VU+: Remote channel stream converter

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Uživatelský avatar
emilsat
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 02.listopad 2007 - 15:04
Bydliště: jižničechy
Kontaktovat uživatele:

VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od emilsat »

Dovolil jsem si dat struční návod jak stream sat prog.
Nejlepší je myt vice tunetovy s E2 ktery bude jako server ( já jsem skoušel ultimo uhd ) Výhoda je že stačí mít připojení ultimo oba tunery . Na strane klienta ne .
Nastavení klienta u mě solo4k
1, Menu/nastavení/konfigurace tuneru a kanalu /kanály-přenos i /Remote chanell converter. ( ok )
2, Nejlepší použit modré TL ( au vyhledavaní )
Pak postupovat dle obr.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_ZIDOO-X9S_ LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 75UH855v / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2
skype:emilsat
Uživatelský avatar
robertas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 01.březen 2016 - 23:00
satelitni prijimac: SOLO 4K

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od robertas »

Pozeram, ze ti tam prenasa aj info z EPG. Mne to na BH nejde. :-(
VU+ SOLO 4K - Open BH 5.3.007
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od dufoq3 »

Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od mjozef »

robertas píše:Pozeram, ze ti tam prenasa aj info z EPG. Mne to na BH nejde. :-(
Tento plugin uz pouzivam pomali dva roky a slape spolahlivo, ale nie na kazdom img ide EPG na satelite kde je nainstalovany. OpenATV mam odskusany slape super a zvykol som si mat na obidvoch satelitoch rovnaky img a vtedy neni ziadny problem.
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
Uživatelský avatar
baranček
Odborník
Odborník
Příspěvky: 359
Registrován: 19.duben 2008 - 11:49
satelitni prijimac: VU+SOLO4k,Octagon sf8008 mini
Bydliště: Banská Bystrica

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od baranček »

ja mám na klientovi Openpli 4 a EPG tiež v pohode,server väčšinou Egami,HDF,ATV :)
konečne mám čas na koníčky :book:
VU+solo 4k image Open Black Hole 5.2 a Openmultiboot :)
Octagon sf8008 mini image Egami 10.3-R 5 a Egami Multboot
ET-4000 image Openpli 7.3
Uživatelský avatar
emilsat
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 02.listopad 2007 - 15:04
Bydliště: jižničechy
Kontaktovat uživatele:

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od emilsat »

Panové když už to používáte delší dobu skoušel někdo z vás použít Dekódovací modul jak se to chová .
Já mam modul-eurocam solo4k/ultimo nechtejí komunikovat . Tak namám možnost vyskoušet .
Díky .
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_ZIDOO-X9S_ LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 75UH855v / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2
skype:emilsat
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od mjozef »

emilsat píše:Panové když už to používáte delší dobu skoušel někdo z vás použít Dekódovací modul jak se to chová .
Já mam modul-eurocam solo4k/ultimo nechtejí komunikovat . Tak namám možnost vyskoušet .
Díky .
Ci karta pouzita v satelite alebo CI modul to musi byt podla mna jedno. Musi to ist
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
Uživatelský avatar
emilsat
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 02.listopad 2007 - 15:04
Bydliště: jižničechy
Kontaktovat uživatele:

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od emilsat »

mjozef@
Ci karta pouzita v satelite alebo CI modul to musi byt podla mna jedno. Musi to ist

jedno to není , pokud jsi to netestoval nebo neskoušel tvoje odpověd je k ničemu ](*,)
( modul je skoušení u showbox 100% )
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_ZIDOO-X9S_ LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 75UH855v / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2
skype:emilsat
cmelo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 12.srpen 2011 - 6:46
satelitni prijimac: Vu Solo 4K

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od cmelo »

Treba mat dotiahnuté dva kable? Mne zero nacitalo zo solo4K zoznam stanic ale nefunguje.. Nejde ziadna stanica
emilsat píše:mjozef@
Ci karta pouzita v satelite alebo CI modul to musi byt podla mna jedno. Musi to ist

jedno to není , pokud jsi to netestoval nebo neskoušel tvoje odpověd je k ničemu ](*,)
( modul je skoušení u showbox 100% )
VU Solo 4K
VU Zero
AB Cryptobox 600
Uživatelský avatar
robertas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 01.březen 2016 - 23:00
satelitni prijimac: SOLO 4K

