DVR studio HD

Moderátoři: fuzak, misut

jirka 181
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 08.červenec 2009 - 21:46

DVR studio HD

Příspěvek od jirka 181 »

nemá někdo key gen na tento střihač díky
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

jirka 181 píše:nemá někdo key gen na tento střihač díky
Nemáš šancu - možno za nejaký čas....
Používam i verziu na SD prog. - tam no problem -ak to bude aj z HD verziou tak sa načakáš.
70 eur je dosť - no kto nahráva -je to to najprijatelnejšie a po strihu nazad na HD Octagonu . Program je orientovaný hlavne na vystihnutie nepotrebného. / rýchle a spoľahlivé -ale to som tu už dávnejšie spomínal/
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Aldo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 21.září 2008 - 20:15

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Aldo »

jirka 181 píše:nemá někdo key gen na tento střihač díky

http://fileshunt.com/rapidshare.php?fil ... +studio+hd
OCTAGON SF918 HD, HOMECAST S 5001 CICR, Monoblok INVERTO 0,2dB Twin, FTE maximal 105 Al, motor SM3D12, PHILIPS 8404, PHILIPS 7403
jirka 181
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 08.červenec 2009 - 21:46

Re: DVR studio HD

Příspěvek od jirka 181 »

jsi hodny ale nejde mě to stáhnout
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: DVR studio HD

Příspěvek od vlado.ucho »

Musíš sa zaregistrovať a predplatiť si,niekedy to ide aj Free,ale musí sa dlho čakať.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: DVR studio HD

Příspěvek od zzaner »

vlado.ucho píše:Musíš sa zaregistrovať a predplatiť si,niekedy to ide aj Free,ale musí sa dlho čakať.
Nemohl bys být také dobroty a hodit to zde do placu,ať se tam všichni nemusíme registrovat. :thankyou:
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: DVR studio HD

Příspěvek od vlado.ucho »

Zzaner si srandista?Som dobrák, ale nie hlupák,keď niečo chceš tak si to stiahni,ja takú potrebu nemám a už vôbec sa znovu niekde registrovať.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
zzaner
Odborník
Odborník
Příspěvky: 446
Registrován: 07.červenec 2007 - 13:15

Re: DVR studio HD

Příspěvek od zzaner »

vlado.ucho píše:Zzaner si srandista?Som dobrák, ale nie hlupák,keď niečo chceš tak si to stiahni,ja takú potrebu nemám a už vôbec sa znovu niekde registrovať.
Pokud jsi tam už jednou zaregistrovaný,tak jistě stačí jen přihlásit.Pokud už to máš,tak jsem myslel,že by to pro tebe neměl být problém.Vždy mám snahu řešit problémy s co nejmenší námahou.De fakto,to nepotřebuji,ale pokud by to bylo,vyzkoušel bych si funkčnost aplikace.Zase bych měl zábavu,ale nemusím to mít. :cry:
EmbreOnyx
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 22.duben 2009 - 10:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od EmbreOnyx »

Pravda je takova, ze ty horni odkazy nejsou nic jineho nez fake a Aldo si z vas trochu vystrelil, viz. konecne novy FW do Octagonu :-) http://fileshunt.com/rapidshare.php?fil ... b&x=21&y=8
HD-BOX 9200 FW 1.11.57, Octagon 918 HD @ NEXT YE-2000 FW 109.53, Multibeam E-85, 3xLNB Chess Edition III 0.1dB, 1xQuad LNB Edision QSL-6 0,2dB, 1xLNB Head Digital 0.1dB, P.168-W V1, TV Samsung LE46B650, 1.0°W, 13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 28.2°E
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: DVR studio HD

Příspěvek od vlado.ucho »

To je len podvod a pasca na ľudí, čo si chcú niečo Free stiahnúť a zaplatia tejto stránke reklamu,takých je.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

vlado.ucho píše:To je len podvod a pasca na ľudí, čo si chcú niečo Free stiahnúť a zaplatia tejto stránke reklamu,takých je.
Tiež si si strieľal?
píšeš:
Musíš sa zaregistrovať a predplatiť si,niekedy to ide aj Free,ale musí sa dlho čakať.

Zzaner si srandista?Som dobrák, ale nie hlupák,keď niečo chceš tak si to stiahni,ja takú potrebu nemám a už vôbec sa znovu niekde registrovať.


To je len podvod a pasca na ľudí, čo si chcú niečo Free stiahnúť a zaplatia tejto stránke reklamu,takých je.


Embre Onyx boduje -a Ty si na to prisiel až to napísal?
Cením si Tvoju snahu a aktivitu ,no sere ma ,že fórum sa zaneplešuje hovadinami, ktoré zavádzajú ľudí a ktorí tu hľadajú radu.
Ak chcem poradiť -napíšem -ak nie som ticho a nepíšem dohady
Opakujem nič proti -len želanie aby fórum pomáhalo a neslúžilo na poučovanie ,osočovanie -už som minule písal odkryme svoje PRAVÉ MENÁ a debata bude možno o INOM
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
EmbreOnyx
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 22.duben 2009 - 10:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od EmbreOnyx »

Ja to beru tak, ze si z nich Aldo vystrelil a Vlado si to spletl s normalnim rapidshare kam sedi ten jeho text, ze si ho muze clovek predplatit nebo si pockat s volnym pristupem na pomalejsi stazeni a obcasnym problemem v IP, nejake zamerne mateni v tom nehledejme, pravdou je, ze tu pribyva vice balastu a mene hodnotnych informaci, hlavne hned prvni prispevek mel letet do "volne diskuse" nebo "mimo misu" a byl tu klid, nekdy ani nemam chut reagovat, protoze se pak jen rozjede flame a misto satu se tu pak diskutuje kdo ma vetsi ego...
HD-BOX 9200 FW 1.11.57, Octagon 918 HD @ NEXT YE-2000 FW 109.53, Multibeam E-85, 3xLNB Chess Edition III 0.1dB, 1xQuad LNB Edision QSL-6 0,2dB, 1xLNB Head Digital 0.1dB, P.168-W V1, TV Samsung LE46B650, 1.0°W, 13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 28.2°E
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

