ANTIK MINI 3S

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

kenislav
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 26.březen 2008 - 22:19

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od kenislav »

ja na to nespecham,stejne neni skladem a nez kupovat predrazeny openbox 4k lepsi si pockat
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od sida »

Vlado ma pravdu to muze fakt jeste chvily trvat nez se ten sw pusti ven. Neni kam spechat. Ja uz se tim jen bavim, sice kazdy den :) ale je to jen zabava. A hlavne nez se to vypusti musim se zeptat u ANTIKU zda jim to nevadi, protoze bych se nerad dostal do nejakych problemu.
kenislav
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 26.březen 2008 - 22:19

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od kenislav »

Me ani moc nevadi,pokud prijdu o zaruku.
deepnet
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 18.prosinec 2011 - 14:31

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od deepnet »

Skusil by som tam tu enigmu, poradite mi niekto ako to tam vlastne dostat?
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od dlhe_pole »

deepnet píše:Skusil by som tam tu enigmu, poradite mi niekto ako to tam vlastne dostat?
a ty si cital cely thread od zaciatku a ci si sa len sem prisiel vykydat so somrackym dotazom ?

no mozes ju tam narvat bars aj kladzivom a majzlikom !!
tomko
Odborník
Odborník
Příspěvky: 310
Registrován: 30.říjen 2007 - 8:54
satelitni prijimac: odoslane z PC

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od tomko »

dlhe_pole píše:
deepnet píše:Skusil by som tam tu enigmu, poradite mi niekto ako to tam vlastne dostat?
a ty si cital cely thread od zaciatku a ci si sa len sem prisiel vykydat so somrackym dotazom ?

no mozes ju tam narvat bars aj kladzivom a majzlikom !!
ty si riadna inteligenčná socka
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od dlhe_pole »

tomko píše: ty si riadna inteligenčná socka
a ty dalsie somracke hovado co nic nedokaze a chodi sem na forum len po informacie a sosat rozumy !!
myslim ze jirka.s to tu popisalexcelentne a aj to ze je to este len vo faze vyvoja a nie pre home use a udivuje ma ze uz sa najdu vychytrali vychcankovia co by radi na tom nejak profitovali.
osobne by som bol za to keby tu na boarde bola sekcia pre vyvojarov, betatesterov bez pristupu somrakov a vychcankov
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 678
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od furko »

Taká sekcia tu je už dávno ale stratila zmyslel :cry:
maxo83
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 15.listopad 2008 - 14:29
satelitni prijimac: all
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od maxo83 »

kenislav píše:https://www.electroworld.cz/antik-mini-3s-set-top-box

tak sem jeden objedal bez karty 2599 Kč
Toto tu nieje reklama ? :D
AB IPBox 99HD + 500 GB HDD,
Flash : E2 ABCOM 10.06.2013,
USB 1G : PKT IPBOX 99 E2 HYPERION V3 IMAGE (sdb1 - vfat uImage, sdb2 - ext3)

http://www.nobyelsat.sk
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od vensan »

furko píše:Taká sekcia tu je už dávno ale stratila zmyslel :cry:
A co vyvoleny neprispievali dost hodnotne?
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
deepnet
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 18.prosinec 2011 - 14:31

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od deepnet »

Tak dakujem, necakal som ze ma tu niekto sprdne.
Bezne skusam nieco nove a ked mozem rad pomozem a poradim aj inym.
Vsak o tom forum je. Niesom v linuxovych masinkach ziadnym novacikom a enigmu som mal este pred davnymi rokmi v prvej verzii na obrovskych SDckovych dreamboxoch. Ale uz vtedy to dokazalo veci na co sa ziadne ine prijimace nechytali. mini 3s mam par kuskov, nakolko s nimi robim a chcel som skusit aj nieco nove. Nemam problem cez Jtag alebo rs232 nieco napalit, ale preco skusat nieco co uz mozno vymyslel niekto iny. Spominany procesor ma zaujal a rad by som na nom mal aj nieco ine ako len soft pouzitelny iba na jedneho operatora. Mrzi ma ze som mojou otazkou asi niekoho urazil a spustil komunikaciu ktora zrejme nikam inteligentne nevedie. Asi zas budem odkazany na cinske a ruske fora. Ak by mi vsak vedel niekto poradit, pripadne nasmerovat spravnym smerom, budem rad ak tak urobi radsej cez sukromnu spravu, aby som sa zas niekoho nedotkol. Pekny vecer vsetkym!
deepnet
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 18.prosinec 2011 - 14:31

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od deepnet »

