CSFD diskusia

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZlatyPes
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 03.březen 2015 - 20:09

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od ZlatyPes »

9000peter píše:Keď inštaluješ verziu 16.00 tak tie dva python balíčky nemusíš inštalovať lebo knižnice pre oauth autorizáciu sú teraz priamo súčasťou pluginu tz. inštaluješ len CSFD 16.00 .ipk/deb. Viac tu.
Inštalácia cez FTP
Vždyť píšu, že mám ČSFD rozchozené nakopírováním souborů. Ten výpis jsem tu dal jen proto, že to chtěl skyjet po těch, komu to nejde instalovat přes telnet, navíc jsem předtím udělal čistou instalaci, aby to bylo "košer" a mohlo se to třeba posunout dále....
VU+ UNO 4K SE 1TB SkyLink Kombi, HBO (ICE), 2x VU+ Solo SE V2, VU+ Zero 4K 1TB (všechny VTi aktual), 23,5° + 19,2°, DS418 4x 6TB
Uživatelský avatar
ZlatyPes
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 03.březen 2015 - 20:09

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od ZlatyPes »

mfpman píše:No ak by si vedel citat co ti vypisuje tak vies ze ti chybabalicek python-twisted resp. nie je tam to co ocakava, takze bud naistalovat alebo ti dam lepsiu radu Vti vyhod do kosa lebo s tym su len problemy a vobec neplati ze ked mas VU+ tak ine ako vti tam nepatri.

opkg update
opkg install python-twisted

Ak instalacia zlyha tak treba asi manualny zasah a prepisanie lebo vti to tam bude mat domotane bohuzial viac ti neporadim lebo vti nemam ani nehodlam pchat do ziadneho z boxov. Mozno este dat archiv premium fix tam by sa to s tym malo vysporiadat.
Tak jsem použil Tvé příkazy, něco to doinstalovalo, ale výsledek je stejný - jak z GITHUBu, tak z TMP, ale jak píšu, rozchodil jsem to kopírováním, výpis jsem tu dal jen na žádost skyjet.
VU+ UNO 4K SE 1TB SkyLink Kombi, HBO (ICE), 2x VU+ Solo SE V2, VU+ Zero 4K 1TB (všechny VTi aktual), 23,5° + 19,2°, DS418 4x 6TB
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od skyjet »

Podľa toho výpisu má vti dva problémy:
- Nevie inštalovať balík priamo z webu (tipujem na problém s https)
- Má dobabrané balíky - konkrétne python-twisted, ktorý je pre csfd uvedený ako závislosť

Keď budem mať fakt dlhú chvíľu, tak si na skúšku nahodím vti a skúsim sa s tým pohrať. Radosť udržiavať kompatibilitu ....
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
ZlatyPes
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 03.březen 2015 - 20:09

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od ZlatyPes »

9000peter píše:Keď nefunguje ipk/deb.
Inštalácia cez FTP python request oauthlib 1.3.0 / python oauthlib 3.1.0

Priložený súbor python request oauthlib 1.3.0 rozbaliť a kopírovať do usr/lib/python 2.7 (3.x)-packages/ requests oauthlib

Priložený súbor python oauthlib 3.1.0 rozbaliť a kopírovať do usr/lib/python 2.7 (3.x)-packages/oauthlib

- po nakopírovaní reštart boxu.
nemůže být problém v tom, že cesta ve VTI je /usr/lib/python2.7/site-packages/requests_oauthlib a /usr/lib/python2.7/site-packages/oauthlib a Ty uvádíš cestu bez toho "site"??
VU+ UNO 4K SE 1TB SkyLink Kombi, HBO (ICE), 2x VU+ Solo SE V2, VU+ Zero 4K 1TB (všechny VTi aktual), 23,5° + 19,2°, DS418 4x 6TB
Uživatelský avatar
ZlatyPes
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 03.březen 2015 - 20:09

