by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: rychlá oprava IPTV .... netestováno, na to už nezbyl čas. Jen částečně. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVrepair_all.ipk
(89.16 KiB) Staženo 39 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2480 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Co tu máme nového?
Mezi IPTV jsem přidal dvě již známé funkce ....Film a Pohádky. Jsou již známé z m3u ...nyní ve formě seznamu přímo mezi kanály. Bohužel jediný problém který nelze odstranit, je že si to musíte každý den stáhnout znovu, protože server mění každý den, odkazy na streamech. A ještě jedna věc, seznamy budou zase zrcadlově otočené od posledního k prvnímu. Toto jsem pro správnou funkci musel udělat a nedokážu to předělat, ale řekl bych, že to nikomu vadit nebude. U obou funkcí by mělo hrát vše na 100%
Provedl jsem opravy nefunkčních streamů. Pokud teda na serveru něco nevymažou. (ten server není můj)
Jediný rozdíl jaký bude o proti pouštění z m3u je, že když to pouštíte z toho settingu, tak nemáte žádnou kontrolu nad pauzou a přetáčením atd. Pouze tam například dětem pustíte pohádku a jdete pryč. Ještě musím upozornit, že pokud se nenacházíte alespoň v Čechách, nebo na Slovensku, tak s největší pravděpodobností budete mít pouze seznam, který nebude hrát. V zahraničí by mohlo pomoct VPN, ale nemám sním zkušenost. (server je z Čech) Ještě drobnost. Na mém stařičkém stroji jdou perfektně filmy do 720p čili starší. Od 1080p streamu už se mě to začíná kousat. Ale pokud nemáte dědečka jako já, tak vám to půjde v pohodě.
..................................................................................................
Toť asi vše. Ale co dál? Položme si otázku, co by tam bylo dobrého přidat do budoucna. Na rovinu přiznám, že nejjednodušeji se dají sehnat streamy lechtivého žánru. S Filmy a živými streamy kanálů je to už horší. Napadlo mě vytvořit položku například s videoklipy, nebo hudbou. Ale kolik lidí, tolik chutí. Osobně mě nevadí všechny žánry, ale spíš se staršími hity. Což také nebude jednoduché sehnat i když už něco zkouším, ale zase se mě daří zase spíš seznamy pouze xxx tématiky.
Pokud máte nějaký nápad, klidně napište. Ideálně pokud víte o stránce s filmy,streamy atd. Třeba by šli použít.
Hezký den. A ať se daří. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVfilm_all.ipk
(99.06 KiB) Staženo 36 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2441 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Do IPTV přidána další volba. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVpink_all.ipk
(99.66 KiB) Staženo 41 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2375 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Nemám ve zvyku dávat dvě verze v jeden den. Ale napadlo mě, že by se Vám určitě hodila funkce vymazání těch settingů, hlavně kuli dětem a ne každý má stále přístup k PC, aby si to mohl promazat. Proto jsem přidal do IPTV možnost smazání všech stažených nabídek, které jsou v seznamu na jedno zmáčknutí a ponechat základ který jste tam měli předtím. Doufám že to bude makat dobře. Mě to vyčistí a mám tam zase jen skylink seznam. Nestihl jsem otestovat konečnou instalačku. Kdyby něco, pište. Hezký večer. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVdelete_all.ipk
(104.86 KiB) Staženo 30 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2359 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Popravdě tato verze nic moc neřeší, ale někomu možná pomůže.
