by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
rost
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 25
Registrován: 13.květen 2008 - 15:55

Re: by BextrH

Příspěvek od rost »

Zdarvím, laická otázka.
Plugin jsem si nainstaloval a funguje jak má.
Zkusil jsem vždy načíst jeden server a pak zjišťuju, který provider začne fungovat.
Dá se toto někde zjistit předem?
Tedy, které pakety obsahují jednotlivé servery?
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

rost píše:Zdarvím, laická otázka.
Plugin jsem si nainstaloval a funguje jak má.
Zkusil jsem vždy načíst jeden server a pak zjišťuju, který provider začne fungovat.
Dá se toto někde zjistit předem?
Tedy, které pakety obsahují jednotlivé servery?
Jsem rád že ti stahovač funguje. Jsem rád i za tuto informaci. Popravdě ....zjištění informace, jaký server má jaké karty ještě nemám v malíku. Kolegové zde by ti možná poradili z webového rozhraní prohlédnout a tam by se něco dalo dopátrat.
Já osobně kdybych chtěl znát jaké má daný server karty, tak bych navštívil následující stránku a do té vložíš řádek se serverem a můžeš ho otestovat, zda je funkční a popřípadě, jestli ho už někdo nepoužívá a pak tam je řádek, kam vložíš server znovu a potvrdíš a ono ho to projede a vypíše ti všechny karty tohoto serveru. Před každou touto transakcí musíš potvrdit číslo které ti to tam napíše, jako potvrzení že nejsi robot. Pohlídej si aby ti prohlížeč automaticky nepřekládal, pak by to nefungovalo. Prozatím nemám tolik zkušeností, abych podobnou funkci dokázal zprovoznit v stahovači. Měj se a díky za info i dotaz.

https://testious.com/
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

Hej, a testorius to pusti dalej. A ko.
Ved vo webovom rozhrani vidi karty. Naco oklukou
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Nedávno se mi poctilo seznámit se s jedním hodně šikovným člověkem, který sice nic nedá zadarmo a bez práce, ale když vidí na druhé straně snahu pomůže neuvěřitelným způsobem. Nebudu ho nijak rozmazávat, najdete ho v poděkování hned jako třetího, jako první přezdívka v uvozovkách. Když jsem mu předložil návrh toho co bych potřeboval, dostal jsem od něho návod na obloukový reaktor :D Pak mě to začalo trochu dávat smysl.
A teď k věci. Co tu máme.

-restart nyní pouze dva MODy ...ON a ...OFF Tentokrát by mohl zabrat na obrovském spektru přístrojů. Fakt jsme si stím pohráli aby to makalo skoro na všem. Pak tam je funkce na vypnutí všech CAMů. To se může hodit, pokud by se náhodou někomu stalo, že by mu běželi souběžně dva CAMy najednou. Nestává se to, ale může se to stát.

-hned na první položce došlo k změně. Tentokráte stažení serverů ne jen pro CCcam, ale pro všechny, takže změna na **CAM
zmizelo tak několik funkcí a zůstali jen viditelné a neviditelné stažení + jednotlivé servery. Jak už bylo řečeno, vše automaticky převedeno pro všechny CAMy včetně restartu, pokud si ho v menu u restartu .....nevypnete. Výchozí nastavení je ON. Každé stažení jakéhokoliv serveru doprovází konvert + restart.

-do konvertoru pro Oscam,Ncam.... jsem přidal funkci .... RYCHLOconvertor Tato funkce bez velkého kecání jen převede z CCcam.cfg do všech známých cest pro Oscam...atd Průběh znázorní jen tečky. Počet řádků (serverů) je...(neomezený!!!)

-při jakémkoli stažení serveru proběhne kontrola, kde se nachází Váš CCcam.cfg a tam pak pošle stažený (cfg)
takže funkce přesun CCcam.cfg do /usr/keys/ zůstane spíš jen jako doplňek. Jinak řídit už se to bude samo.

Ke dnešnímu dni má tento stahovač neuvěřitelných 134 skript a to počítám jen ty základní + jsem po úpravách asi 6 smazal.