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od robertas »

mjozef píše:
robertas píše:Pozeram, ze ti tam prenasa aj info z EPG. Mne to na BH nejde. :-(
Tento plugin uz pouzivam pomali dva roky a slape spolahlivo, ale nie na kazdom img ide EPG na satelite kde je nainstalovany. OpenATV mam odskusany slape super a zvykol som si mat na obidvoch satelitoch rovnaky img a vtedy neni ziadny problem.
Mam na oboch rovnaky image, ale mne neprenasa EPG. Na zaciatku, ked som mal este VTi, EPG prenasalo aj do klienta.
VU+ SOLO 4K - Open BH 5.3.007
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od mjozef »

robertas píše:
mjozef píše:
robertas píše:Pozeram, ze ti tam prenasa aj info z EPG. Mne to na BH nejde. :-(
Tento plugin uz pouzivam pomali dva roky a slape spolahlivo, ale nie na kazdom img ide EPG na satelite kde je nainstalovany. OpenATV mam odskusany slape super a zvykol som si mat na obidvoch satelitoch rovnaky img a vtedy neni ziadny problem.
Mam na oboch rovnaky image, ale mne neprenasa EPG. Na zaciatku, ked som mal este VTi, EPG prenasalo aj do klienta.
na black hole som nikdy neskusal
ale nie na vsetkych img epg ide
daj OpenATV a budes mat pokoj
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od mjozef »

cmelo píše:Treba mat dotiahnuté dva kable? Mne zero nacitalo zo solo4K zoznam stanic ale nefunguje.. Nejde ziadna stanica
emilsat píše:mjozef@
Ci karta pouzita v satelite alebo CI modul to musi byt podla mna jedno. Musi to ist

jedno to není , pokud jsi to netestoval nebo neskoušel tvoje odpověd je k ničemu ](*,)
( modul je skoušení u showbox 100% )
Jeden kabel k sietovej karte
a ked ti nejde obraz tak potom nemas volny tuner na hlavnom satelite
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
cmelo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 12.srpen 2011 - 6:46
satelitni prijimac: Vu Solo 4K

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od cmelo »

do solo4k mám jeden kábel z LNB, v zoro mám LAN kábel...
ja som predpokladal že to pôjde aj takto ale bude môcť len tie programy na ktorej frekvencii je je solo4k takto mi ale nejde nič.. taktiež mám do Solo4k prichnutú káblovku na C/T a ani ta nejde napriek tomu že sa nepužíva na Solo4k
mjozef píše:
cmelo píše:Treba mat dotiahnuté dva kable? Mne zero nacitalo zo solo4K zoznam stanic ale nefunguje.. Nejde ziadna stanica
emilsat píše:mjozef@
Ci karta pouzita v satelite alebo CI modul to musi byt podla mna jedno. Musi to ist

jedno to není , pokud jsi to netestoval nebo neskoušel tvoje odpověd je k ničemu ](*,)
( modul je skoušení u showbox 100% )
Jeden kabel k sietovej karte
a ked ti nejde obraz tak potom nemas volny tuner na hlavnom satelite
VU Solo 4K
VU Zero
AB Cryptobox 600
Uživatelský avatar
slovaky22
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 25.únor 2011 - 22:27
satelitni prijimac: Ultimo 4K

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od slovaky22 »

Halóoo.
No ja mám nainštalované blackhole na vu+ ultimo a na DM800 tiež blackhole. A ide na oba stroje všetko aj EPG. PA

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
chrdinka
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 12.březen 2012 - 18:41

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od chrdinka »

Zdravím, je mi jasné, že tento přenos jde použít v rámci jedné domácnosti připojené na stejný router, ale zkoušel to někdo se dvěma přístroji připojenými přes internet ? Samozřejmě je nutný rychlý internet a přesměrování portů nejspíš v routerech na straně vysílání i příjmu.
dufoq3
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 779
Registrován: 03.březen 2012 - 20:44