Dnes jsem zkoušel všelijak laborovat s nastavením streamu pro enigmu. Chtělo by to někoho, kdo se vyzná v těch číslech #SERVICE 4097: Ale došel jsem k závěru, že pokud není kvalitní zdroj streamu, tak nepomůže ani svěcená voda. Tu hodnotu jsem změnil a vypadá to že se u některých streamů už nezasekne obraz. Ale pokud to jde blbě v PC ve VLC tak to půjde blbě i v satelitu a zasekne. Bohužel nemám co lepšího nabídnout, nevlastním kabelovku. Při testech doporučuji, vyzkoušejte hlavně konce seznamů. Například Czech.m3u mě hrál hned ten první ale od posledního (ze spoda), vrchní kanály nešli. Tam mě šlo i HBO atd. Tyto všechny Live streamy jsou závislé na tom, jestli tam někdo na internet dá nové, nebo tam nechá staré a vy to můžete jen stáhnout a zkusit. Co se týká ....Film a Pohádky. Ty vám půjdou kdykoli a na 100% za dvou podmínek, že nejste v zahraničí a máte staženo v ten den kdy chcete koukat!!! Pak to bude hrát a vše!! Co se týká xxx1080p ten nemusíte stahovat každý den. Tam se vám jen změní stažením obsah za jiné filmy. Také bude hrát vždy!! Tyto všechny streamy jsou staženy ze stránek od existujících filmů, (dokud je nevymažou). Ostatní streamy (živé) jsou závislé na tom, kolik uživatelů se na ně připojí a jestli nejsou již staré a nefunkční a nikdo je například na stránce nenahradil za nové. Toť asi vše a pokud by měl někdo zkušenosti s nastavením streamu pro enigmu, rád uvítám jeho radu. Hezký den :poklona:
cfg_Zoom_IPTVfix_all.ipk
(104.88 KiB) Staženo 51 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2320 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: Vážení přátelé a kamarádi. Teď jsem se pár volných chvil věnoval AZBOXU a vytvořil na něj instalačku na nahrazení podpory pro OpenPLI a přidal funkční exteplayer3 pro zlepšení streamoveného videa ve FullHD a ještě doplnil o nainstalovaný Curl. Co se týká našeho stahovače, když jsem se pokoušel z něho nainstalovat archivCZSK abych otestoval video s tím nahoře zmiňovaným dekodérem a s hrůzou jsem zjistil, že se nenainstaloval. Pak jsem zjistil, že mě nejspíš už nefunguje stahování pluginů z uloz.to kde je mám uložené, takže nejspíš už nejde nainstalovat nic. Takže v nejbližším období budu shánět náhradní server, kam bych pluginy pro stahovač umístil. Do té doby nejspíš nepůjde nic stáhnout. Co se týká funkce stahování free serverů pro sharing, tam se nic nemění, až na pár serverů, které by potřebovali opravit. U některých by stačilo přepsat adresa. Někde změní jedno písmenko a už je to v háji a není to jako v PC kde si to automaticky změní adresu a načte. Je to o čase. Sleduji že by se na tom klidně uživil člověk jako údržbář na denních opravách. No uživil ....(zadarmo) :-) Myšleno, jako že by měl stále co dělat. Stejně na tom je i stažení .....Film.m3u ze 101 filmů je možné že zase alespoň tři nejdou, protože je smazali na serveru.
Toť asi vše. Teď na to moc nemám čas a ženská mě dává kapky, že mě tu stojí práce a já sedím u PC. Takže, vše spíše výhledově, důležité je, že stažení serverů je stále funkční a použitelné. Díky za pochopení. Všem hezký den. :poklona:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Tak jsem se k tomu konečně dostal, sehnal náhradní server a vše zprovoznil. Děkuji všem uživatelům, kteří mě nabídli své úložiště. I když jsem našel univerzální náhradu, abych nemusel použít nikoho soukromé úložiště i tak je možné pokud by to časem selhalo, že nějakou nabídku využiji. Jelikož jsem stěhoval kolem třiceti souborů a neměl vždy jistotu, jestli je to ten původní, může se stát že nějaký plugin nebude stejný. Neměl jsem čas vše otestovat, hodně času zabralo stěhování všech souborů a jejich následné vytažení odkazů a nastavení atd. No zkrátka nebyla to sranda. Opravil jsem též několik serverů a zase opravil stažení Film a Pohádky, než tam zase nějaký film vymažou. Mělo by jít vše. Dostal jsem informaci od jednoho nadšence, že chystá nový kabát na tento můj stahovač ....jen tak dál. Už se těším. Říkal jsem že to je celé jako stavebnice a dá se na tom dál pracovat. Stačí mít nějaký šikovný nápad a trochu si pohrát. Ještě se vrátím k mému stahovači. Co se týká návrhu, dát tam poslední verzi archivCZSK. Já osobně jsem toho názoru, že nejnovější nemusí nutně znamenat nejlepší. Pro mě je důležité, aby to hlavně fungovalo. Mě osobně se stalo, že mě poslední verze vyhazovala nějakou chybu a nešla. Navíc, není nikdy problém potvrdit .... aktualizovat na poslední verzi, obvzlášť když vám to začne hned po instalaci vnucovat a ani se nemusíte zvednou s gauče. Toť asi vše. Ať se daří. Všem hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_repair_all.ipk
(105.26 KiB) Staženo 52 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2123 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Ač už jsem říkal, že se nejjednodušeji shání pro koukání jen xxx tématika, tak jsem zase jednu přidal a trochu předělal. Nic jiného se mě zatím nedaří sehnat a toto jsem stihl za půl dne, než půjdu na noční. Takže xxx1080p v IPTV jsem rozšířil na kategorie a přidal i možnost xxx720p pro starší stroje, plus také kategorie. V settingu pak xx znamená... 720p a xxx... 1080p. Do mazání jsou tyto také přidány. Plus jsem přidal jeden plugin na stažení, ale to už jsem nestihl otestovat. Ať se daří. hezký večer. :poklona:
cfg_Zoom_xxx1080p_all.ipk
(110.73 KiB) Staženo 51 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2055 x
photo (1).jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Je to pár dnů zpět co jsem si udělal radost a pořídil jeden nejmenovaný přístroj. Nebudu psát nějaké recenze atd. jen napíšu že to má 4x1600Mhz o proti mému stařičkému 300Mhz AZBOXu který mě kdysi stál třikrát tolik. Ale AZBOX HD zůstane navždy doma, hodně toho se mnou zažil a ještě zažije. Je to má srdcovka.
