DVR studio HD

Moderátoři: fuzak, misut

baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od baracuda2233 »

Zdravím mám problém no je to skôr moja nevedomosť tak prosím o radu ide o to stiahol som si program DVR studio HD ale stáva sa mi to aj pri programe VideoReDo TV suite ide o to že moje nahrávky vo full hd a formáte ts majú niečo cez 5gb jedna a je bežné že s reklamami najú niečo cez dve hodiny no keď som ich natiahol do DVR studio HD ako aj VideoReDo TV Suite tak mi ich automaticky okreše na nejakú hodinu a 49 min a a veľkosť okolo 4GB +- . Čím to je prosím vás a ako to vyriešiť? Je potrebné zakúpiť plnú veryiu programu aj s licenčným kľúčom aby to išlo normálne ? Prípadne poraďte nejaký program ktorý to neokreše. Viem že je to asi nepodstatné ale mám HD BOX 9105+ PVR . Ďakujem za pomoc a rady
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: DVR studio HD

Příspěvek od pele1 »

Tak to bude najskôr problém toho hdboxu asi to ukladá po 4gb,VideoReDo TV suite nemá problém s veľkými súbormi.
Uživatelský avatar
Roxy
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 12.prosinec 2011 - 9:58
satelitni prijimac: DM TWO, DM820
Bydliště: Haná

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Roxy »

DVR-Studio HD 4.10 - poslední - funguje perfektně. Výstupy nechávám v .ts formátu. Všechno ho přehraje a dá se jednoduše následně upravovat.
Licenci ale zřejmě "neodrbeš". Mají to ošetřené docela dobře - při každém startu se dotazuje na jejich serveru. Při reinstalaci přijde mail, že to někdo instaluje - je-li to OK ?
Češtinu tam má, stačí ji jen nastavit :)

:good: \:D/
DM TWO UHD, DM820HD - OE 2.6, 2.5 + GP41, TV Panansonic 55''
baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od baracuda2233 »

A kďe na VideoReDo TV Suite nastavím aby mi bral aj väčšie a časovo dlhšie súbory lebo mne to stále okresá. Ináč už mi na DVR Studio HD 4.10 zoberie a načíta celý súbor v jeho dlžke no keď mi ho načítava tak mi červenými čiarkami označí nejaké chyby a farebnými pauzami nejaké vystrihnuté časti no kedže sa nezhodujú s reklamnými pauzami tak som ich nútený občas prepísať no problém nastáva vtedy keď chcen súbor ukončiť čiže vyviesť v ts formát alebo mpeg vtedy mi napíše hlášku: Invalid cut points. Please remove all cut points and reset them. Kďe robím chybu? Ďakujem
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: DVR studio HD

Příspěvek od pele1 »

Vo VideoReDo TV Suite netreba nič nastavovať na väčšie súbory na obrázku mám 10GB súbor.
videoder.jpg
baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od baracuda2233 »

A akú verziu videoredo máš možno je to inou verziou. Mne stále ukáže že ma nahrávka len 1h 39min aj keď má niečo cez dva hodiny
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: DVR studio HD

Příspěvek od pele1 »

dosť starú z roku 2011 4.20.7.629
baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od baracuda2233 »

Mne pri filme ktorý má s reklamami cez dve hodiny ukáže 1h 39min čiže aj keby som ho upravil tak film nebude do konca a vôbec si neviem rady a to mám trial verziu ešte plne funkčnú. Tiež neviem prečo mi vyhodilo tú chybnú hlášku pri DVR Studio HD...
videoredo.PNG
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: DVR studio HD

Příspěvek od pele1 »

tak to bude v tej trial verzii
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Kasr »

Trial verzie videoeditorov bezne spracuju iba urcity cas.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Foolproof »

pele1 píše:dosť starú z roku 2011 4.20.7.629
Možná se bude hodit mladší DRD.Systems.VideoReDo.TVSuite.H.264.v5.1.1.719b

Kód: Vybrat vše

http://s2.sendfile.su/download/1075499/4Ot81UA5Gy0gkb2sm1TvBl5siYADr3yiSzgSq0JN
heslo

Kód: Vybrat vše

www.2baksa.net
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od baracuda2233 »

Už rozumiem čiže sa nemusím báť toho že ak si napr zaplatim VideoReDo v plnej verzii že mi spracuje len obmedzený čas...??? No pravdu povediac trocha mi to nejde do hlavy lebo mám trial aj DVR studio HD a to mi napr natiahne celý súbor v plnej veľkosti no keď som dnes spracovával prvú nahrávku tak mi nevypísalo žiadnu hlášku no keď som spracovával druhý súbor zas mi napísalo Invalid cut points. Please remove all cut points and reset them...tak neviem či je to obmedzené na jeden súbor na deň alebo na niekoľko hodín alebo či ja niekde robím chybu a radšej si zaplatiť plnú verziu VideoReDo ovšem ak mi to spracuje nahrávky v plnej veľkosti a dá sa vo VideoReDo konvertovať súbor napr do mpeg ako je tomu v DVR studio HD???? Ďakujem za rady
baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od baracuda2233 »

Zdravím zas ten istý problém už mám registrované dvr studio hd ale nie najnovšiu verziu a aj tak mi neberie celý film...nepotrebujem náhodou nastaviť alebo prepnúť niečo v nastaveniach? Ďakujem za pomoc
baracuda2233
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 23
Registrován: 25.únor 2010 - 22:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od baracuda2233 »

Ešte sa chcem opýtať nakoľko nikde neviem nájsť dvr studio hd 4 v plnej verzii na stiahnuťie tak by ma zaujímalo či by mi niekto nevedel poradiť alebo nevie kďe sa dá sťiahnuť prípadne postnúť link ak to nieje proti pravidlám fóra. Ďakujem
jbenadik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 23.červenec 2014 - 15:36

Re: DVR studio HD

Příspěvek od jbenadik »

A nebude nahodou problem vo filesysteme, ktory pouzivas tam, kam chces ulozit vystup?
Lebo tych cca 4GB (co je tych cca 1h49min) mi evokuje obmedzenie FAT32 filesystemu, ktory je mozno pouzity na zariadeni, kam chces ulozit ten vystup (ja neviem - externy HDD, USB kluc, ...). Pre tu srandu skus ulozit vystup na rovnake miesto, kde mas aj vstupny subor. Ak ten ma viac ako 4GB a nie je s tym problem, tak je bud na NTFS (windows NT a vyssie), alebo extX filesysteme (linuxy a prakticky asi vsetky satelitne prijimace, X je cislo od 2 do 4).
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“