Kodi

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
mobiX
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 03.září 2015 - 7:51

Re: KODI do DM9x0

Příspěvek od mobiX »

Ahoj, prosím nemáte někdo kodi 18.9 leia pro enigmu2 oe2.5 pro Dreambox 900, nebo odkaz na stažení, ležím na netu už od včera a nikde ji nemůžu najít jen 19 a tam mi nejde doplněk stream cinema ze serveru webshare, díky kamarádi.
markos79
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 08.červen 2007 - 23:40

Zgemma h9 twin kodi problem

Příspěvek od markos79 »

Ahojte,

potrebujem poradit mam pure2 6.5 image vsetko slape ako ma okrem motoru samozrejme ale Kodi a strem cinema hocijaky stream mi po chvili 5-10min zacne sekat a receiver neodpoveda az ho musim gombikom restartovat. vie mi niekto poradit v com to moze byt popripade ako to opravit? kompletne nastavenia v kodi mam ako v andridboxoch ktore sa mi nesekaju.
dakujem za kazdu radu.
lxb
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 30.květen 2008 - 14:54

Oktagon 8008 a zamrznuté kodi

Příspěvek od lxb »

Zdravím pani - mám nainštalované atv 6.4 a kody leila - v kodi mám iba stream cinema a sosac - problém je že keď dám na stream cinema film tak celé kody zamrzne a nereaguje prijímač - musím ho natvrdo vypnúť vzadu od el siete neviete v čom môže byt problém ?
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oktagon 8008 a zamrznuté kodi

Příspěvek od peter54 »

To sa casto stava ked vydaju novu verziu scc. Vtedy je potrebne v kodi pustit update na mrznuci plugin. Potom uz pojde.
Kontakt v profile cez www.
lxb
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 30.květen 2008 - 14:54

Re: Oktagon 8008 a zamrznuté kodi

Příspěvek od lxb »

Bola to nová inštalácia ale idem skúsiť update a uvidím - zatiaľ dakujem
Uživatelský avatar
Milos999
Odborník
Odborník
Příspěvky: 384
Registrován: 14.červen 2006 - 8:38

Re: Zgemma h9 twin kodi problem

Příspěvek od Milos999 »

markos79 píše:Ahojte,

potrebujem poradit mam pure2 6.5 image vsetko slape ako ma okrem motoru samozrejme ale Kodi a strem cinema hocijaky stream mi po chvili 5-10min zacne sekat a receiver neodpoveda az ho musim gombikom restartovat. vie mi niekto poradit v com to moze byt popripade ako to opravit? kompletne nastavenia v kodi mam ako v andridboxoch ktore sa mi nesekaju.
dakujem za kazdu radu.
Tazko Ti bude niekto radit ked problem ohladom pluginov v Zgemme riesis tu v tejto sekcii. Tu na tomto fore ak si si nevsimol tak existuje osobitna sekcia pre prijimace Zgemma vid: viewforum.php?f=442 A teraz k tvojmu problemu. Vyskusaj aj ine imidze ktore v sebe maju doplnok KODI napr. enigma2 imidze ako su OpenATV, OpenDroid, OpenESi, OpenHDF, OpenPLi, OpenLD, OpenSPA, OpenViX, Open Vision, PKT Hyperion, SatDreamGR, Sat-Lodge. Ako vidis je z coho vyberat a mozno jeden z tychto imidzov bude ist viacmenej o.k. Ale podla mna je problem v sat. linux prijimacoch aj v mensej pamati predsa len 1gb pamat plus ostatne pluginy ktore tiez zatazuju kapacitu pamate nemusi pre KODI stacit. Ja tiez uprednostnujem KODI cez android tv box. A co sa tyka natacania a nastavenia motora tak som to vysvetlil v horeuvedenej sekcii pre Zgemmu.
Zgemma H9 Combo, + WDC WD64 640 gb Scorpio Blue Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500
Obrázek
Uživatelský avatar
milan2m
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 01.prosinec 2019 - 16:02
satelitni prijimac: Zgemma H9 Combo