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od ZlatyPes »

skyjet píše:Podľa toho výpisu má vti dva problémy:
- Nevie inštalovať balík priamo z webu (tipujem na problém s https)

To by mohlo být ono, VTi z webu instaluje normálně - mediaplayer2 dle https://code.google.com/archive/p/mediaplayer2-for-sh4/ vše proběhlo OK, ale tam (v příkazech) není šifrované HTTPS.
VU+ UNO 4K SE 1TB SkyLink Kombi, HBO (ICE), 2x VU+ Solo SE V2, VU+ Zero 4K 1TB (všechny VTi aktual), 23,5° + 19,2°, DS418 4x 6TB
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od skyjet »

Napísal som to tu už x-krát, no aj tak to nikto nečíta. Takže na túto tému naposledy: Od verzie 16.00 python-request-oauthlib a python-oauthlib balíky už nie sú potrebné, tak ich tam prosím NEINŠTALUJTE. Ďakujem!
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
Ivoles
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 09.březen 2008 - 11:31

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od Ivoles »

Dobrý den,prosím o radu,různě jsem prohledával diskuzi ČSFD ale nenašel jsem,co jsem hledal.
Mám VU+DUO 2 OpenPli 8.1 release,ČSFD jsem nainstaloval bez problému a to přímo ČSFD 16.0,přes telnet,v EPG v pohodě.
Používám na přehrávaní videa EMC ale ať dělám co dělám,nemůžu si k filmům stáhnout obal,zkoušel jsem různá nastavení ale nic,možná jsem něco přehlédl a ještě to zatím nejde.IMBD aj.,nemám nainstalováno,prosím,pokud to jde,poraďte mi,předem moc děkuji.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od 9000peter »

Cítaj tuto alebo tuto.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
Ivoles
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 09.březen 2008 - 11:31

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od Ivoles »

Děkuji Ti za informaci,jakmile mně vnuk pustí k TV,tak to znovu prohledám.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 05.únor 2022 - 8:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od skyjet »

Ivoles,
EMC nepoznám, no fungovalo to vôbec niekedy tak, že to ťahalo dáta z CSFD (myslím pôvodná verzia 12.50)? Ten kód v czsfd je obrovský a je tam mnoho "zákutí" v ktorých sa zatiaľ vôbec nevyznám. Ale priznám sa, že nemám veľmi motiváciu sa s tým babrať. Podpora EMC je trochu mimo toho čo od csfd čakám ...
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
kostik123456
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 521
Registrován: 06.leden 2010 - 14:58

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od kostik123456 »

skyjet
Zaujímavé, mne po tvojom postupe a presnom dodržaní všetkých krokov + ešte pred tým nakopirovaním /usr/lib/python2.7/site-packages...
viz viewtopic.php?f=468&t=76997&start=40#p823019
Ak to nespravil tak mu to na VTi nepôjde. Konfiguroval som to na 4 boxoch a všetko OK.
Pekný deň.
GigaBlue UHD Quad 4K + SSD Samsung 1TB
Dreambox DM900 + WD Blue 1TB
PC Tuner TBS 6928 DVB-S2
ULED TV Hisense H55U7A
Receiver Pioneer VSX-S510k,
Blu-ray 3D Pioneer BSP-170
parabola Maximum Mutifokus E85
DIEROVANÁ parabola 100 FE MESH
motor BigSAT SG2100+parabola 105cm
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od skyjet »

Inštalovať/kopírovať site-packages pre verziu 16.00 a vyššiu netreba - už som to písal x krát. Inštalácia ipk balíka na vti nefunguje, nakoľko vo vti majú dobabrané závislosti pre balík python-twisted, ktorý nejde nainštalovať. Už sa mi to podarilo opraviť, no zase sa to rozbilo na OpenATV 7.0 a už som nemal čas sa tomu venovať. Ale viem o tom a keď bude priestor, tak to nejako spravím ...
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
kostik123456
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 521
Registrován: 06.leden 2010 - 14:58