A teď proč to vlastně píšu. U tohoto přístroje slova ...nejde přehrát, nebo kouše se.. neznám a vše je extrémně rychlé. Chvilku jsem myslel že restart oscamu nejde, ale on je tak rychlí, že není ani vidět. A teď už vážně k věci. Má image ATV. Nesnáším ho, ale co můžu dělat. OpenPLI vše při ruce na max dvě kliknutí ovladačem. Na ATV musím dobu cvakat a hledat, prostě mě to pije krev, ale zvyknu si. Na co jsem zde ale přišel??? Jak jsem si myslel, že ty IPTV budou krásně vidět v settingu, omyl, nejsou. Jak jsem si myslel že mám podchyceno, aby pro oscam převedl a uložil na všechna potřebná místa, omyl, tady mám asi 6 oscamů a každý má soubor oscam.server úplně jinde. No a proto jsem tu s touto verzí. Která.....
Po jakémkoli stažení serveru a následném automatickém převodu uloží na známá místa + najde soubory oscam.server a nahradí je. Tam kde není, tam nic neudělá, jen nahradí již existující!! Takže komu oscam stažené servery neviděl, nyní by už měl.
Dále nyní se v settingu zobrazí stažený seznam. + by měl jít také odstranit (všechny takto přidané) To mě zde kolega řekl že mu nejde, když to včera zkušebně testoval. U mě na ATV to jde, tak nevím. Uvidíte.
Dále jsem do xxx přidal i možnost 4k. Mě to tento nový přístroj přehrál bez problému. Ale rychle jsem testnul jen pár filmů na pár vteřin, když byly děti venku, takže popravdě otestováno jen narychlo.
Zase jsem opravil Film.m3u měli by jít momentálně všechny.
Opraven firecam, ale vypadá to že mění odkaz denně.
Toť asi vše. Tak ať se Vám daří jako mě. ps. nyní budu moct upravené verze testovat na dvou různých image. OpenPLI a ATV.
Hezký den všem. :poklona:
cfg_Zoom_4k_all.ipk
(113.79 KiB) Staženo 37 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1888 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Zrovna se mě potvrdilo, že každým dalším vylepšením někomu pomohu, jinému přitížím.
Jak už jsem řešil u CCcamu, ne každý chce, aby se mu nahradil konfigurační soubor vždy a u všeho. Proto v této opravné verzi přibyla funkce na vypnutí a zapnutí automatické lokalizace ocam.server čili....
Pokud budete chtít aby po stažení jakéhokoliv serveru se převedlo a ...(uložilo místo všech oscam.server co tam máte a tyto servery šli v jakémkoli oscamu, necháte to tak jak to je - ve výchozím stavu)
Pokud chcete aby se tento soubor kopíroval jako ve verzích předtím, potvrdíte OFF. Zapnout zpět, můžete poté pomocí ON.
Toto nastavení najdete tam kde je restart CAM na hlavním menu ....žluté tlačítko.
ps. zjistil jsem že v ATV funkce vyfotit obrazovku nefunguje. Ten příkaz který to obstarává ...to nezná. Ale řekl bych že tuto funkci ATV už obsahuje, takže se asi nikdo zlobit nebude. Mě na OpenPLI tato funkce v tomto mém pluginu fungovala.
Ještě k té opravě. Pokud se Vám nedařilo v minulé verzi aktivovat stažení serverů po startu E2, tak to bylo tím, že jsem do předchozí verze nakopíroval skripta přímo z přístroje, když jsem je upravoval a neuvědomil jsem si, že tak změním funkčnost, již aktivované funkce. No zkrátka tam vše do sebe až moc zapadá a stále musím hlídat abych nějakou úpravou, nepoškodil jinou funkci. Funkce automatického stažení Vám půjde za předpokladu, že Váš přístroj má soubor .../etc/init.d/bootmisc.sh
Koho přístroj tento skript nemá, tato funkce mu nepůjde. To bylo jen připomenutí. Jinak nyní, snad už vše zase v pořádku.
