Nahraní pořadu na DVD

Moderátoři: fuzak, misut

Odpovědět
Aldo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 21.září 2008 - 20:15

Nahraní pořadu na DVD

Příspěvek od Aldo »

Prosím o radu. Doposud jsem bez problémů zpracoval *.ts z OCTAGONu prostřednicrvím VideoReDo a uložil jako *.mpg. Když jsem z toho mpg potřeboval vyhotovit DVD, tak jsem ve VideoReDo načetl mpg a dal vytvořit DVD. Vše chodilo a chodí v pořádku. S jedinou výjimkou. Když takto vyhotovím DVD s hokejem z OH 2010 USA - Finsko, tak na DVD je bez zvuku. Přitom v *.ts i *.mpg zvuk je. Ostatní hokejové zápasy jsou v pořádku. Nevíte někdo co stím aby se to vypálilo řádně se zvukem? Případně proč se zvuk nevypálí?
OCTAGON SF918 HD, HOMECAST S 5001 CICR, Monoblok INVERTO 0,2dB Twin, FTE maximal 105 Al, motor SM3D12, PHILIPS 8404, PHILIPS 7403
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: Nahraní pořadu na DVD

Příspěvek od Foolproof »

Asi se vloudila nějaká chybička. VideoRedo slouží primárně ke střihu, jako autorizační program, nevím.

Každopádně zatrhni "Accept non compliant DVD settings", kdyby tam bylo něco mimo normu nebo to zautorizuj v čemkoliv jiném.
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
Aldo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 21.září 2008 - 20:15

Re: Nahraní pořadu na DVD

Příspěvek od Aldo »

VideoReDo umí i autorizaci DVD.

Jinak děkuji za odpověď, náhodou se mi ovšem povedl správný postup, když jsem vybral tlačítko "Change output options", a pod záložkou "Audio options" způsob "Encoding" místo "No change" volbu "mpeg".

Hokej je se zvukem.

Nadále ovšem nevím proč. Vidím, že ještě musím něco o kompilaci zvuku a obrazu do videostreamu nastudovat.
OCTAGON SF918 HD, HOMECAST S 5001 CICR, Monoblok INVERTO 0,2dB Twin, FTE maximal 105 Al, motor SM3D12, PHILIPS 8404, PHILIPS 7403
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“