BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 30.Listopad 2021 - 4:16

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Windows rescue mode nie a nie pripojit
PříspěvekOdeslal: 27.Srpen 2021 - 0:19 

satelitni prijimac: VU+Ultimo
Místo/Bydliště: Devičany okr.Levice
Poděkováno: 1 krát
Nazdar.
Asi po pol roku som si chcel zmeniť image a nie a nie sa dostať do rescue modu.Vyskúšal som overenú metódu a nepripojím sa.Ďalej som skúšal iné počítače - všetko windows (7, 10, XP) - samozrejme cez kábel.Potom som skúsil spojenie daľším počítačom - linux distro Debian 10 a hľa spojenie prebehlo úplne perfektne. :) Podotýkam že vo windowse som skúsil tri webové prehliadače (chrome, mozilla, edge) zamozrejme ani jedným som neuspel.A ešte som si pre istotu požičal nový notebook s W 10 a ani ten sa nespojil.Ked zadám http://dm7080.home tak chvíľu hľadá a potom naskočí táto hláška: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN.Pomocou googla som vyskúšal rôzne návody, ale nič nepomáha.
Máte niekto takúto skúsenosť? alebo som zatiaľ sám.Cez Debian 10 som si pomohol, ale aj tak ma zaujíma prečo to cez win.nefunguje, ked pred pól rokom som sa spájal len cez windows.Zistil som zaujímavú vec: pokiaľ box nie je pripojený na sieť (u mňa káblom) s internetom ani nenabehne do rescue modu - odpočíta 3 2 1 potom hľadá ale nič sa neudeje!!!!! Musí byť internetové pripojenie - toto som doteraz nevedel a možno aj ostatným táto informácia pomôže.Takže ak niekto viete prečo vo windowse to nefunguje - napíšte, som zvedavý čo sa to stalo.Prajem príjemné flashovanie nových image. :roll:

80cm natacanie, SG-2100A (68,5E - 30,0W)

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 1 příspěvek ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00