by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Stažení České a Slovenské IPTV + Rádia nyní stáhne o 3 play listy navíc. Všechny Play listy které momentálně downloader stáhne jsou na foto.
Nevím jak často jsou aktualizovány, cca 2-4 dny. Něco jde, něco ne, za dva dny po novém stažení to zase může jít. Podle aktualizace zdrojových stránek.
Momentálně doporučuji vyzkoušet CZtv3.m3u Pouštím to v XC Playeru. ....adresář /movie/ :poklona:
cfg_Zoom_4.3-FIX-8_all.ipk
(47.54 KiB) Staženo 54 x
4.3.png
4.3.png (3.6 KiB) Zobrazeno 2061 x
DSC04202.jpg
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od sarsan »

BextrH píše::idea: po nainstalování archivu CZSK z menu této verze CCcam downloaderu jdou ČT, Prima, Joj,Markíza,Stream Cinema,StreamTV a další
Pro správnou funkci je zapotřebí archivCZSK instalovat z tohoto downloaderu do čistého IMAGE jinak jde jen prima a možná ani to ne. :poklona:
Dyštak dejte vědět, zda to vše chodí.
cfg_Zoom_4.3-FIX-5_all.ipk
4.3.png
tak som nainstaloval archiv cz/sk z CCcam 4.3 fix 7 a ide iba streamcinema, vyssie spomenute nejdu. este otazocka preco je curl v starej verzii a nie najnovsi? po instalacii curl mi padol image Opensat aj VTI (kazdu minutu sa samovolne restartuje)
vu zero 4k, ATV 7.2
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od 9000peter »

Sa čudujem že to niekto pchá do boxu....
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

:idea: Na vše se podívám. Zde je video s kompletní instalací od Image až po CCcam downloader. :wink: :poklona:
https://www.google.cz/search?source=hp& ... CAc&uact=5
Naposledy upravil(a) BextrH dne 19.duben 2020 - 19:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader 2.0

Příspěvek od BextrH »

sarsan píše:
BextrH píše::idea: po nainstalování archivu CZSK z menu této verze CCcam downloaderu jdou ČT, Prima, Joj,Markíza,Stream Cinema,StreamTV a další
Pro správnou funkci je zapotřebí archivCZSK instalovat z tohoto downloaderu do čistého IMAGE jinak jde jen prima a možná ani to ne. :poklona:
Dyštak dejte vědět, zda to vše chodí.
cfg_Zoom_4.3-FIX-5_all.ipk
4.3.png
tak som nainstaloval archiv cz/sk z CCcam 4.3 fix 7 a ide iba streamcinema, vyssie spomenute nejdu. este otazocka preco je curl v starej verzii a nie najnovsi? po instalacii curl mi padol image Opensat aj VTI (kazdu minutu sa samovolne restartuje)
Osobně bych neviděl samovolné restartování v Curlu. Ten je tam od začátku stále stejný. I když tam k tomu přístroji nevidím, zkontroluj, jestli to nebude nějaká blbost. Jestli se ti nepřehřívá, spadlí chladič uvnitř atd. Zkontroluj koaksial zda není někde poškozen i šroubovací konektor. Mě také pomohlo, když jsem měl v přístroji něco, čeho jsem se nemohl zbavit a přeinstalace nepomohla, tak jsem nahrál image s jiným Kernelem než tam byl a pak jsem nainstaloval zpět ten starý se starým Kernelem a pak byl přístroj dokonale čistý a bez problému. Asi se mnou někdo nebude souhlasit a při kontrole teploty přístroje si bude klepat na čelo, ale někdy může zlobit i blbost. Mě AZBOX zasekával během provozu poškozený koaksial u konvertoru. Pak dej dyštak vědět jaks dopadl. Curl ti určitě přístroj nepoškodil. Pokud tam nepatří, tak se nenainstaluje.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: V této verzi přidána možnost stažení m3u seznamu pohádek. Tento seznam není nutné stahovat každý den znovu.
Přehrát lze pomocí Media Playeru, XC Playeru atd. Seznam Pohádky.m3u bude opět v /movie/ Hraje vše!
Pokud máte děti, pohádky určitě oceníte. Budete mít od nich chvilku klid.
Otestoval jsem funkci stažení Film.m3u a také hraje vše, není potřeba oprava.
Seznamy TV a Rádio CZ a SK také fungují, třeba ne komplet, ale vždy se tam něco najde. Podle aktualizace poskytovatele.
Na seznamu XXX hraje vše spíš až tak od 10 filmu. Krom Pohádek a XXX je vše nutné před použitím seznamu k jeho přehrání....... nové stažení po každém novém dni. :poklona:
cfg_Zoom_4.3-FIX-9_all.ipk
(47.8 KiB) Staženo 44 x
4.3.png
4.3.png (3.6 KiB) Zobrazeno 1969 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: Dnes jsem chtěl otestovat jiný IMAGE a nakonec jsem tam opět vrátil OpenPli 7.0, tak jsem poté jako vždy vše nastavil a zaktualizoval, natáhl tento svůj CCcam downloader. Řekl jsem si že čistě ze srandy nainstaluji z menu archiv CZSK jestli opravdu nejde nic. Po instalaci jsem zkusil jako první ČT a světe div se...jde! Tak jsem zkusil ostatní a jde skoro vše tak jako předtím. Nebudu se rozepisovat jen na okraj Stream Cinema,StreamTV,Joj,Markiza,Sosač,Prima,ČT atd. :!: Ale v čem je to kouzlo, to Vám asi neřeknu. Takže mě zase vše půjde, než to smažu a dám nainstalovat znovu na ne čistý IMAGE.
Uživatelský avatar
Zoltan11
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 12.únor 2020 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od Zoltan11 »

