by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
ne2dd
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 23.únor 2008 - 17:06
satelitni prijimac: ab cryptobox 752

Re: by BextrH

Příspěvek od ne2dd »

pomohl jsem si pomocí opkg force downgrade. večer to budu všechno dále zkoumat.
Velký dík za nakopnutí, věnuj se rodině alespoň dnes ve svátek...
Golden Interstar, Golden Media 9080,Formuler 4 Combo, AB Cryptobox 752, Octagon SF8008
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

ne2dd píše:pomohl jsem si pomocí opkg force downgrade. večer to budu všechno dále zkoumat.
Velký dík za nakopnutí, věnuj se rodině alespoň dnes ve svátek...
Nevím, jestli jsem tě dobře pochopil, ale není nutné stále přeinstalovávat Curl na větší číslo! Navíc pokud tam nějaký máš v základu už nainstalován, jako že je to klidně možné, tak Curl už neřeš.

Už několikrát jsem byl, jak to říct ...napomenut, nebo osloven, proč nedělám číselné verze které by šlo jen nahradit novější.

Já byl rád, že jsem se kdysi úspěšně jako samouk naučil dělat vůbec nějaké instalačky a byl jsem rád že to funguje.
Postupem času jsem něco dovylepšoval a pak už zůstal na zaběhlém systému. Takže nerad bych ten systém nějak měnil, protože když každý provede odinstalaci tím že zmáčkne odinstalovat, na 99% by mu měla následná instalace nové verze proběhnout v pořádku. Navíc čísla nemá cenu dávat, když mé úpravy už jsou teď spíš minimální. Verze je FINAL. Koukal jsem jestli bych nenašel nějaký další server a po hodině hledání jsem zjistil, že už nenajdu pomalu ani ty co tam už jsou. Jinak občas jsem zaznamenal záseky nebo blbnutí a nejsem si jist, jestli to nedělá můj internet, tak jsem přepnul na starý dobrý CCcam a od té doby klid. Pak jsem si i na restartu vypnul restart a už nejsou záseky ani u stažení serverů..... (použitelné pouze u CCcam, ten jediný nepotřebuje restart pro to aby viděl nové servery. Vyzkoušel jsem pak stažení AJKTV každé 3 hodiny a od té doby celý den také v pohodě a bez záseku z restartu. Stále se tam dá něco nakombinovat a možné tak vymyslet lepší variantu provozu.

Ale jak je vidět, je potřeba aby se něco pos...o aby konečně někdo napsal :wink:
Hezký svátek všem. Popřípadě, už již po mnohokráté, kontakt na mě BextrH@seznam.cz
ne2dd
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 23.únor 2008 - 17:06
satelitni prijimac: ab cryptobox 752

Re: by BextrH

Příspěvek od ne2dd »

Curl nějak nefunguje, hlásí něco s knihovnami - viz obrázek. Že by ještě něco chybělo ?
Přílohy
curl.PNG
list curl.PNG
list curl.PNG (6.47 KiB) Zobrazeno 2556 x
Golden Interstar, Golden Media 9080,Formuler 4 Combo, AB Cryptobox 752, Octagon SF8008
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

ne2dd píše:Curl nějak nefunguje, hlásí něco s knihovnami - viz obrázek. Že by ještě něco chybělo ?
vypadá to jako by ti chyběla nějaká knihovna, nebo sní byl problém, asi by někdo poradil lépe
Možná bych zkusil odinstalovat curl a nainstalovat jiný. Buď z menu mého pluginu, nebo nějaký z internetu.

opkg remove curl
killall -9 enigma2

nevím jestli postačí takto napsaná odinstalace, jestli to nebude chtít napsat celý název Curlu i s číslem

popřípadě by jsi pak mohl zkusit nainstalovat curl z feedu

opkg update
opkg remove curl
opkg install curl
killall -9 enigma2

třeba někdo poradí lépe
ne2dd
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 23.únor 2008 - 17:06
satelitni prijimac: ab cryptobox 752

Re: by BextrH

Příspěvek od ne2dd »