EmbreOnyx píše:Ja to beru tak, ze si z nich Aldo vystrelil a Vlado si to spletl s normalnim rapidshare kam sedi ten jeho text, ze si ho muze clovek predplatit nebo si pockat s volnym pristupem na pomalejsi stazeni a obcasnym problemem v IP, nejake zamerne mateni v tom nehledejme, pravdou je, ze tu pribyva vice balastu a mene hodnotnych informaci, hlavne hned prvni prispevek mel letet do "volne diskuse" nebo "mimo misu" a byl tu klid, nekdy ani nemam chut reagovat, protoze se pak jen rozjede flame a misto satu se tu pak diskutuje kdo ma vetsi ego...
Súhlas -no myslím že je rozdiel medzi domienkou a skutočnosťou- alebo napíšem -tu by to možno aj šlo.....
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Uživatelský avatar
vlado.ucho
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 662
Registrován: 17.březen 2009 - 14:31
satelitni prijimac: rôzne šunty
Bydliště: Trnava-malý Rím

Re: DVR studio HD

Příspěvek od vlado.ucho »

To Kaon-neviem čo ťa na mojich príspevkoch serie,ale na tvojom mieste by som nereagoval,keď sa ti nejaká odpoveď nepáči,alebo je nepresná,tak ju oprav,ale nebuzeruj.Takých múdrych a chytrých ako ty, behá tu po fóre spústa,ale nič konštruktívne a poučné nepovedia,len kritizujú a buzerujú.Druhýkrát Ťa poprosím, odpusti si invektívy na moju adresu.Nie som ješitný a ani namyslený,rád sa nechám poučiť a usmerniť, ak som sa zmýlil.
DM-800SE-Parabola Gibertini 100cm- motor Digi Power SG-2100A,a kopa iných šuntov.
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

jirka 181 píše:nemá někdo key gen na tento střihač díky
Ak vieš dobre narábať z počítačom dá sa Využívať 30 dňová verzia
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
Aldo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 21.září 2008 - 20:15

Re: DVR studio HD

Příspěvek od Aldo »

Omluva všem, naletěl jsem sám (a to jsem si myslel, že už mne snadno nikdo nevypeče, no stalo se). Adresu jsem posílal v době kdy jsem se sám pokoušel soubor stáhnout. Unáhlil jsem se, ale z nikoho jsem si nestřílel.
OCTAGON SF918 HD, HOMECAST S 5001 CICR, Monoblok INVERTO 0,2dB Twin, FTE maximal 105 Al, motor SM3D12, PHILIPS 8404, PHILIPS 7403
EmbreOnyx
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 256
Registrován: 22.duben 2009 - 10:23

Re: DVR studio HD

Příspěvek od EmbreOnyx »

Bohuzel i ty verze co se vyskytuji na ruznych sat forech jsou jen 30 denni demo, nicmene je to plne pouzitelne a pokud se to da za mesic zase od/nainstalovat tak to zase takove omezeni neni, pro mne by byla vetsi prekazka, ze je zatim program jen v nemcine.
HD-BOX 9200 FW 1.11.57, Octagon 918 HD @ NEXT YE-2000 FW 109.53, Multibeam E-85, 3xLNB Chess Edition III 0.1dB, 1xQuad LNB Edision QSL-6 0,2dB, 1xLNB Head Digital 0.1dB, P.168-W V1, TV Samsung LE46B650, 1.0°W, 13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 28.2°E
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: DVR studio HD

Příspěvek od kaon »

EmbreOnyx píše:Bohuzel i ty verze co se vyskytuji na ruznych sat forech jsou jen 30 denni demo, nicmene je to plne pouzitelne a pokud se to da za mesic zase od/nainstalovat tak to zase takove omezeni neni, pro mne by byla vetsi prekazka, ze je zatim program jen v nemcine.
PC treba upravit tak aby sa jednoducho dala spraviť nová instalácia systemu- nestačí prog. odinštalovať -v registroch zostanú zápisy.
Ang. som hladal ,no zatiaľ nie je.

Doplním - teraz som na dom. stránke DVR studia a je tam eng verzia no len na SD ver. /2.15/
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: DVR studio HD

Příspěvek od sporty »

testuju to a mam nasledujici problem.

Po sestrihani (HD)a nasledujicim exportu do ts mi Windows Media Player 12 (Win 7) neda zadny ton (AC3). VLC mi to prehraje s tonem, ale je mizerny obraz (dela to vodorovny cerny cary treba prez obliceje). Hledal jsem odpoved na strankach Microsoftu i Haenlein software (tam se o tom zminuji, ale zadna uspokujici odpoved, nekomu kdo ma notebook Acer to pry chodi...)?
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
zizi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 24.duben 2009 - 16:25

Re: DVR studio HD

Příspěvek od zizi »

sporty píše:testuju to a mam nasledujici problem.

Po sestrihani (HD)a nasledujicim exportu do ts mi Windows Media Player 12 (Win 7) neda zadny ton (AC3). VLC mi to prehraje s tonem, ale je mizerny obraz (dela to vodorovny cerny cary treba prez obliceje). Hledal jsem odpoved na strankach Microsoftu i Haenlein software (tam se o tom zminuji, ale zadna uspokujici odpoved, nekomu kdo ma notebook Acer to pry chodi...)?
Co KMPlayer? Střih HD zkus UleadVideo 11.
:book:
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“