Skoda ze tu uz nieje Revis, ten vedel poradit vzdy a byval iba kusok odo mna. Zaujimave je ze ked sa o nieco zaujimam a chcem skusit nieco nova, tak som hed somrak a vychcanec. Ak by takto mal premyslat kazdy a s nicim sa nedelit, naco je toto forum. Vyvijam vela veci, najma na MCU-ckach a Raspberry a pod. a je uplne bezne ze sa podelim aj s inymi, ktory tiez prispeju niecim rozumnym a vysledok sa dostavi skor. Teraz clovek nemoze ani nic napisat aby ho hned niekto neurazal. To mozme ist rovno pisat na Topky, Sme a podobne sracky. Tam je to plne "inteligentov". Tu som cakal nieco ine.
hamham
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 86
Registrován: 06.listopad 2007 - 21:45
Bydliště: Ubuntu 12.04

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od hamham »

dlhe_pole píše:kokoos este neni ani nic vonku, len info, a mozno nejake betatesty a ty uz nakupujes boxy.. co bude dalej ? budes obden otravovat kedy to jirka pusti von ?
sida píše:Vlado ma pravdu to muze fakt jeste chvily trvat nez se ten sw pusti ven. Neni kam spechat. Ja uz se tim jen bavim, sice kazdy den :) ale je to jen zabava. A hlavne nez se to vypusti musim se zeptat u ANTIKU zda jim to nevadi, protoze bych se nerad dostal do nejakych problemu.
Chlapi, to je tazke pochopit toto? Zial, je to presne tak, ako napisal dlhe_pole....
Na otazky pouzivajte forum a nie SS !!!

AMIKO VIPER SLIM, IPBOX9000, ABIpbox Prismcube Ruby, Multibeam 85, 23,5E-19,2E-13E-1W, SG-2100
sida
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: 12.červen 2013 - 13:46

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od sida »

Ahoj
Musis neco zkousnout. Ale vlado to tak asi nemyslel. Pokud mas mini3s a umis to co pises tak by jsi to mel zvladnout. Problem je ted trochu v tom ze jsme odesli od puvodniho reseni - tak jak jsme to udelali v HDBOX II pred upraveny(hodne) vtuner a aplikaci, coz bylo sice universalni ale pomale a dost omezene. Ted to predelavame na driver ktery je kompatabilni s dvbapi a je vse v nem. Je to postatne rychlejsi. Zatim to provozujeme pres nfs sice jsem to nahral i do flasky k antik sw ale pres prikazy fastbootu. To samozrejme nemuze pouzit normalni uzivatel.
Jeste jedno omezeni je v tom ze neznam reakci ANTIKU jak se bude tvarit na to ze do jejich boxu nekdo cpe jiny sw. Ale volal jsem tam dal jsem jim kontakt tak se snad vyjadri. Nechci po mych zkusenostech mit nejake problemy. Ale jakmile to bude v takovem stavu ze to pujde jednoduse nainstalovat pustime to samozrejme ven. Pro me je to uz jen zabava,
O tom boxu jsem se zminil kvuli tomu ze zde nekteri hledali box a premysleli o boxech s cpu Hi3798mv200 ktery je znacne ocesany proti tomu co je v mini3s a navich jsou ty boxy drazsi a to vyrazne.
Takze prosim klidek a jak jsem psal az to bude v nejakem stavu pouzitelnem, tak to sem povesim.
Katja05
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 17.listopad 2017 - 10:19

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od Katja05 »

Vie mi niekto doporucit nejaky wifi adapter, wifi dongle, ktory funguje s Antik Mini 3S? Na odporucanie od Antiku som kupila TV Home Connector a cuduj sa svete, ale nefunguje s Antik Mini 3S. Telefonicka podpora mi to aj potvrdila. Preto sa obraciam na vas, ci nema niekto nahodou nieco co aj funguje otestovane. Tahat kabel cez cely dom akosi riesenie pre mna nie je. Dakujem vopred za kazdu uzitocnu radu.
maxo83
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 15.listopad 2008 - 14:29
satelitni prijimac: all
Kontaktovat uživatele:

Re: RE: Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od maxo83 »

Katja05 píše:Vie mi niekto doporucit nejaky wifi adapter, wifi dongle, ktory funguje s Antik Mini 3S? Na odporucanie od Antiku som kupila TV Home Connector a cuduj sa svete, ale nefunguje s Antik Mini 3S. Telefonicka podpora mi to aj potvrdila. Preto sa obraciam na vas, ci nema niekto nahodou nieco co aj funguje otestovane. Tahat kabel cez cely dom akosi riesenie pre mna nie je. Dakujem vopred za kazdu uzitocnu radu.
Funguje. Mám to odskusane. TV Home Conector prípoj k boxu ( zadne alebo bocne usb) pred zapnutím do siete.