Na závěr bych chtěl poděkovat jednomu člověku, on už bude vědět. :poklona: Doporučuji na test vyzkoušet viditelné stažení všech serv.
Pokud by Vám to nevadilo, nemám možnost zjistit, zda jste spokojeni, tak zde přikládám dva textové soubory a jejich stažením mě dáte vědět, zda Vám vše funguje a jste spokojeni. Kdo je spokojen stáhne text OK, kdo nespokojen, tak to druhé.
Počet stažení vše řekne za Vás. Díky a hezkou neděli. :poklona:
OK.txt
(54 bajtů) Staženo 45 x
nespokojen.txt
(54 bajtů) Staženo 38 x
cfg_Zoom_allCAM_all.ipk
(75.3 KiB) Staženo 42 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3932 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Po třech dotazech jsem na rychlo provedl dvě úpravy. A ještě je jako vždy převedl do pěti dalších jazyků. Ač to vše vypadá jednoduše, hraju si stím někdy i pár hodin. Na výsledku to pak vypadá jako jedno tlačítko, které vše za pár vteřin udělá. Pak vše navíc musím otestovat, než to pošlu ven.

-tam kde je restart se nyní dá vypnout nebo zapnout i druhý restart. Výchozí je zapnuto. Takže nyní po viditelném nebo neviditelném stažení proběhne i druhý restart, takže Vám po několika minutách na mžik vypadne obraz a Oscam uvidí i ostatní servery, ne jen ten první, který tam je aby se dalo hned koukat.

-dále v tom samém místě najdete nyní funkci na vypnutí konverze po stažení. To bude pro uživatele, kteří chtějí používat jen CCcam a nechtějí aby jim to přepisovalo například ..... oscam.server ----- i o toto jsem byl požádán. Ve výchozím nastavení je konverze zapnuta. Po vypnutí konverze, proběhne po stažení jen restart....právě běžícího CAMu.

Pokud Vás mohu požádat, tak zbytečně nekombinujte tyto přepínače, hraním si tam a zpět a toto zapnout, toto vypnout.
Nemělo by to nic udělat, ale přeci jen je tam strašně moc skript, které na sebe navazují. Ideálně si jen zapněte, nebo vypněte to co potřebujete, či nikoli. V případě problému, odinstalujte stahovač a znovu nainstalujte a bude vše jako předtím (výchozí)

Co se týká zdeformovaného textu, jeho spodní části, tak o tomto problému na některých zařízení vím. Ale budu potřebovat víc času, za pár hodin jdu do práce na dvanáctku, tak poprosím strpení. Díky :poklona:
cfg_Zoom_RESconONoff_all.ipk
(77.21 KiB) Staženo 43 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3860 x
foto.jpg
OK.txt
(54 bajtů) Staženo 32 x
nespokojen.txt
(54 bajtů) Staženo 27 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :!: :arrow: :?: Pokud by někomu neviditelné či viditelné stažení všech serverů nestáhlo CCcam.cfg vůbec, nebo je první server (po kompletním stažení) dejte mi to prosím vědět. Děkuji. Jeden uživatel tento problém zaznamenal, ale je sním Turecky špatná domluva, tak kdyby někdo i u nás měl nějaký podobný či jiný problém, napište mi to sem prosím. Děkuji. Hezký den.
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

