Netflix na Android TV boxoch

Moderátor: EnoSat

Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Netflix na Android TV boxoch

Příspěvek od Spacer »

Netflix 4K je ako baňa zakopaná. Okrem Shieldu existuje ešte vôbec niečo? ;-)
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Ali4e
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 17.leden 2010 - 14:07

Re: Netflix na Android TV boxoch

Příspěvek od Ali4e »

Vyskúšal som Fire TV Stick 4K, Xbox One, Shield TV 2019 a Apple TV 4K, ktoré podporujú Netflix 4K (len polovica z nich má Android). Najlepší z nich je Apple TV 4K, to mám v obývačke spolu s AVR a Dolby Atmos repro, druhý naj je Shield, ten ostal v spálni.
VU+ Ultimo 4K, OpenPli 8.1, Sony Android TV 65X93J
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: Netflix na Android TV boxoch

Příspěvek od forsajd »

Ali4e ja by som to napisal skor pre mna je najlepsi Apple TV 4K lebo zrovna u mna je to opačne. lepsie je do buduca dat odporucanie a nie ze je najlepsi, lebo kazdy sme iny a kazdy ma ine ocakavania od boxu

Spacer a co tak par postou do zadu si precitat na akych boxoch ide v netflix v 4K ale pre teba dam priamo odkaz https://sites.google.com/view/droid-tv/ ... quGu-nzquY
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
Ali4e
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 17.leden 2010 - 14:07

Re: Netflix na Android TV boxoch

Příspěvek od Ali4e »

forsajd aj keď som priamo nenapísal, že pre mňa je Apple TV 4K najlepší, tak z kontextu celého príspevku je zrejmé, že poradie 1. Apple TV 4K a 2. Shield TV 2019 platí pre mňa a pre moju audio/video zostavu. Práve preto, že každý má iné preferencie, tak nedávam žiadne odporúčanie, ani nikomu nevnucujem svoj názor, každý si musí zvoliť to, čo mu vyhovuje najviac. To, čo som uviedol je moja voľba po reálne odskúšaných zariadeniach, nie iba prečítané testy na webe. Kým nebolo rozšírené HEVC a nemal som AVR, vystačil som si s RPI3 a Libreelec. Niekomu to stačí aj teraz...
:thankyou:
VU+ Ultimo 4K, OpenPli 8.1, Sony Android TV 65X93J
Odpovědět

Zpět na „Android zariadenia /nie štandardné sat. prijímače“