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od dufoq3 »

taktiez to tak musi fungovat

EDIT: ospravedlnujem sa za mylnu informaciu:

cez NET (WAN) to nefunguje (samozrejme som presmeroval aj FTP aj TELNET port) - maju to proste nejako blokovane. Zaujimave vsak je, ze je tam moznost USE ADDRESS (cize adresu v textovej forme napr. ab-forum.no-ip.org)

Kazdopadne cez VPN to funguje - cize len takto to vies spravit cez net (ale potrebujes silny upload)
Vu+ Uno 4K SE [E2 - ATV], lcd4linux - SAMSUNG SPF-107H
auto update picons, ASUS router OSCam, enigma2 OSCam
Limakos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 04.listopad 2014 - 11:02

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od Limakos »

Jde to taky bez tech prenosu. Pouzivam klienrty rpi 2 + 3. Nic jsem ve vu+ nenastavoval. Přes webif jsem pridal novy prehled poskytovatele. DO rpi stahnul vu+ doplněk nastavil ip adresu xxx.xxx.xxx.xxx zadal poskyotovate preheldu tedy Skylink porty 8001 a 80. Ulozil restartoval a obraz jako vin. Prepiani progŕamu rychle. Klienti jedou na Libreelecu beta nebo oficial. Pripojeni Klientu lan a kde není utp tak přes Wi-Fi. EPG uplně v poho. VU+ solo 4k bezi na VTI 11
Diskuze o vytápění http://www.polskykotel.cz

VU+solo 4k VTI11 oscam 11355, DVB-T volar HD pro usb, oscam + rpi klienti, sat Astra 19,2 23,5 Intelsat 10-02 Hotbird (bývalé stroje Priscmcube Ariva 4k, Ariva 202e a 103e)
Synology DS 3615xx run on PC, S7 edge
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od Foolproof »

Jen pro zajímavost.

V mě domácnosti jsou 2 tablety. Zkusil jsem DreamEPG Pro (link mohu poskytnout) a jeví se mi to velmi dobré, ničeho v receveru jsem se nedotkl.

Dám-li ZAP, přepnu program na satelitu, dám-li play, satelit zůstává a tablet hraje zvolený program, spojení je přes WiFi, satelit IP si to našlo samo.
Obsahuje i DO, které je asi o 2 třídy lepší, než ostatní aplikace, co jsem zkoušel. Player v Androidu si lze vybrat jakýkoliv, pozor, podpora AC3 je omezena, takže nejlépe MXplayer Pro s kodeky od vývojářů.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
cmelo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 12.srpen 2011 - 6:46
satelitni prijimac: Vu Solo 4K

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od cmelo »

Limakos píše:Jde to taky bez tech prenosu. Pouzivam klienrty rpi 2 + 3. Nic jsem ve vu+ nenastavoval. Přes webif jsem pridal novy prehled poskytovatele. DO rpi stahnul vu+ doplněk nastavil ip adresu xxx.xxx.xxx.xxx zadal poskyotovate preheldu tedy Skylink porty 8001 a 80. Ulozil restartoval a obraz jako vin. Prepiani progŕamu rychle. Klienti jedou na Libreelecu beta nebo oficial. Pripojeni Klientu lan a kde není utp tak přes Wi-Fi. EPG uplně v poho. VU+ solo 4k bezi na VTI 11
Ja mám Solo4K plus Zero v oboch VTI11, do zera som stiahol zoznam staníc.. ale nič viac nič menej nejde.. je to po LAN .. ani obraz ani zvuk.. ani EPG nič ... do webif mám však heslo aby som mohol pristupovať z intenetu cez pevnú IP...
VU Solo 4K
VU Zero
AB Cryptobox 600
janstik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 01.leden 2010 - 19:31
satelitni prijimac: AB Cryptobox 752 HD Combo

Re: VU+: Remote channel stream converter

Příspěvek od janstik »

Tak jsem to zapojil s duo 4k na zero a nic,kabel kodi jede v poho, ale tohle ne, mám opetatv.2x kabel
VU+ DUO 4K
VU+ ZERO
Formuler S Turbo
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“