e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 20.Červenec 2018 - 6:30

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 6 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Phoenix/smartmouse Card reader
PříspěvekOdeslal: 07.Červen 2014 - 18:50 

Jsem majitelem AZbox HD elite. Po otestování všech možných alternativních firmware jsem nakonec skončil u OpenRSI-3.0-azboxhd-20140104. Bohužel mám jako každy problém s dekodování programů v interní čtečce na kartě skylink. Pročetl jsem si nějaká fora a dospěl jsem k názoru, že by mi mohla pomoci Phoenix/smartmouse Card reader viz přiloha. Bohužel u čtečky nebyl manual a tak mám několik dotazů.
1) Na obrázku 0953 jsou 4 přepínače. Zajímalo by mě jak je musím nastavit pro kartu skylink.
2) jaky program pouzit na rozchození této čtečky v azboxu.
3) V případě, že by to nešlo v azboxu. Připojil bych tu čtečku do ASUS WL-500gP. Tam mam dd-wrt firmware. Opět i zde bych poprosil o nějaký návod jak.

Předem díky za odpoveď

Nemáte dostatečná oprávnění pro zobrazení souborů připojených k tomuto příspěvku.

Předmět příspěvku: Re: Phoenix/smartmouse Card reader
PříspěvekOdeslal: 08.Červen 2014 - 7:18 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 2 krát
higlander napsal:
Jsem majitelem AZbox HD elite. Po otestování všech možných alternativních firmware jsem nakonec skončil u OpenRSI-3.0-azboxhd-20140104. Bohužel mám jako každy problém s dekodování programů v interní čtečce na kartě skylink. Pročetl jsem si nějaká fora a dospěl jsem k názoru, že by mi mohla pomoci Phoenix/smartmouse Card reader viz přiloha. Bohužel u čtečky nebyl manual a tak mám několik dotazů.
1) Na obrázku 0953 jsou 4 přepínače. Zajímalo by mě jak je musím nastavit pro kartu skylink.
2) jaky program pouzit na rozchození této čtečky v azboxu.
3) V případě, že by to nešlo v azboxu. Připojil bych tu čtečku do ASUS WL-500gP. Tam mam dd-wrt firmware. Opět i zde bych poprosil o nějaký návod jak.

Předem díky za odpoveď

1, tak aby chodila -my tu nie sme sibily tak himl hergot nevieme ci mas ice alebo irdeto, alebo dokonca staru cw skylink kartu
2, ?? jako naco program ? ze ty si z toho lavy jak bedna gitu ?
3, kolko zaplatis za to ze niekto stravi nedelne popoludnie vysvetlovanim share anafabetovi ked je to tu 100000x pisane, miesto toho aby vybeho kdesi von s rodinou.. zaujimama suma.. nebo pepo ty bys to chtel a suchy z nosu udelat ?

PříspěvekOdeslal: 08.Červen 2014 - 9:53 

1) Za to že jsem neuvedl jakou mám kartu se omlouvám. Je to irdeto. I me analfabetovi jak rikas je znamé že s CW kartou a interni čtečkou u azboxu problém nikdy nebyl. Navíc je ti stejně ted k nicemu.
2) tady jsem tak nejak ocekaval, ze mi nekdo doporuci nejaky idealni card server. Proste uvedení servru by mi postacovalo.
3) misto techto citovych vylevu stacilo poslat link na nejaky navod. Něco ve stylu na těchto par odkazech je to velmi dobře popsáno. Stačí si to jen nastudovat. Zase takovej debil opravdu nejsem, jen proste satelitní technikou opravdu nežiju.

Já tě k ničemu nenutím. Chápu, že život je otázkou priorit. Pokud chceš jít z rodinou ven, klidně jdi. Nicméně pak je zbytečné si procházet tohle forum. A hlavně mrhat svým časem na obecné odpovědi.

PříspěvekOdeslal: 09.Červen 2014 - 11:56 
Odborník
Odborník

Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 11 krát
Ten Asus bude pohodové řešení, jen musíš nahrát novější oscam, protože ASUS nemá moc RAM, a starší verze oscamu měly mem-leaky, takže použij verzi 9748.

PříspěvekOdeslal: 09.Červen 2014 - 13:33 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Vu4k; DM820; Šrotbox5000
Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 2 krát
higlander napsal:
1) Za to že jsem neuvedl jakou mám kartu se omlouvám. Je to irdeto. I me analfabetovi jak rikas je znamé že s CW kartou a interni čtečkou u azboxu problém nikdy nebyl. Navíc je ti stejně ted k nicemu.

ako si na to prisiel ze je to IRDETO ? podla toho ze to je tam velkym napisane ?

Citovat:
2) tady jsem tak nejak ocekaval, ze mi nekdo doporuci nejaky idealni card server. Proste uvedení servru by mi postacovalo.

najidealnejsi mas momentalne oscam

Citovat:
3) misto techto citovych vylevu stacilo poslat link na nejaky navod. Něco ve stylu na těchto par odkazech je to velmi dobře popsáno. Stačí si to jen nastudovat. Zase takovej debil opravdu nejsem, jen proste satelitní technikou opravdu nežiju.

vsetko je tu na fore

Citovat:
Já tě k ničemu nenutím. Chápu, že život je otázkou priorit. Pokud chceš jít z rodinou ven, klidně jdi. Nicméně pak je zbytečné si procházet tohle forum. A hlavně mrhat svým časem na obecné odpovědi.

pokial je pre teba strata casu hladat tu na fore, to fakt delej to co umis a to co neumis tak za to niekomu zaplat.. vo svete je to tak bezne.. len v elektronike a specialne v sat. obore je to tak ze do toho sprta kazdy kto ma v prdeli díru a potom tu vznikaju taki radobi "odbornici ", patlaci jako ten vlado.ucho ze trnavy

PříspěvekOdeslal: 11.Červen 2014 - 15:25 

karta je přesně ICE irdeto. Opravdu jsem se nechal zmast tim napisem.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 6 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00