Gigablue HD Quad PLUS

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Odpovědět
Brandy20
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: 21.únor 2008 - 0:02
satelitni prijimac: X403, 9600, 4060, X810, S300

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od Brandy20 »

no mam tam sietovyý disk mountnutý, ale ten mám dlhodobo na každom fw. a bootovanie je pomalé až na posledných verziach OPEN ATV 5.1, inde je to ok
Aktualne Octagon sf8008 supreme , ostatne uz len minulost -GIGABLUE HD QUAD PLUS, Skytec Kleio -vždy najnovší fw. AB Ipbox 9900 - ET 9200 spomienky a este sa najde vždy nejaký STB na testovanie , prijem parabola Maximum E85 Fe Multifocus ( 4/5W,1W,5E,9E, 13E, 19,2E, 23,5E, 28,5E)
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

Tak sa pozri ci nie je zmena v montovani cele to pozriet a pripadne zmenit na ine trva 5 min, co este ?
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
metalunion
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 15.prosinec 2007 - 12:13

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od metalunion »

A máš nainstalovaný plugin czsk-archiv,pokud ano,tak už jsem pasal,že na posledních image OPEN ATV 5.1 zpomaluje start systému cca. o minutu.Bootloader s tím nemá nic společného
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

čím viacej pluginov v bazmeku tak tým sa samozrejme predlžuje štart .
Všetko 4K
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

Neviem ci to uz mate vyriesene, ale niekto pisal, ze to robi u neho gigablue youtube player, takze pokial je to aj vas pripad, doporucujem pouzivat satelit prijimac ako prijimac a nepchat tam kazdu pi covinu........ co sa najde na feede alebo inde...teda pokial nie si skuseny uzivatel, co sa vie vratit za 10 min z hocijakeho problemu.
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
nicon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 124
Registrován: 18.duben 2010 - 9:48
satelitni prijimac: Gigablue HD Quad+, HDBox 9105+
Bydliště: Prostějov

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od nicon »

Funguje nekomu hbbtv videa na ct s novym openatv 5.1 image ktery ma v sobe novy kernel tedy vsechny image openatv 5.1 vydane po vanocich?
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od mjozef »

Skusal som to vcera vecer nejde ani mne.
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
nicon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 124
Registrován: 18.duben 2010 - 9:48
satelitni prijimac: Gigablue HD Quad+, HDBox 9105+
Bydliště: Prostějov

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od nicon »

Tam je problem, ze uz nejde doinstalovat hbbtv 2.6 plugin,kde videa na hbb ct s opravou fungovala,na openatv foru mi psali,ze instalovat pro funkci hbb uz jen openopera plugin.To by asi nekdo musel udelat opravu i pro plugin openopera, aby fungovala i videa.Jde mi o to,ze pokud na prime v budoucnu sousti hbb,bylo by fajn kdyby to na openatv fungovalo,neb v archivech czsk primaplay casto stavkuje
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od liquere »

No jo to vsetko robia vo volnom case chlapci, tak to nemoze fungovat ako oficialna podpora, navyse pre iny trh. A inde to ide alebo len ceske nejdu,alebo vobec?
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

nechcem vám do toho kecať borci , ale mne to funguje v rámci možností bez problémov :good: :Yahoo!: ale nič neaktualizujem a žiadny nový bootloader tam zatial nebudem určite dávať . [-X ked vám to všetko fungovalo pred tým tak tam proste nahrajte starší bootloader a použite backup . a tie plugini berte ako píše liquere s rezervou ,ked že to nie je oficiálne podporované a borci to majú len ako hobby :good:
Všetko 4K
nicon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 124
Registrován: 18.duben 2010 - 9:48
satelitni prijimac: Gigablue HD Quad+, HDBox 9105+
Bydliště: Prostějov

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od nicon »

Ale však ok,všechna čest klukum co na tom dělají, o tom zde nemůže být spor, já jen říkám,že by bylo fajn kdyby to fungovalo, jinak zkoušel jsem zdf, to minulý týden nefungovalo,teď už ano a pokud myslíš ofico openmips 4.3 image,tak tam hbb videa na ČT taky nefungují. Jinak podle mě to s bootloaderem nemá nic. Každopádně se zálohou co mám ještě někdy z 20.12 to funguje a to tam mám nový bootloader. Přestalo to jít poté co přešli na nový kernel, kde jim ale zase parádně funguje přehrávání avi, holt každé má svoje:-)
Repre
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 15.červen 2011 - 17:36