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od kostik123456 »

skyjet
Prepáč, nejak som si to nevšimol.Trošku ma to zmiatlo keďže som to robil presne podľa tvojho ppstupu viz. stránka na package sites. Pekný deň.
GigaBlue UHD Quad 4K + SSD Samsung 1TB
Dreambox DM900 + WD Blue 1TB
PC Tuner TBS 6928 DVB-S2
ULED TV Hisense H55U7A
Receiver Pioneer VSX-S510k,
Blu-ray 3D Pioneer BSP-170
parabola Maximum Mutifokus E85
DIEROVANÁ parabola 100 FE MESH
motor BigSAT SG2100+parabola 105cm
Uživatelský avatar
Ivoles
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 6
Registrován: 09.březen 2008 - 11:31

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od Ivoles »

CSFDlog.txt
(282.55 KiB) Staženo 36 x
skyjet píše:Ivoles,
EMC nepoznám, no fungovalo to vôbec niekedy tak, že to ťahalo dáta z CSFD (myslím pôvodná verzia 12.50)? Ten kód v czsfd je obrovský a je tam mnoho "zákutí" v ktorých sa zatiaľ vôbec nevyznám. Ale priznám sa, že nemám veľmi motiváciu sa s tým babrať. Podpora EMC je trochu mimo toho čo od csfd čakám ...
Zdravím Tě,skyjet ano běželo mi to v ČSFD 12.50 v pohodě a jak mi poradil 9000peter,tak jsem si na ten řádek vzpomněl:
Metoda stahování informací z ČSFD?............Urllib2
ten tam právě chybí abych mohl v EMC u stažených filmů načítat obaly z ČSFD ( Enhanced Movie Center )
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od skyjet »

V logu nemáš žiadnu chybu. Skúsil som si nainštalovať EMC a nevidím v ňom nič čo by malo čokoľek spoločné s CSFD (okrem voľby, že čo sa má spustiť pri dlhom stlačení tlačidla info, čo funguje).
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od siletblok »

odskusal som si teraz to EMC, stiahol som si jeden film na skusku - Home Team
emc.jpg
dal som najst obal stlacenim Menu a vybratim ponuky Cover search
cover.jpg
ten sa nasiel a aj sam stiahol
cover2.jpg
cover3.jpg
a ked si spustim znovu EMC a postavim sa na film tak sa mi zobrazi hned vo vyreze obrazovky aj jeho obal
emc2.jpg
Obrázek
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od sarsan »

podla obrazka poster stiahol "TMBd+TVDb" a nie "CSFD"
odistaluj plugin TMBd a verim ze sa nic stiahne
vu zero 4k, ATV 7.2
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od siletblok »

Nemam nainstalovany ziadny zvlast plugin TMBd, IMBD ani nic podobne. Samotny plugin mi sam ponuka moznosti na stiahnutie z
ponuka.jpg
Myslim ze plugin nehlada nic cez dalsi externy plugin CSFD, ten prichadza na scenu az ked podrzim dlhsie tlacidlo inf a vyvolam ho.
csfd.jpg
Obrázek
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od 9000peter »

Je to tak ako píše kolega vyššie.
EMC sťahuje cover z :
themoviedb.org
themoviedb.org + thetvdb.com
imdb.com
thetvdb.com
all
Z CSFD nesťahuje nič.
Ako už bolo spomenuté SCFD sa dá nastaviť pod dlhým stlačením pre info kde je komplet info o filme.
Přílohy
1_0_19_3398_C89_3_EB0000_0_0_0_20220207121824.jpg
1_0_19_3398_C89_3_EB0000_0_0_0_20220207121704.jpg
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: CSFD diskusia

Příspěvek od sarsan »

co tak " funkcia" do CSFD - aby sa "filmovy plagat" zobrazil v "infobare" pri prepinani programu...
skyjet - co Ty na to?
vu zero 4k, ATV 7.2
Odpovědět

Zpět na „Plugins“