octagon

Moderátoři: fuzak, misut

Benne
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 26
Registrován: 25.listopad 2009 - 21:43

octagon

Příspěvek od Benne »

je pravda ze s octagon 918 hd uz neviraba?
medved
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 07.leden 2009 - 23:20
satelitni prijimac: vu+uno4k vu+duo ariva200

Re: octagon

Příspěvek od medved »

šak sa da kupit co stresuješ :x
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon

Příspěvek od vlado.ucho »

Čo ho chceš kúpiť?Ak áno, tak viem o predajcovi čo ho má.Ak máš záujem tak cez ss.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
medved
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 07.leden 2009 - 23:20
satelitni prijimac: vu+uno4k vu+duo ariva200

Re: octagon

Příspěvek od medved »

zdravim ta ,chcem sa spytat aj vieš za kolko je ten octagon,pokukujem po nom ale neviem či je vhodny pre laika,ma strašne vela funkcii a dost ich ešte neovladam ani čo to znamenaju,ani neviemčo všetko dokaže,zatial :clapping: čau
Aldo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 21.září 2008 - 20:15

Re: octagon

Příspěvek od Aldo »

Nemusíš se OCTAGONu bát. Je to kvalitní přijímač - troufnu si tvrdit, že z nelinuxových nejlepší. Funcí a možností má skutečně hodně, ale také jej můžeš používat a pracovat pouze se základními funkcemi.
OCTAGON SF918 HD, HOMECAST S 5001 CICR, Monoblok INVERTO 0,2dB Twin, FTE maximal 105 Al, motor SM3D12, PHILIPS 8404, PHILIPS 7403
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon

Příspěvek od vlado.ucho »

Octagon SF-918 je veľmi natívny prijímač,keď si naň zvykneš, tak ho už nepustíš.Môžeš mi veriť,lebo mojími rukami už prešlo niekoľko sat.prijímačov,vrátane Linuxových.Žiadny sa mu nevyrovná v jednoduchosti obsluhy a pri tom komforte čo ponúka.Nebanujem, aj keď som dal zaň 280 Euro.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
hvezda
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 15.květen 2008 - 7:41

Re: octagon

Příspěvek od hvezda »

Zdravím. Není zcela bez závad, ale jde to. Nejhorší je to v HD kde se dokáže zaseknout, ale i tak v HD dělá sposu chyb.
__Pavel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 16.prosinec 2008 - 22:47

Re: octagon

Příspěvek od __Pavel »

hvezda píše:Zdravím. Není zcela bez závad, ale jde to. Nejhorší je to v HD kde se dokáže zaseknout, ale i tak v HD dělá sposu chyb.
No, mám ho už rok a půl a je pravda, že má několik nedodělků. Ale v HD se mi ještě nikdy nekousnul a ani žádně poruchy v obraze nepozoruji. Pouze výjimečně po aktualizaci FW nenaskočí na HD kanálech obraz a je nutno použít síťový vypínač. Ale jak často člověk aktualizuje? Navíc teď , když je vlajkovou lodí SF1018, budeme rádi za jeden až dva nové FW ročně.
VU+Solo4k (parabola 105Al, motor DM3800, OpenATV7.3, FHDglass17 skin), VU+Duo, Octagon918HD
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon

Příspěvek od vlado.ucho »

hvezda píše:Zdravím. Není zcela bez závad, ale jde to. Nejhorší je to v HD kde se dokáže zaseknout, ale i tak v HD dělá sposu chyb.
Mám ho asi pol roka,najnovší FW.nemám s ním absolútne žiadne problémy,lebo keby, tak by som ho neprevádzkoval a nedoporučoval iným.Je to super prijímač a ak je niekde problém,tak len medzi ovládačom a sat.prijímačom.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: octagon

Příspěvek od zzaner »

vlado.ucho píše:
hvezda píše:Zdravím. Není zcela bez závad, ale jde to. Nejhorší je to v HD kde se dokáže zaseknout, ale i tak v HD dělá sposu chyb.
Mám ho asi pol roka,najnovší FW.nemám s ním absolútne žiadne problémy,lebo keby, tak by som ho neprevádzkoval a nedoporučoval iným.Je to super prijímač a ak je niekde problém,tak len medzi ovládačom a sat.prijímačom.
Velmi mně těší,že už jste lokalizovali nejvíce poruchové místo :ROFL: Mám jej rok a více než čtvrť.Na běžný provoz je vynikající .Jen je nutné se seznámit s obsluhou.Pro zázraky je potřeba důkladnější studium,ale vyplatí se!! :good: :poklona:
Millo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.listopad 2006 - 12:32