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od Repre »

HbbTv na GigaBlue. Teď sice jedu na ATV 4.2, ale tohle mi na ATV 5.1 fungovalo. V přiloženém zipu je ipk (tslib-conf) a ooif.so. Nejprve nainstalovat ipk. Potom teprve půjde stáhnout plugin HBBTV 2.6. Restart boxu a pak nakopírovat ooif.so do /usr/local/hbb-browser/root/jsplugins/ Znovu restart boxu a videa půjdou. Z mé hlavy to není, dík kolegovi @Tabi.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VU+ UNO 4K SE/OPENPLI
Gigablue Quad Plus/OPENATV 6.1
nicon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 124
Registrován: 18.duben 2010 - 9:48
satelitni prijimac: Gigablue HD Quad+, HDBox 9105+
Bydliště: Prostějov

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od nicon »

Paráda,tohle je přesné ono, už to běží, veliké díky jak tobě,že si se s námi o to podělil,tak kolegovi @Tabi. :thankyou:
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od mjozef »

Super, dik uz aj mne to ide.
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
dufus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 27.duben 2010 - 8:29
satelitni prijimac: VU+uno4K

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od dufus »

Zdravím borci,potrebujem poradit s tymto primacom.Nejde mi program MTV music od Freesat ,najskor mi vypadol,zvuk a potom asi po tyždni aj obraz,všetko ostatne od freesat mi funguje bez problemu.Freesat idem na sharing.Software mam OpenAtv 5.1,a použivam Doscam v25.Už som prehral firmware nanovo aj som naladil znova programi a stale nič.Vie mi niekto napísať kde bude asi chyba?Dakujem.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od efendy55 »

u mna to isté na xtrende-8500,10000 ,gigablue vo všetkých image . :o #-o momentálne ide len obraz bez zvuku na zere v image VTI . tiež som skúšal všetko možné xml,preskenovať na novo ,zmazať tp atd...atd... a nič nepomohlo . dokonca som aj volal už dávnejšie na UPC a vraj u nich všetko OK . problém vraj u mna . ale občas ked som tam prepol tak čuduj sa svete išiel aj zvuk ale dosť často vypadával . teraz momentálne zase nejde už ani obraz . :cry:
Všetko 4K
dufus
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 27.duben 2010 - 8:29
satelitni prijimac: VU+uno4K

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od dufus »

Presne efendy toto iste mi robi.Uz dakedy predtym to robilo,potom zrazu vsetko islo asi dva mesiace a teraz znova nic.
mjozef
Odborník
Odborník
Příspěvky: 452
Registrován: 10.listopad 2007 - 10:52

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od mjozef »

Ide niekomu HBTV na OpenATV 5.2?
DM920 exp.+GP4.2 Samsung 860 EVO 500GB, DVB-S2 FBC Twin BCM45308X, DVB-S2 FBC Twin BSM45208
DM TWO exp.+GP4.2
DM TWO exp.+GP4.2
motor Stab HH 100, 100cm parabola s Inverto Unicable IDLB-QUDL42-UNI2L-1PP a druhá parabola Visiosat / Cahors G3B s Inverto Unicable II IDLU-32UL40-UNBOO-OPP
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od georg11 »

V openATV5.2 HBBTV zatím nejde
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Brandy20
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: 21.únor 2008 - 0:02
satelitni prijimac: X403, 9600, 4060, X810, S300

Re: Gigablue HD QUAD PLUS

Příspěvek od Brandy20 »

Zdravím, ak tu niekto používa HDF ide mu na skine XionHDF(predvolený) pocasie? Mne to nenačíta
Aktualne Octagon sf8008 supreme , ostatne uz len minulost -GIGABLUE HD QUAD PLUS, Skytec Kleio -vždy najnovší fw. AB Ipbox 9900 - ET 9200 spomienky a este sa najde vždy nejaký STB na testovanie , prijem parabola Maximum E85 Fe Multifocus ( 4/5W,1W,5E,9E, 13E, 19,2E, 23,5E, 28,5E)
Odpovědět

Zpět na „Klony - linuxové prijímače“