Vypadky na NewCamd

Moderátoři: fuzak, misut

Odpovědět
Stanley73
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 14.březen 2009 - 9:51
satelitni prijimac: Octagon SF918 HD

Vypadky na NewCamd

Příspěvek od Stanley73 »

Asi 3 dni mavam vypadky signalu zo sharingu po lan pol hodiny OK, potom vypadok asi na 10 sekund. Sledujem Skylink, server je Dream, stava sa to aj Vam? Asi vyskusam najnovsi FW.
VU+ Zero, Golden Interstar Single, Optibox DM 3800, Emme Esse AL 82 cm
Stanley73
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 14.březen 2009 - 9:51
satelitni prijimac: Octagon SF918 HD

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od Stanley73 »

Nainstaloval som 10690, ale zmena zatial ziadna. Pri restarte mi nabehne obraz asi po 15 sekundach. Uvidim pri dlhsom sledovani. Je to zvlastne.
VU+ Zero, Golden Interstar Single, Optibox DM 3800, Emme Esse AL 82 cm
Uživatelský avatar
fuzak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 391
Registrován: 09.květen 2006 - 10:14
satelitni prijimac: DM800 HD
Bydliště: Trnava

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od fuzak »

Nie je to nič zvláštne, ak je server preťažený...
DM800 HD - Fritzbox server CCcam 2.1.1 - SG 2100 A - Mascom 90 AL - GI-201 PLATINUM X 0,2dB - LCD SONY KDL40W4000K
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od Foolproof »

Stanley73 píše:Nainstaloval som 10690, ale zmena zatial ziadna. Pri restarte mi nabehne obraz asi po 15 sekundach. Uvidim pri dlhsom sledovani. Je to zvlastne.
Ping máě proboha kolik ? Obraz musí naběhnot okamžitě........
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
Stanley73
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 14.březen 2009 - 9:51
satelitni prijimac: Octagon SF918 HD

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od Stanley73 »

Dnes je to uplne bez problemov, aka je limitna hranica na ping?
VU+ Zero, Golden Interstar Single, Optibox DM 3800, Emme Esse AL 82 cm
plachta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 30.říjen 2007 - 19:23

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od plachta »

Rotace Dcw klíče je cca po 10sec,takže pokud se to všechno sejde tak to může trvat i 20 sec.Já mám domácí wifi takže mám odezvu cca.180ms a v pohodě,jedině videouguard ten potřebuje ping někde kolem max.120ms a ten mi dělá z obrazu sekanici mazanici. :D
#SkyStar HD&Octagon SF8008&Dreambox 500HD___Motor H-H#
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od zzaner »

Jen malý dotaz,jaké programy osobně zdílíte ponejvíce přes NET.Zdílet,jen proto že něco lze,nevidím důvod!!Pokud už něco dělat,tak to musí mít konkrétní zaměření.Sdílíte někdo-Premiére,Cyfru +,po případě Polsat,nebo Rakouský paket??Předem děkuji za vaše inspirující odpovědi. :thankyou:
Piller
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 09.listopad 2008 - 18:55
satelitni prijimac: Optibox Koala

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od Piller »

já nesdílím nic-nikdo mně nechce mezi sebe vzít.Ale nepláču kvuli tomu.Spíš mně zajímá,jestli ji měl včera večer taky rozjetý zvuk a obraz a ČT 1 HD u SKYLINKu?Byla to hrůza.
A další věc je zajímavá:ačkoli je u ně doma11:19, příspěvek který jsem ted zasla má čas 11:35.Jak je to možné?
plachta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 30.říjen 2007 - 19:23

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od plachta »

for zzaner:všechny zmiňované mám k dispozici a ještě víc,ale to nebudu radši psát.Řeknu to jednoduše na prosinec jsem si zaplatil a tak koukám :D
#SkyStar HD&Octagon SF8008&Dreambox 500HD___Motor H-H#
ostappet
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 19.leden 2007 - 12:15

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od ostappet »

Mam taky isty problem vzdelam vip balik z ineho serveru,pri tom na dreambox 700 všetko bez problemov
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od zzaner »

plachta píše:for zzaner:všechny zmiňované mám k dispozici a ještě víc,ale to nebudu radši psát.Řeknu to jednoduše na prosinec jsem si zaplatil a tak koukám :D
Měl bych zájem,pokud máš informace,kontaktuj mne přes schránku. :thankyou:
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od zzaner »

Děkuji za informace.Tato nabídka je pro mne přijatelná.Jen mám jiný problém,neumím na Octagon nainstalovat zdílení.Tato věc je pro mne Španělská vesnice.Toto by mně asi musel někdo udělat.Pokud by se někdo našel,tak bych moc děkoval. :poklona:
plachta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 30.říjen 2007 - 19:23

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od plachta »

Tam není toho moc na řešení.Hlavní je připojit přístroj přes LAN do routeru a použít DHCP adresu.Pak už jenom napsat adresu do kolonky na server,user,pass,port potvrdit(uložit) a jedeš.
#SkyStar HD&Octagon SF8008&Dreambox 500HD___Motor H-H#
jirka 181
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 08.červenec 2009 - 21:46

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od jirka 181 »

horší je kde ty adresy sehnat aspon nějaké bez většího zatížení
mbsoft
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 01.červen 2007 - 21:42

Re: Vypadky na NewCamd

Příspěvek od mbsoft »

Pokud jde o výpadky jako klient NewCam měl jsem na Octagonu 918 stejné problémy, sdílení vypadávalo a znova naskočilo třeba až za několik minut, bylo to stejné jak u free serverů tak i u sdílení které bylo jen pro mne.
Zkoušel jsem měnit starší firmware (bez úspěchu), zkoušel jsem jiný ADSL router (pouze mírné zlepšení, uplné krumply za 300 Kč nepoužívejte, dobré jsou Linksys, SMC, Siemens nebo ty neznámé značky které používají čipy Broadcom). Potom jsem zjistil že na stejném místě, na stejném routru, na IPBox 400 nevypadlo sdílení za deset hodin provozu ani jednou !!!
Už jsem začínal vytahovat na Octagon "Kladivo" ale ještě jsem zkusil jednu věc, pomocí programu SoftTool 1.01 jsem v boot režimu (zapnutí se zmáčknutým tlačítkem nahoru) pomocí kříženého seriového kabelu (RS232) nahrál poslední firmware. Stejně tak jsem nahrál seznam kanálů (akorát v režimu Stanby). Nastavení sítě a sdílení zmizelo (musel jsem to nastavit znova) ale od té doby už Octagon při sdílení nevypadává !!!
Taky od té doby už nepoužívám USB flešku. Uložení firmware a seznamu kanálů pomocí USB asi není uplně dotažené.
Ještě poznámka, pokud používáte pro editaci SetEdit 918 (na který je na tomto fóru Crack, ten ale nefunguje to už jsem zde psal, já si ho za 25 Eu koupil). Tento slavný a drahý program s firmwarem s EMU (čili neoficionálním) po seriovém kabelu nekomunikuje dobře. Taky seznam kanálů s ním editovaný není správně uložen !!! Před nahráním do přijímače po seriovém kabelu je nutné jej načíst do programu SoftTool a dát uložit jako. (Dokáže to asi opravit) Potom jej můžete porovnat s původním SetEditem uloženým seznamem třeba pomocí Total Commandéru a uvidíte mnoho rozdílů.
Program SoftTool načíta a ukládá seznam kanálů do Octagonu v pořádku, několikrát jsem to testoval po továrním resetu.
Octagon 918HD, Diablo 2.3, Parabola 140, Motor 75E-45W, Invacom 0,2 dB
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“