Hezký den všem. :poklona:
cfg_Zoom_onOFFsearchOSCAM_all.ipk
(114.71 KiB) Staženo 29 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1837 x
1_0_1_3391_C89_3_EB0000_0_0_0_20200912154344.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :arrow: :idea: ps. zaznamenal jsem nějaké záseky na oscam, které nevím čím byly způsobené. Nainstaloval jsem z menu tohoto mého stahovače Ncam, od té doby celý den, bez jediného trhnutí, nebo kostičky. :!: :!:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Na přání uživatele z Linuxsat jsem přidal do IPTV Greek.
Při té příležitosti jsem předělal Czech a nyní tam jede jeden seznam skoro celý. Otázka je jak dlouho a jak dobře.
Přikládám foto z anglické verze menu stahovače. Nechtělo se mě to fotit znovu.
Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_GreekIPTV_all.ipk
(115.88 KiB) Staženo 29 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1755 x
1_0_1_3391_C89_3_EB0000_0_0_0_20200914142911.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Dnes se mě povedlo po celém dnu hraní si se skripty obejít, nebo i jinak řečeno oje...at
server Firecam. Tato stránka mění každý den svůj odkaz na stažení serveru z kterého se generuje řádek s free serverem.
Pomocí pár příkazů nyní najde aktuální adresu a z té po sléze stáhne již zmiňovaný řádek. Ač to vše zní moc jednoduše, hrál jsem si stím hodně dlouho. Za předpokladu, že nenajedou na jiný systém ochrany, měl by jít nyní stáhnout Firecam kdykoli. Úprava provedena i na stažení všech serverů pomocí ...neviditelné a viditelné stažení během vysílání. (Červené a žluté tlačítko.)
Fakt jsem na sebe hrdý. Jásat začnu raději až zítra. ps. čas ukáže. Hezký den všem. :poklona:
cfg_Zoom_FirecamHACK_all.zip
(112.76 KiB) Staženo 38 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1674 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Původně jsem chtěl jen drobné opravy, ale nakonec ......můžu Vám říct, že s touto verzí jsem si sáhl až na dno. Bolí mě celý člověk a hlavně v místech, kde se tělo setkává ze židlí a dokonce ač bych tomu nevěřil, i ... rozmnožovací věci.
Takže co tu mám. Do IPTV jsem přidal volbu (World). Co si pod tím představit. .......IPTV ze 140 zemí. :shock:
Čili dalších 140 skript. Ono se sice dá skripta upravovat hromadně, ale ne, když je v každém něco jiného a navíc když to dělá člověk jako já, omezený příkazy. Takže opravdu to byl mazec. Užívejte a já se musím jít projít, mám úplně dřevěnou p...el
Hezký den. :poklona:
cfg_Zoom_IPTVworld_all.ipk
(144.13 KiB) Staženo 45 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1592 x
1_0_1_3391_C89_3_EB0000_0_0_0_20200916171139.jpg
1_0_1_3391_C89_3_EB0000_0_0_0_20200916171255.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Dnes jsem objevil jeden pěkný plugin. Jelikož byl už starší, moc už nefungoval. Tak jsem si sním trochu pohrál a udělal z něho aktuální. Na chvilku mě napadlo, že bych ho celí předělal a vylepšil, pak jsem si uvědomil, že není můj a nemůžu si ho jen tak přivlastnit, takže jen pár úprav. Je to vlastně zmenšený stahovač free serverů. Je nádherně jednoduchý a jeho hlavní plus by měl být, že jestli jsem ho správně pochopil, tak stránky se servery nestahuje, ale jen načte a vytáhne řádek se serverem. Díky tomu je hodně rychlí a předpokládám, že ani nepotřebuje curl. Je vytvořen jen pro CCcam bez převodu a ukládá do /etc/CCcam.cfg + konfiguraci pro čtečku. Takže pokud budete chtít vyzkoušet, pouze nainstalujete a aktivujete CCcam. Poté tento plugin spustíte a stisknete OK. A pak jen exitem odejdete. Nejsem si jist, zda bude potřebovat CCcam restartovat aby si načetl CCcam.cfg. Já na tomto přístroji restartovat musel. Závěrem bych chtěl poděkovat neznámému autoru za tento pěkný plugin, díky kterému jsem zase pochopil několik dalších tajů psaní v (.py) a možná tyto informace využiji při dalších úpravách. Záměrně nedávám tento plugin do stahovače, ale takto samostatně bokem. Doufám že Vám půjde nainstalovat a nebude Vám chybět nějaký modul. Pokud po instalaci dojde k restartu, měli by jste mít vyhráno.
