ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Nejde o to jestli tu otázka byla, je to napsané v prvním příspěvku, že nejde kvůli DRM. Lze ale použít Kodi.
vlada
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 121
Registrován: 18.březen 2006 - 15:00
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od vlada »

Mám také dotaz, zda se podařil ten Eurosport player s přihlášením přes jméno a heslo.
Aby se nemusel opakovaně aktualizovat token.
Díky za info. :thankyou:
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Nakonec ten Eurosport dělá někdo jiný, já jsem se v tom totálně zamotal, udělá extra auth skript, je to docela složité, ale půjde to v pohodě.
Uživatelský avatar
elektrikar05
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 14.leden 2011 - 21:21
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od elektrikar05 »

ahoj. kluci.
chtel jsem se jen zeptat, jestli je problém jen u mne, nebo je v nastavení nějaký bug?
zajima mne sosac.tv jméno a heslo mam nastavené správně.
ověřeno je to vstupem na web.
ale po asi jedné minutě se mi spuštěny film zastavi.
Čím to může být.? dik.
VU +solo4k, VU +solo2, VTI 15.0.0
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od vikino »

Zdravim. Trocha som zabludil do historie tohoto vlakna aby som niektore veci a suvislosti pochopil. Myslim, ze uz tomu trochu rozumiem. Ano, konkurencia je zdrava a uzitocna. Vyvoj bezi rychlo vpred a enigma2 s pythonom 3 sa postupne dostava do dalsich images. Nedavno som nahodil img s py3 a musel som pouzit konkurenciu, aby som v tom archivy mal. Rad by som ale pouzival tento archivczsk s SCC, ktory zatial py3 nepodporuje. Skoda...
Zostava len pekne poziadat tvorcu, ze ked si najde cas a chut, upravit tento archiv pre pouzivanie aj v imgs s py3. Rad co to prispejem...,apropo ked si platim webshare, prispievam priamo ci nepriamo aj na archiv ? ;-)
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Timeshock »

ne nepřispíváš
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 005jon »

webshare je len úložisko jemu platíš.
misanov ktorí sa stará o Archív czsk nemá z toho ani cent
Uživatelský avatar
oneeeee
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 14.září 2007 - 14:41
satelitni prijimac: vuplus solo2 solo4k duo4k
Bydliště: asi martin
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od oneeeee »

archív czsk je v poriadku . ak chceš spojazdniť stream cinema na open atv , tak mu najprv pošli hehe , tak ako to je na aliexpresse. zaplať a čakaj .
Vuplus 4K VTI aj blackhole
seaman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: 27.prosinec 2015 - 22:24
satelitni prijimac: VU+ Ultimo 4K - OpenATV 7.2

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od seaman »

Ahoj, včera mi kamarád se SOLO 4K hlásil, že mu při pokusu o stažení videa hodí OpenATV 6.4 modrou smrt. Dneska jsem zjistil doma totéž na Ultimu 4K se stejnou image. Modrá smrt si stěžuje na plug-in archivů. Nekoukl by někdo proč? Zkusil jsem archivy odebrat a znovu nainstalovat, je to stále stejné.
Přílohy
archivCZSK.txt
(45.88 KiB) Staženo 23 x
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Modrá smrt má log v /home/root/logs, pošli ten poslední kdy se to stalo. Možná i screen/foto toho stěžování.
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od mfpman »

Asi nevies ale ked ti spadne system tak to generuje samostatny subor v ktorom je chyba tak to skus znova ;-) ale kazdopadne netreba stahovat ale pozerat :-D
Dreamplex 8000
seaman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: 27.prosinec 2015 - 22:24
satelitni prijimac: VU+ Ultimo 4K - OpenATV 7.2

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od seaman »

Ok, log systému v příloze.
Zadal jsem stahovaní a vyskočila modrá smrt. Hned po ní systémová hláška ve smyslu, vás přijímač má software problém. Pokud se to bude opakovat 3x bude restartován.
Zvláštní je, že teď jsem to zkoušel znovu a jeden film to vyvolá jak píšu a jiný se stáhne.
Přílohy
enigma2_crash_1639939874.txt
(58.69 KiB) Staženo 18 x
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Aha, přehlédl jsem, že se jedná o stahování. V logu to vypadá na problém s diakritikou, je to tak? Když je něco s ní, tak to nejde, ale bez ní ano?
seaman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: 27.prosinec 2015 - 22:24
satelitni prijimac: VU+ Ultimo 4K - OpenATV 7.2

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od seaman »

On třeba popis filmu, resp. jeho název v archivech je např: Večírek - CS(2021) ale soubor pak diakritiku nemá a stáhlo se v pohodě. První, na čem jsem to zkusil když mi to kámoš řekl, byl film Gump - pes který... Takže diakritika ano, soubor nevím, nešlo to. Zvláštní je, že zatímco mi ten Gump před tím způsobil smrt, teď to píše: chyba. Nelze získat odkaz na video.
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

