Pomer strán

Všetko o prijímači VU+ Uno 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Odpovědět
svito
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 22.duben 2009 - 15:03
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K

Pomer strán

Příspěvek od svito »

Vedel by mi niekto poradiť ako nastaviť aby vysielanie videa 4:3 prehodilo na 16:9. Nejak sa mi to nedarí spojazdniť ...
Uživatelský avatar
stanislav97
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 25.únor 2012 - 14:24
satelitni prijimac: VU+ ZERO,VU+ UNO 4K,VU+Zero 4K

Re: Pomer strán

Příspěvek od stanislav97 »

Menu - Obraz - Základní nastavení - zobrazit obraz 4:3 jako celá obrazovka, to samí u 16:9 a restart celého boxu
mám UNO 4K a jde to.
skype:sglg90
VU+Zero , VU+UNO 4K
digitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 52
Registrován: 31.srpen 2007 - 12:37

Re: Pomer strán

Příspěvek od digitman »

stanislav97 píše:Menu - Obraz - Základní nastavení - zobrazit obraz 4:3 jako celá obrazovka, to samí u 16:9 a restart celého boxu
mám UNO 4K a jde to.
Mierne sa mýliš nie je to celkom tak, obraz ti roztiahne iba u SD programov, ak sa niekedy vysiela program 4:3 na programe vysielajúcom v HD formáte tak s tým nič neurobíš program je takto vysielaný už zo štúdia formát ti napíše 16:9 a máš tam po krajoch pásy.
svito
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 22.duben 2009 - 15:03
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K

Re: Pomer strán

Příspěvek od svito »

digitman píše:
stanislav97 píše:Menu - Obraz - Základní nastavení - zobrazit obraz 4:3 jako celá obrazovka, to samí u 16:9 a restart celého boxu
mám UNO 4K a jde to.
Mierne sa mýliš nie je to celkom tak, obraz ti roztiahne iba u SD programov, ak sa niekedy vysiela program 4:3 na programe vysielajúcom v HD formáte tak s tým nič neurobíš program je takto vysielaný už zo štúdia formát ti napíše 16:9 a máš tam po krajoch pásy.
Aha, toho som sa obával.

Ďakujem za pomoc a poučenie.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K“