Svítí jen červená dioda

Moderátoři: fuzak, misut

Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od havana »

To ne příteli. Pokud nevyřídí reklamaci do 30 dnů a to jakkoli, máš právo na odstoupení a vrácení peněz.Záruční doba je dvouletá, takže v pohodě a zamítnout reklamaci kvůli neoficialním FW mohli jen v průběhu oněch 30 dní.Pokud do 30 dnnů neopravil a ani reklamaci nezamítl, měl by platit :x Neboj se a žádej vrácení peněz či výměnu přístroje. :Yahoo!:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od sporty »

30 dnu to bude pristi tyden...
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
Uživatelský avatar
ulmus
Odborník
Odborník
Příspěvky: 323
Registrován: 06.prosinec 2009 - 20:41
Bydliště: Doma

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od ulmus »

sporty píše:ale asi ne, kdyz uz je rok stary, mezitim byly Vanoce a je tam neoficialni FW...
Iba v pripade ,že posledný deň reklamácie pripada na sviatok alebo deň pracovného voľna alebo deň pracovného pokoja tak je považovaný posledným dňom reklamácie prvý najbližší pracovný deň. V pripade sviatku akým sú vianoce a ak nepripadá deň konca reklamácie v niektorý deň počas tychto sviatkov nesmie nik tieto dni považovať za prekážku k vyriešeniu reklamácie a teda tvrdiť že reklamácia pokračuje aj po zákonom stanovenými 30 dňami.

Vlastním:
GigaBlue HD x1
VU+ Zero
Mám v opatere:
AB Cryptobox 600 HD
Petule
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 16.leden 2010 - 16:36

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od Petule »

Ahoj,

mám podobný problém s blikající červenou diodou a současně zamrznutím přístroje hned po prvním připojení do el. sítě. Vzhledem k tomu, že jsem Octagon kupoval před 3 měsíci, je ještě v záruce a já ho samozřejmě reklamoval. V pátek mi přístroj poslali "opravený" zpět s tím, že pokud se bude tento stav opakovat i později, mám přehrát FW přes RS232. Přístroj jsem zapojil do zásuvky a fungoval. Bohužel dnes se opět zničeho nic rozblikal a já sháním redukci USB-RS232 a kabel RS232 pro přehrání. Uvidíme jak to dopadne...
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od havana »

To petule:
Toto bych raději nedělal. Přehráváná FW není standartní věc, a prodejce ti ji nemá co doporučovat, ale případně odborně provést sám. Provedeš ji, a pokud se oprava nepodaří mohou ti reklamaci zamítnout. Postupoval bych : znovu reklamovat - přístroj musí standartně fungovat a nějaké přehrávání FW není nikde v návodu k použití. Pokud se porucha objeví znovu, reklamovat potřetí a těšit se na nový přístroj, či vrácené peníze = opět nový přístroj. :lol:
Navíc se mi ani trochu nezdá, že by takovou poruchu mohlo vyvolat FW. :o

:o Navíc tě přece nomohou nutit k investici za seriový kabel RS 232 překřížený, abys danou opravu svépomocí provedl :!:
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Uživatelský avatar
misut
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 176
Registrován: 02.prosinec 2007 - 11:41
satelitni prijimac: Octagon,918HD
Bydliště: Ostrava-Petřvald

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od misut »

Dneska samý souhlas :good: nyní s Havanou,a ještě doplnění to co ti doporučili,jsou neoficiální softy s EMU,které nemají dle/ i německých a EU norem/ v přístroji být/.Oficiální softy pro přístroje Octagonu najdeš zde :http://www.octagon-germany.de/
:book:
uvědom si že vše jako napomáhání,instalace apod,směřující k nelegálnosti příjmu je trestné
Octagon918 HD,CCCAm 2.0.11,Newcamd 5.25,95x100 Al Emme Motor BigSat SG2100BS,Diavolo 0,1 dB singl LNB,Přepínač EMP E112E 12V,95x100 Al Emme ,Multifeed Emme Esse 4,4xGolden Interstar GI 201 Singl LNB,DiSEqC Maximum 1216,
Petule
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 16.leden 2010 - 16:36

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od Petule »

Ok. Přesvědčili jste mě chlapi, budu to reklamovat. Poslání balíku s Octagonem mě vyjde levnějš než nákup redukce a RS232 kabelu. Podle vašich příspěvků to navíc vypadá, že to blikání není standardní a jiný FW není řešením. Jenom kdyby ta reklamace netrvala tak dlouho :(
Uživatelský avatar
misut
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 176
Registrován: 02.prosinec 2007 - 11:41
satelitni prijimac: Octagon,918HD
Bydliště: Ostrava-Petřvald

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od misut »

Výsledek ?? :)
Octagon918 HD,CCCAm 2.0.11,Newcamd 5.25,95x100 Al Emme Motor BigSat SG2100BS,Diavolo 0,1 dB singl LNB,Přepínač EMP E112E 12V,95x100 Al Emme ,Multifeed Emme Esse 4,4xGolden Interstar GI 201 Singl LNB,DiSEqC Maximum 1216,
Petule
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 16.leden 2010 - 16:36

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od Petule »

Tak přístroj je v servisu a já se nemůžu dočkat až ho budu mít doma...
Uživatelský avatar
havana
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 748
Registrován: 20.červenec 2009 - 18:26
satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice

Re: Svítí jen červená dioda

Příspěvek od havana »

:) Kdyby jsi měl svého oblíbeného sat. prodejce, určitě by ti po dobu opravy u něj zakoupeného zboží dal nějakou náhradu :D Kdo koupí na netu sice pár korun ušetří, ale takové přátelské vztahy nemá :P
Proevropský demokrat, zarputilý ANTIKOMUNISTA
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“