Re: octagon

Příspěvek od Millo »

chcem sa opytat, mam moznost kupit 918hd za 250e ale zaroven mi kamos ponuka opensat 9900 HDPVR za 230e. 918hd je dost vychvaleny a o opensate som toho nasiel malo. Ktory by ste mi odporucili z hladiska kvality obrazu a samozrejme podpory soft. Nechcel som zakladat novy tread, tak snad nevadi, ze sa pytam tu.. :)
Dik
Xtrend ET4000
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: octagon

Příspěvek od zzaner »

Pokud to jej "ponůká",polož si otázku -proč??Porovnat dva přijmače může kvalitně jen ten,kdo má možnost provozovat oba na stejné TV(jinak je to jen dojem).Nevím co umí ten druhý přijmač,ale vím co umí Octagon(jsou zde možnosti dopsat si své věci,musíš znát ovládače+ klíče)Je to přijmac,který je možnost použit na hraní,ale je také vhodný pro normální provoz.Nic za tebe nikdo dělat nebude(pravděpodobně),tak že ve výsledku to bude mezi gaučem a DO!!Ať se daří!! :good: :poklona:
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon

Příspěvek od vlado.ucho »

Ak ti niekto ponúka prijímač Octagon SF 918 HD za 250 Euro,tak neváhaj ani sekundu.Ako som už uviedol vyššie, je to jeden z najlepších prijímačov aké som mal možnosť testovať.Nezatracujem žiadny,ten druhý som nemal ešte v rukách,tak ti ho neviem doporučiť,alebo áno,alebo nie.Sám sa rozhodni,máš to 50 na 50.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
Millo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.listopad 2006 - 12:32

Re: octagon

Příspěvek od Millo »

zzaner: prave na tuto teoriu som nebol zvedavy. Mam cca 3 roky openbox, robil som niekolko instalacii, parabola, motor, nastavovanie, prijmac som fleshoval x krat, zalohoval nastavenia a nepotreboval som k tomu ziadne mudrosti. Mozno som sa zle vyjadril ale pisal som hlavne koli tomu, ci niekto, kto ma octagon, nemal moznost testovat openbox 9900H.. Ale i tak dik za reagovanie.

vlado.ucho: asi mas pravdu, nebudem spekulovat a berem 918hd. Zavahanie bolo len koli tomu, ze opensat 9900 je novsi..
Xtrend ET4000
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: octagon

Příspěvek od ulmus »

Len ho ber ak ho dakto predava tak vie preco ....
a hlavne ak to uz nie je z obchodu.... :o

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon

Příspěvek od vlado.ucho »

To Ulmus,prečo zavádzaš,niekto mení prijímače ako niekto, špinavé prádlo,lebo na to má a nie je spokojný stým čo má a chce furt nové.To ale neznamená jednoznačne, že ten daný prijímač je zlý,poruchový a pod.Chce nový a preto predáva (starý)Octagon a za takú cenu a v záruke, niekoľkotýždňový sa oplatí.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
Polis Miro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 64
Registrován: 01.říjen 2007 - 20:31
satelitni prijimac: Dreambox 820 HD, VU - UNO 4SE
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: octagon

Příspěvek od Polis Miro »

Mám Octagon 918 HD vyše roka. Maximálna spokojnosť- Doporučujem. :good: :poklona: :thankyou:
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: octagon

Příspěvek od ulmus »

prečo by som zavadzal vyslovil som len domnienku a tam to vsetko konci. ak dakto chce daco vymenit a predat tak je viac ako podozrive ak to je po dvoch tyzdnoch. Skor to vidim na nespokojnost. taktiez moja domnienka a nie zavadzanie. :D

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
Millo
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 18.listopad 2006 - 12:32

Re: octagon

Příspěvek od Millo »

jedna sa o cloveka, ktory predava satelitnu techniku, takze to bude novy kus predpokladam a bude 2r. zaruka. Islo o to, kedze octagon 918hd konci, ze montuje opensaty a ponukol mi to ako dalsiu moznost. Ze s nimi nemal zatial problem a su hodne podobne octagonu..
Xtrend ET4000
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: octagon

Příspěvek od vlado.ucho »

Môžeš mi na SS povedať, ktorý konkrétny predajca.ďakujem.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“