Konečne som si našiel čas a dokopal som sa k tomu aby som si spravil plugin pre prehrávanie Antik TV. Keďže pre mňa už funguje prakticky všetko čo som od toho chcel, tak by som sa s ním rád podelil.
Antik ponúka dve IPTV sužby: Antik TV pre OTT zariadenia a Antik TV Go pre mobilné zariadenia. Po technickej stránke sú úplne totožné - jediné čím sa líšia je kvalita streamov a množstvo ponúkaných programov (v prospech Antik TV). Pre zobrazenie obsahu je potrebné mať vytvorený účet na moj.antik.sk + ideálne mať zaplatený nejaký balík pre Antik TV alebo AntikSat. Prihlasovacie údaje pre moj.antik.sk je nutné zadať v nastaveniach pluginu (ako na to: viď. prvý príspevok od misanov). Pri prvom spustení sa vytvorí unikátny identifikátor zariadenia a zaregistruje sa do služby Antik TV ako Set-Top-Box (bude to viditeľné aj po prihásení do moj.antik.sk - sekcia Moje zariadenia). Po registrácii sa zároveň do systému nainštaluje proxy http server slúžiaci na dešifrovanie antikáckych HLS streamov pomocou zadaných prihlasovacích údajov.

Plugin podporuje:
- live TV, rádiá, kamery + aktuálne EPG
- archív podľa staníc aj podľa žánrov
- Video on demand

Niektoré streamy sú vysielané v h265 kodeku, tak ak to prijímač nepodporuje, tak je ich možné v nastaveniach vypnúť. Taktiež v nastaveniach je možné zapnúť extra menu v ktorom je možné zoznam programov vyexportovať ako userbouquet a pozerať ich priamo bez použitia pluginu. Pri exporte sa plugin snaží v lamedb nájsť správne service ref aby sa pri programoch zobrazilo EPG (primárne vyhľadáva service ref zo Skylinku a z AntikSat). V nastaveniach je tiež možné určiť aký prehrávač sa bude používať pre prehrávanie exportovaných streamov. Možnosti sú: Predvolený (4097), gstplayer (5001), exteplayer3 (5002) alebo mix (väčšina cez gstplayer, no problémové ako HBO a Cinemax cez exteplayer3).

Plugin som ladil na VU+ Uno 4k SE, aktuálnom archivCZSK a OpenPLi 7.3 a 8.1. Prosím skúste to na ostatných a dajte mi prípadnú spätnú väzbu. Ako prehrávač mi najlepšie fungoval gstplayer, no niektoré streamy ako HBO alebo Cinemax v ňom nefungujú (zatiaľ som neprišiel na to, prečo). S exteplayer3 bolo problémov viac - prepínanie je pomalé a pri niektorých programoch nie je čistý zvuk.

Inštalácia:
Rozbaliť do /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/archivCZSK/resources/repositories/addons/
Skontrolovať/nainštalovať balík python-pycryptodome

Reportovanie chýb:
- prosím presný popis čo a kedy sa deje a ako sa k danému stavu môžem dopracovať
- ak po spustení vypíše hlášku, že "autor ho musí opraviť", tak prosím pripojiť súbor /tmp/archivCZSK.log

Keď nebudú problémy, tak budem riešiť s misanov-om ako to dostať to "oficiálnej distribúcie".
Přílohy
plugin.video.antiktv_1.0.2-fixed.tar.gz
(77.67 KiB) Staženo 208 x
Naposledy upravil(a) skyjet dne 03.leden 2022 - 22:21, celkem upraveno 3 x.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
kratke_pole
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 363
Registrován: 03.prosinec 2015 - 16:34

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od kratke_pole »

Po nahodeni do Solo 4k /posledny BH
ide vsetko podla popisu hore vcitane problemu s HBO atd.
Len pri otvoreni /TV Stanicve/Informacne mi napise chybu archivu
Log mi ulozilo ako "archivCZSK.last" a je v prilohe.
Přílohy
archivCZSK.txt
(125 bajtů) Staženo 34 x
Do r. 2015 ako alfsvk
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Spacer »

Škooda, že nemáte Skylink Live. Veď keď ide dekódovať Antik... :-(
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Uživatelský avatar
kratke_pole
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 363
Registrován: 03.prosinec 2015 - 16:34

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od kratke_pole »

Na prvej stranke mas preco nie.

Kód: Vybrat vše

- Skylink a Horizon Go nebude kvůli DRM, pokud máte lepší stroj, můžete použít doplněk v KODI
Do r. 2015 ako alfsvk
seaman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 118
Registrován: 27.prosinec 2015 - 22:24
satelitni prijimac: VU+ Ultimo 4K - OpenATV 7.2

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od seaman »

Tak jeden film s diakritikou jde stáhnout a druhý ne. Můžete prosím někdo zkusit stáhnout film Gump? Jestli vám to shodí systém. Asi ideálně někdo s Open ATV?
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

kratke_pole,
Upravil som môj predchádzajúci príspevok. Je tam fixnutá verzia, ktorá už na informačných programoch nepadá.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Odpovědět

Zpět na „Plugins“