střih HD nahrávek

Moderátoři: fuzak, misut

sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od sporty »

kaon píše:Použiva niekto na strih HD nahrávky DVR-Studio HD? /aké sksenosti máte/
Mám len trial verziu a na to čo potrebujem, mi plne vyhovuje.
Z nahrávky vystrihám nepotrebné a uložím na EsataHD Octagonu /1T/
Vadí mi len dlhé prebúdzanie disku.
Ted jsem to zkousel konvertovat zpatky do Octagonu a prisla hlaska, ze pro tento model neexistuje export funkce. Tobe to pak funguje?
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od kaon »

sporty píše:
kaon píše:Použiva niekto na strih HD nahrávky DVR-Studio HD? /aké sksenosti máte/
Mám len trial verziu a na to čo potrebujem, mi plne vyhovuje.
Z nahrávky vystrihám nepotrebné a uložím na EsataHD Octagonu /1T/
Vadí mi len dlhé prebúdzanie disku.
Ted jsem to zkousel konvertovat zpatky do Octagonu a prisla hlaska, ze pro tento model neexistuje export funkce. Tobe to pak funguje?
Zadávaš VPID a APID do progr. PVR 8918?
chodí to vsetko OK
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od sporty »

ne rucne jsem nezadaval nic a to byla ta chyba. TSremux po remuxovani tomu da uplne jiny pidy, TSDoctor ponecha pidy originalni, bohuzel neumi vystrihnout neco uprostred nahravky a na nekolika mistech.
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od kaon »

sporty píše:ne rucne jsem nezadaval nic a to byla ta chyba. TSremux po remuxovani tomu da uplne jiny pidy, TSDoctor ponecha pidy originalni, bohuzel neumi vystrihnout neco uprostred nahravky a na nekolika mistech.
Strihám HD v programe DVR-Studio HD --trial mi končí za týžden - potom ho pravdepodobne kúpim
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od vikino »

nie je do toho niekde aspon eng. lang., bo v tej nemcine som total strateny. :(
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
kaon
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: 07.květen 2007 - 0:10

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od kaon »

vikino píše:nie je do toho niekde aspon eng. lang., bo v tej nemcine som total strateny. :(
Pátral som dlho, no eng som nenašiel. Máš soft kúpený, alebo používaš trial?
OPTIBOX ANACONDA , AMIKO SHD 8900 ALIEN, OPTIBOX Gekko ,Anysee E7 S2 CI+CR ,Gibertini 80Al ,motor ,LCD Sony KDL-40S5600
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od vikino »

mam to par hodin, zatial trial. no hladam, ale najskor to chcem vyskusat co to dokaze, ale v tej nemcine ako som pisal som mimo.
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od sporty »

vim ze jsem to na foru nekde videl, ale za boha to nemuzu najit.

Mam HD nahravku asi 6 GB, pri pretazeni do PC je rozdelena na 2 soubory (asi kvuli FAT) 4.2 GB (bez pripony) a 1.5 GB (tsm0).

Mam to remuxovat a sestrihat kazdy zvlast, nebo se to pred tim nejak musi spojit? Remuxoval jsem tu vetsi nahravku a pri otevreni H264Cutterem se mi objevi tahle hlaska

jo a je to nahravka z Nova HD...
Přílohy
chyba.jpg
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
Uživatelský avatar
Foolproof
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: 19.leden 2007 - 13:45

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od Foolproof »

Zkus to remuxovat v něčem jiném.....
VU+ Solo4K a VTI 14, parabola Nokia Sathunter 146x120, rotátor ze Sovětského Svazu na 36 V z roku 1992, pozicioner Nokia, Dune BDPrime, Yamaha media receiver, Evolveo H8+LibreElec, plasma Panasonic 165 cm a spousta dalšího bordelu 8)
sporty
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 280
Registrován: 29.srpen 2008 - 21:34

Re: střih HD nahrávek

Příspěvek od sporty »

pouzil jsem TSdoctor i TSremux, existuje jeste neco jineho?

Ted jsem zkusil DVR Studio HD a nacetlo to naprosto v pohode.
Formuler F1 OpenNFR, D-Cube R2 OpenATV 5.1, Opticum HD AX-ODin-E2 OpenATV 5.3, Octagon SF 1008 HD, Triax 80 cm, Rotor Sat HH-100
Odpovědět

Zpět na „Octagon HD SF 918, SF 1008, ...“