PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAVENIE

Diskuse o satelitních příjímačích Globo / Opticum / Yumatu / OptiboX/Amiko/Ineos

Moderátoři: cityglam1, Duce, lacoland

Odpovědět
mylosh
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 12.únor 2012 - 20:32

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od mylosh »

Nejde mi Nova, Prima Cool, Prima Zoom, Markýza, Doma, STV1, Prima HD, Nova HD + možná ještě další, které bych v nabídce měl mít, ale nikdy jsem se po nich nepídil.
DVB-S2 musím někde nastavit, myslel jsem, že je to vlastnost tuneru, která musí fungovat automaticky?? Podívám se po intenetu co to znamená, ale jestli mi někdo pomůžete dopídit se problému budu rád. Díky
quidoja
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 21.leden 2009 - 11:22

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od quidoja »

Mam OPTICUM 4060CX firmware ALI3329C_05000200_globo_cr_amstar_led_emu_1.4.03:dreamer1983 kartu Irdeto/ICE EMM v CA Enable. Nejdou mi programy jako je NOVA, Prima, Prima ZOOM. Funkcni jsou CT1,CT2, STV1,STV2. Reautorizacni zapisy jsem zkousel poslat ale vse beze zmeny. Jiny firmware take, ale tam nefungovaly ani vyse zminene funkcni programy. Mohl by nekdo poradit?
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od efendy55 »

skús ešte refresh karty prepni na makizu reštatni box a počkaj na zápisy samozrejme ak máš karu funkčnú a funkčný box a skontroluj si servopoplatok či ti netreba zaplatiť . cez víkend som riešil dvoch takýchto zúfalcov a nakoniec vysvitlo že už nemajú zapletený servpop. a len ma previedčali že majú zaplatený ](*,) . mali velké gulové :cry: dnes to išli zaplatiť priamo do skylinku a karta za 5-min. už frčala . ](*,)
Všetko 4K
Uživatelský avatar
k.o.h.u.t.
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 412
Registrován: 03.květen 2009 - 17:26

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od k.o.h.u.t. »

quidoja píše:Mam OPTICUM 4060CX firmware ALI3329C_05000200_globo_cr_amstar_led_emu_1.4.03:dreamer1983 kartu Irdeto/ICE EMM v CA Enable. Nejdou mi programy jako je NOVA, Prima, Prima ZOOM. Funkcni jsou CT1,CT2, STV1,STV2. Reautorizacni zapisy jsem zkousel poslat ale vse beze zmeny. Jiny firmware take, ale tam nefungovaly ani vyse zminene funkcni programy. Mohl by nekdo poradit?
Ověř si, jestli máš zaplacené SERPO, https://registrace.skylink.cz/cms_eshop ... indCard.do, teprve potom řeš zda máš firmware, který umí pracovat s Irdeto/ICE kartou a povolení zápisů.
----------------------------------------
Raspberry Pi 3 Model B 64-bit
Gigablue Trio UHD, openATV
VU+ ZERO 4K, openATV
HD-BOX Enibox, openATV
VU+ ZERO, openATV
Prismcube Ruby, Black Hole
Showbox 5000HD, openATV
AB IPBox 91/55/99/9900HD

----------------------------------------
vlado61
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 26.duben 2010 - 17:20

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od vlado61 »

to čo ti ide ide na key pravde podobne nemaš uhradeny poplatok
quidoja
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 21.leden 2009 - 11:22

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od quidoja »

Servisní poplatek mám uhrazen a navíc dokoupen rozšířený balíček na 2 měsíce
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od efendy55 »

refresh karty cez web ,prepni napr. na markízu / proste na program komerčný ,pozor nie na stv alebo čt / sprav tvrdý reštart boxu počkaj na zápisy a ak ani to nepomôže potom rieš soft ,alebo najprv skúsiť kartu v inom boxe kludne aj skylink ready či je vôbec funkčná karta . samozrejme v boxe povolené zápisy niečo ako EMM zapnuté ,alebo blocker OFF . tvoj box osobne nepoznám .
Všetko 4K
polulin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 19.říjen 2008 - 20:28
Bydliště: Moravia

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od polulin »

Jestli máš zaplaceno a zápisy povoleny, tak to klidně můžeš nechat i na stv alebo čt.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od efendy55 »

nepoznám ten jeho box ,ale čo viem viem tak pokial tam má emu aj kartu tak väčšinou si tieto boxy šiahajú na emu a server a karta je mu šum a fuk . takže s tým prepnutím na čt alebo stv aby prišli zápisy na kartu by som si až tak istý nebol , ale nehádam sa . možno to aj tak príde ,ale s vlastných skúseností viem napr. cryptobox 4xx 5xx v neviem už v ktorých softoch si známy zaplatil niečo od skylinku karta ice a používal aj emu CRW tak ani po týždni mu platené programy nešli jedine ked som mu povedal : reštartni box sprav si refresh karty prepni na čt-HD počkaj chvíľu a o 10-min. mi volal že už to ide . tak kde bol teda problém ??? #-o
Všetko 4K
polulin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 19.říjen 2008 - 20:28
Bydliště: Moravia

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od polulin »