Děkuji, ale vrátil jsem se obrazu ATV 6.3, ten novější se stejně choval pro mne nezvykle.
Ve složce script jsem vyměnil vše za tvé skripty a vyměnil open panel.xml
Změnil cesty ku svému oscamu a zdá se, že to funguje.
Budu večer studovat a zkoušet.
Golden Interstar, Golden Media 9080,Formuler 4 Combo, AB Cryptobox 752, Octagon SF8008
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Mám tu opět novou funkci i když trochu podobnou již existujícím. Ono popravdě co nového dostat do přístroje, než nějaké streamy videí, nebo obrázky atd. Co jiného by se dalo pustit na televizoru.
Takže tato funkce stáhne streamy z jednoho Čínského serveru prozatím třech různých interpretů do settingu jako (MUSIC)
Některá videa se mohou opakovat. Maximální počet je 48 klipů od jednoho interpreta. Kvalita je docela slušná, podle stáří.
Původně jsem na to chtěl vytvořit zase plugin v kterém by se dalo vyhledávat, ale bohužel na té zdrojové stránce šlo vyhledat pouze interpreta, kde byly namícháni i uživatelé a pak teprve klipy. Takže v pluginu nepoužitelné. Bylo by maximálně možné vytvořit plugin který by měl již předvyhledané interprety. A nikdy do předu nemohu vědět, kterého zrovna kdo bude chtít.
Takže zde je tedy pokusná funkce se třemi interprety. Z mého mladí starý dobrý Scooter a pak dvě krásné populární zpěvačky, dnešní doby, ale jak říkám pokusné funkce, na přání mohu přidat jiné další interprety. Chápu že v době youtube je toto skoro zbytečné, ale jak se říká ...kdo si hraje, nezlobí Cestu k funkci naleznete podle fotografií. Hezký den. :poklona:

ps. stažení seznamu může nějakou tu minutku dát
cfg_Zoom_MUSIC_all.ipk
(564.19 KiB) Staženo 44 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2492 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Reagoval jsem na námět a dobrou radu uživatele ...hrbekl
Otestoval jsem jeho navržené úpravy a musím uznat, že teď už několik hodin bez jediného záseku. Testováno na Ncam.
Přidal jsem tedy úpravu, kterou (nemám) zas až tak úplně posvěcenou od jiného uživatele, který těmto věcem rozumí mnohem více, ale ...je tedy tam.
Můžete otestovat. Tato úprava se netýká CCcamu nýbrž jen ostatních. Oscam,Ncam,Gcam.
Dále jsem dal jako hlavní prvotní server Firecam pro viditelné i neviditelné stažení, plus stažení po startu E2.
Nerad měním zaběhlý systém, protože je pro mě server AJKTV vlaková loď celého mého pluginu, ale jelikož se chystá na konec roku jeho ukončení, bude toto test přechodu na náhradní server. AJKTV je nyní sice odstavem na druhou kolej, ale v seznamu zůstává mezi ostatními servery.
Odstranil jsem pár nefunkčních či rušivých serverů a vše trochu doladil. Ideálně pro začátek doporučuji vyzkoušet ... (viditelné) stažení všech serverů.
Uvidíte průběh stažení, naskakování stažených řádků (serverů). Před instalací této nové verze připomínám, nejprve :!: odinstalovat předchozí verzi a to ideálně tak, že plugin zapnete a když před sebou budete mít hlavní menu, tak jen dvakrát zmáčknete nulu. (na ovladači tlačítko nula) a proběhne odinstalace.
Pokud by někdo instaloval, bez předchozí odinstalace, napíše to .... instalováno 0
Asi by se dalo do instalace zakořenit odinstalaci předchozí verze, ale nerad se pouštím do neznámých vod, když tento způsob instalace je plně funkční.
Tak testujte a klidně dejte vědět zda to maká lépe. Hezký den :poklona:

ps. ještě jedno poděkování pro uživatele ...hrbekl =D>
cfg_Zoom_FIREstart_all.ipk
(563.98 KiB) Staženo 97 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2397 x
ne2dd
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 23.únor 2008 - 17:06
satelitni prijimac: ab cryptobox 752

Re: by BextrH

Příspěvek od ne2dd »