Re: Zgemma h9 twin kodi problem

Příspěvek od milan2m »

Kodi asi nijak smysluplně nerozjedeš. Mám Zgemma h9 combo, což je skoro totožný přijímač. Při přehrávání z NASu se to u mně chová úplně stejně. Zkoušel jsem různé image a výsledek vždy stejný. Pravděpodobně jak je psáno výše to bude způsobeno nedostatkem RAM. Nicméně mi na tom v kodi běželo celkem spolehlivě HBOgo.
fikocx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 05.prosinec 2011 - 17:50

nejde kodi

Příspěvek od fikocx »

Zdravim, nevim si vůbec rady, na Kodi mi přestal fungovat doplněk SCC (posledni verze),vymazal jsem cache nic,restart všeho nic,tak jsem odinstaloval SCC včetně repozitáře,při nové instalaci to hlasí chyba instalace.
Tak jsem udělal čistou ostalaci IMAGE, ale v kodi už nejde nic nainstalovat,nejde stáhnou ani češtinu(instalation failed).
Image hyperion 7.1, to samé na 8, i na open ATV, takže jsem v pr..., neváte někdo čím to je? díkes.
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde kodi

Příspěvek od peter54 »

Rovnaký problém. Mne pomohlo odinštalovať z kodi scc a nainštalovať znova. Repozitory odstraňovať netreba. Testované s OpenHDF.
Přílohy
20211008_104624.jpg
20211008_104659.jpg
Kontakt v profile cez www.
fikocx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 05.prosinec 2011 - 17:50

Re: nejde kodi

Příspěvek od fikocx »

Jak jsem SCC odinstaloval už se mi ho nepodařilo nainstalovat, chyba instalace, proto jsem udělal novou nstalaci včetně kodi,ale jak jsem psal veškerá instalace v kodi selhává,včetně stážení češtiny.
plekab
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: 30.leden 2021 - 0:56

Re: nejde kodi

Příspěvek od plekab »

OpenATV 6.4 + SCC posledna verzia 2.5.2 a ziaden problem.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
agent-xxx
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 19.leden 2013 - 20:29
satelitni prijimac: Octagon SF 8008 4K
Bydliště: Tachov

Re: nejde kodi

Příspěvek od agent-xxx »

Já to mám to samé. Na většině image nejde v Kodi změnit jazyk a ani zprovoznit scc. Povedlo se mi to akorát na Open ATV 6.4, Open ATV 7.0 beta a na PurE2 6.5.
Mám, ale problém s přehráváním 4k obsahu ve SCC. Bez problémů mi to jde akorát na Open ATV 7.0 beta, ale po nějaké době box zamrzne.
U ostatních image 4k nejede plynule.
fikocx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 62
Registrován: 05.prosinec 2011 - 17:50

Re: Kodi

Příspěvek od fikocx »

Běželo mi to 8 měsíců bez chyby a rozchodil jsem to na více image,ted KODI nejde v žádném normálně rozchodit,
mám zálohovanou složku KODI, sní to rozjedu,ale v SCC pustím jen trailery,u filmu se dostanu na výběr streamu a tam to končí,začne načítat a pak hodí zpět.
Uživatelský avatar
elektrikar05
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 14.leden 2011 - 21:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodi

Příspěvek od elektrikar05 »

zdravim kluci.
kdysi jsem neco podobneho resil na jinem foru a nakonec pomhlo odinstalovani scc a pak kodi.
pa jsem v Hdd, ve skryte slozce smazal vse, co nejak souviselo s Kodi.
pak jsem restartnul a sel se podivat, zda se ty slozky na Hdd nevytvorili znova.
Nevytvorili.. tak jsem to pak znova nainstaloval z pluginu nabyzenych k memu sat.pristroji
tun. VU+solo 4k, image VTI14.0.6, kodi 17. a scc, jake v te dobe tam bylo uz nevim, ale scc jsem nahral z hacky repo (pridano do zdroju v kodi) ahlavne v kodi nastaveno.... Stahovat i z cizych zdroju!!!
pak to slo.
funguje to uz nekolik mesicu, jen obcas nekdy i casteji vyskakuje info. Chyba serveru, opakujte pozdeji.
bude to nekde mit bug, neb v archivczsk v scc mi ten samy film jde spustit uplne bez problemu.
VU +solo4k, VU +solo2, VTI 15.0.0
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: nejde kodi

