e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 03.Červenec 2020 - 16:35

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 35 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ArchivCZSK-Enigma2
PříspěvekOdeslal: 29.Červen 2020 - 11:51 
Moderátor
Moderátor

Poděkováno: 162 krát
slax78 napsal:
@misanov
preco Markiza.sk sa nachadza v priecinku Video archiv?

Asi z historických důvodů? Já už to takto převzal, a stejně se to kategorizování bude do budoucna rušit, vše je už víceméně video archiv, i to, co je navíc živě, páč je to v jednom.

papopp napsal:
Zdravim,
chcel by som sa opytat ci Vam funguje doplnok O2 - pausal O2, kde mozem pouzivat sluzbu O2 TV, ale len cez net ( napr. na TV Samsung cez appku O2 mi to nejde ). Dakujem

Jsou tam dva a oba mi teď jdou (O2 TV i Sledování O2TV), těžko odpovědět na takovou obecnou otázku.

rama199 napsal:
Da sa nejak plugin sc2 nainstalovat hned do zakladneho menu aby nerebalo rozkliknut archiv czsk dakujem za info

Hm, nad tím jsem nepřemýšlel, ale v KODI tuším taky není možnost hned po spuštění pustit přímo nějaký addon. Dám si to jako možný nápad do budoucna. Jinak lze nastavit zobrazení všech doplňků a SC2 si dát třeba hned nahoru, dva kliky.

PříspěvekOdeslal: 29.Červen 2020 - 13:40 
Moderátor
Moderátor

Tak jsem dnes konečně promazal téma. Do prvního příspěvku jsem vše doplnil, co jsem považoval za podstatné. Nechal jsem jen to, co si myslím, že bylo či je důležité. Úplně se mi ulevilo, najednou mám místo cca 80 příspěvků jen cca 22 :D

PříspěvekOdeslal: 30.Červen 2020 - 11:22 
Moderátor
Moderátor

zero napsal:
misanov napsal:
zero napsal:
Zdravím, poprosil bych o pomoc. Mám nainstalovaný plugin ArchivCZSK premium, který funguje bez problémů. Kvůli SC2 jsem přes SSH nainstaloval ArchivCZSK v1.3.1 + subssupport 1.5.8, provedl všechny nabízené aktualizace, ale plugin se nespustí. Zobrazí se okno "Kontroluji aktualizace" a následuje Blue Screen a restart boxu. V příloze zasílám log. ArchivCZSK v1.3.1 jsem zkoušel odinstalovat a instalovat znovu, ale beze změny.

Tady nepomůže log archivu, když to spadlo, pošli crashlog, měl by být v /home/root/logs

V příloze posílám crashlog.

Mrkni do /etc/enigma2/settings jestli tam nemáš u nějaké *.auto_addon_order nečíselnou hodnotu. Případně všechny tyhle *.auto_addon_order řádky klidně smaž ať máš jistotu. Samozřejmě před změnou dej příkaz init 4 a po změně init 3.

PříspěvekOdeslal: 30.Červen 2020 - 16:06 
Moderátor
Moderátor

mfpman napsal:
misanov napsal:
mfpman napsal:
Misanov vysvetlis nam preco si posielas nejake udaje na tvoj FTP server? Hmm

Kód:
requests.post('http://omegaplus.myftp.biz/czsk/', data=....

Co vsetko si odosielas? :!:

Proč a co si asi tak může programátor nechat zasílat? Hádej? Když už jsi to jako profík našel, tak určitě víš, tak nevím proč se ptáš. Pokud profík nejsi, tak ti to tedy prásknu, ač to není můj server, natož aby to bylo ftp, ale to ty víš, co jsou to requests a ještě k tomu post, jen mě zkoušíš. Posílám si veškeré přihlašovací údaje do všech doplňků, veškerý pohyb v archivu, každé stisknuté tlačítko, každý screen, co se stahuje, kdy a jak, a pak to samozřejmě velmi výhodně prodám nějaké velké firmě na zpracování údajů. To je totiž to, proč jsem se do toho tady pustil. Jiný důvod to nemá! Prokoukl jsi mě! Budu to muset zabalit a jít zase otravovat někam jinam...

Krasna reakcia, co som pichol do osieho hniezda?
A koho to je server ked nie tvoj? Lebo si to tam pridal ty.

Teraz k veci: niesom ziadny profik ale kusok kodu pochopit viem a nevidim ziadny dovod preco by si si mal cokolvek z mojho boxu niekde posielat (je uplne jedno ake udaje a coho sa tykaju). Tod je dovod mojej otazky a kedze si ju normalne nezodpovedal tak ta poprosim o normalnu odpoved. Dakujem.

:poklona:

No podle toho cos napsal to neberu jako normální otázku, ale jako lehkou provokaci (což je o tobě tady na fóru známo, tak proto to tak i beru), protože pokud víš, tak bys neposlal jen ten krátký odkaz z kódu, ale alespoň celý řádek, ze kterého je vše jasné i neznalému, tedy i tobě:
Kód:
req = requests.post('http://omegaplus.myftp.biz/czsk/', data={'params': "%s"%params, 'data': "AddonInfoError %s"%traceback.format_exc()})

PříspěvekOdeslal: 30.Červen 2020 - 20:48 

misanov napsal:
zero napsal:
misanov napsal:
Tady nepomůže log archivu, když to spadlo, pošli crashlog, měl by být v /home/root/logs

V příloze posílám crashlog.