Po úpravě skriptů pro cestu k mému Oscamu to maká parádně. S odinstalací a instalací nové verze
nebyl žádný problém. Díky !
Golden Interstar, Golden Media 9080,Formuler 4 Combo, AB Cryptobox 752, Octagon SF8008
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Po delší pauze jsem tu s další verzí. Rozdělal jsem postupně několik nápadů a dnes je všechny dokončil. Takže co tu mám. Pohrál jsem si se serverem firecam a trochu ho poupravil. Zjistil jsem totiž, že mění i název vstupní stránky, takže už musím zjisti dalšími příkazy i první stránku. Tak jak je to v této verzi tak to chodí dobře. Otázka je, co bude za pár dní, možná už zítra. Blblo mě stažení po startu, nyní už bez chyby. Přidal jsem funkci která na konci stažení všech serverů kontroluje, aby byly všechny řádky kompletní, pokud u nějakého něco chybí, tak ho vymaže.
Na hlavní stránce kde bylo rádio a TV CZSK m3u, tak jsem ho přejmenoval na (rádio CZ) a něco odstranil, co už nešlo a přidal CZ rádio2. Je jich tam spousta. Po stažení je najdete v adresáři /movie/ pustíte například pomocí mediaplayeru.
Dále jsem přidal do ... Stažení + převod IPTV pro E2 zprávy TV NOVA
Po stažení najdete v settingu mezi kanály pod modrým tlačítkem, mezi oblíbenými.
Mazání opět nulou nahoře.
Pokud si někdo ještě vzpomene, kdysi jsem psal, že jsem našel šikovnou stránku, kde je video ve slušné kvalitě, podobná youtube. Tak z této stránky jsem vytvořil další plugin, který je nyní ke stažení v seznamu pluginů ..ke stažení.
Pojmenoval jsem ho ....najdi BILIBILI
Po instalaci a zapnutí pluginu napíšete nahoru název zpěváka, skupiny atd. a pak vyberete stisknutím, jestli chcete stáhnout seznam jako m3u do /movie/ nebo do settingu. Tento plugin je ve zkušební fázi! Prozatím stáhne každý klip jako VIDEO1 nejlepší kvalita, VIDEO2 horší kvalita a AUDIO zvuk. Bohužel se mě prozatím nepovedlo spojit dva streamy, zvuk plus obraz do jednoho streamu i když už asi tuším jak. Stažení chvilku trvá, možná minutu až dvě. Toť asi prozatím vše. Pokud by někdo nevěděl kde co najde, pomohou přiložené fotky. Před instalací této nové verze pluginu (Zoom), odinstalujte nejprve starou. Na hlavním menu dvakrát zmáčknout nulu a odinstalace proběhne. Hezký večer. :poklona:
cfg_Zoom_X_all.ipk
(564.39 KiB) Staženo 63 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2107 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Opravena funkce ....zprávy TV NOVA
cfg_Zoom_Xfix_all.ipk
(564.89 KiB) Staženo 32 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1984 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

hrbekl píše: ↑09 pro 2020, 15:44
Ajhoj,
přestal se stahovat firecccam.com. Jak to vypadá předělali stránky.
Díky za Tvou práci. =D>
Luděk


Mě už z toho firecamu snad je..ne :o ](*,)
Tak jsem kouknul prvně na stránku a vypadá to že tam maj nové menu.
Zkusil jsem v prohlížeči vygenerovat server a přivítala mě moje známá nenáviděná potvrzovací ....recaptcha
Je pravda že už se mě jednou povedla překonat, ale to není vše. Po opětovném pokusu mě to napsalo, že mám denní limit vyčerpán.
Takže tam mají i kontrolu IP adresy na počet stažení. Takže i když se mě to povede překonat, dá to maximálně jeden server denně.
Budu muset asi vymyslet nějaký jiný (hlavní) startovací server. Ono jich tam je hodně, stále funkčních, ale nemám vysledováno, který je nejlepší.
Takže se nebráním nějakému návrhu.