otestované na platforme MIPS a ARM, image VTI a Open ATV,
všetko OK ...
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Takže. Vážení přátelé a kamarádi. Když jsem se teď snažil stahovač upravit, tak jsem myslel, že mě z těch všech restartů už hrábne. Hroznej chaos ve skriptech. Takže jsem to zjednodušil. Tam kde je restart zůstalo nastavení pro zapnutí a vypnutí pro konverzi serverů pro Oscam,Ncam..... Výchozí nastavení je ON. Kdo chce používat jen CCcam a chce aby mu oscam.server zůstal beze změny, tak si to přepne na OFF.
Co se týká restartů. Zrušil jsem všechny přepínače a zůstane stále aktivní navždy. Restart ....Při každém jednom serveru dále při viditelném a neviditelné stažení všech serverů, kdy se stáhne první server, provede restart (volitelně i konverzi) a naskočí obraz a stahuje dál a na konci provede druhý restart, ....cca po 4 minutách od prvního stažení serveru.
Dále v menu restartu místo volby zapnutí a vypnutí restartu, který jsem zrušil, jsem vytvořil volbu pro ...automatickou lokalizaci souboru CCcam.cfg Tato volba bude zajímat pouze uživatelé, jejíž CCcam používá adresář /usr/keys/ ...pro CCcam.cfg.
Ve výchozím stavu je vypnuto. Tady byl problém u zahraničních uživatelů, který používají konkurenční stahovač, který to posílá na obě místa a pak se to automaticky přesunulo do /usr/keys/ a vymazalo z .../etc/ a pak mě psali, že jim to z /etc/ stále maže a nic tam nemají. A mám vyzkoušeno, že mít CCcam.cfg na obou místech najednou nedělá dobrotu a kouše se to. Toť asi vše. Řekl bych že to teď chodí parádně a dlouhou dobu už to nechci zase vidět. Doufám, že mě zase za chvíli nepřijde email s nápisem ...... NEJDE. :shock: To už mě z toho fakt je...ne Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_CFGsearchONoff_all.ipk
(76.62 KiB) Staženo 40 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3656 x
OK.txt
(54 bajtů) Staženo 25 x
nespokojen.txt
(54 bajtů) Staženo 29 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. V této verzi je opraven jeden server po informaci od vlado222 ...že na něm došlo ke změně.
Přidány dva další servery. Momentální maximální počet stažených serverů najednou je 31. Dále jsem vytvořil pokusnou funkci pro zachycení snímku obrazovky. Najdete jí na hlavním menu, úplně dole. Po vstupu do ....vyfotit obrazovku, naleznete nápis ....vyfotit za 30 vteřin do /photo/ Po stisku, od tohoto momentu máte 30 vteřin zajet si na místo, které chcete vyfotit. Fotografie vznikne bez jakéhokoli upozornění a uloží se v kořenovém adresáři do složky /photo/ která se tam vytvoří. Novou, čili další fotografií se tato nahradí. Tato funkce se může někomu hodit.
Hezký den. Ať se daří. :poklona:
cfg_Zoom_fix_all.ipk
(77.33 KiB) Staženo 35 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3580 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Dnes jen drobná úprava. Na hlavním (menu) dole, kde se mění ....velikost menu, nyní další možnost, .....velikost textu. Na každém přístroji se může velikost a čitelnost lišit!
-původní (original) ---- MOD Zoom
-drobnější písmo ------MOD Slim
cfg_Zoom_TEXTsize_all.ipk
(78.1 KiB) Staženo 36 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3512 x
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

dnes som sa zhodou okolností dozvedel príjemnú správu,
náš priateľ, kamarát a super chalan Stando @BextrH dnes oslavuje svoje narodky,
v mene svojom i v mene satelitnej komunity Ti posielame srdečné pozdravy, s prianím veľa dobrých nápadov pri riešení satelitných problémov a výziev,
Stando, na diaľku pripíjam aj na Tvoje zdravie a úspechy !!
Přílohy
pripitok pohare.jpg
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Jak jsem slíbil, zde máte zase ....něco málo. Ke stažení (m3u) přibila funkce stažení IPTV.
Najdete ji na hlavním menu skoro úplně dole. V kořenovém adresáři se Vám vytvoří adresář ...IPTV a v ní budou dva adresáře s m3u soubory pro přehrávání. Budou mít i datum, takže poznáte v který den byly soubory aktuální. Nemusí hrát úplně vše.
Jsou tam kanály všech možných žánrů a jazyků. Prozatím nemám vyzkoušeno, jestli bude fungovat (stažení) každý den.
Nové stažení nahradí původní soubory.
Užijte si novou hračku a zase třeba někdy na shledanou :poklona:
cfg_Zoom_IPTV_all.ipk
(78.58 KiB) Staženo 46 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3305 x
Uživatelský avatar
vodka
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: 04.leden 2013 - 18:10
satelitni prijimac: AB IP Box 99HD

Re: by BextrH

Příspěvek od vodka »