Zeby preto, ze jelikoz, nybrz a ponevac sa Archiv vratil do starych kolaji ? :wink:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Zoltan11 píše:Zeby preto, ze jelikoz, nybrz a ponevac sa Archiv vratil do starych kolaji ? :wink:
Tak hlavně aby jsi měl pravdu,..... aby mě zase všichni nebombardovali, že jsem tady nasliboval že všechno jde a jim nejde nic i když to celé přeinstalovali
:wink:
Uživatelský avatar
Zoltan11
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 12.únor 2020 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od Zoltan11 »

BextrH píše:Tak hlavně aby jsi měl pravdu,..... aby mě zase všichni nebombardovali, že jsem tady nasliboval že všechno jde a jim nejde nic i když to celé přeinstalovali
:wink:
A co sa bojis, trosku nas poosieraju a zivot ide aj tak dalej. :wink: Ta nie ? :D
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Zoltan11 píše:
BextrH píše:Tak hlavně aby jsi měl pravdu,..... aby mě zase všichni nebombardovali, že jsem tady nasliboval že všechno jde a jim nejde nic i když to celé přeinstalovali
:wink:
A co sa bojis, trosku nas poosieraju a zivot ide aj tak dalej. :wink: Ta nie ? :D
možno že hej :wink:
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: by BextrH

Příspěvek od sarsan »

BextrH píše::!: Dnes jsem chtěl otestovat jiný IMAGE a nakonec jsem tam opět vrátil OpenPli 7.0, tak jsem poté jako vždy vše nastavil a zaktualizoval, natáhl tento svůj CCcam downloader. Řekl jsem si že čistě ze srandy nainstaluji z menu archiv CZSK jestli opravdu nejde nic. Po instalaci jsem zkusil jako první ČT a světe div se...jde! Tak jsem zkusil ostatní a jde skoro vše tak jako předtím. Nebudu se rozepisovat jen na okraj Stream Cinema,StreamTV,Joj,Markiza,Sosač,Prima,ČT atd. :!: Ale v čem je to kouzlo, to Vám asi neřeknu. Takže mě zase vše půjde, než to smažu a dám nainstalovat znovu na ne čistý IMAGE.
no mne streamcinema nejde..najde zoznam filmov/vyhlada aj velkost suboru ale film nespusti...ostava iba prechod na premium archiv cz/sk

