by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. V této verzi je na přání udělána změna zálohování souboru pro Oscam na /etc/tuxbox/config/
Chtěl jsem zkusit z dlouhé chvíle na přání oživit mnou vytvořený plugin xxx Films. Ale bohužel se mě nedaří vytvořit automatické stažení seznamu. Takže tento plugin prozatím zůstává s nefunkčními streamy. Tak jsem alespoň zbylé rubriky doplnil do IPTV xxx tentokrát z jiného zdroje. Bohužel toto je to jediné, co se hledá jednoduše. Dostal jsem přání i na webové kamery od jednoho zahraničního uživatele, ale popravdě, chtěl by se někdo koukat na záběr například náměstí po kterém chodí lidi. Nebo jinou kameru. Ano, může být, hlavně když to udělá radost, ale popravdě nevím co tam dát za kamery. Kdysi dávno jsem spolupracoval na jednom přístroji jménem ADB3800TV jinak i ICAN. Hodně šikovná mašinka s Linuxem. Tenkrát jsme tam nacpali i hry, hada, tetris atd. Ale chtěl by v dnešní době počítačů ještě někdo něco takového. Hezký večer. Ať se daří. :poklona:
ps. IPTV World má momentálně mrtvou zdrojovou stránku, takže tato funkce (dočasně?) mimo provoz.
cfg_Zoom_xxxx_all.ipk
(148.82 KiB) Staženo 41 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2076 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Tato verze nic moc neřeší, jen je zde opraveno mazání seznamů vytvořených v IPTV.
Na Linuxsat mě uživatel ....giorbak perfektně udělal překlad menu do Řeckého jazyka. Takže přidáno Greek do LANGUAGE.
Kéž by dokázal pomoct takto každý. Udělal to dobře, stačilo jen přidat do ostatních jazyků odkaz na Greek a pár drobných úprav.
Jestli je to přeloženo dokonale, netuším, nezbývá nic jiného, než jen věřit, že to udělal správně a nezměnil tak špatným překladem, správný význam určitých funkcí na jiné. Pokud by někdo uměl náhodou Řecky, číhněte na to prosím. :) Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_langGreek_all.ipk
(156.65 KiB) Staženo 21 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2021 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dnes snad poslední oprava. Člověk občas musí zkusit i na jiném zařízení a (image) aby zjistil co je špatně.
Opraveno nahrávání a mazání IPTV do settingu. Na OpenPLI to bylo v pohodě a na ATV jsem zjistil že to nezapisuje do settingu a přibývají tam jen značky jako neznámé, protože je důležité při vložení souboru s m3u do ..../etc/enigma2/ aby se zároveň udělal i řádek se zápisem do souboru ....bouquets.tv jinak se souboru změní koncovka (tv) na (del) a už nelze zobrazit v settingu, zobrazí se jen ikona neznámého. Jen možná obnovením vymazaných. Někde tam ta funkce asi je. Takže je i důležité při mazání smazat jak soubor, tak i řádek se jménem tohoto souboru z ....bouquets.tv. Jinak se zase změní na (del) a v setingu zůstane jako neznámá značka. Po této instalaci bude vše správně zapisovat a mazat. Co se týká nových dalších stažení. Hezký den. :poklona:
cfg_fixDELETEuserbouquet_all.ipk
(156.51 KiB) Staženo 39 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2006 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Kdo by potřeboval instalaci v ......deb :idea:
Zde mě ji vytvořil Chocholoušek. Já se to asi nikdy nenaučím vytvářet.
Nemám jak otestovat. Mohu jen věřit. Děkuji mu a všem přeji hezký den.
cfg_1_all.deb
(93.73 KiB) Staženo 32 x
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od grund »

no je to škoda deb je taky potřeba
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

grund píše:no je to škoda deb je taky potřeba
S ubuntu nejsem moc kamarád a v přístroji to nedokážu. Takže jsem v tomto případě odkázán na pomoc druhých. Naštěstí Chocholoušek převedl na deb za mě. Ještě jednou mu díky.

