AZBOX Elite - co s tym v r.2019 ?

Odpovědět
phoenixx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 29.listopad 2008 - 13:27
satelitni prijimac: dreambox

AZBOX Elite - co s tym v r.2019 ?

Příspěvek od phoenixx »

zdravim pani,
chcel som sa spytat skusenejsich prip. tych ktori este frcia na tychto azboxoch, co sa tam oplati dat dnes - rychle, stabilne ?
idealne openpli, teraz je tam openatv 5.2 a je to hrozne pomale ...
prip. overeny postup ako to tam naladovat bez rizika brick-u :) vdaka !
DM920 experimental
DM7080HD experimental
DM520 OpenPli
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: AZBOX Elite - co s tym v r.2019 ?

Příspěvek od VTronik »

Já ještě provozuji AZBox HD pro občasné použití s druhou TV doma. Mám tam nainstalovánu poslední image OpenSPA, která vyšla před vánoci 2016 (v 6.011). Je to rychlejší než OpenATV, kterou jsem tam také před tím zkoušel, nicméně žádný velký rychlík to není a ani nebude. OpenSPA je docela stabilní, když se na ni příliš nespěchá. Mám to tam už bez dalších úprav 2.5 roku, nahrál jsem to pomocí Morley Tools, abych pro vlastní image přidělil o něco více flash než dává Azup. Pomocí zápisu v fstab tam mám natvrdo mountlou USB flash klíčenku 8GB Kingston (formátováno na ext2), kam je nasměrovaný swap a také jsou tam pluginy a picony. Fungují v tom ArchivyCZSK i oscam (ten se dal stáhnout z feedu OpenSPA, dnes nevím, zda feed je ještě funkční).
Myslím, že to OpenSPA tam půjde nahrát i pomocí Azupu, už je to dlouho, co jsem to dělal.
Jelikož je s AZBoxem docela práce s natavením, tak se v tom už dlouho nevrtám, jedině, že by se v tom něco pokazilo. Jediné co jsem aktualizoval je setting přes DreamboxEdit. Bez problému funguje ten, co mám ve VU.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
phoenixx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 29.listopad 2008 - 13:27
satelitni prijimac: dreambox

Re: AZBOX Elite - co s tym v r.2019 ?

Příspěvek od phoenixx »

dakujem za odpoved, podumem nad tym urcite ... nechcem velmi riesit externe flashky a podobne, kedze to nie je pre mna ... cize cim jednoduchsie riesenie, tym menej problemov v buducnosti :) prakticky staci nieco rychle, citanie karty + archivy a vybavena vec ... este raz velka vdaka :)
DM920 experimental
DM7080HD experimental
DM520 OpenPli
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: AZBOX Elite - co s tym v r.2019 ?

Příspěvek od VTronik »

Na tvém místě bych to vyzkoušel nahrát normálně přes AZup. Pokud tam nechceš další pluginy kromě Archivů, tak by s tím neměl být problém. Já si pamatuji, že Archivy jsem tam ládoval z příkazové řádky (telnetem). Nejdříve instalace subsupport, restart, potom archivy, restart. Chodí do dneška.

Ještě ti mohu přidat odkaz na unofficial OpenPLi, ale to nemám vyzkoušené. Zde stahuj...
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
phoenixx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 29.listopad 2008 - 13:27
satelitni prijimac: dreambox

Re: AZBOX Elite - co s tym v r.2019 ?

Příspěvek od phoenixx »

natlacil som do toho openpli 6.1 aj 7, ta 7 vyzera stabilnejsia, ale nie su to ziadne rychliky, rozmyslam ci ma zmysel skusat iny img, prijem je ok, archivy funkcne, nehreje sa to velmi ... no uvidime .. vdaka zatial za pomoc :)

PS: E2 uz tam bola, takze ciste len AZup-om natlacit img cez IP boxu ..
DM920 experimental
DM7080HD experimental
DM520 OpenPli
mila00
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 07.červen 2010 - 23:04

Re: AZBOX Elite - co s tym v r.2019 ?

Příspěvek od mila00 »

jaký usb wifi pro azbox elite děkuji
Odpovědět

Zpět na „AZBOX“