Prozatím mám rozdělaný jiný slibný plugin pro stažení IPTV. Jen nemám moc času. Ten čas letí a ráno zase na šichtu a předtím koupat děti, najíst oni, najíst já atd. Teď musíte vydržet se servery tak jak jsou, prozatím budu rád za návrh na hlavní server pro prvotní náběh.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Nahrazen hlavní server pro automatické stažení po startu a neviditelné stažení ... firecam za server urliptv.
cfg_Zoom_Xfix2_all.ipk
(564.67 KiB) Staženo 35 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1914 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Snad poslední oprava ..... zprávy TV NOVA
Včera jsem byl upozorněn, že v settingu po stažení nejsou. Pak jsem si uvědomil, že jak to zkouším na AZBOXU s OpenPLI
Tak tam se mě to v settingu vždy zobrazí i když se neprovede zápis do ..../etc/enigma2/bouquets.tv
Takže jsem nahodil Octagon s ATV a postupně zkoušel funkce a zjistil jsem že plugin najdiBILIBILI taky neudělá záznam.
Takže jsem oba problémy vyřešil připsáním pár příkazů do skript. Teď by se po stažení zpráv TV NOVA mělo zobrazit v settingu všem. Pro opravu pluginu ...najdiBILIBILI na hlavním menu pomocí nuly skočíte do odinstalačního menu kde na posledním řádku tento plugin odinstalujete, provedete restart, můžete nahoře pomocí červeného a v menu kde jsou pluginy na instalaci, znovu nainstalujete. Plugin je stejný, jen už by měl každému vyhledaný výsledek zobrazit v settingu. Chvilku to trvá!!!
Tak to vypadá, že každou verzi budu muset vyzkoušet ještě na image ATV abych měl jistotu že jde vše co udělám.
ps. ty zprávy TV NOVA jsou ve FullHD. AZBOX CPU 300MHz s nima měl trochu problém, ale Octagon 4x 1600MHz v pohodě.
Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_Xfix3_all.ipk
(564.68 KiB) Staženo 48 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1843 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Včera večer už mě trochu chytnul nerv, protože když se nestáhne u neviditelného stažení první server, člověk pak kouká hoooodně dlouho do černé obrazovky. A to mě pilo krev, hlavně když manželka přepnula a říká, nejde! přepnula ...nejde! přepnula ...nejde! Ona ví jak člověka na..at. Takže jsem změnil hlavní startovací server na CCcamTiger.
Doufejme že nám toto honosné jméno přinese více štěstí. Obraz najede krásně. Dále jsem dal nakonec na radu jednoho uživatele, který chtěl,.... jestli bych to nepromazal. Říkal jsem že se v tom nerad vrtám když to chodí a stejně to moc nepomůže a je na to potřeba hodně času. U mě šlo spíš o citovou věc, že jsem všechny ty servery hledal opravdu dlouho a teď je mám všechny smazat. Nakonec tedy ano, ale jen v tom neviditelném a viditelném stažení všech serverů, takže vlastně i u stažení po startu E2. Takže vymazány nefunkční a ty co tam byly dvakrát, sjednoceny na jeden. No... moc nám jich už nezbylo. Netestoval jsem které jsou plně funkční a které jsou bez karet. Zkrátka se stáhnou, ty co jdou stáhnout. Čas kompletního stažení se zkrátil asi na polovinu. Ale řeknu Vám že jsem si stím docela dal. Chvilku to nechtělo chodit vůbec a říkal jsem si, ... že jsem se do toho vůbec s..al. Nakonec to chodí dobře, jen otázka na jak dlouho. Obávám se že po novém roce už to bude nekoukatelné, protože skončí silné servery a ty špatné se často koušou a žádné nové už nevznikají. Co se týká firecamu. Zkusil jsem to, ale přes tu reCAPTCHU která se musí potvrdit se už nedostanu. Dále jsem do pluginů přidal další plugin. Je starší ale má zajímavé možnosti. A nyní se můžu vrátit zpět k mému novému pluginu na který nemám moc času. Pokud se povede, bude to šikovná hračka na videa.
Všem hezký den a hodně zdaru a klidně napište, kdyby něco nešlo, nebo nějaký nápad. I když se často kroutím, většinou každému vyhovím, pokud to není přímo nějaká pí..ina :wink: :poklona:
cfg_Zoom_Xfix4_all.ipk
(563.95 KiB) Staženo 59 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1744 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Tak a je to tady. Konečně jsem dokončil svůj další vynález. Je to další plugin který jsem nazval ....Stream Hunter Naleznete ho v této nové vánoční verzi, tam kde se stahují pluginy. Původně jsem chtěl tuto verzi dát až na vánoce, ale jelikož chci aby jste vánoce raději strávili s rodinou, proto Vám ho dávám už teď. Navíc zítra mě čeká poslední dvanáctka s paleťákem a pak mám dovolenou. Potom už chci být také s rodinou a připravovat vše na štědrý večer.
