Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
modronoska
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 96
Registrován: 08.červenec 2008 - 8:20

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od modronoska »

Zravím.Je tu prosím někdo kdo vlastní Argus VIP a může mi říct,zda v něm jede i karta Irdeto (ne ICE,ne M7).Moc díky.M
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od mmiriboy »

modronoska píše:Zravím.Je tu prosím někdo kdo vlastní Argus VIP a může mi říct,zda v něm jede i karta Irdeto (ne ICE,ne M7).Moc díky.M
"Klasická - staršia" Irdeto karta by mala ísť v týchto stb! Tak, ako bežne funguje aj na iných stb bez označenia Skylink Ready! :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
pupendo888
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 08.leden 2009 - 7:05

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od pupendo888 »

Aky soft pouzivate v argus picollo mini...funkcny...neidu mi sym.rate 29900...skylink...skusane aj na inej parabole s inym lnb...dakujem
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od mmiriboy »

pupendo888 píše:Aky soft pouzivate v argus picollo mini...funkcny...neidu mi sym.rate 29900...skylink...skusane aj na inej parabole s inym lnb...dakujem
No to si musíš otestovať, ale tie posledné verzie spomaľujú chod stb, čiže odporúčam niektoré staršie! A taktiež ak chceš lepšie možnosti pri výbere FW - pre mňa je rozhodujúca aj grafika takéhoto fw, tak skús aj niektoré zahraničné sat fóra, sám som registrovaný na nemeckých, poľských a anglických fórach. :)
Inak poznám 4 ľudí s týmito typmi stb - každý má vo svojom stb inú verziu fw a u nich symbol rate 29900 na TP od Skylinku funguje úplne bezproblémovo! :)
Skús napr. tento:
SAB Titan menù Amstar@Edision Mini 1.5.39 Mod.by VeRDe
Nájdeš tu na fóre v downloade! :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
mafi525
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 03.únor 2012 - 16:23

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od mafi525 »

Zdravim, mam prijimac Edision argus mini IP... mam v nom starsi fw (1.4.63) na ktorom v menu nemam moznost Nastavenie sietoveho klienta. Ja by som vsak chcel tento prijimac pripojit na internet. Viete mi poradit nejaky fw ktory to podporuje? Potreboval by som aby som sa vedel pripojit na net a pouzivat tento prijimac ako klienta a aby vporiadku fungovalo nahravanie ...v minulosti som podobny problem riesil aj na edision argus vip... no neorientujem sa v tych fw, ze ktore su uz odskusane a idu v pohode.
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od mmiriboy »

Ja síce už nepoužívam tento typ stb, ale tu v downloade nájdeš FW pre tento model! Ja som používal "amstar, titan, prípadne lemontree"! Tu si treba dávať pozor aj na to, že aké typy FW podporujú kódy pre DO! A mali by fungovať aj mcas, aj emu FW! A taktiež niektoré FW boli nastavené iba pre HDMI rozlíšenie!
Prípadne lepší výber FW od rôznych vývojárov nájdeš aj na nemeckých fórach! :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
mafi525
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 29
Registrován: 03.únor 2012 - 16:23

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od mafi525 »

tak som tu v downloade nejaky fw nasiel a nahodil som tam 1.5.50... na net sa pripaja v pohode... programi zdiela... a ostatne uvidim casom, tak snad to pojde ;)

//tak nahravanie sa tvari ze taktiez ide v pohode, len niekedy dlho trva pokial prepne program... niekedy je aj 6-7sekund cierna obrazovka...
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od mmiriboy »

mafi525 píše:tak som tu v downloade nejaky fw nasiel a nahodil som tam 1.5.50... na net sa pripaja v pohode... programi zdiela... a ostatne uvidim casom, tak snad to pojde ;)

//tak nahravanie sa tvari ze taktiez ide v pohode, len niekedy dlho trva pokial prepne program... niekedy je aj 6-7sekund cierna obrazovka...
To "spomalenie" niektoré FW robili aj mne! Riešil som to výmenou FW za inú verziu a opätovným ručným naladením, zoradením programov a ostatnými nastaveniami! Nič som nedával do boxu zo zálohy, žiadne kopírovanie predošlých nastavení! Samozrejme pred inštaláciou FW odporúčam dať na stb továrenske nastavenia! A toto aj po inštalácii FW! :)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
gambler.sk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 05.listopad 2016 - 13:39
satelitni prijimac: 3x Edision Argus mini IP 2in1

Re: Edision Argus HD Mini PVR a Edision Argus VIP -PVR

Příspěvek od gambler.sk »

Vie mi niekto poradiť odskúšaný FW na zdieľanie FreeSat karty? Mám 2x Edision Argus mini Sat IP 2in1 prepojené cez RS232. V oboch je momentalne FW 1.5.61. Prešiel som zo Skylinku na FreeSat a neviem či je to v karte alebo v nastaveniach. Zdieľanie na Skylinku mi išlo, pri prechode na FreeSat som musel zmeniť aj FW (na jednom stb som mal bloknute menu po sadnutí na ovladač :P ) Starý FW od kunibertsu nemam zalohovaný.
Odpovědět

Zpět na „Edision“