BextrH píše::idea: Vážení přátelé a kamarádi. Jak jsem slíbil, zde máte zase ....něco málo. Ke stažení (m3u) přibila funkce stažení IPTV.
Najdete ji na hlavním menu skoro úplně dole. V kořenovém adresáři se Vám vytvoří adresář ...IPTV a v ní budou dva adresáře s m3u soubory pro přehrávání. Budou mít i datum, takže poznáte v který den byly soubory aktuální. Nemusí hrát úplně vše.
Jsou tam kanály všech možných žánrů a jazyků. Prozatím nemám vyzkoušeno, jestli bude fungovat (stažení) každý den.
Nové stažení nahradí původní soubory.
Užijte si novou hračku a zase třeba někdy na shledanou :poklona:
cfg_Zoom_IPTV_all.ipk
Zoom.png
VDAKA :good:
enigma2 OpenDroid 9105+,AB IP Box 99HD
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Myslete na to, že nevlastním ani kabelovku, ani jakýkoliv server. Takže mohu přidat, opravdu jen to, co najdu někde na internetu, jako kdokoli jiný. Takže se může stát že něco nepůjde. Navíc netuším co se stane, když se na jeden stream připojí více zařízení najednou. Berte to vše opravdu jen jako hračku pro dlouhou chvilku. Hezký den. :poklona:
Do IPTV přidáno,CZ,Ru,Adult.
cfg_Zoom_IPTV2_all.ipk
(78.85 KiB) Staženo 29 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3181 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Prostě mi to nedá a toho Chocholouška musím pochválit napřímo. Občas mi poradí jen, pro něho drobnost, ale mě to pak posune o obrovský kus dál. Nebudu se nikterak rozepisovat, ale díky jeho radě dnes přináším další IPTV seznam. Po stažení již známé funkce IPTV (m3u) naleznete v podadresáři (IP) 21 (m3u) souborů. Bohužel nemají názvy, čili na slepo až po zapnutí. Jsou to šikovné streamy, které ocení hlavně sportovní nadšenci. Pokud Vám nepůjde prvních několik streamů, nejspíš v daném souboru nepůjde žádný. Naopak, když jde jeden, většinou hrajou pak všechny. Komu se nechce testovat soubory v přístroji, tak si je po stažení pošle do PC a vyzkouší je pomocí VLC. Podle mého odhadu budou tyto soubory (m3u) ....stažené druhý den znovu ....jiné!! Ještě jednou díky ...nejmenovanému (Ch) ... jsi prostě borec. Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_IPTV3_all.ipk
(79.26 KiB) Staženo 39 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3125 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Provedl jsem několik oprav starých serverů a přidal jeden další server. Občas dochází k sjednocování serverů, takže se může stát, že budou v seznamu dva podobné. Aktuální číslo maximálního počtu stažených serverů na jeden stisk ovladače je momentálně až ...plus mínus 35. Ale předpokládám že to na funkčnosti ani nepostřehnete. Protože jeden dobrý server je lepší, než sto špatných. Hezký víkend. :poklona: Mě čekají montérky :wink:
cfg_Zoom_FIXservers_all.ipk
(79.38 KiB) Staženo 42 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3037 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Díky nápadu od uživatele Dino, mě napadlo vytvořit konvertor pro stažené IPTV.
Zase musím poděkovat Chocholouškovi, když už jsem to vzdával, tak mě zase včas hodně postrčil.
Nejsem si jist jestli je to správná cesta, ale prozatím takto. Pod nápisem ...stažení IPTV je nyní další nápis pro konvert m3u z IPTV pro Enigma. Prozatím první test na IPTV...Rus Po zapnutí této funkce se přesune z IPTV soubor Rus.m3u do /tmp/ kde se převede a následně se nakopíruje do ... /etc/enigma2/ ....jako soubor ...userbouquet.Rus.m3u.tv
Poté by jste měli mít v settingu mezi normálními kanály, když dáte ...Favourites (modré tlačítko) najdete tam seznam kanálů ... (Rus) Prozatím je to testovací verze a má malé mouchy. Jedna z nich je, že musíte provést restart enigma aby seznam šel zobrazit. (aby se ukázal) A druhá moucha je že ta konverze trvá možná minutu nebo dvě. Je tam rotační konvertor, který bere řádek po řádku a zpracovává je. Časem bych raději aplikoval nějaký rychlí filtr v pár příkazech na celí soubor. Ale buďme rádi i za toto.
Ještě doplním, ...aby jste mohli použít tuto funkci, musíte mít nejprve .....staženo IPTV. Ten nápis nad tím.
Poslední zpětná rada. ..... Před instalací nové verze tohoto pluginu, odinstalujte současnou na hlavním menu, úplně dole, poslední volbou ....odinstalovat. Vyvarujete se tak jakékoliv komplikaci s instalací nové verze.
Klidně dejte vědět, jestli Vám to hraje. Vyzkoušejte víc kanálů, nevzdávejte to na prvních. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVconvert_all.ipk