Pokud by někdo měl nějaký rozumný návod na převod IPK do deb, se základními příkazy, rád se naučím další užitečnou věc.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od chocholousek »

BextrH píše:S ubuntu nejsem moc kamarád
Kdo se bojí nesmí do lesa. :book:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Na přání opraven plugin XXX Films. Lépe řečeno, tam kde se stahují další pluginy, tak pod tímto přibyla položka s aktualizací pro tento plugin. Tato aktualizace vytvoří nový list do pluginu XXX Films, pakliže je nainstalován. Aktualizace bude nejspíš potřeba druhý den znovu. Přikládám foto menu, pokud by se náhodou někomu nezobrazilo celé se spodní nápovědou, tak na obrázku jsou popsána tlačítka. Do budoucna plánuji funkci na změnu velikosti menu, aby to šlo přepnout. Dále do stažení pluginů, přidán další šikovný plugin. Víc asi už nestihnu, jdu opravovat vodárnu, známé teče. Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_plugins_all.ipk
(166.78 KiB) Staženo 49 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1849 x
1_0_1_3391_C89_3_EB0000_0_0_0_20200927165222.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:book: Vážení přátelé a kamarádi. Jelikož mě končí opožděná dvoutýdenní, letní dovolená, kdy jsem měl trochu čas na vše, včetně vylepšování toho našeho stahovače. Nyní se obávám, že už se k tomu opravdu moc nedostanu a asi ani nebude co vylepšovat, nebo vymýšlet. Tak trochu tomu napomáhá i to zatažené počasí. Je to zvláštní. Když je slunečno a mohl bych být venku, mám paradoxně nejvíc nápadů a chutě něco na tom vylepšit a když prší a venku je šeredně, mám v hlavě taky zataženo. Takže se na delší dobu loučím a přikládám pár užitečných rad, kdyby to náhodou někomu zlobilo. Pokud by tyto rady připadali někomu směšné, ať je klidně hodí za hlavu, ostatním mohou pomoct.
Pokud by jste náhodou dávali někdy čistý image a instalovali tento Zoom downloader, ...po jeho instalaci, ...nainstalujte si Curl, pakliže ho tam již nemáte. Nezapomeňte si v menu (Zoomu) nastavit to co potřebujete. ....Aktivujte si stažení serverů po startu E2, pokud to tedy používáte a Váš přístroj tuto funkci podporuje a raději to udělejte dvakrát, dokud vám to nenapíše, že už to je aktivované a není potřeba to znovu aktivovat. Stalo se mě i že mě to napoprvé neaktivovalo. Další věc, tam kde je na hlavním menu ....restart CAM*, tak když ho zmáčknete, je tam malé podmenu, kde si nastavíte, zda chcete, aby vám to pokaždé při stažení serveru, automaticky našlo a nahradilo veškeré výskyty ...oscam.server pro jakýkoliv Ocam co máte. Pokud nechcete, tak vypnout!! Pak tam je automatická lokalizace pro CCcam.cfg A jako poslední je možnost,... vypnout po každém stažení převod pro Oscam,Ncam,Gcam. Po vypnutí této funkce vám bude stahovat servery, pouze pro CCcam a ostatní soubory pro Oscam,Ncam,Gcam zůstanou nezměněné. Dále pokud by jste někdy měli problém s sekáním obrazu, nemusí za to nutně vždy moct tento plugin. Vyzkoušejte restart daného CAMu v menu přístroje a pokud to nepomůže, tak restart celého přístroje. Někdy za to může klidně i problém v domácí internetové síťi, kdyby se vám mohou hádat IP adresy atd. Nebo další příčinou může být problém koax. kabelu, který vede ven k parabole. Jedna z koncovek může být uvolněná, buď u přístroje v bytě, nebo u konvertoru na parabole, ba se do ní může dostat i vlhkost. S tím souvisí i pokud je kabel někde spojen šroubovací spojkou. Ukazatel signálu může ukazovat ....signál v pořádku, ale nedokonalím spojem, pak může docházet k výpadkům obrazu a časem by to mohlo i poškodit přístroj! Takže nepodceňovat. Kontrolu koncovek provádějte pouze s vypnutým přístrojem!!! Těchto pár rad mám potvrzených lety provozu satelitu, možná někomu pomohou. Tak ať se Vám daří a snad zase někdy. Hezký večer. St.

ps. pokud by někdo potřeboval pomoct, nebo poradit, tak pokud to bude v mých silách a nebudu zrovna v práci v ten moment lítat s paleťákem, tak klidně pomohu, nebo poradím. I když je tu spousta chytřejších lidí než já a vážím si jich, ale nechci nikoho z nich otravovat obzvlášť, když už jsem tento plugin splácal já a mám za něj zodpovědnost. Hlavně prosím neřešte bejkárny stilu, ....proč to na Oscamu1 jde a na Oscamu2 ne. I když je to taky řešitelné, ale důležitější je, aby si každý v klidu bez sekání, pustil na TV to co má rád a celá rodina byla spokojená. :poklona:
s pozdravem
BextrH@seznam.cz
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1791 x
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

