ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
brkulin2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 27.říjen 2022 - 6:57
satelitni prijimac: VU+ Solo4K

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od brkulin2 »

Tak po aktualizaci to na VTi vypadá dobře. Box už jde vypnout bez problémů. Pluginy vyzkouším později.
Díky za rychlou opravu.
VU+Solo4K; Image VTi 15.0.2;
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

skyjet potvrdzujem ze verzia 2.1.2 je OK.
Asi 10x som urobil reboot na priamo Telly kanalocha vzdy je to OK.

idem hladat dalsie bugs :)
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

otazka:
preco nejde v dreamboxe s OE 2.5 nahravat z Archivu v plugine pri volbe prehravaca DVB?
Ked to ide v userbouquet ,nedalo by sa to dorobit aj do Archivu?
doga46
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 33
Registrován: 10.listopad 2010 - 18:14

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od doga46 »

Na Primě zase něco změnili. Při zvolení videa se objeví hláška: Chyba archivu, nepodařilo se získat ID profilu. Nezáleží na verzi archivuCZSK, dělá to i 2.0.3. Log v příloze.
Přílohy
2023-03-15_113258.png
archivCZSK.log.txt
(61.32 KiB) Staženo 26 x
Vu+ultimo4k, Vu+ solo4k, Vu+ zero, openATV 6.4 - 7.2, VTi 15.0.2, openPLI 8.3, openBH 5.2, BH 3.1.0
ENCORE33
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 22.listopad 2007 - 8:26
satelitni prijimac: VU+Solo2

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od ENCORE33 »

Ahojte, neviem že komu ako, ale posledne 3 dni nefunguje archív Markiza televízne noviny, taky spomalený zaber bez zvuku, ostatne relácie funguje bez problémov. neviem či sa dá opraviť, alebo kde je problém.
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

DM900 , OE 2.5 , plugin Telly:
EPG:
-pre plugin CSFD Lite v2.1 chyba Eventname
-epg chyba pre programy NASA 4K, NASA 4K HD, TV Brno 1, Jihoceska televize,Polo TV, TTV. Paradox ze na polskom Polsat ukazuje CZ Epg,co beriem ako super info :clapping:
Uživatelský avatar
kratke_pole
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 363
Registrován: 03.prosinec 2015 - 16:34

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od kratke_pole »

ENCORE33
Vsetko funguje, overene. Skontroluj si verziu doplnku. Info v prilohe.
Přílohy
markiza_archiv.jpg
Do r. 2015 ako alfsvk
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

slax78
Nahrávanie ako také nie je implementované. Cez kontextové menu máš možnosť zvoliť "stiahnuť a pozerať" čo splní účel ktorý potrebuješ. Čo sa týka EPG a Telly, tak reklamuješ na nesprávnom mieste. Addon zobrazuje len epg ktoré je k dispozícii. A čo sa týka csfdlite, tak neviem čo máš na mysli.

doga46
Zmenili login stránku a pribudlo tam nejaké overovanie. Hrať s primou naháňačku na mačku a myš nemám čas a ani chuť, takže kým niekto nepríde na to ako prejsť tým overením, tak s tým nič spraviť neviem. Rovnaký problém má aj kodi doplnok.

ENCORE33
V testovacej aktualizačnej vetve mi markiza s exteplayer3 funguje.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
slax78
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: 28.červen 2020 - 8:27

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od slax78 »

skyjet CSFD lite potrebuje z tvojho EPG parameter Eventname
, píše mi to pri spustení keď chce načítať dáta o programe v CSDF Lite .
Keď použijem DVB EPG zo sat , tak ide normálne CSFDlite .
jurajpetko
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 24
Registrován: 08.srpen 2010 - 16:54
satelitni prijimac: Vu Solo 2 Sunray

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od jurajpetko »

Mne neponúkne automatickú aktualizáciu.Mám nainštalovanú 2.0.4.verziu s OpenPli 7,2
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Verzia 2.1.3

Příspěvek od skyjet »

Tak ešte je tu snáď posledná testovacia verzia 2.1.3. Ak sa neobjaví nejaká iná chyba, tak by to teoreticky mohlo ísť von pre všetkých. Niekto odo mňa pýtal možnosť pustiť všetky videá v nejakom priečinku (napríklad seriál). Tak je to dostupné cez kontextové menu. Buď je to možné spustiť v kontextovom menu priečinka cez "Prehrať všetky videá" alebo cez kontextové menu videa cez "Prehrať všetko". Pri priečinku to vytvorí playlist zo všetkých video súborov ktoré začne prehrávať a pri video položke začne prehrávanie od aktuálneho videa ďalej. Doplnky vtedy fungujú v tichom režime (ak to podporujú), takže sa snažia užívateľa "neotravovať" a automaticky vyberajú stream sami (napr. Stream Cinema nevyhodí tabuľku pre výber streamu ale rovno vyberie prvý dostupný). Je to univerzálne a funguje to u prakticky všetkých doplnkov, no nie u SCC ktoré je žiaľ napísané "nešťastne" a tieto automaticky generované playlisty sa v ňom použiť nedajú. Vyskúšajte a ak viete o nejakých chybách, tak dajte vedieť nech ich môžem prípadne opraviť aby nová verzia mohla byť dostupná pre všetkých.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od skyjet »