Kdyby něco pište. Hezký den. :)
plugin_CCcam_Finder_all.ipk
(24.69 KiB) Staženo 39 x
icon.png
icon.png (21.99 KiB) Zobrazeno 1539 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

To samé pro Oscam.
plugin_Oscam_Finder_all.ipk
(25.1 KiB) Staženo 40 x
icon.png
icon.png (22.38 KiB) Zobrazeno 1508 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :!: Pokud by někomu házelo chybu, mělo by pomoct toto. Podle toho co vám bude chybět. :!: :!: :!:
python-lxml_4.1.1-r0_all.ipk
(1.08 MiB) Staženo 41 x
python-requests_2.18.4-r0_all.ipk
(54.67 KiB) Staženo 42 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pokud by i tak psalo chybu, vyzkoušejte tyto instalačky. Ale pozor!!! :!: :!: :!: Musíte nejprve ty předchozí odinstalovat.
Až vám to v plugins nebude házet chybu, pak vyzkoušejte tyto instalačky. Zkoušejte po jedné.
cccam-finder_x_all.ipk
(26.26 KiB) Staženo 34 x
oscam-finder_x_all.ipk
(26.7 KiB) Staženo 27 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Všem se omlouvám. U předchozí verze pro Oscam, nedošlo k převodu a restartu pro Oscam. Tato verze už je OK.
Stačí jedno slovo napsat blbě a už je prů..er. Před instalací odinstalujte.
Pokud by Vám to nešlo odinstalovat. Zadejte tento příkaz do telnetu.

opkg remove oscam-finder
killall -9 enigma2
oscam-finder_x_all.ipk
(26.69 KiB) Staženo 44 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. V této verzi jsem provedl pár drobných úprav, na které jsem se chystal už dlouho a v začátcích jsem na ně neměl dostatečné znalosti a zkušenosti. Tuto verzi jsem měl už po obědě, ale ženská řvala, že u toho pořád sedím a musel jsem jít ven makat. Hold jsem asi podpantoflák. :) Takže, co tu mám. Funkce .....zobrazit aktuálně používaný (cfg) Vám ukáže jaký používáte CCcam.cfg a zobrazí Vám na konci, jestli je v /etc/ nebo v /usr/keys/ Dále pokud si budete chtít uložit (cfg) tak Vám najde kde ho máte, vezme ho a uloží. Když ho budete chtít obnovit zpět, zase najde to co používáte a nahradí ho tím uloženým. Pak jsem předělal funkci, která byla na přemístění (cfg) z /etc/ do /usr/keys/ Nyní tato volba obsahuje v sobě dvě možnosti a můžete ho přesunout buď do /etc/ nebo do /usr/keys/ a během přesunu vám ho vypíše a napíše kam se přesunulo. Pokud budete chtít přesunout někam, kde už je, tak vám to napíše, že je již přesunuto. Takže si ho nyní můžete dle libosti stěhovat. Tyto funkce jsou k tomu, ....že některý CCcam ho má v /etc/ a jiný v /usr/keys/. A na obou místech zároveň být nemohou, protože by se to hádalo a kousal by se obraz. U Oscamu to nevadí, tomu to je jedno, kde všude to je. Jinak stažení jakéhokoli serveru, automaticky najde kde je (cfg) a nahradí ho. ...Dá se vypnout. Dále jsem trochu přestěhoval menu a dal důležité nastavení jak jazyk, velikost obrazu a písma a odinstalaci, vše nakonec. Takže když budete chtít po instalaci něco nastavit, automaticky si zajedete až dolů. Potom už tam dolů chodit nebudete, takže dole, na konci to bude asi ideální.
Dále jsem přidal ke CAMům které jsou ke stažení i Oscam. Dřív jsem se tomu trochu bránil, protože jsem nevěděl jaká verze komu sedne. Nakonec jsem tam dal univerzální, nějakou poslední. Vyzkoušel jsem jí asi hodinku a žádný problém na obraze jsem nezaznamenal. Ale jestli bude lepší než Ncam, nevím. Toť asi vše. Doufám že jsem si na vše vzpomněl. Přeci jen jsem to dělal ráno a teď když jsem přišel z venku, v hlavě skoro prázdno. Ať se daří. Hezký večer. :poklona:
Letím koupat děti, snad to bylo vše.
cfg_Zoom_cfgFIX_all.ipk
(145.36 KiB) Staženo 30 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1243 x
Odpovědět

Zpět na „Plugins“