Zvuk AAC

Odpovědět
Bahnak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 22.prosinec 2008 - 20:29

Zvuk AAC

Příspěvek od Bahnak »

Jsem taky vlastníkem Octagona 918 a chytám také pozici 4w-Amos.Běží zde nová platforma Magiosat,která vysíla zvuk v tomto formátu.Volně TA3 obraz jde zvuk ne.Zajímalo by mě do budoucna jestli je to problém dekodování zvuku FW nebo HW.Takovýchto programů bude časem přibývat i na jiných platformách a chtěl bych vědět jestli my majitelé Octagona 918 budeme o toto ošizeni.A ještě jen tak okrajově včera jsem četl lednový časopis SAT DVBT kde je recenze Octagona 1118 a tam PVR funkce jsou bez problému,nahrávka pojmenována názvu podle EPG,přetáčení 2,3,4,5x,posun po ose,kde je reklama jdou vložit body přeskoku.Je mi jasné že je to novinka 2Tunery,ale model 1008 má jen jeden tuner-náhrada za 918 tak si myslím že na tom bude stejně ohledně funkcí PVR jako 1118.FW jsem nikdy nedělal takže tomu jak se vyrábí nerozumím,ale dneska je tolik počítačových machrů že věřím že se prokuchá těmito FW z nových modelů Octagonu a nějak je naroubuje do našeho oblíbeného Octagona 918.Nový stroj zatím ještě nehodlám kupovat jak mi tady hodně lidí určitě napoví.Předem děkuji.
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: Zvuk AAC

Příspěvek od ulmus »

No ten AAC zvuk bude v tomto pripade asi problém. Dúfam ,že nenapísem blbost no aac dostaneš von jedine cez spdif. Čiže optica alebo koax. V linuxe až sa nemýlim to ide dákym spôsobom v systeme spustiť ako downmix a zvuk ide klasicky von no na octagone to musí riešiť fw čo si myslím ,že tak jednoduche nie je inak by to už bolo. Ani v menu nič podobne nenájdeš.

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“