Zápisy chodí jak na stv1 a stv2, tak na nově, markíze, Čt1, ČT2, ČT4, ČT HD.
Uživatelský avatar
pistok153
Odborník
Odborník
Příspěvky: 348
Registrován: 12.březen 2010 - 19:10
satelitni prijimac: 3x Opticum 9500HD Plus

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od pistok153 »

No ANO, šak musia :D :D :D

Ovšem pri refreši po novom pre SK karty na STV1 a pre CZ karty CT1. :oops: :oops: :oops:
Pišťok
polulin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 19.říjen 2008 - 20:28
Bydliště: Moravia

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od polulin »

Kravina.
Uživatelský avatar
pistok153
Odborník
Odborník
Příspěvky: 348
Registrován: 12.březen 2010 - 19:10
satelitni prijimac: 3x Opticum 9500HD Plus

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od pistok153 »

polulin píše:Kravina.
Vieš že som zistil že nie tak celkom :D ovšem asi viem koli čomu , tam pôjde o bytrate a chybovost, bo verejnoprávne TV máju lepšie bytrate.
Iny dôvod tam nevidím, bo STV a spol na SK je jedno TP, takže ......

Troška som si to testoval, pri určitých kartičkách, ale samozrejme z pohladu EMM je to fuk, ale asi iba takýto dôvod tam je.
Pišťok
polulin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 19.říjen 2008 - 20:28
Bydliště: Moravia

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od polulin »

Prosím, nemel tady kraviny.
lukasb
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 26.srpen 2014 - 21:55

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od lukasb »

Zdravim vas pani,
prebrazdil som fora z kazdej strany a kedze som beginer v sat tv, mam v tom zmatok. Mam amiko shd 7900 cicx pvr a novu kartu M7 HD standard (101....). Je mozne prijimat na tomto prijimaci s touto kartou?
- kartu som najprv skusal s "novym" modulom SMIT CI+ v LG TV ---> vsetko OK
- vymenil som zariadenie za spominane starsie AMIKO, ---> programy kodovane
- skusal som reautorizaciu, prijimac bol naladeny na stv1 ---> programy kodovane

Je potrebne doplnit do prijimaca "novy" CI+ modul, alebo je mozne problem vyriesit aj zmenou FW?

Dik
t152
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 08.květen 2009 - 21:09

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od t152 »

novu kartu M7 HD standard (101....) jedině v CI modulu rdeto
Amiko SHD 8340CICXE
nortonik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 08.říjen 2012 - 19:20

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od nortonik »

Zdravim,potřebuji poradit s přijímačem Optibox x5,zda je v něm možné rozchodit kartu sky-link.kartu vidí,ale nečte.pro přístup se dá použít cccam.cfg,mgcamd.list,ale nevim co stím.předem díky za podnětné rady..N
lukasb
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 26.srpen 2014 - 21:55

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od lukasb »

dik t125,
teraz by som vsak potreboval vyriesit problem s prijimacom - Amiko shd 7900 cicx cvr, v ktorom pouzivam spominanu kartu M7. Povodne som pouzival kartu ICE Irdeto, ktora spolupracovala s prijimacom bez problemov. Teraz, ked pouzivam kartu M7, nedokazem dekodovat prijimane programy. Vyskusal som standardne postupy, t.j. novy FW, reatorizacia a nasledne ponechanie na pozadovanom kanali STV1 aj cely den a opat reautorizacia. Free kanaly (ta3,...) prijimam, ostatne platene, hoci aj v zakladnom baliku su vsak nadalej kodovane. Ma niekto skusenost s uvedenym prijimacom v spolupraci s kartou M7? Pozna niekto nejaky workaround?

Dik za odpoved
t152
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 08.květen 2009 - 21:09

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od t152 »

Však jsem ti psal,že musíš kartu irdeto M7 mít v irdeto modulu a ne ve čtečce toho amika. V amiku jede jen ICE a některé staré karty irdeto,které už asi nejsou na trhu. Kup smit irdeto a pojede to.
Amiko SHD 8340CICXE
Rowen
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 18.červenec 2010 - 18:27

Re: PRÍMAČE vs.CSL-SKY-UPC IRDT.(ICE) a EMM ZÁPISY+CA-NASTAV

Příspěvek od Rowen »

Mam podobny problem. Znamemu jsem koupil irdeto a pres smith modul jsme ji soupli do LG TV. Tam se nacetlo par programu, dokonce i HBO. Jenze TV byla strasne pomala na ovladani, tak jsme dokoupili Amiko HD8260+ (posledni dostupny FW na ofiko strankach). HBO jiz nejede, z placenych programu zustalo funkcni jen CT1,2,24,sport, STV1,2. EMM message enabled a nevim co s tim. Vcera v noci jsem ji vzal domu a strcil sveho prijimace a zaslal reautorizaci. Predtim jsem ale mluvil i s hotem skylinku a ti potvrdili, ze platba je uhrazene a melo by jet promo az do unora a zaslal udajne nejakou tvrdou reautorizaci. Mel jsem to na CT1 jiz celou vecnost a stale nic. Uvidim, co to udela jinem boxu a na jine parabole.
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Globo / Opticum / OptiboX / Amiko“