Takže tedy tento nový plugin. Je to (nepatrně) podobné archivu CZSK. V čem se liší. V archivu se pohybujete v několika krocích, zde jen vstoupíte do seznamu a vyberete film a vrátíte se. V archivu se pustí ihned, zde se vám v settingu vytvoří položka s filmem, takže už plugin nemusíte dále navštěvovat, nýbrž si kdykoli film ze settingu pustit. Tento plugin je extrémně jednoduchý, ale zároveň je neskutečně šikovný. Řekl bych že se mě povedlo překročit své neuvěřitelně malé možnosti, někam kam jsem vůbec nečekal. Při dodržení několika základních podmínek bych řekl, že budete spokojeni. Co musíte dodržet?
V seznamu filmu, vyberete film pomocí (ok) a vrátíte se na hlavní obrazovku a film si pustíte v settingu. Nic víc!!!
Pokud chcete filmy smazat ze settingu. Stisknete nápis .... smazat z settingu a vrátíte se!!! Nic víc!!! Nainstalovaný Curl!!
Pokud někde v seznamu filmů naleznete nápis ...hledat nebo jiné, ...nepoužívat!! Hodně streamů je ve Full HD takže na starším přístroji, může dojít ke kousání. Testováno na Octagonu 8008 ATV 6.4 tam vše bez záseku. Toť asi vše.
Dále jsem promazal seznam serverů ve stahovači a nechal jen ty, co něco stáhnou.
Na tuto chvíli jsem si chystal působivější řeč, ale už si jí nepamatuji :-)
Takže Vám jen popřeji ...Hezké vánoční svátky a bohatého Ježíška, hlavně pro děti.
A do Nového roku 2021 ....abychom byli všichni zdraví a nic nás netrápilo a popřípadě, aby nám zůstal nějaký ten funkční server. Hezký večer. :poklona:
cfg_Zoom_Christmas_all.ipk
(560.88 KiB) Staženo 36 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1567 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :!: Dobrý večer všem. :!: :!: :!:
Tak jsem s hrůzou zjistil, když jsem použil plugin ....Stream Hunter na AZBOXu že když vyberu film, vytvoří se v settingu buď pouze název, nebo dokonce nic. Na Octagonu šlo vše v pořádku. Zjistil jsem že mě na AZBOXu některé příkazy v běžícím skriptu nevzalo, tak jsem je nahradil za jiné. Pokud to tedy někomu dělalo to samé, zde je opravná verze. Instalace!!!!! Postup!!!
Odinstalujte Zoom!! Na hlavním menu stisknout dvakrát nulu. Odinstaluje se vám Zoom. Tuto verzi co zde přikládám nainstalujte. Po instalaci se opět vraťte do ODinstalačního menu --(postup) ...na hlavním menu (jednou tlačítko nula). A zajeďte úplně na konec a tam odinstalujte ...(Stream Hunter) pak zajeďte nahoru a červeným restartujte přístroj. Po restartu opět otevřete Zoom a tam kde se instalují pluginy, nainstalujte .... (Stream Hunter) Tento už by měl být v pořádku. Pokud naleznete nějakou chybu, klidně to napište, nebo mě jí jen odpusťte. Dělám to vše na rychlo a odbíhám k dětem. Tak doufám že jsem si tou chybou neudělal špatný dojem. Tak jsem alespoň zjistil, že už nestačí přejít s testováním na druhý přístroj, ale testovat raději na dvou.
Hezký večer. :poklona:
cfg_Zoom_ChristmasFIX_all.ipk
(560.87 KiB) Staženo 49 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1533 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: Jen upřesnění funkce. :!: Potvrdíte film a odejdete z pluginu.
Film ihned poté pustíte ze settingu. Bude tam vytvořená položka mezi kanály.
Hezký den.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:?: :?: :?: :?: Dobrý večer všem :!: předmět...plugin Stream Hunter :!: :?: :?: :?: :?:
Dnes jsem zjistil, že mě na AZBOXu nevytvoří seznam z IPTV. Po hlubším zkoumání jsem zjistil, že mě tam dělá neplechu příkaz (tr) a dále to nechce po dosazení proměnné s názvem www adresy, ...stáhnout. Proto jsem musel udělat několik úprav. (tr) nahradit (sed)em a proměnnou zrušit a vše dosadit do dočasně vytvořeného pracovního skriptu, který už soubor stáhne. Docílil jsem tedy toho, že IPTV stahuje i na AZBOXu. Na zítra chystám vystavit opravnou verzi. Ale je zvláštní že na Octagonu vše chodí v pohodě (čtyřjádro) CPU. I tak bych Vás chtěl poprosit, kdyby jste mě mohli informovat, zda vám vše ze seznamu stahuje. Já zde vidím pouze počet stažení a občas nějaké poděkování, ale netuším zda to funguje všem jak má. Kdyby to bylo možné mě sem alespoň někdo napsat, zda vám fungují všechny funkce. Týká se to pluginu ....Stream Hunter Předem děkuji. Popřípadě můžete i na email BextrH@seznam.cz nemusíte se bát, váš email nebude nikam dál šířen a pokud si to přímo nebudete přát, nemusím na něj ani odpovídat. Předem všem děkuji. Hezký večer. :poklona:
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