slax78
To je chyba v CSFDLite. Zjavne nevie vytiahnuť eventname pre nie-dvb položky. "Veľké" csfd to zvládne a rovnako aj rýchle vyhľadávanie v archivCZSK s tým problém nemá.

jurajpetko
Zatiaľ to je dostupné len pre "testerov".
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od siletblok »

Ta mrska sa po povyseni na 2.1.3 zas odmietla sama korektne restartnut a musel som jej v tom pomoct. Po naslednej aktualizacii svojich 3 doplnkov uz spachala harakiri bez problemov.
Obrázek
ENCORE33
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 22.listopad 2007 - 8:26
satelitni prijimac: VU+Solo2

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od ENCORE33 »

skyjet píše:ENCORE33
V testovacej aktualizačnej vetve mi markiza s exteplayer3 funguje.
Veľká vďaka za dobru radu, mal som nainštalovanú 2.0.4 verziu po reštarte, nainštalovalo 2.1.3, nastavil som extplayer3 v servissapp a zrazu funguje všetko !!! Ešte raz veľmi pekne ďakujem. :thankyou:
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 17.březen 2023 - 8:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
seaman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: 27.prosinec 2015 - 22:24
satelitni prijimac: VU+ Ultimo 4K - OpenATV 7.2

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od seaman »

Chtěl bych se zeptat na takovou nepodstatnou drobnost.
Dříve se v pluginu dalo kouknout do "stažené soubory" a podívat se, kolik už je ze stahovaného pořadu staženo.
Položka "velikost" tam je, ale není u ní žádná hodnota.
brkulin2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 30
Registrován: 27.říjen 2022 - 6:57
satelitni prijimac: VU+ Solo4K

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od brkulin2 »

skyjet píše:slax78
....
Zmenili login stránku a pribudlo tam nejaké overovanie. Hrať s primou naháňačku na mačku a myš nemám čas a ani chuť, takže kým niekto nepríde na to ako prejsť tým overením, tak s tým nič spraviť neviem. Rovnaký problém má aj kodi doplnok.
.....
Pokud jde o Primu+, tak mám na jednom PC ještě starší Kodi 18.9 Leia a tam autorizace probíhá bez problémů a zdá se, že funguje všechno jak má. Takže ne všechny Kodi doplňky mají stejný problém (já tam mám verzi 1.4.4).
VU+Solo4K; Image VTi 15.0.2;
o.neill
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 30.listopad 2020 - 20:26
satelitni prijimac: Octagon SF8008

Re: Titulky

Příspěvek od o.neill »

brkulin píše:Tak předně: u VU+ Solo 4K a VTI 11.x.x subssupport nebudou fungovat tzv. embedded (vložené) titulky! Je to dáno tím, že VTI je postaveno na základě PLi, ale na rozdíl od PLi nejdou vypnout v image VTI. Pak se to tluče navzájem a vyhodí to chybu subssupport titulků. Externí titulky ale fungovat budou i se subssupport.
Pokud jde o verzi EMC, tak musí být použita upravená verze od mx3l. Najdeš ji zde: http://dl.bintray.com/mx3l/generic/:eni ... ps32el.ipk.
Je to už ale starší EMC a nadále není rozvíjená.
Poslední subssupport najdeš tady: https://github.com/mx3L/subssupport/rel ... 16_all.ipk