00:10 prebehla aktualizacia pluginu archiv czsk a sc funguje
vu zero 4k, ATV 7.2
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Na dlouho asi poslední verze. Zoom 5.0 Při instalaci archivu CZSK z menu, se na toto jedno stisknutí nainstaluje poslední verze 1.2.3 kde teda funguje částečně i Nova co nešla. Tu Novu autor opravil. Veze archivu 1.2.3 nevím co přesně přináší, neobjevil jsem. Všechno jde jako předtím jen Prima bych řekl že má přeházené uspořádání. Popřípadě by se dalo časem dodatečně, udělat verzi s některými staršími pluginy. Pokud již archiv máte, tak nic neřešte. Pokud by jste chtěli přeci jen vyzkoušet instalaci z menu tohoto downloaderu, tak nejdřív archiv co máte, takto odinstalujte v telnetu. :poklona:

opkg remove enigma2-plugin-extensions-archivczsk
opkg remove enigma2-plugin-extensions-subssupport

killall -9 enigma2
cfg_Zoom_5.0_all.ipk
(84.92 KiB) Staženo 45 x
5.0.png
5.0.png (3.68 KiB) Zobrazeno 1800 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Dnes jsem udělal menší objev. Mám určitou aktualizaci, která mě pomohla na streamech 1080 pustit čistě video ze streamu na mém dědečku AZBOX HD s 300MHz CPU. Já tušil, že to ten dědeček musí ještě dát. :wink: Test proběhl například na archivuCZSK na streamTV, kde jsem měl do posud problém pustit i 720p konkrétně třeba PAT a MAT aniž by se to nekousalo. Nyní 1080p jak z praku, bez jediného záseku. Na stream Cinema je nejspíš omezení rychlosti aby se muselo zaplatit Premium, ale když jsem na chvilku podržel pauzu a pustil, video šlo normálně. Dále mě to pomohlo v tom mém m3u seznamu, tam teď videa taky bez problémů. Pokud má někdo mašinu 4K tak tuto funkci samozřejmě nepotřebujete a klidně to hoďte za hlavu. Aktualizace je umístěna mezi pluginy ke stažení. Klidně dejte vědět, jestli to někomu pomohlo na staré mašině, jako mám já. Toto nyní budu používat jako jednu z prvních a důležitých věcí při přeinstalaci IMAGE. :poklona:
cfg_Zoom_5.0-FIX_all.ipk
(85.1 KiB) Staženo 34 x
5.0.png
5.0.png (3.68 KiB) Zobrazeno 1700 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: na hlavním menu dole přidána možnost přemístění cfg z /etc/ do /usr/keys čili se stiskem nakopíruje do keys a vymaže z etc
Tato funkce se může hodit někomu kdo má (cfg) v /usr/keys a nemohl do teď tento downloader použít, protože tento downloader má výchozí místo pro ukládání (cfg) do /etc/ Samozřejmě je nutné před přesunutím si nějaký server klasicky stáhnout......čili na hlavním menu červené tlačítko a pak ideálně zelené...nejideálnější volba. No a potom dát na hlavním menu dole přesunout.
Testováno dnes na IMAGE HDMU které to má taky v ....keys a tato funkce přemístění je funkční. Takže funkce pro již zmiňované potřeby. :poklona:
cfg_Zoom_5.0-FIX-1_all.ipk
(85.36 KiB) Staženo 27 x
5.0.png
5.0.png (3.68 KiB) Zobrazeno 1639 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Opravena funkce....stažení seznamu m3u Pohádky do /movie/ na asi 57 pohádek :poklona:
Nutno každý den stáhnout seznam znovu aby byl funkční. Lze přehrát i v Mediaplayeru pokud vidí m3u
Uvažoval jsem vytvořit vyhledávač, aby si každý mohl stáhnout seznam s filmy jaké chce, ale to už je na někoho lepšího, než jsem já.

Provedena úprava vzhledu, viz....někdy méně je více.
ps. Zjistil jsem že na každém IMAGE vypadá menu tohoto stahovače jinak. Po včerejším testu různých IMAGE jsem zjistil že, někde je krásně čitelné komplet, jinde text menu třeba jen do půlky, ale stím už asi nehnu, rozhodil bych to co ukazuje dobře.
cfg_Zoom_5.0-FIX-2_all.ipk
(58.05 KiB) Staženo 25 x
5.0.png
5.0.png (3.68 KiB) Zobrazeno 1578 x
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: by BextrH

Příspěvek od sarsan »

