e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 25.Březen 2019 - 9:32

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 30 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PKT Hyperion
PříspěvekOdeslal: 05.Srpen 2013 - 8:43 
Znalec fóra
Znalec fóra

satelitni prijimac: IP BOX 9900 HD+
Poděkoval: 3 krát
Překontroluj, zda mas v usr/lib/python2.7 blok "ftplib.pyo“. Pokud ne tak přikládám, rozbalit a vložit přes FTP do usr/lib/python2.7 a restart gui.

pan T.

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

PříspěvekOdeslal: 05.Srpen 2013 - 12:51 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: Linuxové prijmače
tokushawa napsal:
Překontroluj, zda mas v usr/lib/python2.7 blok "ftplib.pyo“. Pokud ne tak přikládám, rozbalit a vložit přes FTP do usr/lib/python2.7 a restart gui.

pan T.

no, pozeral som to tam, aj to tam mam,a aj som to stiahol a prepisal tym Tvojim,a nic.Stale mi vypisuje ze nedostupne,alebo si pozriet nastavenie firewalu.... .Inak som to vyriesil tak, ze som doma nasiel zalohu piconov s HD glass ktory som pouzival pri clarketechu ,tak som ich jednoducho nakopcil tam kde treba a uz to ide.Ale chcel by som to z aktualizovat,najlepsie by bolo to priamo stiahnut cez to nastavenie HD Glass..... .

Keby este niekoho nieco napadlo,dajte vediet,prosim.

zatial dakujem. :poklona:

:good:Xtrend ET10000HD G-edition 3xDVB-S2+DVB-C_OpenPli_Oscam,Vu+Zero_OpenPli_Oscam/CCcam,FUBA DA110 AL_LNB Invacom Twin,40mm Feed,0,3 dB_motor 30W-75E+FE perforated 90cm_08W,LNB Inverto Twin Black Ultra 0,2 dB
http://www.vhannibal.net/autosetting.php http://www.openinfo1036.estranky.cz/

PříspěvekOdeslal: 08.Srpen 2013 - 4:09 
Znalec fóra
Znalec fóra

satelitni prijimac: IP BOX 9900 HD+
Poděkoval: 3 krát
Pak jedine kontakt na autora pro radu. Ještě si projed zda mas poslední verzi.

pan T.

PříspěvekOdeslal: 24.Září 2013 - 9:51 

Ahojky ja mam zase problem stim ze kdyz na instaluji PKT Hyperion tak vse je v pohode kdyz zacnu sharovat tak to jde par sekund a slus a to u kazdeho programu kdyz vezmu prepnu a vratim zpet tak to opet bezi proc se mi to vypina mam incubuscamd 1.22 a c line

PříspěvekOdeslal: 24.Říjen 2013 - 2:21 

satelitni prijimac: AB IPBox 910HD
Prosím o radu, řeším problém s češtinou v EPG v poslední verzi Hyperion v2298.
Zkoušel jsem tak jako vždy přehrát encoding.conf v /usr/local/share/enigma2/, ale marně. Pořád mám v EPG klikyháky místo českých znaků.

encofing.conf jsem zkoušel odsud http://www.cssf.cz/showthread.php?19153-DreamBox-a-EPG-(zobrazenie-diakritiky)/page45 nebo odsud http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?t=46690.

Zkoušel jsem také přes PKTeam BluePanel > Skin Setup dát EPG - Font fix, což přehraje fonty a vytvoří v /usr/local/share/enigma2/ soubor encoding-user.conf, ale ani přehrání tohoto souboru mi na češtinu v EPG bohužel nepomohlo :(

Díky za Vaše případné tipy.

Edit: Asi jsem byl moc aktivní a rovnou to automaticky přehrál. Zkusil jsem teď vrátit úplně původní encoding.conf který byl v balíčku z http://pkteam.pl/ a hle, čeština funguje. Sice nejprve se ukáže se špatným kódováním, ale jakmile na program najedu tak se znaky opraví a pak už je to OK. Takže nic a díky.

PříspěvekOdeslal: 28.Prosinec 2013 - 23:37 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

chlapci, dlouho jsem mel v IP910 enigmu od SIF ve flash. Nyní jsem zkusil PKT CUBEREVO E2 HYPERION V3. Co jsem četl o vašich problémech, tak ty by se daly celkem tolerovat. Ale mám vážnější problém. Nastavil jsem nahravání na domácí NAS. Při zapnutém boxu nebo i když je v pohotovostním režimu, tak naplánované nahrávky jsou na NASu v pořádku. Pokud hodím box do hlubokého spánku, tak sice planovač box probudí a spustí nahrávání, ale na NASu se vytvoří soubor jen nulové velikosti. Takže problém nevidím v tom, že po probuzení z hlubokého spánku není namapován NAS. Ale už mě nenapadá, v čem by mohl být problém. Můžete poradit? Díky

PříspěvekOdeslal: 19.Březen 2014 - 22:57 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Mam ip box 900 s tunerem conextant. Nový hyperion 4 bohužel nevidí připojený esata disk. Je to jen u mě nebo pkt udělalo někde chybu? U hyperion 3 tento problém není!

PříspěvekOdeslal: 23.Listopad 2014 - 13:04 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: gigablue ue 4k,Formuler1
Místo/Bydliště: topoľčany
Poděkoval: 7 krát
Poděkováno: 1 krát
Páni po dvoch rokoch som zo skrine vytiahol 91HD Ipbox a dal tam usb verziu tohto img.Musim konštatovať,že čas šiel k lepšiemu je to stabilnejšie.Ale môj problem:Dal som tam oscam ,ktorý sa korektne spustí vidí kartu Ice skylink načíta si údaje,ale na obrazovke mám tmu.Poradíte? Díky

PříspěvekOdeslal: 23.Listopad 2014 - 13:13 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

Poděkoval: 26 krát
Poděkováno: 33 krát
Dvbapi-boxtype.

Ipbox 9900,vo flash Abenigma najnovsia,na usb tiez a hyperion v4.5 (ten pouzivam), hyperion v4, Nebula v1. A iné sd stb,parabola fe90,sg2100 a parabola fe80 multifeed 19,2 a 23,5e jeden lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 20 ročný a no problém(je ako nový).

PříspěvekOdeslal: 23.Listopad 2014 - 13:21 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: gigablue ue 4k,Formuler1
Místo/Bydliště: topoľčany
Poděkoval: 7 krát
Poděkováno: 1 krát
Díky Ti za dva roky som zabudol.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 30 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00