(79.74 KiB) Staženo 34 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2924 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Touto verzí potěším uživatele Dino, který používá pro převod m3u plugin, který ale potřebuje, mít soubory m3u v ..../tmp/. Proto jsem vymyslel následující řešení. Tam kde je stažení IPTV ... jsem přidal volbu pro vyhledání souborů m3u a následné zkopírování do /tmp/ Čili pokud máte mým stahovačem stažen jakýkoliv soubor m3u, použijete tuto volbu která prohledá Váš přístroj a veškeré nalezené soubory m3u nakopíruje do ..../tmp/ Pak už jen stačí použít plugin pro převod. A ten jsem Vám tam také přidal a najdete ho tam, kde se stahují další pluginy, úplně dole. Nainstalujete ho a když ho otevřete, tak hned nahoře první volba je řádek, kde si vyberete který m3u chcete převést do settingu mezi kanály. Přepínáte je tlačítky do stran. Druhý řádek je pro výběr formátu. Já mám starý stroj, takže mě spolehlivě funguje formát ... GStreamer.
Pak už jen zmáčknete zelené tlačítko ....Convert. Vrátíte se zpět na obrazovku s kanály a váš převedený seznam naleznete v Favourites (modré tlačítko). Mělo by to tam být i bez restartu. Co se týká mé testovací funkce převodu IPTV kterou jsem přidal včera, ta už funguje tak, že stáhne aktuální m3u a převede a uloží také do settingu. A už není nutný také restart.
Takže máte novou funkci nalezení m3u a překopírování do /tmp/. Kde použijete pak zmiňovaný plugin kterým převedete vybraný m3u a on Vám ho převede a uloží. Nebo můžete použít můj, mnou vyrobený, přímí konvertor se stažením a uložením, prozatím pouze na m3u.Rus
Trvá to o něco déle, ale je to jen na jedno tlačítko. Dále jsem opravil stažení m3u ...IP. Dyštak dejte vědět jak to funguje.
V případě nějakého problému, berte prosím ohled na to, že to vše dělám pouze se základními příkazy a jsem amatér.
Otestoval jsem vše při sestavování nové verze. Finální verzi jsem otestoval jen částečně. Čeká mě koupání dětí atd.
Hezký večer. :poklona: Opět poděkování Chocholouškovi za radu s příkazy.
Pokud by někdo potřeboval s čímkoli poradit, klidně napište na BextrH@seznam.cz pokud nebudu venku makat,odpovím.
cfg_Zoom_searchM3U_all.ipk
(80.71 KiB) Staženo 31 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2858 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Trochu jsem zapracoval a zase něco přidal.
Na hlavním menu dole kde byl převod IPTV ...... se nyní přejmenoval na .... stažení + převod IPTV pro E2
První volbu ...Rus.m3u jsem předělal z rotačního konvertoru na (rychlí!!) filtr. A dále jsem přidal další volbu xxx1080.m3u
Obě tyto volby fungují stejně. Dojde ke stažení a (rychlému převodu) a následnému uložení do settingu mezi ..Favourites
Nyní už je v settingu vidět okamžitě bez restartu. Předtím jsem tam měl chybu. Jediné co mě budete muset odpustit je to, že budou mít seznamy otočené pořadí streamů od posledního k prvnímu. To je daň za rychlí konvertor. Bohužel to neumím vyřešit.
Ale řekl bych že to nebude velký problém. Někoho to možná naopak potěší. Pokud zde tato nová verze je, je to známka toho, že jsem to stihl uložit, dřív než mě tady vydrbou elektriku. Venku se chystá masakr a já v něm za chvíli frčím na dvanáctku. A pivo tím nemyslím. :wink: Víc už dnes nestihnu.
Mějte se. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVxxx_all.ipk
(81.96 KiB) Staženo 37 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2790 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Co pro Vás mám. Vypadá to jako pár nápisů, ale věřte že jsem na tom strávil několik dní vždy po práci. Bohužel, když už mám vše hotové, zjišťuji, že to co jsem udělal před pár dny a bylo to stoprocentně funkční, je nyní funkční sotva na půl. Bohužel se ty soubory mění a jejich uspořádání, proto co jsem nastavil na konverzi před pár dny, dnes už nemusí fungovat. Musel bych udělat univerzální konvertor pro všechny soubory. Už mám nějaké myšlenky jak to udělat, ale nebude to jednoduché. Něco co na jednom souboru funguje, na druhém může udělat paseku. Tak testujte a pozor na to...!!! posunou se vám čísla kanálů. Takže aby se vám nestalo jako mě, že si chtěl kluk pustit déčko s pohádkama co má na desítce a šup...najednou tam místo toho Hustler. A to opravdu nechcete. Takže pozor! Až budete ve ...favorites, tak budete muset možná sjet dolů aby jste viděli nové kanály. Do budoucna budou opravy a možná ještě další seznam. Zatím jen takto (jen)....(několik dní práce) :)
Hezký den. Já za chvíli mažu do práce. Otestováno jen částečně. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVall_all.ipk
(89.59 KiB) Staženo 34 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2676 x
photo.jpg
Odpovědět

Zpět na „Plugins“