Mne sa nechce upravit par scriptov.
A ty vyuzijes dovolenku na tento plugin.
Palec hore.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Tak nevím, jestli jsem to nevydržel, ale spíš jsem měl potřebu ještě něco dodělat.
Zde je úprava která dává možnost u funkce ...stažení serverů po startu E2. Připomínám, že může fungovat jen přístrojům, mající soubor .../etc/init.d/bootmisc.sh Tato funkce má za úkol po zapnutí přístroje do elektřiny při nabíhání E2 počkat určitou dobu a poté stáhnout první server a restartovat CAM, aby se hned po naběhnutí přístroje dalo koukat a poté stahuje dál, podle rychlosti přístroje od minuty do několika. V posledních verzích byl čas startu stahování na 50ti vteřinách. Šlo o to aby byla v ten moment již aktivní síť. Ale já mám například nový přístroj a ten naběhne už za cca 23 vteřin. Proto jsem vytvořil k funkci ....stažení serverů po startu E2 k aktivaci i podmenu, kde se dá nastavit, od 10 do 50 vteřin. Ve výchozím nastavení je nastaveno 40 vteřin. Možná by tak šlo vychytat, aby po naběhnutí nerušil restart CAMu a schoval se do nabíhání. I když zase na druhou stranu, ten čtyřjádrový Octagon co mám je tak rychlí, že restart není vůbec vidět, ale zase AZBOX má restart na cca 3 vteřiny zaseknutí obrazu. A proto jsem dále přidal do položky ....restart CAM* k dalšímu nastavení i možnost vypnutí restartu (po stažení serveru a převodu). Ale krom CCcamu který si servery načte i bez restartu se bohužel bez restartu stejně neobejdete, protože by Vám například Ncam při náběhu načetl ten první server a obraz by šel, bez restartového seknutí, ale další nové servery by už neviděl. Takže tato funkce spíš jen pro CCcam, když nechcete být rušeni restart CAM zásekem. Takže toť asi vše a asi už opravdu naposled. Doufám že hračičkové budou mít zase na chvilku radost a já za chvilku sedám na Kawasaki a frčím na noční tahat paleťák. Hezký den a zas třeba někdy. Na shledanou. :poklona:
cfg_Zoom_timeSTARTdownload_all.ipk
(169.95 KiB) Staženo 35 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1701 x
e2.jpg
restart.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Tak jsem to zase nevydržel a asi mě v práci u paleťáku něco trochu osvítilo a dovolil jsem si po práci vytvořit další doplňkovou funkci. Zlobit se snad nebudete. :) A to je indikátor nastavení. Nyní když na určitých místech přepnete nastavení, zůstane Vám tam u té volby znamínko (OK) aby jste věděli, jakou funkci máte aktivní. Ve výchozím nastavení jsem nechal vše bez ikon. Ta se objeví až po nastavení funkce a následném znovu vstoupení do menu. Jelikož jsem nechtěl, aby každá aktivace trvala dlouho, tak se to znamínko objeví jen v daném jazyce v jakém si na začátku nastavíte menu. Po přepnutí na jiný jazyk, nebo odinstalaci stahovače všechny ikony zmizí. Určitě to bude dobré pro lepší přehled toho co máte zrovna aktivní. Nechtěl jsem ikony vytvořit přímo do základu, protože by se museli po každé aktivaci určité funkce, přepisovat v sedmy menu ostatních jazyků a aktivace by se časově prodloužila, možná i na několik vteřin. Tyto ikony jsou u restartu viz foto a dále .... u nastavení stažení serverů po startu E2 a u ..... nastavení velikosti textu menu. Původně jsem chtěl vytvořit šipku která by ukazovala aktivní volbu, ale ta nelze použít, tak jsem nakonec zvolil ..(OK) Dále jsem provedl lehčí revizi serverů a některé opravil. Hezký den. :poklona:
cfg_ON-OFF_indication_all.ipk
(170.67 KiB) Staženo 34 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1635 x
onoff.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Firecam FIX :poklona:
cfg_Zoom_firecamFIX_all.ipk
(170.71 KiB) Staženo 32 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1591 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Do Ploštiny MENU přeložil uživatel ....kuzmik
Takže v MENU další řeč navíc. Díky a všem hezký den. :poklona:

ps. Nyní tedy každou novou funkci přepisovat už do osmy řečí MENU :shock:
cfg_Zoom_PolishLANG_all.ipk
(177.17 KiB) Staženo 33 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1567 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dnes jsem ve volné chvilce otestoval novější Ncam a přišlo mě že na něj AZBOX naběhl volněji, možná i dřív a nezaznamenal jsem zatím žádný zásek. Byla by škoda se o to tedy nepodělit, nyní tedy v menu ke stažení. Nejspíš budete muset odinstalovat, pokud máte starší verzi. Do instalace jsem možnost přeinstalace na novější verzi nezakořenil, takže nejprve odinstalovat. Dále jsem v pluginech změnil ...zlepšení streamu 1080p na ExtEplayer3. Instalovat prosím jen ten, kdo stím má už zkušenost a dokáže si menu systemApp najít a nastavit + tuto instalaci musí obsahovat Váš feed. No a ještě jedna kravinka na konci pluginů. Hezký večer. :poklona:
cfg_Zoom_Ncam_all.ipk
(177.6 KiB) Staženo 38 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1498 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Po nějaké pauze, když jsem měl čas v práci při lítání s paleťákem přemýšlet, povedla se mě neskutečná věc. Splnil jsem si přání a plugin který jsem vždy toužil udělat, jsem nakonec udělal. Určitě ve stahovači znáte funkci ...Film. Kde máte 101 filmů, ale tím to končí. Vždy jsem chtěl udělat funkci, kde by bylo možné do okénka napsat jaký film chcete a ten si vyhledat a pak pustit. A tady to je! Plugin mnou nazvaný hledej FILM. Plugin si najdete v této verzi stahovače, tam kde jsou pluginy, jako poslední. Jelikož jak už víte, jsem omezen příkazy a možnostmi, takže se divím že se mi povedl až takto dobře. Po jeho instalaci a následném spuštění se vám objeví okénko. Na kolonce kde je nápis ....Hledej film napíšete hledaný výraz. Například jako na obrázku ....RAMBO. Zmáčknete OK nebo zelené a vypíše vám oznámení, že je hotovo a že to najdete v adresáři ...movie. Tento adresář najdete v kořeni a pokud tam není, tak se vytvoří. Nalezený výsledek bude ve formě souboru (m3u) jako ..... hledejFILM.m3u viz foto. Tento soubor si pustíte v jakémkoli m3u přehrávači nebo v Media Playeru, jako na obrázku. Upozornění!! Může se stát, že mimo Česko a Slovensko plugin nenajde nic, protože server ze kterého stahuje, funguje jen v těchto zemích. Tak ať se Vám daří a plugin Vám slouží. Já už mám momentálně vše čeho jsem chtěl dosáhnout splněno a jsem šťastný že jsem to dokázal. Na jednu stranu jsou pluginy ...mediaportal,archivCZSK atd. takže by se dalo říct nic převratného, ale na druhou stranu máte možnost najít si to co opravdu chcete. A je tam opravdu skoro vše. Navíc to vše dokázala nula jako já. :-) Nastavil jsem limit 10 výsledků, aby to pak netrvalo příliš dlouho. Po nacvakání filmu a potvrzení, můžete odejít z pluginu, ale dejte přístroji, alespoň 20 vteřin, než se Vám to vytvoří v ...movie. Může se lišit. Mějte se a možná někdy na shledanou. :poklona:
cfg_Zoom_pluginFILM_all.ipk
(177.92 KiB) Staženo 31 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1391 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vylepšená verze. Nainstalujete plugin ....hledej FILM ze stejného umístění. Nemusíte ani odinstalovat (hledej FILM)
Po instalaci v menu pluginu ....První řádek napsat název hledaného filmu. Druhý řádek napsat 1080 nebo nechat 720. Doporučuji nechat 720 protože je tam v menším rozlišení filmů více a kvalita je stále dobrá. No a pak tam máte možnost napsat další hledaný film a pod tím ještě jeden. Hledat se budou vždy všechny tři i když vyplníte jen první, ale výsledky naskočí průběžně do adresáře /movie/. Zkráceně, nacvakáte co chcete, dáte vyhledat a odejdete. Po malé chvilce vše postupně naskočí do movie.
:poklona:
cfg_Zoom_pluginFILM2_all.ipk
(177.91 KiB) Staženo 30 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1367 x
x.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Včera mě ..vlado222 upozornil na chybu v novém (hledej FILM) pluginu. Na jednu stranu mě to vytočilo, na druhou stranu jsem byl rád, že tuto informaci mám. Hledaný výraz se nezaznamenal a hledalo to výraz ...film. Tuto chybu jsem zjistil po vyzkoušení na ATV v PLI to bylo OK, tak jsem to hned nezjistil. Toto mám již vyřešeno. Ale po nějakém tom přemýšlení v práci u paleťáku, ne že bych na to měl čas, :) jakože nemám, jsem došel k názoru, že v jednoduchosti je síla a není potřeba za každou cenu nacpat do pluginu mraky funkcí. Takže jsem ho zjednodušil. Řekněme si logicky, kdo potřebuje hledat tři filmy najednou, asi nikdo. Takže zjednodušeno a myslim že si budete chrochtat blahem jako já. Fakt se mě to líbí. Jednoduché okénko v kterém svítí nápis film, abyste věděli kam to napsat. Tak tam napíšete hledaný film, opět například RAMBO. Můžete zmáčknout zelené, nebo jen OK. Vyskočí informace že se to stáhne, která má za úkol na chvilku vás zdržet a zabavit. Ale vy můžete hned odejít. A za pár okamžiků se vám v kořenovém adresáři objevím ve složce (movie), která se tam vytvoří pokud ji nemáte a do ní se stáhnou dva m3u soubory. Jeden bude obsahovat hledaný film ve výskytu v rozlišení 720p a druhý v rozlišení 1080p. Nastaveno je tak, že před vytvořením tuto složku vyprázdní, čili vymaže její obsah a pak vytvoří tyto dva soubory, aby tam nebyl guláš souborů.
No a můžete koukat. Řekl bych že se Vám to bude líbit. Řekl bych že tato funkce vyhledání filmu pomocí napsání názvu filmu s (Českým dubingem) není ani v archivCZSK. Doufám že Vám to bude dobře sloužit a pokud bude jakýkoliv problém, klidně to napište, nikdo se zde do vás nepustí. A když mě ten plugin pochválíte, budu jenom rád. Díky a hezký den. :poklona:

ps. myslete na to, že to nevytváří zkušený programátor, nýbrž amatér, který chce lidem udělat radost za každou cenu.
ps. plugin (hledej FILM) můžete z menu tohoto stahovače nainstalovat přímo bez předchozí odinstalace, odinstalace pokud již plugin máte, proběhne během instalace automaticky a nainstaluje se verze opravná o které zde píši.
cfg_Zoom_pluginFILM3_all.ipk
(177.95 KiB) Staženo 35 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1279 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Dnes se mě podařilo najít náhradní zdroj pro funkci ...IPTV ....World.
Tak jsem celý den zase strávil přepisováním 140 skript. Protože by mě bylo trapné udělat velkou funkci, u které mě málem upadla pr..el ze židle po celodenním sepisování skript IPTV pro 140 zemí světa. A jestli i tato stránka za pár dní skončí, tak už mě z toho opravdu je..ne. Je pravda že u každé země je to spíše ochutnávka z té dané země. Ale popravdě, kdo vám co dá zadarmo v plné nabídce. Takže asi tak. Hodně zdaru a hezký zbytek dne všem. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVworldFIX_all.ipk
(178.9 KiB) Staženo 37 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1206 x
world.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Nepatrně jsem u pluginu ...(hledej FILM) zvětšil text aby se to dalo vůbec přečíst a trochu vzhled pozměnil. On tento plugin nepotřebuje moc úprav protože tak, jak je ...(jednoduchý) v tom je jeho hlavní přednost.
Chtěl bych ještě poznamenat, že nalezené filmy lze pustit bez jakéhokoliv omezení reklamou ,časem přehrávání, placením, omezením toku dat atd. jako je tomu například u archivCZSK...stream Cinema. Ještě vysvětlení. V názvu filmu může být 1080 nebo i jiné číslo. Ale aktuální rozlišení je v tom jestli pustíte soubor hledejFILM720.m3u nebo hledejFILM1080.m3u Ale stalo se mě, že po zadání hledaného ....RAMBO bylo hned jako první film v 1080 film, který byl nakonec v rozlišení 2K a takto se mě i přehrál, bez jakéhokoliv sekání. Ale to už zase záleží na přístroji a vašem připojení. Já jsem na vesnici a jsem limitován rychlostí 15Mb od společnosti, která zde bohužel nemá žádnou konkurenci ke které by šlo přejít, ale to už je zase jiný příběh.
Nainstalujte opět z menu kde jsou pluginy, přímo, bez nutnosti odinstalace ....pluginu (hledej FILM)
Přikládám fotky menu z AZBOX HD Elite ....(OpenPLI 7.0) a Octagonu 8008 Combo 4K ....(OpenATV 6.4)
Rozmístění a velikost se může lišit na různých image či přístroji. Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_hledejFILM4_all.ipk
(178.91 KiB) Staženo 33 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1099 x
az.jpg
Oc.jpg
Odpovědět

Zpět na „Plugins“