcem až tak moc veľa ako je pomoc alebo len usmernenie ako dalej. Prebohaaaa kolkým som zrazu stúpil na otlak.
Ale v konečnom dôsledku veľmi pekne ďakujem FURKOvi. Poradil "satupdate.net". To mi stačilo a VU+ v pohode šlape ako má bez problémov.
ShowBox Vitamin HD 5000 - Enigma 2 - Metropolis HD By Franc ; LNB Monoblock Quad Blue Line 0,2 dB 4,3 stupňa; Parabola Gibertini 90 cm
majo17k
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:47
satelitni prijimac: ShowBox 5000 HD E2

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od majo17k »

furko píše:
majo17k píše:Alebo najlepšie nahrať nejaký lepší image pre UNO. Ak áno tak aký by ste mi poradili? Ďakujem.
Nahraj tam hotovú zálohu ktorú si nájdeš na nete napr. na satupdate.net
:thankyou: VU+ funguje.
ShowBox Vitamin HD 5000 - Enigma 2 - Metropolis HD By Franc ; LNB Monoblock Quad Blue Line 0,2 dB 4,3 stupňa; Parabola Gibertini 90 cm
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od petersk »

No vidíš, nastavil si to aj sám. Gratulujem. Nech sa darí.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
majo17k
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 09.listopad 2009 - 20:47
satelitni prijimac: ShowBox 5000 HD E2

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od majo17k »

petersk píše:No vidíš, nastavil si to aj sám. Gratulujem. Nech sa darí.
Ďakujem
ShowBox Vitamin HD 5000 - Enigma 2 - Metropolis HD By Franc ; LNB Monoblock Quad Blue Line 0,2 dB 4,3 stupňa; Parabola Gibertini 90 cm
frdo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 06.leden 2018 - 7:55

digisk+upc na VU+Zero4K

Příspěvek od frdo »

mám modul Digisk v ci a share upc na prímači ami AMIKO HD8200 a funguje to v pohode len sa zle zobrazuje EPG a je to starý šrot otázka je že ked kúpim VU+Zero4K či sa to bude dať spojazniť?
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od efendy55 »

na freesate to EPG nie je veru žiadna sláva na niektorých programoch ..... [-o< ale lepšie to ukazuje ked si v E2 v menu pre EPG nastvíš EPG jazyk1 slovensky a EPG jazyk2 česky :good: samozrejme záleží ak ti toto umožnuje image nastaviť . napr. v openxx to ti ponúkne ale tuším že vo VTI a B.H. už asi nie ak si dobre pmätám ... #-o a záleží aj na skine ,lebo aj ten ked si vyberieš nesprávny pre našu lokalizáciu tak sa smiechu nezdržíš ..... :D
Všetko 4K
peter808
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 09.únor 2010 - 14:28

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od peter808 »

Zdravim priatelia....zamyslam nad kupou Una 4K SE,kedze sa jedna o Enigmu,nie je problem medzi komunikaciou cez RCC alebo DCC??narazam na upravu oscamu napr...Vdaka za odpoved vopred...
VU+ UNO 4K SE 13.0.4 oscam Powervu 11399
AZ Box Premium HD OPEN RSI 3.0,cccam 2.3.0
AB Cryptobox 500HD,650HD newcamd
frcko73
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 26.leden 2007 - 0:44

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od frcko73 »

nie,nie je ziaden problem
.........VU+Uno 4K SE VTi 13.o...,SSD 500GB Samsung EVO,AzBox HD Premium.......
peter808
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 09.únor 2010 - 14:28

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od peter808 »

frcko73 píše:nie,nie je ziaden problem
Moja Vdaka za odpoved... :thankyou:...vidim v popise,ze ho maš tiež,spokojnost??ci nasiel si nejaky nedostatok,ktory by si vytkol??
VU+ UNO 4K SE 13.0.4 oscam Powervu 11399
AZ Box Premium HD OPEN RSI 3.0,cccam 2.3.0
AB Cryptobox 500HD,650HD newcamd
frcko73
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 26.leden 2007 - 0:44

Re: Prosba o pomoc

Příspěvek od frcko73 »

mam ho zatial len kratko,ale zatial som nenasiel negativum.
.........VU+Uno 4K SE VTi 13.o...,SSD 500GB Samsung EVO,AzBox HD Premium.......
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K“