Příspěvek od pavel1978 »

Už jsem o tom psal i na parabole, je to divné, že si na tuto závažnou chybu nikdo nestěžuje. Chyba je způsobena certifikátem DST Root CA, který byl dočasný a jeho platnost byla do 30.9.2021, oprava je snadná, stačí vymazat tento certifikát a vše bude fungovat jako před tím. Problém můžou mít všechny pluginy v přijímači, které se aktualizují a aktulizační servery používají https a Let's Encrypt.
fikocx píše:Jak jsem SCC odinstaloval už se mi ho nepodařilo nainstalovat, chyba instalace, proto jsem udělal novou nstalaci včetně kodi,ale jak jsem psal veškerá instalace v kodi selhává,včetně stážení češtiny.
Uživatelský avatar
elektrikar05
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 14.leden 2011 - 21:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodi

Příspěvek od elektrikar05 »

Pavel1978 a kde je ukryty ten certifikat, abych jej mohl odstranit.
dnes uz jsem film v Kodi pres scc nespustil.
scc se rozjelo, najel jsem v seznamu filmu az na predposledni polozku v seznamu na Neni .. (3)
a po stisknuti OK, se mi jiz nezobrazili ty dane 3 filmy pod timto heslem.
vyzkouseno i u jineho pismene a pred vyberem samotnych filmu, se to nezobrazilo.
VU +solo4k, VU +solo2, VTI 15.0.0
plekab
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: 30.leden 2021 - 0:56

Re: Kodi

Příspěvek od plekab »

pripoj sa telnetom k boxu a zadaj postupne

Kód: Vybrat vše

rm /etc/ssl/certs/DST_Root_CA_X3.pem
update-ca-certificates
reboot
pata
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 06.prosinec 2006 - 21:28

Kodi matrix 19

Příspěvek od pata »

Zdravim.Funguje niekomu kodi matrix 19 na Vu+ duo 2 ,popripade na akom image.dik
Uživatelský avatar
Birkof
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 17.říjen 2008 - 20:59
satelitni prijimac: Formuler F4 Turbo
Kontaktovat uživatele:

Zgemma H9.2H SE Kodi v E2

Příspěvek od Birkof »

Zdravím vespolek.
Mám dotaz ohledně instalace Kodi v E2 OATV6.4
E2 běhá skvěle, ale kdy nainstaluju z feedu Kodi, tak mi tam nejde dát čeština a nejdou nainstalovat doplňky z repozitářů Hacky apod. Píše to Failed při instalaci.
Děkuji za radu jak to rozhýbat.
V Androidu jsem ještě nezkoušel, ale radši bych fungoval na E2, ten Android je v tom takovej divnej a TVapp dost krkolomná.
Astra23.5E, Astra19.2E, Thor0.8W
Skylink, Freesat - Formuler F4 Turbo (OATV6.1) + 2TB USB Disk, Amiko Alien2
TV Panasonic Viera TX-P42GT60E
Uživatelský avatar
Birkof
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 17.říjen 2008 - 20:59
satelitni prijimac: Formuler F4 Turbo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kodi

Příspěvek od Birkof »

plekab píše:pripoj sa telnetom k boxu a zadaj postupne

Kód: Vybrat vše

rm /etc/ssl/certs/DST_Root_CA_X3.pem
update-ca-certificates
reboot
Tak bohuzel u Zgemma H9.2H SE tento postup nezabírá. :-(
Astra23.5E, Astra19.2E, Thor0.8W
Skylink, Freesat - Formuler F4 Turbo (OATV6.1) + 2TB USB Disk, Amiko Alien2
TV Panasonic Viera TX-P42GT60E
Odpovědět

Zpět na „Plugins“