Dobry den.
Mel by jsem dotaz ohledne playlistu ,ktery se generuje z nejake stranky m3u playlist.
Kde by jsem nasel v enigme2 nainstalovane soubory ? Po pripade da se nejak editovat
instalator ? Chtel by jsem si tam pridat svuj web z generatorem.Diky
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Quicksilver píše:Dobry den.
Mel by jsem dotaz ohledne playlistu ,ktery se generuje z nejake stranky m3u playlist.
Kde by jsem nasel v enigme2 nainstalovane soubory ? Po pripade da se nejak editovat
instalator ? Chtel by jsem si tam pridat svuj web z generatorem.Diky
Dobrý den. Nevím zda Vás dobře chápu, ale máte stránku s nějakým videem a chtěl by jste si jí přidat, aby byl vidět seznam na obrazovce a šlo ze stránky též generovat do settingu položku s filmem. Ono tam jde dát teoreticky jakékoliv video z internetu, jen není sranda vše tam správně zapsat. Obvzlášť když to dělá amatér jako já.
Na jednu stranu nerad prozrazuji veškeré taje svého výrobku, na druhou stranu už delší dobu celá má práce, má za úkol dělat radost lidem a zároveň je i učit něco nového, ....si třeba sám něco vytvořit. Vše co jsem do teď udělal je vlastně stavebnice, ve které si každý může udělat něco svého. Nic není nijak tajného či zakodovaného, za co bych chtěl dokonce snad i nějaké peníze. Dělám to pro lidi a stává se že mě někdy přistane i nějaká pochvala nebo poděkování. Nečekám na to, ale potěší to.
Ale byl bych raději za informaci o tom, zda to co udělám funguje. Popřípadě jak dobře, či zda něco nejde.

Takže. Nainstalovaný plugin ....Stream Hunter naleznete v .... /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/StreamHunter/
V souboru plugin.py jsou dvě místa kam se musí zapsat nová funkce. Je tam název rubriky a pod ní řádek s adresou kde jsou videa. A pak ve spodní části souboru druhé místo kde je opět název rubriky a název adresáře kde se tato rubrika bude zpracovávat. No a v tomto adresáři je potřeba upravit soubor, například ...FILM4.py na dvou místech. Jedno na vyhledání adres + název filmu a druhé po přechodu na tuto stránku vyhledání streamu, který se pak zkopíruje a vytvoří stream do settingu. Ono to celé není tak jednoduché, jinak už by si dělal své pluginy každý. Než jsem na toto vše přišel, protože jsem chtěl to samé, tak jsem u čtení a zkoušení a testování strávil spoustu hodin. Protože se toto nedá nikde vyčíst, ale jen zkoušet a snažit se vše pochopit. Do teď nedokážu úplně vše. Je spousta věcí které bych chtěl udělat jinak, ale prostě to nedokážu. Jsem rád i za to co mám vytvořeno do teď.
Hezký den a díky za dotaz.
Odpovědět

Zpět na „Plugins“