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
AB IPBox 99HD + 500 GB HDD,
Flash : E2 ABCOM 10.06.2013,
USB 1G : PKT IPBOX 99 E2 HYPERION V3 IMAGE (sdb1 - vfat uImage, sdb2 - ext3)

http://www.nobyelsat.sk
maxo83
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 15.listopad 2008 - 14:29
satelitni prijimac: all
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od maxo83 »

Tu je návod na spustenie boxu bez pripojenia k parabole : https://nobyelsat.sk/antiksat/152-antik ... ini-3.html

Odoslané z FRD-L09 pomocou Tapatalku
AB IPBox 99HD + 500 GB HDD,
Flash : E2 ABCOM 10.06.2013,
USB 1G : PKT IPBOX 99 E2 HYPERION V3 IMAGE (sdb1 - vfat uImage, sdb2 - ext3)

http://www.nobyelsat.sk
deepnet
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 18.prosinec 2011 - 14:31

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od deepnet »

ta wifi urcite funguje, po vlozeni vsak treba pristroj restartnut, najlepsie napajanie. po nastartovani nam uz umozni v nastaveni siete zapnut wifi. Prvy krat to dost dlho pripajalo, ale potom to pripojilo celkom rychlo aj po restarte. Skusal som aj ine, sla mi iba ta od antiku. Pravda ze nemal som inu s takym chipom, takze to podporuje iba jeden konkretny.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od vensan »

sida píše:Ahoj
Musis neco zkousnout. Ale vlado to tak asi nemyslel. Pokud mas mini3s a umis to co pises tak by jsi to mel zvladnout. Problem je ted trochu v tom ze jsme odesli od puvodniho reseni - tak jak jsme to udelali v HDBOX II pred upraveny(hodne) vtuner a aplikaci, coz bylo sice universalni ale pomale a dost omezene. Ted to predelavame na driver ktery je kompatabilni s dvbapi a je vse v nem. Je to postatne rychlejsi. Zatim to provozujeme pres nfs sice jsem to nahral i do flasky k antik sw ale pres prikazy fastbootu. To samozrejme nemuze pouzit normalni uzivatel.
Jeste jedno omezeni je v tom ze neznam reakci ANTIKU jak se bude tvarit na to ze do jejich boxu nekdo cpe jiny sw. Ale volal jsem tam dal jsem jim kontakt tak se snad vyjadri. Nechci po mych zkusenostech mit nejake problemy. Ale jakmile to bude v takovem stavu ze to pujde jednoduse nainstalovat pustime to samozrejme ven. Pro me je to uz jen zabava,
O tom boxu jsem se zminil kvuli tomu ze zde nekteri hledali box a premysleli o boxech s cpu Hi3798mv200 ktery je znacne ocesany proti tomu co je v mini3s a navich jsou ty boxy drazsi a to vyrazne.
Takze prosim klidek a jak jsem psal az to bude v nejakem stavu pouzitelnem, tak to sem povesim.
Je pekne ze sa najdu aj dnes nadsenci ktory nieco robia bez komercnych umyslov.
Neorientujem sa v tejto problematike preto ma to zaujima to akoze ked bezodplatne upravis firmware pre nejaky box pri ktorom je jasne uvedene ze sa nejedna o riginal od vyrobcu pripadne predajcu mozes mat s toho problemy?
Kazdy kto si takketo firmware nainstaluje tak to predsa robi na svoju zodpovednost a aj s vedomim pripadnej straty zaruky.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
kenislav
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 26.březen 2008 - 22:19

Re: ANTIK MINI 3S

Příspěvek od kenislav »

sida píše:Ahoj
Musis neco zkousnout. Ale vlado to tak asi nemyslel. Pokud mas mini3s a umis to co pises tak by jsi to mel zvladnout. Problem je ted trochu v tom ze jsme odesli od puvodniho reseni - tak jak jsme to udelali v HDBOX II pred upraveny(hodne) vtuner a aplikaci, coz bylo sice universalni ale pomale a dost omezene. Ted to predelavame na driver ktery je kompatabilni s dvbapi a je vse v nem. Je to postatne rychlejsi. Zatim to provozujeme pres nfs sice jsem to nahral i do flasky k antik sw ale pres prikazy fastbootu. To samozrejme nemuze pouzit normalni uzivatel.
Jeste jedno omezeni je v tom ze neznam reakci ANTIKU jak se bude tvarit na to ze do jejich boxu nekdo cpe jiny sw. Ale volal jsem tam dal jsem jim kontakt tak se snad vyjadri. Nechci po mych zkusenostech mit nejake problemy. Ale jakmile to bude v takovem stavu ze to pujde jednoduse nainstalovat pustime to samozrejme ven. Pro me je to uz jen zabava,
O tom boxu jsem se zminil kvuli tomu ze zde nekteri hledali box a premysleli o boxech s cpu Hi3798mv200 ktery je znacne ocesany proti tomu co je v mini3s a navich jsou ty boxy drazsi a to vyrazne.
Takze prosim klidek a jak jsem psal az to bude v nejakem stavu pouzitelnem, tak to sem povesim.
Super je ,ze ta enigma tam jede
Odpovědět

Zpět na „Klony - linuxové prijímače“