freesat ci skylink ?

Diskusia o payTV provideroch . Nie o zdielani a zdielacoch !!!

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Odpovědět
phoenixx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 29.listopad 2008 - 13:27
satelitni prijimac: dreambox

freesat ci skylink ?

Příspěvek od phoenixx »

zdar borci, vie niekto poradit ci sa oplati prejst na skylink z freesat - programova ponuka je asi taka ista, ale niektore programy vysiela Skylink v lepsej kvalite, vie niekto relevantne poskytnut nazor ? takisto oplati sa monoblok alebo staci 23,5 ? vdaka !
DM920 experimental
DM7080HD experimental
DM520 OpenPli
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: freesat ci skylink ?

Příspěvek od grund »

to že se přejde na 23,5° asi nic nezkazíš a možná do budoucna budou všechny programy na 23,5° jenom , pokud chceš víc SAT pozic tak vždy je lepší samostatné hlavy než ty monobloky
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: freesat ci skylink ?

Příspěvek od efendy55 »

na 23,5 je full ponuka od skylinku, stále niektoré programy nejdu čo funguju na 0,8-ke. pri objednávke na 23,5 s 0,8 som si dal ponuku okrem programu pre buzny za ktorý žiadajú tuším že okolo 10-euro všetko a mám to o tých 10 euro lacnejšie oproti 45-euro za kompletku na skylinku. #-o návrat späť na 0,8 už po skúšobnej dobe nie je možný a karta mi funguje s 0D97 na 0653 samozrejme . :good: monoblok nepoužívam ,kedže frčím aj na 16-ke.
hm...asi to chce špeciálny oscam #-o ......lebo všetko nové čo pridali tak nefunguje . napr: RTVS-SPORT, JOJ-SPORT, PRIMA SHOW , PRIMA STAR..... :x
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: freesat ci skylink ?

Příspěvek od Spacer »

Snaha je migrovať zákazníkov z Freesatu v útlme na Skylink, takže prejsť sa oplatí. Monoblok pre Skylink, ak chceš okrem 23,5 aj nejaké kanály z 19.2.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Odpovědět

Zpět na „Satelitné / terestriálne / IPTV / a iné ... platformy“