Já osobně mám stejnou mašinu i image VTI, v EMC subssupport nepoužívám a přesto mně všechny titulky korektně zobrazují diakritiku. Mám je uloženy v UTF-8. Chyba bude někde v tvém nastavení.
Já mám ve své verzi EMC (git20170817 - bez subssupport) v jeho nastavení volbu: Speciální podpora jazyků a tam nastaveno CZ&SK a vše funguje jak má.
brkulin píše:Tak tady jsou odpovědi:
ad1)
Že nechodí vložené titulky platí pro verzi se subssupport (tu ty nemáš). Pokud totiž u verze se subs.. zkusíš spustit nastavení titulků (tlačitkem txt), vyběhne okno pro výběr titulků a když vybereš vložené (embedded), tak no napíše zprávu o používání image na bázi PLi a že máš vypnout vnořené titulky v nastavení image.
ad2)
Tuto verzi nenajdeš v pluginech ve VTI, protože tam není. Musí se stáhnout od vývojáře zde: https://github.com/betonme/e2openplugin ... ovieCenter. Je to ale zazipované a není to instalační IPK! Musíš nainstalovat jakoukoli verzi a pak z rozzipovaného souboru na PC kopírováním přepsat příslušné soubory v příslušných adresářích (potřebné je v ZIPu v adresáři src).
ad3)
Není třeba odinstalovat. Subssupport je nutný třeba pro ArchivCZSK. Pokud použiješ mnou uvedenou verzi, tak EMC subssuport vůbec nevyužívá a nemá na něj vazby (naopak když použiješ verzi EMC s podporou subs, tak ho musíš mít nainstalován. Já osobně ho nainstalovaný mám.
ad4)
Tak je chyba někde v nastavení systému, nebo máš špatně uložené titulky (doporučuji srt titulky). Ty pak otevřeš na PC v notepadu a dáš uložit jako... vybereš formát utf-8 a MUSÍ to fungovat!
ad5)
Některé mips32el pluginy fungují i na nových strojích - to je i tento případ.

Jen upozorním, že subssupport nepomůže, pokud budeš mít titulky špatně vytvořeny. A když ti fungují vložené (nemyslím vložené do obrazu filmu - ty budou zobrazovat vždy správně protože jsou součástí obrazu, ale vložené do kontejneru např. mkv), tak zkus externí titulky vložit do filmu (kontejneru). Tak poznáš, jestli máš externí titulky správně vytvořeny.

Dobrý den, zkusím oživit starší téma, je to skoro jedinné, kde se řeší můj problém

dosud jsem měl (a vjiným slotu mám) naistalovanou OpenATV 6.4 spolu s EMC který podporuje titulky přez Subssupport
ale narazil jsem při přehrávání h265 na problémz, tak jsem do druhýho slotu nainstaloval aktuální OpenATV 7.2 a obnovil nastavení ze zálohy
EMC ovšem již funguje bez podpory Subssupport

několik problémů a dotazů:

v první řadě mi nejde stáhnout tato instalačka, což by mělo být EMC s podporou SubsSupport: http://dl.bintray.com/mx3l/generic/:eni ... ps32el.ipk

neměl by ji někdo prosím odzálohovanou? očividně ty stránky dl.bintray.com jsou fuč

druhý dotaz: zkoušel jsem stáhnout toto z návodu o pár odpovědí níže https://github.com/betonme/e2openplugin ... ovieCenter
když to přepíšu přez stávající nainstalované EMC, tak to přestane fungovat a píše, že plugin je nějakej nemocnej
- je možné, že to nevalí na novějším OpenATV? pokud ano, do jaké nejvyšší verze by to chodilo?

případně co vše musím spolu s tím EMC ještě nainstalovat aby mi to chodilo?

rozhodl jsem e aktualizovat stroj Octagon SF8008 a úplně si už vše nepamatuju, naposled jsem se s tím 14 dní babral asi před dvouma rokama

děkuji
Octagon sf8008, OpenATV 6.4 + 7.2
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: Titulky

Příspěvek od siletblok »

No to bude tym, ze mas stroj s ARM procesorom a snazis sa donho silou mocou napchat veci pre MIPS. :wink:
Obrázek
kovy27
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 12.prosinec 2007 - 13:20

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od kovy27 »

Zdravím a omlouvám se, jestli jsem někde k tomuto tématu něco přehlédnul, ale po delší době jsem chtěl opět sledovat O2TV (s novými přihlašovacími údaji, s OpenAtv 6.4 na Dreambox920), ale po update provedeném ze samotného ArchivCZSK 1.x na verzi 2.04 se nemohu do doplňku Sledování O2TV přihlásit. Z mnoha pokusů se mně nějakým způsobem podařilo přihlásit jenom jednou. Ale ani při úspěšném přihlášení a načtení všech live kanálů, se žádný kanál nezačal přehrávat (pouze jednou se objevil na okamžik obrázek z "programu" Modré nebe. Log ArchivCZSK s neúspšnými i jedním úspěšným přihlášením a snímek s chybou při přihlašování posílám v příloze.
Přílohy
ArchivCZSK__log.pdf
(190.01 KiB) Staženo 11 x
Screenshot 2023-03-17 at 16-17-52 Dreambox DM920 - OpenWebif.png
Screenshot 2023-03-17 at 15-14-05 Dreambox DM920 - OpenWebif.png
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: ArchivCZSK verzia 2.x.x (skyjet plugin)

Příspěvek od siletblok »

Skus si zaktualizovat Archiv na poslednu verziu 2.1.x
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Plugins“