BextrH píše:Dnes jsem udělal menší objev. Mám určitou aktualizaci, která mě pomohla na streamech 1080 pustit čistě video ze streamu na mém dědečku AZBOX HD s 300MHz CPU. Já tušil, že to ten dědeček musí ještě dát. :wink: Test proběhl například na archivuCZSK na streamTV, kde jsem měl do posud problém pustit i 720p konkrétně třeba PAT a MAT aniž by se to nekousalo. Nyní 1080p jak z praku, bez jediného záseku. Na stream Cinema je nejspíš omezení rychlosti aby se muselo zaplatit Premium, ale když jsem na chvilku podržel pauzu a pustil, video šlo normálně. Dále mě to pomohlo v tom mém m3u seznamu, tam teď videa taky bez problémů. Pokud má někdo mašinu 4K tak tuto funkci samozřejmě nepotřebujete a klidně to hoďte za hlavu. Aktualizace je umístěna mezi pluginy ke stažení. Klidně dejte vědět, jestli to někomu pomohlo na staré mašině, jako mám já. Toto nyní budu používat jako jednu z prvních a důležitých věcí při přeinstalaci IMAGE. :poklona:
cfg_Zoom_5.0-FIX_all.ipk
5.0.png
skvela praca testujem cccam a spokojnost. mam problem s titulkami na stream cinema cez archivCZSK. ..sa nezobrazuju vo filme ale v kodi idu, uplne nova image VTI 14.0.6. a subsupport 1.5.7 .ziadny iny plugin nemam. chyba neaky plugin?
vu zero 4k, ATV 7.2
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Popravdě nemám s titulky zkušenost, ale řekl bych, že by je měl řešit ten subsuport co se instaluje jako součást archivu, máš to v pluginech. Nejspíš se to tam dá někde aktivovat. To jen hádám, budeš muset vyzkoušet, popřípadě zagooglit.
ps. Děkuji za pochvalu. Jsem rád když to někdo správně pochopí a funguje mu to tak jak má. Snad to tak funguje i ostatním.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tato verze přidává do menu kde se stahují další pluginy volbu na stažení a instalaci Češtiny do OpenPli. Po instalaci je nutné si menu na Češtinu přepnout. Možná by to šlo i na jiné IMAGE ale vyzkoušeno nemám. :poklona:
Stažení MediaPortalu je nyní z jiného zdroje a měl by být lepší. Pro zapnutí Adult čili XXX obsah je nutné stisknout na ovladači tlačítko INFO (kdo nemá INFO, má to na jiném tlačítku) a zadat čtyřmístný PIN který se dá najít, když se předtím stiskne tlačítko MENU a najdete ho u Adult PIN: a můžete si ho přepsat na jiný (svůj) já tam dal třeba 1234. Po aktivaci Adult si po stisknutí MENU zvolíte, které všechny XXX služby mají být aktivní, jsou u nich přepínače. Kterou chcete ...dáte (yes)
Když při aktivaci Adult dáte třikrát špatně PIN musíte počkat asi 13minut než vás to zase pustí.
cfg_Zoom_5.0-FIX-3_all.ipk
(58.17 KiB) Staženo 13 x
5.0.png
5.0.png (3.68 KiB) Zobrazeno 1436 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: V této verzi jsem přidal do menu (instalace dalšího pluginu) ... ke stažení Alternativní softcam Manager. :!: Pozor pouze MIPS!!!!!! :!:
Moc se mi zalíbil, není nutné stahovat jakýkoliv CAM jen se tam v menu aktivuje jaký chcete. Pro správnou funkci doporučuji pokud někde máte svůj starý CCcam nebo Oscam zapnutý, tak ho vypnout, aby se to nehádalo. Krásně si to rozumí s tímto mým CCcam downloaderem. Abych si vyzkoušel CCcam a Oscam zvlášť, dal jsem v tom mém stahovači po červeném tlačítku .....stáhnout camz.com 1 pak se vrátil, provedl v konvertoru pro Oscam převod. Pak jsem dal zase červené .....a pak zelené a stáhl tím AJKTV server.

Pak jsem vstoupil do toho alternativního Manageru a aktivoval CCcam a krásně se na něm chytnul server AJKTV, pak jsem dal zastavit a pustil Oscam a na něm se krásně chytnul ten camz.com 1
Krásně to funguje, jen musíte mít ve svém manageru vypnuté CAMy. :poklona:
cfg_Zoom_5.0-FIX-4_all.ipk
(58.35 KiB) Staženo 32 x
5.0.png
5.0.png (3.68 KiB) Zobrazeno 1410 x
Odpovědět

Zpět na „Plugins“