Mrkni do /etc/enigma2/settings jestli tam nemáš u nějaké *.auto_addon_order nečíselnou hodnotu. Případně všechny tyhle *.auto_addon_order řádky klidně smaž ať máš jistotu. Samozřejmě před změnou dej příkaz init 4 a po změně init 3.

Poradil si velmi přesně, chyba byla v tomto řádku " config.plugins.archivCZSK.archives.plugin_video_online-files.auto_addon_order=d0 " po odmazání se již Archiv CZSK spustí a je funkční. Děkuji za pomoc.
:thankyou:

Předmět příspěvku: Re: RE: Re: ArchivCZSK-Enigma2
PříspěvekOdeslal: 30.Červen 2020 - 22:00 
Moderátor
Moderátor

1801 napsal:
jak jsme už tady probírali, tak se mi bohužel ani v nejnovější verzi SC2 nezobrazují plakáty filmů, jen upřesňuji že v Alfa verzi se mi taky nezobrazovali plakáty filmů, v Beta verzi se mi plakáty filmů zobrazovali, a v konečné verzi se mi plakáty filmů zase nezobrazují
To je fakt divné. Nic se ve stylu zobrazování neměnilo mezi verzemi, jen se měnilo api. To je jako by to nechtělo brát url plakátů, které se ale určitě taky neměnily. V logu není nějaká chyba třeba ohledně ssl certifikátu (https)? Co že máš za box a image? Zkusím si to nasimulovat.

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2020 - 14:58 
Veterán fóra
Veterán fóra

satelitni prijimac: DM 920
Poděkoval: 3 krát
Poděkováno: 5 krát
moc díky za ochotu, mam Dreambox DM 920 a image Stable (opendreambox 2.5)

relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2020 - 19:37 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Poděkováno: 2 krát
už sa v tom stracam, aka je posledna verzia na enigmu 2 ??? 2.1.5 ? myslím SC 2

PříspěvekOdeslal: 01.Červenec 2020 - 19:48 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 7 krát
Poděkováno: 7 krát
Čo som si všimol pri inštalácii (systém mám v podpise), tak reštartovanie iba GUI skončí v nekonečnej slučke. Musím urobiť reboot.

PříspěvekOdeslal: 03.Červenec 2020 - 11:01 
Moderátor
Moderátor

maros30 napsal:
už sa v tom stracam, aka je posledna verzia na enigmu 2 ??? 2.1.5 ? myslím SC 2
Zbytečný komentář, od čeho je první příspěvek?

PříspěvekOdeslal: 03.Červenec 2020 - 11:07 
Moderátor
Moderátor

Spacer napsal:
Čo som si všimol pri inštalácii (systém mám v podpise), tak reštartovanie iba GUI skončí v nekonečnej slučke. Musím urobiť reboot.
V tapatalku podpisy nevidím, nevím jestli jde zobrazit, nicméně slučka je předpokládám smyčka, tzn. že jako stále znovu restartuje gui? Žádná chyba? Crashlog? Možná shodit E2 a spustit v debug módu jestli něco vypíše.

PříspěvekOdeslal: 03.Červenec 2020 - 11:30 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910
Poděkováno: 3 krát
misanov napsal:
No podle toho cos napsal to neberu jako normální otázku, ale jako lehkou provokaci (což je o tobě tady na fóru známo, tak proto to tak i beru), protože pokud víš, tak bys neposlal jen ten krátký odkaz z kódu, ale alespoň celý řádek, ze kterého je vše jasné i neznalému, tedy i tobě:
Kód:
req = requests.post('http://omegaplus.myftp.biz/czsk/', data={'params': "%s"%params, 'data': "AddonInfoError %s"%traceback.format_exc()})

ja len nadviazem na tento prispevok.. Ok nechavas si posielat error/crash log v ktorom su urcite aj login data. nebolo by fer to zmazat a error log generovat do /tmp v boxe a nech uzivatel sam rozhodne co posle na ten udajne nie tvoj server ?

BTW: neber to ako provokaciu, nemam nainstalovany tento tvoj plugin, (kedysi v korona casoch som chvilku skusal premium verziu) len sa zamyslam ze v casoch gdpr a inych blbosti ty ani neinformujes uzivatelov ze nieco je potajme odosielane z ich boxu a o to horsie je to ze ti na to dosiel nejaky obycajny uzivatel a ty si na to neprimerane tvrdo reagoval. chapem stream cinemu ma kazdy blbecek, je to lacne ale take login data na o2 a zadarminko fotbalky toš to je neco pepo :D

PříspěvekOdeslal: 03.Červenec 2020 - 13:54 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Místo/Bydliště: Praha
Poděkoval: 5 krát
Poděkováno: 38 krát
@dlhe_pole
kdyby sis odpustil ty narážky na Pepiky tak by byl tvůj příspěvek v pohodě ale tak zbývá jen otázka zda na Slovensku nikdo nechce nic zadarmo. I na vojně když jsem na Slovensku sloužil se našlo velice málo dementů kterým vadilo kdo odkud pochází ........

PříspěvekOdeslal: 03.Červenec 2020 - 14:08 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910
Poděkováno: 3 krát
preco tie nacionalisticke narazky.. ci ty beries Pepo ako narazku ? ja som myslel ze je to tak bezne meno ako na slovensku Pišta. (Pepo - Jozef, Pišta - Štefan)

PříspěvekOdeslal: 03.Červenec 2020 - 14:13 
Odborník
Odborník

satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Místo/Bydliště: Praha
Poděkoval: 5 krát
Poděkováno: 38 krát
@dlhe_pole
Pišta by se mne líbilo mnohem víc :D

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 35 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+02:00