Octagon SF-1018 HD

Moderátoři: fuzak, misut

Odpovědět
Bimbusko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 25.duben 2007 - 14:20
satelitni prijimac: VU+ Duo

Octagon SF-1018 HD

Příspěvek od Bimbusko »

Uvodom sa ospravedlnujem, no neviem kam zaradit tento prispevok.
Doteraz pouzivam IP Box 422s a 200s s Enigma 1 a som s tym spokojny.
Zvazujem ale prejist na HD reciever a tak mi padol do oka Octagon SF-1018 HD. Testoval som akurat SF-918 HD no len mi prekazalo, ze to nemalo Enigmu a tzv "Dreambox rozhranie" (ovladanie, bouquets, AIO panel, ...), proste sme na to zvyknuty. Este som zvazoval aj Dreambox no ten je predrazeny a IP Box 9000, ale vraj tam nie je dorieseny SW.
Viete mi niekto poradit, pripadne napisat ake mate skusenosti.
Dakujem za akykolvek radu.
eon2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 10.leden 2008 - 23:28

Re: Octagon SF-1018 HD

Příspěvek od eon2 »

Ak cakas enigmu, tak zatial zabudni. Je to nieco podobne ako hdbox fs9200 alebo icecrypt 4000, neviem kto od koho kopiruje firmware ale ani jeden nieje dotiahnuty do dokonalosti. Staci sa pozriet na ine fora. Pokial to ale chces bez pstrosa iba na lokalne sledovanie a nahravanie, tak v pohode, dve funkcne citacky vratane 0d96,0d03,0d02,0d0f,0d70.
Uživatelský avatar
Spencer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 18.říjen 2007 - 8:46

Re: Octagon SF-1018 HD

Příspěvek od Spencer »

Mrkni na http://www.youtube.com/watch?v=-zrKDgUoG7A . Enigma pre Octagon 1018,HD BOX 9200,... existuje v beta verzii, a možno ... .
Xpeed LX3,SF8008,T 90.
show-man
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 94
Registrován: 15.červen 2008 - 19:02

Re: Octagon SF-1018 HD

Příspěvek od show-man »

EON2 trochu ustřelil . rád bych věděl o nějakém boxu který je na 100 % ?
Zrovna na HD-BOX a podobné tomu je celkem slušná podpora a programátoří se snaží , na rozdlíl od jiných krabiček (nechci jmenovat ) , kde se ani nesnaží ... a jen kopírujou
Informace mám z první ruky a vždy čerstvé od agentury Jedna Paní Povídala
www.JPP.com
eon2
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 10.leden 2008 - 23:28

Re: Octagon SF-1018 HD

Příspěvek od eon2 »

show-man píše:EON2 trochu ustřelil . rád bych věděl o nějakém boxu který je na 100 % ?
Zrovna na HD-BOX a podobné tomu je celkem slušná podpora a programátoří se snaží , na rozdlíl od jiných krabiček (nechci jmenovat ) , kde se ani nesnaží ... a jen kopírujou
Dobry box nemusi mat podporu, ale je funkcny od zaciatku predaja a podporou sa riesia iba lokalne veci ako jazyky, pripadne rozsirenie o funkcie, ktore ani neboli na krabici ze maju byt... Rozhodne najblizsie ma k tomu dream-multimedia gmbh. Ostatni sa snazia byt na ich urovni /myslim linuxove prijimace/ ale su max na 50zo100.
show-man
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 94
Registrován: 15.červen 2008 - 19:02

Re: Octagon SF-1018 HD

Příspěvek od show-man »

eon2 píše:
show-man píše:EON2 trochu ustřelil . rád bych věděl o nějakém boxu který je na 100 % ?
Zrovna na HD-BOX a podobné tomu je celkem slušná podpora a programátoří se snaží , na rozdlíl od jiných krabiček (nechci jmenovat ) , kde se ani nesnaží ... a jen kopírujou
Dobry box nemusi mat podporu, ale je funkcny od zaciatku predaja a podporou sa riesia iba lokalne veci ako jazyky, pripadne rozsirenie o funkcie, ktore ani neboli na krabici ze maju byt... Rozhodne najblizsie ma k tomu dream-multimedia gmbh. Ostatni sa snazia byt na ich urovni /myslim linuxove prijimace/ ale su max na 50zo100.
A v kterém tisíciletí ses probudil ? I IdeálLnlí box Ideální manželství i
Informace mám z první ruky a vždy čerstvé od agentury Jedna Paní Povídala
www.JPP.com
satula
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 06.říjen 2008 - 22:09

Re: Octagon SF-1018 HD

Příspěvek od satula »

Po vlastní zkušenosti HD-BOX 9200+EMU+HDD=SMRT, nedotáhlá krabice, která pořád stávkuje a dělá si co chce, milion řešení na všech možnejch forech, ale aby to šlapalo tak jak má ani náhodou, já zůstávám věrnej OCTAGONU, tot pouze moje zkušenost
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“